14.10
19:00
TSC
Voždovac
3
0
|
14.10.2022 19:00 | TSC | 3 : 0 | Voždovac | |||||
14.10
17:00
Novi Pazar
Vojvodina
1
1
|
14.10.2022 17:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
14.10
15:00
Mladost GAT
Mladost (L)
1
1
|
14.10.2022 15:00 | Mladost GAT | 1 : 1 | Mladost (L) |
14.10
15:00
OFK VrŔac
RadniÄki (NB)
2
1
|
14.10.2022 15:00 | OFK VrÅ”ac | 2 : 1 | RadniÄki (NB) |
14.10
14:00
Mladi radnik 1926
Takovo
1
1
|
14.10.2022 14:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 1 | Takovo |
14.10
18:00
Sloga Meridian
Sarajevo
1
0
|
14.10.2022 18:00 | Sloga Meridian | 1 : 0 | Sarajevo | |||||
14.10
14:30
Borac
PosuŔje
2
1
|
14.10.2022 14:30 | Borac | 2 : 1 | PosuŔje |
14.10
21:00
Brentford
Brighton & Hove Albion
2
0
|
14.10.2022 21:00 | Brentford | 2 : 0 | Brighton & Hove Albion |
14.10
20:30
FC Schalke 04
1899 Hoffenheim
0
3
|
14.10.2022 20:30 | FC Schalke 04 | 0 : 3 | 1899 Hoffenheim |
14.10
21:00
RC Strasbourg
Lille OSC
0
3
|
14.10.2022 21:00 | RC Strasbourg | 0 : 3 | Lille OSC |
14.10
21:00
Rayo Vallecano
Getafe
0
0
|
14.10.2022 21:00 | Rayo Vallecano | 0 : 0 | Getafe |
14.10
14:00
Mladost 2015
Breznica
1
1
|
14.10.2022 14:00 | Mladost 2015 | 1 : 1 | Breznica |
14.10
11:00
Sloga (P)
Apolon 2018
2
0
|
14.10.2022 11:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | Apolon 2018 |
14.10
OFK RadniÄki
GFK DuboÄica
1
2
|
14.10.2022 | OFK RadniÄki | 1 : 2 | GFK DuboÄica |
14.10
16:00
Sveti Stefan
Mladenovac
2
2
|
14.10.2022 16:00 | Sveti Stefan | 2 : 2 | Mladenovac |
14.10
17:00
Torlak
Borac
8
1
|
14.10.2022 17:00 | Torlak | 8 : 1 | Borac |
14.10
16:30
Borac
OFK Odžaci
5
1
|
14.10.2022 16:30 | Borac | 5 : 1 | OFK Odžaci | |||||
14.10
16:30
Tekstilac
BSK
2
2
|
14.10.2022 16:30 | Tekstilac | 2 : 2 | BSK | |||||
14.10
16:30
TvrÄava
Polet
4
2
|
14.10.2022 16:30 | TvrÄava | 4 : 2 | Polet | |||||
14.10
16:30
Zadrugar
RadniÄki
|
14.10.2022 16:30 | Zadrugar | : | RadniÄki | |||||
14.10
16:30
Kula
Omladinac
5
2
|
14.10.2022 16:30 | Kula | 5 : 2 | Omladinac |
14.10
20:00
Fenerbahce Beko
Maccabi Playtika
86
71
|
14.10.2022 20:00 | Fenerbahce Beko | 86 : 71 | Maccabi Playtika | |||||
14.10
20:00
Olympiacos
Žalgiris
90
80
|
14.10.2022 20:00 | Olympiacos | 90 : 80 | Žalgiris | |||||
14.10
20:30
Cazoo Baskonia
Partizan Mozzart Bet
103
96
|
14.10.2022 20:30 | Cazoo Baskonia | 103 : 96 | Partizan Mozzart Bet | |||||
14.10
20:30
EA7 Emporio Armani Milan
Alba
74
80
|
14.10.2022 20:30 | EA7 Emporio Armani Milan | 74 : 80 | Alba | |||||
14.10
21:00
Valencia Basket
