XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 253 utakmica za dan
Subota, 27 Avgust 2022


Fudbal

Radnički (N)
Niš
27.08.2022
Napredak
Kruševac
27.08.2022
Radnički (N)
:
Napredak
Mladost GAT
Novi Sad
27.08.2022
Novi Pazar
Novi Pazar
27.08.2022
Mladost GAT
:
Novi Pazar
Spartak ŽK
Subotica
27.08.2022
TSC
Bačka Topola
27.08.2022
Spartak ŽK
:
TSC
Radnički 1923
Kragujevac
27.08.2022
Partizan
Beograd
27.08.2022
Radnički 1923
:
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
27.08.2022
Javor Matis
Ivanjica
27.08.2022
Crvena zvezda
:
Javor Matis
Kolubara
Lazarevac
27.08.2022
Čukarički
Beograd
27.08.2022
Kolubara
:
Čukarički
Mladost (L)
Lučani
27.08.2022
Voždovac
Beograd
27.08.2022
Mladost (L)
:
Voždovac
Radnik
Surdulica
27.08.2022
Vojvodina
Novi Sad
27.08.2022
Radnik
:
Vojvodina
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
27.08.2022
OFK Vršac
Vršac
27.08.2022
Radnički (SM)
:
OFK Vršac
Mačva
Šabac
27.08.2022
Metalac
Gornji Milanovac
27.08.2022
Mačva
:
Metalac
Loznica
Loznica
27.08.2022
Inđija
Inđija
27.08.2022
Loznica
:
Inđija
Rad
Beograd
27.08.2022
Radnički (NB)
Novi Beograd
27.08.2022
Rad
:
Radnički (NB)
IMT
Beograd
27.08.2022
GFK Sloboda
Užice
27.08.2022
IMT
:
GFK Sloboda
Železničar
Pančevo
27.08.2022
RFK Grafičar
Beograd
27.08.2022
Železničar
:
RFK Grafičar
Zlatibor
Čajetina
27.08.2022
Jedinstvo (Ub)
Ub
27.08.2022
Zlatibor
:
Jedinstvo (Ub)
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
27.08.2022
Trayal
Kruševac
27.08.2022
RFK Novi Sad 1921
:
Trayal
Omladinac
Novi Banovci
27.08.2022
16:30
Borac (Š)
Šajkaš
27.08.2022 16:30
Omladinac
:
Borac (Š)
Jedinstvo
Stara Pazova
27.08.2022
16:30
Hajduk 1912
Kula
27.08.2022 16:30
Jedinstvo
:
Hajduk 1912
OFK Bačka
Bačka Palanka
27.08.2022
16:30
Bečej 1918
Bečej
27.08.2022 16:30
OFK Bačka
:
Bečej 1918
Dinamo 1945
Pančevo
27.08.2022
16:30
Radnički (Zr)
Zrenjanin
27.08.2022 16:30
Dinamo 1945
:
Radnički (Zr)
Naftagas
Elemir
27.08.2022
16:30
1. Maj Ruma
Ruma
27.08.2022 16:30
Naftagas
:
1. Maj Ruma
Tekstilac
Odžaci
27.08.2022
16:30
Radnički 1912
Sombor
27.08.2022 16:30
Tekstilac
:
Radnički 1912
BASK TEK
Beograd
27.08.2022
Budućnost
Dobanovci
27.08.2022
BASK TEK
:
Budućnost
Sinđelić
Beograd
27.08.2022
OFK Beograd
Beograd
27.08.2022
Sinđelić
:
OFK Beograd
Borac
Lazarevac
27.08.2022
BSK Borča
Borča
27.08.2022
Borac
:
BSK Borča
Zvezdara
Beograd
27.08.2022
Studentski grad
Novi Beograd
27.08.2022
Zvezdara
:
Studentski grad
Teleoptik
Zemun
27.08.2022
Jedinstvo
Surčin
27.08.2022
Teleoptik
:
Jedinstvo
Ušće
Novi Beograd
27.08.2022
Zemun
Zemun
27.08.2022
Ušće
:
Zemun
Prva iskra
Barič
27.08.2022
Radnički (O)
Obrenovac
27.08.2022
Prva iskra
:
Radnički (O)
Brodarac
Novi Beograd
27.08.2022
Torlak
Beograd
27.08.2022
Brodarac
:
Torlak
Borac 1926
Čačak
27.08.2022
16:30
Polet (Lj)
Ljubić
27.08.2022 16:30
Borac 1926
:
Polet (Lj)
FAP
Priboj
27.08.2022
16:30
Mačva 1929
Bogatić
27.08.2022 16:30
FAP
:
Mačva 1929
