XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 682 utakmica za dan
Nedelja, 11 Septembar 2022


Fudbal

Čukarički
Beograd
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
11.09.2022 19:00
Čukarički
2 : 0
Vojvodina
Partizan
Beograd
6 : 0
Mladost (L)
Lučani
11.09.2022 19:30
Partizan
6 : 0
Mladost (L)
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
11.09.2022 17:00
Novi Pazar
1 : 2
Crvena zvezda
Mladost GAT
Novi Sad
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
11.09.2022 17:00
Mladost GAT
1 : 0
Spartak ŽK
OFK Vršac
Vršac
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
11.09.2022 16:30
OFK Vršac
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
GFK Sloboda
Užice
3 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
11.09.2022 19:00
GFK Sloboda
3 : 1
RFK Novi Sad 1921
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 2
IMT
Beograd
11.09.2022 18:00
Metalac
1 : 2
IMT
Mačva
Šabac
1 : 3
Loznica
Loznica
11.09.2022 18:00
Mačva
1 : 3
Loznica
Stanišić
Stanišić
0 : 1
Podunavac
Belegiš
11.09.2022 16:00
Stanišić
0 : 1
Podunavac
Borac
Lazarevac
1 : 4
BASK TEK
Beograd
11.09.2022 10:00
Borac
1 : 4
BASK TEK
Zvezdara
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
11.09.2022 16:00
Zvezdara
1 : 1
OFK Beograd
Torlak
Beograd
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
11.09.2022 10:00
Torlak
3 : 0
Radnički (O)
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 0
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
11.09.2022 16:00
Sloga (BB)
4 : 0
OFK Mihajlovac
Vlasina
Vlasotince
0 : 2
Radnički (P)
Pirot
11.09.2022 16:00
Vlasina
0 : 2
Radnički (P)
Car Konstantin
Niš
0 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
11.09.2022 11:00
Car Konstantin
0 : 2
OFK Topličanin
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 3
SFS Borac
Paraćin
11.09.2022 16:00
OFK Brzi Brod
0 : 3
SFS Borac
Obilić
Zmajevo
0 : 3
Sloga
Čonoplja
11.09.2022 16:00
Obilić
0 : 3
Sloga
Mladost (T)
Turija
4 : 3
Senta
Senta
11.09.2022 16:00
Mladost (T)
4 : 3
Senta
Hercegovac
Gajdobra
1 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
11.09.2022 16:00
Hercegovac
1 : 0
OFK Vrbas
Radnički 1905
Bajmok
0 : 1
Bratstvo 2019
Prigrevica
11.09.2022 16:00
Radnički 1905
0 : 1
Bratstvo 2019
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
Bajša
Bajša
11.09.2022 16:00
Preporod
2 : 2
Bajša
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
11.09.2022 16:00
Radnički 1918
3 : 2
Vojvodina
Jedinstvo
Rumenka
0 : 1
Hajduk
Divoš
11.09.2022 16:00
Jedinstvo
0 : 1
Hajduk
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
11.09.2022 16:00
Dunav
1 : 0
Sloga (T)
Index
Novi Sad
3 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
11.09.2022 10:00
Index
3 : 1
Donji Srem 2015
Mladost
Omoljica
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