LDLC ASVEL
76
77
|
14.10.2022 21:00 | Valencia Basket | 76 : 77 | LDLC ASVEL |
14.10
18:00
Igokea m:tel
Borac Mozzart
90
78
|
14.10.2022 18:00 | Igokea m:tel | 90 : 78 | Borac Mozzart | |||||
14.10
20:00
Cibona
Mornar Barsko zlato
91
88
|
14.10.2022 20:00 | Cibona | 91 : 88 | Mornar Barsko zlato |
14.10
19:30
Morava
Klik
68
49
|
14.10.2022 19:30 | Morava | 68 : 49 | Klik |
14.10
19:00
Radnik
Napredak
102
81
|
14.10.2022 19:00 | Radnik | 102 : 81 | Napredak |
14.10
17:15
Mladenovac
RIVERS BM
81
85
|
14.10.2022 17:15 | Mladenovac | 81 : 85 | RIVERS BM | |||||
14.10
21:15
Borac 2015
Umka džez
82
75
|
14.10.2022 21:15 | Borac 2015 | 82 : 75 | Umka džez |
14.10
17:00
Požarevac
Zekas 75
73
81
|
14.10.2022 17:00 | Požarevac | 73 : 81 | Zekas 75 |
14.10
19:00
Mladost Vesna
Panteri
57
82
|
14.10.2022 19:00 | Mladost Vesna | 57 : 82 | Panteri |
14.10
18:00
Jablanica
Knjaževac 1950
78
82
|
14.10.2022 18:00 | Jablanica | 78 : 82 | Knjaževac 1950 |
14.10
21:00
Dinamo
Vojka
97
64
|
14.10.2022 21:00 | Dinamo | 97 : 64 | Vojka |
14.10
19:00
Ribnica
Takovo
3
0
|
14.10.2022 19:00 | Ribnica | 3 : 0 | Takovo | |||||
14.10
19:00
Spartak (S)
SPD RadniÄki
3
2
|
14.10.2022 19:00 | Spartak (S) | 3 : 2 | SPD RadniÄki |
14.10
17:00
ŽelezniÄar
Crnjanski
3
0
|
14.10.2022 17:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Crnjanski |
14.10
20:00
InÄija
ŽelezniÄar
1
3
|
14.10.2022 20:00 | InÄija | 1 : 3 | ŽelezniÄar |
14.10
21:00
Novi Sad
BeÄej 2003
1
8
|
14.10.2022 21:00 | Novi Sad | 1 : 8 | BeÄej 2003 | |||||
14.10
20:00
Ivanjica
Beogradski FON
1
4
|
14.10.2022 20:00 | Ivanjica | 1 : 4 | Beogradski FON |
14.10
19:30
SAS
Leskovac
4
3
|
14.10.2022 19:30 | SAS | 4 : 3 | Leskovac | |||||
14.10
19:00
Jastrebac
Ekonomist
6
4
|
14.10.2022 19:00 | Jastrebac | 6 : 4 | Ekonomist | |||||
14.10
19:00
Smederevo
Spartak GP
2
6
|
14.10.2022 19:00 | Smederevo | 2 : 6 | Spartak GP |
14.10
20:00
Euro-lider
AranÄelovac
4
7
|
14.10.2022 20:00 | Euro-lider | 4 : 7 | AranÄelovac | |||||
14.10
18:00
Metalac Kolorado
Bajina BaŔta
6
5
|
14.10.2022 18:00 | Metalac Kolorado | 6 : 5 | Bajina BaŔta |
14.10
21:00
Pirgos
Jagodina
5
2
|
14.10.2022 21:00 | Pirgos | 5 : 2 | Jagodina | |||||
14.10
20:00
Ozren
Radnik
3
5
|
14.10.2022 20:00 | Ozren | 3 : 5 | Radnik |
14.10
18:00
Sjenica
RaŔka
2
2
|
14.10.2022 18:00 | Sjenica | 2 : 2 | RaŔka |
14.10
20:30
As
PÄinja
5
7
|
14.10.2022 20:30 | As | 5 : 7 | PÄinja |
14.10
18:00
Mostar SG
Bosna Kompred
8
2
|
14.10.2022 18:00 | Mostar SG | 8 : 2 | Bosna Kompred |