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
27.08.2022
16:30
Mladi radnik 1926
Požarevac
27.08.2022 16:30
Budućnost Krušik 2014
:
Mladi radnik 1926
Sušica
Kragujevac
27.08.2022
16:30
Budućnost (A)
Arilje
27.08.2022 16:30
Sušica
:
Budućnost (A)
Tutin
Tutin
27.08.2022
16:30
Rađevac
Krupanj
27.08.2022 16:30
Tutin
:
Rađevac
Real
Podunavci
27.08.2022
16:30
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
27.08.2022 16:30
Real
:
OFK Mihajlovac
Smederevo 1924
Smederevo
27.08.2022
16:30
Takovo
Gornji Milanovac
27.08.2022 16:30
Smederevo 1924
:
Takovo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
27.08.2022
16:30
Sloga (P)
Požega
27.08.2022 16:30
Sloga (BB)
:
Sloga (P)
Radnički (S)
Svilajnac
27.08.2022
16:30
Radnički (P)
Pirot
27.08.2022 16:30
Radnički (S)
:
Radnički (P)
Jedinstvo (P)
Paraćin
27.08.2022
16:30
OFK Topličanin
Prokuplje
27.08.2022 16:30
Jedinstvo (P)
:
OFK Topličanin
Dunav
Prahovo
27.08.2022
16:30
Budućnost (P)
Popovac
27.08.2022 16:30
Dunav
:
Budućnost (P)
Pčinja
Trgovište
27.08.2022
16:30
GFK Dubočica
Leskovac
27.08.2022 16:30
Pčinja
:
GFK Dubočica
Timočanin
Knjaževac
27.08.2022
16:30
SFS Borac
Paraćin
27.08.2022 16:30
Timočanin
:
SFS Borac
Meševo
Meševo
27.08.2022
16:30
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
27.08.2022 16:30
Meševo
:
OFK Brzi Brod
Senta
Senta
27.08.2022
16:30
Sloga
Čonoplja
27.08.2022 16:30
Senta
:
Sloga
Krila Krajine
Bačka Palanka
27.08.2022
16:30
OFK Mladost APA
Apatin
27.08.2022 16:30
Krila Krajine
:
OFK Mladost APA
Radnički (NP)
Nova Pazova
27.08.2022
16:30
Slavija
Novi Sad
27.08.2022 16:30
Radnički (NP)
:
Slavija
GFK Sloven
Ruma
27.08.2022
16:30
Hajduk
Divoš
27.08.2022 16:30
GFK Sloven
:
Hajduk
Sloboda
Donji Tovarnik
27.08.2022
16:30
Sloga (T)
Temerin
27.08.2022 16:30
Sloboda
:
Sloga (T)
Mladost (BJ)
Bački Jarak
27.08.2022
16:30
Sloga (E)
Erdevik
27.08.2022 16:30
Mladost (BJ)
:
Sloga (E)
Železničar
Inđija
27.08.2022
16:30
Šajkaš 1908
Kovilj
27.08.2022 16:30
Železničar
:
Šajkaš 1908
Jedinstvo Stević
Kačarevo
27.08.2022
16:30
ŽAK
Kikinda
27.08.2022 16:30
Jedinstvo Stević
:
ŽAK
Kozara
Banatsko Veliko Selo
27.08.2022
16:30
Sloboda
Novi Kozarci
27.08.2022 16:30
Kozara
:
Sloboda
Mladost
Omoljica
27.08.2022
16:30
Polet
Idvor
27.08.2022 16:30
Mladost
:
Polet
Vojvodina 1928
Perlez
27.08.2022
16:30
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
27.08.2022 16:30
Vojvodina 1928
:
Jedinstvo (BK)
Begej
Žitište
27.08.2022
16:30
Omladinac FAM
Botoš
27.08.2022 16:30
Begej
:
Omladinac FAM
Proleter
Banatski Karlovac
27.08.2022
16:30
Borac
Starčevo
27.08.2022 16:30
Proleter
:
Borac
Crvena Zvezda
Rusko Selo
27.08.2022
16:30
Radnički
Kovin
27.08.2022 16:30
Crvena Zvezda
:
Radnički
OFK Kikinda
Kikinda
27.08.2022
16:30
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
27.08.2022 16:30
OFK Kikinda
:
Jedinstvo (V)
Zuce 2019
Zuce
27.08.2022
Šušnjar
Šušnjar
27.08.2022
Zuce 2019
:
Šušnjar
Hajduk
Beograd
27.08.2022
Boleč
Boleč
27.08.2022