11.09.2022 16:00
Mladost
1 : 0
Jedinstvo Stević
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
11.09.2022 16:00
Vojvodina 1928
0 : 0
Sloboda
Crvena Zvezda
Rusko Selo
2 : 1
Omladinac FAM
Botoš
11.09.2022 16:00
Crvena Zvezda
2 : 1
Omladinac FAM
Hajduk
Beograd
0 : 1
Šušnjar
Šušnjar
11.09.2022 11:00
Hajduk
0 : 1
Šušnjar
PKB
Padinska skela
2 : 0
Zuce 2019
Zuce
11.09.2022 16:00
PKB
2 : 0
Zuce 2019
OFK Žarkovo
Beograd
3 : 1
Boleč
Boleč
11.09.2022 10:00
OFK Žarkovo
3 : 1
Boleč
Kosmaj
Ralja
0 : 3
Napredak
Medoševac
11.09.2022 16:00
Kosmaj
0 : 3
Napredak
Sloga
Leskovac
2 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
11.09.2022 16:00
Sloga
2 : 0
Svetlost
Radan
Lebane
2 : 1
Gracko
Staro Gracko
11.09.2022 16:00
Radan
2 : 1
Gracko
OFK Alakince
Alakince
4 : 4
Ternoci
Trnovac
11.09.2022 16:00
OFK Alakince
4 : 4
Ternoci
Lugina
Preševo
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
11.09.2022 16:00
Lugina
3 : 1
Pusta Reka
Jedinstvo
Gornje Stopanje
3 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
11.09.2022 16:00
Jedinstvo
3 : 1
Nebeski Andjeli
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Jablanica
Medveđa
11.09.2022 16:00
Plantaža
1 : 0
Jablanica
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
11.09.2022 16:00
Naša krila 1936
1 : 1
Jedinstvo
Orljane
Orljane
1 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
11.09.2022 16:00
Orljane
1 : 1
OFK Napredak 1929
Mladost (B)
Batušinac
5 : 0
Bukovik
Razanj
11.09.2022 16:00
Mladost (B)
5 : 0
Bukovik
Mladost (M)
Medoševac
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
11.09.2022 16:00
Mladost (M)
0 : 0
OFK Sinđelić
OFK Niš
Niš
0 : 3
Palilulac
Niš
11.09.2022 16:00
OFK Niš
0 : 3
Palilulac
Pukovac
Pukovac
4 : 0
Rudar
Jelašnica
11.09.2022 16:00
Pukovac
4 : 0
Rudar
Malošište
Malošište
5 : 4
Morava
Žitkovac
11.09.2022 16:00
Malošište
5 : 4
Morava
Levač
Rekovac
3 : 2
Jedinstvo (M)
Mijatovac
11.09.2022 16:00
Levač
3 : 2
Jedinstvo (M)
Juhor
Obrež
0 : 7
Župa
Aleksandrovac
11.09.2022 16:00
Juhor
0 : 7
Župa
Majdevo-Kupci
Majdevo
1 : 2
Rembas
Resavica
11.09.2022 16:00
Majdevo-Kupci
1 : 2
Rembas
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
11.09.2022 16:00
Hajduk Veljko
1 : 1
OFK Knjaz
OFK Slatina
Bor
0 : 3
Rajko Mitić
Bela Palanka
11.09.2022 16:00
OFK Slatina
0 : 3
Rajko Mitić
Jedinstvo
Pirot
7 : 0
Ozren
Sokobanja
11.09.2022 11:00
Jedinstvo
7 : 0
Ozren
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
11.09.2022 16:00
Tanasko Rajić
3 : 0
Brodoremont
Trepča
Kosovska Mitrovica
4 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
11.09.2022 16:00
Trepča
4 : 2
Šumadija 1903
Polet (R)
Ratina
0 : 0
Korićani
Korićani
11.09.2022 16:00
Polet (R)
0 : 0
Korićani
Bane 1931
Raška
2 : 0
Napredak (G)
Gračac
11.09.2022 16:00
Bane 1931
2 : 0
Napredak (G)
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Gruža