Hajduk
:
Boleč
PKB
Padinska skela
27.08.2022
Komgrap
Beograd
27.08.2022
PKB
:
Komgrap
OFK Žarkovo
Beograd
27.08.2022
OFK Mladenovac
Mladenovac
27.08.2022
OFK Žarkovo
:
OFK Mladenovac
Dorćol
Beograd
27.08.2022
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
27.08.2022
Dorćol
:
Crvena zvezda
Barajevo
Barajevo
27.08.2022
Sremčica
Sremčica
27.08.2022
Barajevo
:
Sremčica
Leštane
Leštane
27.08.2022
Napredak
Medoševac
27.08.2022
Leštane
:
Napredak
TEK Sloga
Veliki Crljeni
27.08.2022
Kosmaj
Ralja
27.08.2022
TEK Sloga
:
Kosmaj
Svrljig
Svrljig
27.08.2022
16:30
Malošište
Malošište
27.08.2022 16:30
Svrljig
:
Malošište
Šumadija
Šopić
27.08.2022
16:30
Vranić
Vranić
27.08.2022 16:30
Šumadija
:
Vranić
Rojkovac
Obrenovac
27.08.2022
16:30
BSK 1926
Baćevac
27.08.2022 16:30
Rojkovac
:
BSK 1926
Strelac
Mislođin
27.08.2022
16:30
OFK Budućnost
Dudovica
27.08.2022 16:30
Strelac
:
OFK Budućnost
Omladinac
Veliko Polje
27.08.2022
16:30
Lisović 1977
Lisović
27.08.2022 16:30
Omladinac
:
Lisović 1977
Budućnost
Zvečka
27.08.2022
16:30
Turbina
Vreoci
27.08.2022 16:30
Budućnost
:
Turbina
OFK Zabrežje
Zabrežje
27.08.2022
16:30
Krtinska
Krtinska
27.08.2022 16:30
OFK Zabrežje
:
Krtinska
Radnički
Rudovci
27.08.2022
16:30
Rušanj
Rušanj
27.08.2022 16:30
Radnički
:
Rušanj
BAK
Bela Crkva
27.08.2022
16:30
Unirea
Uzdin
27.08.2022 16:30
BAK
:
Unirea
Partizan (U)
Uljma
27.08.2022
16:30
Spartak 1911
Debeljača
27.08.2022 16:30
Partizan (U)
:
Spartak 1911
Sloga (P)
Plandište
27.08.2022
16:30
Partizan (G)
Gaj
27.08.2022 16:30
Sloga (P)
:
Partizan (G)
Karaš (J)
Jasenovo
27.08.2022
16:30
Crvena zvezda
Pavliš
27.08.2022 16:30
Karaš (J)
:
Crvena zvezda
Jedinstvo
Srpski Krstur
27.08.2022
Jadran
Feketić
27.08.2022
Jedinstvo
:
Jadran
Iskra
Kucura
27.08.2022
16:30
Proleter
Ravno Selo
27.08.2022 16:30
Iskra
:
Proleter
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
27.08.2022
Budućnost
Savino Selo
27.08.2022
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
:
Budućnost
Srbobran
Srbobran
27.08.2022
Sloga
Ostojićevo
27.08.2022
Srbobran
:
Sloga
Njegoš
Lovćenac
27.08.2022
Đurđin
Đurđin
27.08.2022
Njegoš
:
Đurđin
Napredak
Nadalj
27.08.2022
AFK
Ada
27.08.2022
Napredak
:
AFK
Soko
Nova Gajdobra
27.08.2022
16:30
Budućnost (G)
Gložan
27.08.2022 16:30
Soko
:
Budućnost (G)
Kordun
Kljajićevo
27.08.2022
16:30
Budućnost (P)
Parage
27.08.2022 16:30
Kordun
:
Budućnost (P)
ŽAK
Sombor
27.08.2022
16:30
Polet
Karavukovo
27.08.2022 16:30
ŽAK
:
Polet
ČSK Pivara
Čelarevo
27.08.2022
16:30
Crvenka
Crvenka
27.08.2022 16:30
ČSK Pivara
:
Crvenka
Tvrđava
Bač
27.08.2022
16:30
Borac 46
Obrovac
27.08.2022 16:30
Tvrđava
:
Borac 46
Rubribreza
Rubribreza
27.08.2022
16:30
OFK Brđanac
Valjevo
27.08.2022 16:30
Rubribreza
:
OFK Brđanac
OFK Jabučje
Jabučje
27.08.2022
16:30
Banjani
Banjani
27.08.2022 16:30
OFK Jabučje
:
Banjani
Radnik
Ub
27.08.2022
16:30
Trlić
Trlić
27.08.2022 16:30
Radnik
:
Trlić
Polet
Nakovo
27.08.2022
Radnički 1911
Jaša Tomić
27.08.2022
Polet
:
Radnički 1911
Delija
Mokrin
27.08.2022
Napredak
Čestereg
27.08.2022
Delija
:
Napredak
Budućnost
Srpska Crnja
27.08.2022
Vojvodina
Novo Miloševo
27.08.2022
Budućnost
:
Vojvodina
Rusanda
Melenci
27.08.2022
Mladost
Banatski Despotovac
27.08.2022
Rusanda
:
Mladost
ASK
Aradac
27.08.2022
Banat
Čenta
27.08.2022
ASK
:
Banat
2. Oktobar
Kumane
27.08.2022
ŽFK Banat
Zrenjanin
27.08.2022
2. Oktobar
:
ŽFK Banat
Krajina
Krajišnik
27.08.2022
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
27.08.2022
Krajina
:
Crvena zvezda
MSK
Mihajlovo
27.08.2022
OFK Stajićevo
Stajićevo
27.08.2022
MSK
:
OFK Stajićevo
Beograd Karaburma
Beograd
27.08.2022
KFK Ravna gora
Zemun
27.08.2022
Beograd Karaburma
:
KFK Ravna gora
Umka
Umka
27.08.2022
Šećeranac Ada
Beograd
27.08.2022
Umka
:
Šećeranac Ada
Dunav
Veliko Selo
27.08.2022
Busije
Zemun
27.08.2022
Dunav
:
Busije
Siti Sport Klub
Beograd
27.08.2022
Lokomotiva
Beograd
27.08.2022
Siti Sport Klub
:
Lokomotiva
Poštar Zvezdara
Beograd
27.08.2022
Borac
Ostružnica
27.08.2022
Poštar Zvezdara
:
Borac
Heroj Polet
Jajinci
27.08.2022
BSK 1925
Batajnica
27.08.2022
Heroj Polet
:
BSK 1925
Balkan Mirijevo
Beograd
27.08.2022
Posavac Tišma
Boljevci
27.08.2022
Balkan Mirijevo
:
Posavac Tišma
Partizan
Vitojevci
27.08.2022
16:30
Šumar
Ogar
27.08.2022 16:30
Partizan
:
Šumar
Hajduk (V)
Višnjićevo
27.08.2022
16:30
Budućnost
Salaš Noćajski
27.08.2022 16:30
Hajduk (V)
:
Budućnost
Radnički
Baranda
27.08.2022
16:30
Stari Tamiš
Stari Tamiš
27.08.2022 16:30
Radnički
:
Stari Tamiš
Omladinac (D)
Deliblato
27.08.2022
16:30
Budućnost
Banatski Brestovac
27.08.2022 16:30
Omladinac (D)
:
Budućnost
Mundial
Pančevo
27.08.2022
16:30
Omladinac (O)
Opovo
27.08.2022 16:30
Mundial
:
Omladinac (O)
Proleter
Mramorak
27.08.2022
16:30
Jugoslavija
Jabuka
27.08.2022 16:30
Proleter
:
Jugoslavija
BSK Bavanište
Bavanište
27.08.2022
16:30
Mladost
Vojlovica
27.08.2022 16:30
BSK Bavanište
:
Mladost
Crvena Jabuka
Ub
27.08.2022
16:30
Pambukovica
Pambukovica
27.08.2022 16:30
Crvena Jabuka
:
Pambukovica
Tamiš
Farkaždin
27.08.2022
16:30
Naftagas
Boka
27.08.2022 16:30
Tamiš
:
Naftagas
Zadrugar
Lazarevo
27.08.2022
16:30
OFK Gradnulica
Zrenjanin
27.08.2022 16:30
Zadrugar
:
OFK Gradnulica
Lehel
Mužlja
27.08.2022
16:30
Mladost (L)
Lukićevo
27.08.2022 16:30
Lehel
:
Mladost (L)
Mladost (BB)
Belo Blato
27.08.2022
16:30
Partizan
Tomaševac
27.08.2022 16:30
Mladost (BB)
:
Partizan
Borac
Zrenjanin
27.08.2022
16:30
OFK Klek
Klek
27.08.2022 16:30
Borac
:
OFK Klek
Bilećanin
Sečanj
27.08.2022
16:30
Potisje
Knićanin
27.08.2022 16:30
Bilećanin
:
Potisje
Junior Novo Naselje
Valjevo
27.08.2022
16:30
Tešnjar
Valjevo
27.08.2022 16:30
Junior Novo Naselje
:
Tešnjar
Banat
Ilandža
27.08.2022
16:30
Banat
Dupljaja
27.08.2022 16:30
Banat
:
Banat
Polet
Izbište
27.08.2022
16:30
Ratar
Kruščica
27.08.2022 16:30
Polet
:
Ratar
Ševac
Kusić
27.08.2022
16:30
Dunav
Banatska Palanka
27.08.2022 16:30
Ševac
:
Dunav
Vladimirovac