Gruža
11.09.2022 16:00
Mokra Gora
2 : 1
Gruža
Kej
Čačak
1 : 4
Sevojno
Sevojno
11.09.2022 16:00
Kej
1 : 4
Sevojno
Lazarica
Prilipac
1 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
11.09.2022 16:00
Lazarica
1 : 3
Sloboda (Č)
Polet (T)
Trbušani
2 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
11.09.2022 16:00
Polet (T)
2 : 2
Jedinstvo (K)
Savinac 1933
Visibaba
4 : 0
Spartak 1976
Trnava
11.09.2022 16:00
Savinac 1933
4 : 0
Spartak 1976
Zlatar
Nova Varoš
0 : 3
Omladinac (Z)
Zablaće
11.09.2022 16:00
Zlatar
0 : 3
Omladinac (Z)
Jedinstvo Putevi
Užice
5 : 0
Crnokosa
Kosjerić
11.09.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
5 : 0
Crnokosa
Polimlje
Prijepolje
3 : 2
Jasen
Brodarevo
11.09.2022 16:00
Polimlje
3 : 2
Jasen
Sloga 1924
Batočina
3 : 1
Karađorđe
Topola
11.09.2022 16:00
Sloga 1924
3 : 1
Karađorđe
RSK
Rabrovo
1 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
11.09.2022 16:00
RSK
1 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Borac
Lešnica
0 : 0
OFK Osečina
Osečina
11.09.2022 16:00
Borac
0 : 0
OFK Osečina
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
11.09.2022 16:00
Vrelo Sport
1 : 0
Radnički (V)
OFK Divci
Divci
2 : 0
Železničar
Lajkovac
11.09.2022 16:00
OFK Divci
2 : 0
Železničar
Radnički (K)
Klupci
0 : 1
Kačer
Belanovica
11.09.2022 16:00
Radnički (K)
0 : 1
Kačer
Hajdučica
Hajdučica
5 : 1
Potporanj
Potporanj
11.09.2022 16:00
Hajdučica
5 : 1
Potporanj
Vulturul
Grebenac
3 : 1
Unirea
Uzdin
11.09.2022 16:00
Vulturul
3 : 1
Unirea
Dolina
Padina
2 : 2
Glogonj
Glogonj
11.09.2022 16:00
Dolina
2 : 2
Glogonj
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
11.09.2022 16:00
Crvena zvezda
2 : 0
Partizan (G)
Iskra
Kucura
2 : 2
Jadran
Feketić
11.09.2022 16:00
Iskra
2 : 2
Jadran
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
11.09.2022 16:00
Tavankut
0 : 1
Jedinstvo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
5 : 1
Budućnost
Savino Selo
11.09.2022 16:00
Sutjeska
5 : 1
Budućnost
AFK
Ada
2 : 0
Đurđin
Đurđin
11.09.2022 16:00
AFK
2 : 0
Đurđin
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 1
Budućnost (G)
Gložan
11.09.2022 16:00
Budućnost (M)
3 : 1
Budućnost (G)
Hajduk
Stapar
1 : 0
Polet
Karavukovo
11.09.2022 16:00
Hajduk
1 : 0
Polet
Lipar
Lipar
2 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
11.09.2022 16:00
Lipar
2 : 1
Borac (BG)
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 0
Borac 46
Obrovac
11.09.2022 16:00
Naša Zvezda
4 : 0
Borac 46
Rusanda
Melenci
2 : 0
Napredak
Čestereg
11.09.2022 16:00
Rusanda
2 : 0
Napredak
ASK
Aradac
0 : 2
Vojvodina
Novo Miloševo
11.09.2022 16:00
ASK
0 : 2
Vojvodina
2. Oktobar
Kumane
4 : 2
Mladost
Banatski Despotovac
11.09.2022 16:00
2. Oktobar
4 : 2
Mladost
MSK
Mihajlovo
2 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
11.09.2022 16:00
MSK