Vladimirovac
27.08.2022
16:30
Karaš
Kuštilj
27.08.2022 16:30
Vladimirovac
:
Karaš
Vinogradar
Gudurica
27.08.2022
16:30
Omladinac
Zagajica
27.08.2022 16:30
Vinogradar
:
Omladinac
Partizan
Kajtasovo
27.08.2022
16:30
Sloga
Margita
27.08.2022 16:30
Partizan
:
Sloga
Banatul
Lokve
27.08.2022
16:30
Borac
Veliko Središte
27.08.2022 16:30
Banatul
:
Borac
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
27.08.2022
17:30
PIK
Sombor
27.08.2022 17:30
Jedinstvo Lemeš
:
PIK
Sport
Bezdan
27.08.2022
17:30
Jedinstvo
Ribarevo
27.08.2022 17:30
Sport
:
Jedinstvo
Dinamo
Sonta
27.08.2022
17:30
Graničar
Riđica
27.08.2022 17:30
Dinamo
:
Graničar
Igman
Konjic
27.08.2022
Sloga Meridian
Doboj
27.08.2022
Igman
:
Sloga Meridian
Sloboda
Tuzla
27.08.2022
Posušje
Posušje
27.08.2022
Sloboda
:
Posušje
Željezničar
Sarajevo
27.08.2022
Sarajevo
Sarajevo
27.08.2022
Željezničar
:
Sarajevo
Leotar
Trebinje
27.08.2022
Borac
Banja Luka
27.08.2022
Leotar
:
Borac
Zrinjski
Mostar
27.08.2022
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
27.08.2022
Zrinjski
:
Tuzla City
Široki Brijeg
Široki Brijeg
27.08.2022
Velež
Mostar
27.08.2022
Široki Brijeg
:
Velež
Kozara
Gradiška
27.08.2022
17:00
Modriča
Modriča
27.08.2022 17:00
Kozara
:
Modriča
Laktaši
Laktaši
27.08.2022
17:00
Podrinje
Janja
27.08.2022 17:00
Laktaši
:
Podrinje
Tekstilac
Derventa
27.08.2022
17:00
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
27.08.2022 17:00
Tekstilac
:
Zvijezda 09
Sutjeska
Foča
27.08.2022
17:00
Sloboda N. banka
Mrkonjić Grad
27.08.2022 17:00
Sutjeska
:
Sloboda N. banka
Radnik
Bijeljina
27.08.2022
17:00
Željezničar
Banja Luka
27.08.2022 17:00
Radnik
:
Željezničar
Ljubić
Prnjavor
27.08.2022
17:00
Drina
Zvornik
27.08.2022 17:00
Ljubić
:
Drina
OFK Petrovac
Petrovac
27.08.2022
Rudar
Pljevlja
27.08.2022
OFK Petrovac
:
Rudar
Sutjeska
Nikšić
27.08.2022
Dečić
Tuzi
27.08.2022
Sutjeska
:
Dečić
Arsenal
Tivat
27.08.2022
Budućnost
Podgorica
27.08.2022
Arsenal
:
Budućnost
Jedinstvo
Bijelo Polje
27.08.2022
Iskra
Danilovgrad
27.08.2022
Jedinstvo
:
Iskra
Jezero
Plav
27.08.2022
Mornar
Bar
27.08.2022
Jezero
:
Mornar
ŽSK
Žabalj
27.08.2022
17:00
Fruškogorac
Sremska Kamenica
27.08.2022 17:00
ŽSK
:
Fruškogorac
OFK Sirig
Sirig
27.08.2022
17:00
TSK
Temerin
27.08.2022 17:00
OFK Sirig
:
TSK
Bačka (B)
Begeč
27.08.2022
17:00
Fruškogorski partizan
Bukovac
27.08.2022 17:00
Bačka (B)
:
Fruškogorski partizan
Jedinstvo
Gospođinci
27.08.2022
17:00
Tatra
Kisač
27.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Tatra
Cement
Beočin
27.08.2022
17:00
Crvena zvezda
Novi Sad
27.08.2022 17:00
Cement
:
Crvena zvezda
Omladinac
Stepanovićevo
27.08.2022
17:00
Bačka 1923
Đurđevo
27.08.2022 17:00
Omladinac
:
Bačka 1923
OFK Futog
Futog
27.08.2022
17:00
Jugović
Kać
27.08.2022 17:00
OFK Futog
:
Jugović
Dinamo
Budisava
27.08.2022
17:00
Petrovaradin
Petrovaradin
27.08.2022 17:00
Dinamo
:
Petrovaradin
Obilić
Vilovo
27.08.2022
17:00
Hajduk (Č)
Čurug
27.08.2022 17:00
Obilić
:
Hajduk (Č)
Miletić
Mošorin
27.08.2022
17:00
Sloga
Lok
27.08.2022 17:00
Miletić
:
Sloga
Slanobarac
Budisava
27.08.2022
17:00
Čenej
Čenej
27.08.2022 17:00
Slanobarac
:
Čenej
Hajduk (G)
Gardinovci
27.08.2022
17:00
Vinogradar
Ledinci
27.08.2022 17:00
Hajduk (G)
:
Vinogradar
Borac (R)
Rakovac
27.08.2022
17:00
Borac (NS)
Novi Sad
27.08.2022 17:00
Borac (R)
:
Borac (NS)
Proleter 1951
Novi Sad
27.08.2022
17:00
Titel
Titel
27.08.2022 17:00
Proleter 1951
:
Titel
Susek
Susek
27.08.2022
17:00
Železničar NS
Novi Sad
27.08.2022 17:00
Susek
:
Železničar NS
Palilula
Aleksinac
27.08.2022
16:30
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
27.08.2022 16:30
Palilula
:
Moravac (ZT)
Morava (M)
Mrsać
27.08.2022
Gruža
Vitanovac
27.08.2022
Morava (M)
:
Gruža
Sloga (K)
Kobišnica
27.08.2022
Brestovac
Borski Brestovac
27.08.2022
Sloga (K)
:
Brestovac
Krivelj
Krivelj
27.08.2022
Urovica
Urovica
27.08.2022
Krivelj
:
Urovica
Polom
Leskovo
27.08.2022
Radnički (K)
Klokočevac
27.08.2022
Polom
:
Radnički (K)
Šarbanovac
Šarbanovac
27.08.2022
Mala Vrbica
Mala Vrbica
27.08.2022
Šarbanovac
:
Mala Vrbica
Southampton
Southampton, Hampshire
27.08.2022
13:30
Manchester United
Manchester
27.08.2022 13:30
Southampton
:
Manchester United
Brentford
27.08.2022
16:00
Everton
Liverpool
27.08.2022 16:00
Brentford
:
Everton
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
27.08.2022
16:00
Leeds United
27.08.2022 16:00
Brighton & Hove Albion
:
Leeds United
Chelsea
London
27.08.2022
16:00
Leicester City
Leicester
27.08.2022 16:00
Chelsea
:
Leicester City
Liverpool
Liverpool
27.08.2022
16:00
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
27.08.2022 16:00
Liverpool
:
AFC Bournemouth
Manchester City
Manchester
27.08.2022
16:00
Crystal Palace
London
27.08.2022 16:00
Manchester City
:
Crystal Palace
Arsenal
London
27.08.2022
18:30
Fulham
27.08.2022 18:30
Arsenal
:
Fulham
1899 Hoffenheim
27.08.2022
15:30
FC Augsburg
Augsburg
27.08.2022 15:30
1899 Hoffenheim
:
FC Augsburg
1. FSV Mainz 05
Mainz
27.08.2022
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
27.08.2022 15:30
1. FSV Mainz 05
:
Bayer 04 Leverkusen
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
27.08.2022
15:30
1. FC Union Berlin
Berlin
27.08.2022 15:30
FC Schalke 04
:
1. FC Union Berlin
Hertha BSC
Berlin
27.08.2022
15:30
Borussia Dortmund
Dortmund
27.08.2022 15:30
Hertha BSC
:
Borussia Dortmund
RB Leipzig
Leipzig
27.08.2022
15:30
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
27.08.2022 15:30
RB Leipzig
:
VfL Wolfsburg
Bayern München
München
27.08.2022
18:30
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
27.08.2022 18:30
Bayern München
:
Borussia M'gladbach
Napredak
Vašica
27.08.2022
16:30
LSK
Laćarak
27.08.2022 16:30
Napredak
:
LSK
Borac
Radenković
27.08.2022
16:30
Graničar
Adaševci
27.08.2022 16:30
Borac
:
Graničar
Obilić 1993
Kukujevci
27.08.2022
16:30
Jedinstvo
Ruma
27.08.2022 16:30
Obilić 1993
:
Jedinstvo