2 : 0
ŽFK Banat
Sloga
Voganj
2 : 4
Sremac (D)
Deč
11.09.2022 16:00
Sloga
2 : 4
Sremac (D)
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 0
Radnički
Irig
11.09.2022 16:00
Fruškogorac
1 : 0
Radnički
Napredak Meridian
Popinci
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
11.09.2022 16:00
Napredak Meridian
1 : 0
Hajduk (B)
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
Jadran
Golubinci
11.09.2022 16:00
Graničar (K)
1 : 1
Jadran
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
11.09.2022 16:00
Srem
2 : 1
Podrinje
Sremac (V)
Vojka
1 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
11.09.2022 16:00
Sremac (V)
1 : 1
Budućnost
Jugović
Kać
3 : 1
ŽSK
Žabalj
11.09.2022 16:30
Jugović
3 : 1
ŽSK
Bačka 1923
Đurđevo
6 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
11.09.2022 16:30
Bačka 1923
6 : 1
Petrovaradin
Tatra
Kisač
1 : 0
OFK Futog
Futog
11.09.2022 16:30
Tatra
1 : 0
OFK Futog
TSK
Temerin
1 : 1
Cement
Beočin
11.09.2022 16:30
TSK
1 : 1
Cement
Fruškogorac
Sremska Kamenica
6 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
11.09.2022 16:30
Fruškogorac
6 : 1
Jedinstvo
OFK Sirig
Sirig
1 : 1
Bačka (B)
Begeč
11.09.2022 16:30
OFK Sirig
1 : 1
Bačka (B)
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 0
Busije
Zemun
11.09.2022 16:00
Siti Sport Klub
3 : 0
Busije
Dunav
Veliko Selo
5 : 1
BSK 1925
Batajnica
11.09.2022 16:00
Dunav
5 : 1
BSK 1925
Heroj Polet
Jajinci
4 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
11.09.2022 10:00
Heroj Polet
4 : 2
Šećeranac Ada
Bratstvo
Krnjača
2 : 1
KFK Ravna gora
Zemun
11.09.2022 16:00
Bratstvo
2 : 1
KFK Ravna gora
Beograd Karaburma
Beograd
1 : 3
Posavac Tišma
Boljevci
11.09.2022 16:00
Beograd Karaburma
1 : 3
Posavac Tišma
Umka
Umka
4 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
11.09.2022 16:00
Umka
4 : 0
Poštar Zvezdara
Strelac
Mislođin
4 : 1
Vranić
Vranić
11.09.2022 16:00
Strelac
4 : 1
Vranić
Omladinac
Veliko Polje
0 : 1
BSK 1926
Baćevac
11.09.2022 16:00
Omladinac
0 : 1
BSK 1926
Budućnost
Zvečka
0 : 5
OFK Budućnost
Dudovica
11.09.2022 16:00
Budućnost
0 : 5
OFK Budućnost
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 1
Lisović 1977
Lisović
11.09.2022 16:00
OFK Zabrežje
2 : 1
Lisović 1977
Radnički
Rudovci
2 : 2
Turbina
Vreoci
11.09.2022 10:00
Radnički
2 : 2
Turbina
Rušanj
Rušanj
1 : 0
Krtinska
Krtinska
11.09.2022 16:00
Rušanj
1 : 0
Krtinska
Vinča
Vinča
6 : 1
Gročanski fudbalski klub
Grocka
11.09.2022 11:00
Vinča
6 : 1
Gročanski fudbalski klub
Vis
Parcani
2 : 2
Rabrovac
Rabrovac
11.09.2022 11:00
Vis
2 : 2
Rabrovac
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 0
Kovačevac 1956
Kovačevac
11.09.2022 16:00
Velika Krsna
2 : 0
Kovačevac 1956
Vrčin
Vrčin
1 : 1
Hajduk
Kamendo
11.09.2022 16:00
Vrčin
1 : 1
Hajduk
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
11.09.2022 16:00