Srem
Sremska Rača
27.08.2022
16:30
Erdevik 2017
Erdevik
27.08.2022 16:30
Srem
:
Erdevik 2017
Rudar
Vrdnik
27.08.2022
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
27.08.2022 16:30
Rudar
:
OFK Zeka Buljubaša
Fruška Gora
Ruma
27.08.2022
10:00
BSK
Bešenovo
27.08.2022 10:00
Fruška Gora
:
BSK
OFK Bikić
Bikić Do
27.08.2022
16:30
Zmaj
Noćaj
27.08.2022 16:30
OFK Bikić
:
Zmaj
AJ Auxerre
27.08.2022
17:00
RC Strasbourg
27.08.2022 17:00
AJ Auxerre
:
RC Strasbourg
RC Lens
27.08.2022
21:00
Stade Rennais
27.08.2022 21:00
RC Lens
:
Stade Rennais
Rudar 2001
Kostolac
27.08.2022
17:00
Budućnost (V)
Vezičevo
27.08.2022 17:00
Rudar 2001
:
Budućnost (V)
Mladost
Vrdila
27.08.2022
Borac (V)
Vraneši
27.08.2022
Mladost
:
Borac (V)
Trgovački
Petrovac na Mlavi
27.08.2022
17:00
Mladost (K)
Krupaja
27.08.2022 17:00
Trgovački
:
Mladost (K)
Jasenovac
Krepoljin
27.08.2022
17:00
Mlava (ML)
Malo Laole
27.08.2022 17:00
Jasenovac
:
Mlava (ML)
Milicionar
Bogatić
27.08.2022
Budućnost (Z)
Zminjak
27.08.2022
Milicionar
:
Budućnost (Z)
Požarevac
Požarevac
27.08.2022
Rad
Beograd
27.08.2022
Požarevac
:
Rad
Zemun
Zemun
27.08.2022
Moskva
Novi Sad
27.08.2022
Zemun
:
Moskva
Kolubara
Lazarevac
27.08.2022
Napredak Junior 2018
Kruševac
27.08.2022
Kolubara
:
Napredak Junior 2018
Radnički 2012
Niš
27.08.2022
ŽGFK Borac
Čačak
27.08.2022
Radnički 2012
:
ŽGFK Borac
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
27.08.2022
Radnički 1923
Kragujevac
27.08.2022
ŽGFK Lavice Dubočica
:
Radnički 1923
RFK Grafičar
Beograd
27.08.2022
OFK Vršac
Vršac
27.08.2022
RFK Grafičar
:
OFK Vršac
Napredak
Kruševac
27.08.2022
Mladost (L)
Lučani
27.08.2022
Napredak
:
Mladost (L)
Novi Pazar
Novi Pazar
27.08.2022
Crvena zvezda
Beograd
27.08.2022
Novi Pazar
:
Crvena zvezda
IMT
Beograd
27.08.2022
Vojvodina
Novi Sad
27.08.2022
IMT
:
Vojvodina
Brodarac
Novi Beograd
27.08.2022
Radnički 1923
Kragujevac
27.08.2022
Brodarac
:
Radnički 1923
Čukarički
Beograd
27.08.2022
Radnički (NB)
Novi Beograd
27.08.2022
Čukarički
:
Radnički (NB)
Voždovac
Beograd
27.08.2022
Rad
Beograd
27.08.2022
Voždovac
:
Rad
Partizan
Beograd
27.08.2022
TSC
Bačka Topola
27.08.2022
Partizan
:
TSC
Inđija
Inđija
27.08.2022
Index
Novi Sad
27.08.2022
Inđija
:
Index
Dinamo 1945
Pančevo
27.08.2022
Petar Puača
Novi Sad
27.08.2022
Dinamo 1945
:
Petar Puača
Vojvodina
Novi Sad
27.08.2022
Železničar
Pančevo
27.08.2022
Vojvodina
:
Železničar
GFK Sloven
Ruma
27.08.2022
Radnički 1912
Sombor
27.08.2022
GFK Sloven
:
Radnički 1912
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
27.08.2022
Spartak ŽK
Subotica
27.08.2022
Radnički (SM)
:
Spartak ŽK
Kabel
Novi Sad
27.08.2022
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
27.08.2022
Kabel
:
RFK Novi Sad 1921
RFK Grafičar
Beograd
27.08.2022
Teleoptik
Zemun
27.08.2022
RFK Grafičar
:
Teleoptik
Napredak
Kruševac
27.08.2022
Mladost (L)
Lučani
27.08.2022
Napredak
:
Mladost (L)
Spartak ŽK
Subotica
27.08.2022
Crvena zvezda
Beograd