Pudarci
1 : 1
Šumadija 1962
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
5 : 1
Zaklopača
Zaklopača
11.09.2022 11:00
Kaluđerica 1969
5 : 1
Zaklopača
Čitluk
Čitluk
0 : 0
Sloga (L)
Lozna
11.09.2022 16:00
Čitluk
0 : 0
Sloga (L)
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 1
Mačkovac
Mačkovac
11.09.2022 16:00
Gornji Stepoš
2 : 1
Mačkovac
Gradina
Pejovac
0 : 2
Temnić 1924
Varvarin
11.09.2022 16:00
Gradina
0 : 2
Temnić 1924
Sebečevac
Sebečevac
4 : 1
Parunovac
Parunovac
11.09.2022 16:00
Sebečevac
4 : 1
Parunovac
13. April
Lomnica
1 : 3
Trudbenik
Stalać
11.09.2022 16:00
13. April
1 : 3
Trudbenik
Sloga (D)
Dašnica
1 : 0
FUD
Brus
11.09.2022 16:00
Sloga (D)
1 : 0
FUD
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 2
Rubin
Donji Stupanj
11.09.2022 20:00
Jastrebac
3 : 2
Rubin
Polet 57
Milutovac
2 : 0
Bošnjane
Bošnjane
11.09.2022 16:00
Polet 57
2 : 0
Bošnjane
Proleter
Bajevac
0 : 5
Toplica
Donja Toplica
11.09.2022 11:00
Proleter
0 : 5
Toplica
Iskra
Donja Bukovica
0 : 3
OFK Brđanac
Valjevo
11.09.2022 16:00
Iskra
0 : 3
OFK Brđanac
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 4
Čučuge
Čučuge
11.09.2022 11:00
Žabari
4 : 4
Čučuge
Mladost
Dračić
3 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
11.09.2022 16:00
Mladost
3 : 3
Dimitrije Tucović
OFK Senjak
Valjevo
1 : 1
Trlić
Trlić
11.09.2022 16:00
OFK Senjak
1 : 1
Trlić
Mladi rudar
Bukovik
4 : 2
Banja
Banja
11.09.2022 16:30
Mladi rudar
4 : 2
Banja
Plaskovac
Plaskovac
3 : 2
BSK (Bo)
Borač
11.09.2022 16:30
Plaskovac
3 : 2
BSK (Bo)
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 1
Trnava
Donja Trnava
11.09.2022 16:30
Šumadinac (N)
3 : 1
Trnava
Grizli ML
Saranovo
1 : 1
Marjan
Knić
11.09.2022 16:30
Grizli ML
1 : 1
Marjan
Šumadinac (S)
Stojnik
5 : 0
BSK (Be)
Belosavci
11.09.2022 16:30
Šumadinac (S)
5 : 0
BSK (Be)
Šumadija
Toponica
7 : 0
ŽSK
Žirovnica
11.09.2022 16:30
Šumadija
7 : 0
ŽSK
Sloga
Milatovac
1 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
11.09.2022 16:30
Sloga
1 : 2
Vinča
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 1
Lokomotiva
Lapovo
11.09.2022 16:30
Prvi srpski ustanak
0 : 1
Lokomotiva
Moravac (Č)
Čečina
1 : 3
Toplica
Šarlinac
11.09.2022 16:00
Moravac (Č)
1 : 3
Toplica
Baličevac
Baličevac
2 : 4
Borac
Azbresnica
11.09.2022 16:00
Baličevac
2 : 4
Borac
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
11.09.2022 16:00
Zemljoradnik
3 : 3
Moravac (ZT)
Naisus 1977
Rožina
0 : 2
Taskovići
Taskovići
11.09.2022 16:00
Naisus 1977
0 : 2
Taskovići
Polet
Radevac
2 : 2
Rad
Merošina
11.09.2022 16:00
Polet
2 : 2
Rad
Radnički 1924
Kočane
3 : 3
Jastrebac
Tešica
11.09.2022 16:00
Radnički 1924
3 : 3
Jastrebac
BSK
Belanovce
3 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
11.09.2022 16:00
BSK
3 : 2
Zloćudovo
Donja Lomnica
Donja Lomnica
7 : 3
Mladost
Batulovce
11.09.2022 11:00
Donja Lomnica
7 : 3
Mladost
Lemind 1953
Leskovac
3 : 3
Budućnost
Orašje
11.09.2022 11:00
Lemind 1953
3 : 3
Budućnost
Vučje
Vučje
3 : 2
Sloga
Lipovica
11.09.2022 16:00
Vučje
3 : 2
Sloga
Čekmin
Čekmin
1 : 0
OFK Morava
Leskovac
11.09.2022 16:00
Čekmin
1 : 0
OFK Morava
Milanovo
Milanovo
0 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
11.09.2022 16:00
Milanovo
0 : 3
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (B)
Bošnjace
11 : 0
Moravac Orion
Mrštane
11.09.2022 16:00
Jedinstvo (B)
11 : 0
Moravac Orion
Železničar
Brestovac
2 : 1
Polet
Stajkovce
11.09.2022 16:00
Železničar
2 : 1
Polet
Sloga
Lugavčina
4 : 0
Mladost (NS)
Novo Selo
11.09.2022 16:00
Sloga
4 : 0
Mladost (NS)
Pobeda
Golobok
1 : 2
OFK Napredak
Markovac
11.09.2022 16:00
Pobeda
1 : 2
OFK Napredak
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 4
Proleter 1947
Vranovo
11.09.2022 16:00
Mladi borac
0 : 4
Proleter 1947
SASK
Saraorci
3 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
11.09.2022 16:00
SASK
3 : 0
Železničar Kusadak
Podunavac
Udovice
2 : 4
Mladost 1948
Donja Livadica
11.09.2022 16:00
Podunavac
2 : 4
Mladost 1948
Petlić SD 2006
Smederevo
3 : 5
Polet
Trnovče
11.09.2022 16:00
Petlić SD 2006
3 : 5
Polet
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
11.09.2022 16:00
Crvena zvezda
1 : 3
Mladi radnik 1940
Polom
Leskovo
3 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
11.09.2022 16:00
Polom
3 : 1
Brestovac
Blizna
Blizna
5 : 2
Radnički (K)
Klokočevac
11.09.2022 16:00
Blizna
5 : 2
Radnički (K)
Polet
Jabukovac
4 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
11.09.2022 16:00
Polet
4 : 3
Nemetali
Branik
Štubik
1 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
11.09.2022 16:00
Branik
1 : 1
Mala Vrbica
Krilaš
Ćovdin
5 : 2
Rudar (Kr)
Krepoljin
11.09.2022 16:30
Krilaš
5 : 2
Rudar (Kr)
Batovac
Batovac
1 : 3
Zvižd
Kučevo
11.09.2022 16:30
Batovac
1 : 3
Zvižd
Šapine
Šapine
4 : 0
Vihor
Маljurevac
11.09.2022 16:30
Šapine
4 : 0
Vihor
Borac (K)
Klenovnik
0 : 3
BSK 1931
Brežane
11.09.2022 16:30
Borac (K)
0 : 3
BSK 1931
Sirakovo
Sirakovo
0 : 1
Napredak (S)
Simićevo
11.09.2022 16:30
Sirakovo
0 : 1
Napredak (S)
Borac (Ž)
Žabari
1 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
11.09.2022 16:30
Borac (Ž)
1 : 2
Sloga 1945
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 6
Obilić
Živica
11.09.2022 16:30
Budućnost (V)
3 : 6
Obilić
Proleter
Pečenog
2 : 0
Budućnost
Konarevo
11.09.2022 11:00
Proleter
2 : 0
Budućnost
OFK Progorelica
Progorelica
1 : 2
Tavnik
Tavnik
11.09.2022 16:30
OFK Progorelica
1 : 2
Tavnik
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Radnik
Ušće
11.09.2022 16:30
Ibar
2 : 1
Radnik
Omladinac
Novo Selo
2 : 0
Ribnica
Jovac
11.09.2022 16:30
Omladinac
2 : 0
Ribnica
Borac (V)
Vraneši
6 : 1
Koštampolje
Delimeđe
11.09.2022 16:30