27.08.2022
Spartak ŽK
:
Crvena zvezda
Sloga (K)
Kraljevo
27.08.2022
Vojvodina
Novi Sad
27.08.2022
Sloga (K)
:
Vojvodina
Brodarac
Beograd
27.08.2022
GFK Jagodina
Jagodina
27.08.2022
Brodarac
:
GFK Jagodina
Čukarički
Beograd
27.08.2022
Kiker
Kraljevo
27.08.2022
Čukarički
:
Kiker
OLE
Borča
27.08.2022
Rad
Beograd
27.08.2022
OLE
:
Rad
Partizan
Beograd
27.08.2022
TSC
Bačka Topola
27.08.2022
Partizan
:
TSC
Inđija
Inđija
27.08.2022
ODR
Petrovaradin
27.08.2022
Inđija
:
ODR
Petrika
Novi Sad
27.08.2022
Radnički (Z)
Zrenjanin
27.08.2022
Petrika
:
Radnički (Z)
Vojvodina
Novi Sad
27.08.2022
Železničar
Pančevo
27.08.2022
Vojvodina
:
Železničar
OFK Vršac
Vršac
27.08.2022
Radnički 1912
Sombor
27.08.2022
OFK Vršac
:
Radnički 1912
Mladost (L)
Lukićevo
27.08.2022
Spartak ŽK
Subotica
27.08.2022
Mladost (L)
:
Spartak ŽK
Kabel
Novi Sad
27.08.2022
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
27.08.2022
Kabel
:
RFK Novi Sad 1921
OFK Vršac
Vršac
27.08.2022
ODR
Petrovaradin
27.08.2022
OFK Vršac
:
ODR
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
27.08.2022
Inđija
Inđija
27.08.2022
Radnički (SM)
:
Inđija
Radnički (Z)
Zrenjanin
27.08.2022
GFK Sloven
Ruma
27.08.2022
Radnički (Z)
:
GFK Sloven
Sporto 023
Zrenjanin
27.08.2022
Železničar
Pančevo
27.08.2022
Sporto 023
:
Železničar
Proleter 2006
Zrenjanin
27.08.2022
Radnički (Š)
Šid
27.08.2022
Proleter 2006
:
Radnički (Š)
Petrika
Novi Sad
27.08.2022
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
27.08.2022
Petrika
:
Jedinstvo (SP)
Voja Gačić
Pančevo
27.08.2022
1. maj
Ruma
27.08.2022
Voja Gačić
:
1. maj
Radnički 1912
Sombor
27.08.2022
Petar Puača
Novi Sad
27.08.2022
Radnički 1912
:
Petar Puača
Kabel
Novi Sad
27.08.2022
OFK Bačka
Bačka Palanka
27.08.2022
Kabel
:
OFK Bačka
Derby 2015
Novi Sad
27.08.2022
Arena Su
Subotica
27.08.2022
Derby 2015
:
Arena Su
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
27.08.2022
TSC
Bačka Topola
27.08.2022
RFK Novi Sad 1921
:
TSC
Krila Krajine
Bačka Palanka
27.08.2022
Vojvodina
Novi Sad
27.08.2022
Krila Krajine
:
Vojvodina
CFK
Vrbas
27.08.2022
Hajduk 1912
Kula
27.08.2022
CFK
:
Hajduk 1912
Spartak ŽK
Subotica
27.08.2022
OFK Kikinda
Kikinda
27.08.2022
Spartak ŽK
:
OFK Kikinda
Kosmet
Leposavić
27.08.2022
Apolon 4
Kragujevac
27.08.2022
Kosmet
:
Apolon 4
Bubamara
Kraljevo
27.08.2022
Titan
Kraljevo
27.08.2022
Bubamara
:
Titan
Bane 1931
Raška
27.08.2022
Kiker
Kraljevo
27.08.2022
Bane 1931
:
Kiker
Apolon
Kraljevo
27.08.2022
Sport Klub 99
Novi Pazar
27.08.2022
Apolon
:
Sport Klub 99
Sušica
Kragujevac
27.08.2022
Novi Pazar
Novi Pazar
27.08.2022
Sušica
:
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
27.08.2022
Rudar
Kosovska Mitrovica
27.08.2022
Pazar Juniors
:
Rudar
Šumadija 1903
Kragujevac
27.08.2022
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
27.08.2022
Šumadija 1903
:
AF AS Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
27.08.2022
Sloga
Kraljevo
27.08.2022
Radnički 1923
:
Sloga