Borac (V)
6 : 1
Koštampolje
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 0
Mladost
Vrdila
11.09.2022 16:30
Jedinstvo 2017
3 : 0
Mladost
Osaonica
Bagrdan
0 : 6
Sloga
Voljavče
11.09.2022 16:00
Osaonica
0 : 6
Sloga
Napredak
Drenovac
0 : 3
Donja Mutnica
Donja Mutnica
11.09.2022 16:00
Napredak
0 : 3
Donja Mutnica
Moravac 2015
Krušar
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
11.09.2022 16:00
Moravac 2015
3 : 1
Mladost (D)
Kolare
Kolare
2 : 3
Budućnost (M)
Miliva
11.09.2022 16:00
Kolare
2 : 3
Budućnost (M)
GFK Tabane
Jagodina
1 : 1
Juhor
Glavinci
11.09.2022 16:00
GFK Tabane
1 : 1
Juhor
Partizan
Majur
1 : 3
Mladost (T)
Tečić
11.09.2022 16:00
Partizan
1 : 3
Mladost (T)
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
11.09.2022 16:00
Budućnost (Đ)
1 : 0
Mladost (J)
Mladost
Lalinac
6 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
11.09.2022 16:00
Mladost
6 : 0
Čegar 1946
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 2
Proleter
Donja Vrežina
11.09.2022 16:00
Sloboda
2 : 2
Proleter
Novoselac
Novo Selo
2 : 1
Aluminijum
Niš
11.09.2022 16:00
Novoselac
2 : 1
Aluminijum
Radnički 1936
Trupale
3 : 3
Omladinac
Gornji Komren
11.09.2022 16:00
Radnički 1936
3 : 3
Omladinac
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 0
Morava
Krušce
11.09.2022 16:00
Stevan Nešticki
3 : 0
Morava
Planinac 1933
Prva Kutina
0 : 2
Radnički 2020
Knez Selo
11.09.2022 16:00
Planinac 1933
0 : 2
Radnički 2020
Vulkan 1963
Brenica
0 : 1
Sloga
Donja Trnava
11.09.2022 16:00
Vulkan 1963
0 : 1
Sloga
Mladi borac
Dublje
2 : 0
Sloga
Lipnički Šor
11.09.2022 16:00
Mladi borac
2 : 0
Sloga
Karađorđe
Mišar
1 : 1
Rudar
Brasina
11.09.2022 16:00
Karađorđe
1 : 1
Rudar
Drina (B)
Badovinci
2 : 14
Jedinstvo (Š)
Štitar
11.09.2022 16:00
Drina (B)
2 : 14
Jedinstvo (Š)
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
11.09.2022 16:00
Hajduk Stanko
1 : 0
Podrinje
Drina (Lj)
Ljubovija
2 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
11.09.2022 16:00
Drina (Lj)
2 : 0
Jedinstvo (MZ)
Željuša
Željuša
1 : 1
Pobeda
Držina
11.09.2022 16:00
Željuša
1 : 1
Pobeda
Dragoš
Pirot
0 : 3
Spartak
Pirot
11.09.2022 16:00
Dragoš
0 : 3
Spartak
Maršić
Maršić
3 : 1
Stanovo 1941
Stanovo
11.09.2022 17:00
Maršić
3 : 1
Stanovo 1941
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Zastava 1973
Kragujevac
11.09.2022 17:00
Šumadija 1934
1 : 1
Zastava 1973
Jedinstvo
Petrovac
1 : 1
Sloga 1934
Desimirovac
11.09.2022 17:00
Jedinstvo
1 : 1
Sloga 1934
Divostin
Kragujevac
3 : 2
Slavija
Kragujevac
11.09.2022 17:00
Divostin
3 : 2
Slavija
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
11.09.2022 17:00
Pobeda 1926
1 : 1
Bratstvo 1975
Perućac
Perućac
0 : 4
Višesava
Bajina Bašta
11.09.2022 16:00
Perućac
0 : 4
Višesava
Kotroman
Mokra Gora
2 : 1
Tara
Kremna
11.09.2022 16:00
Kotroman
2 : 1
Tara
Ježevica
Velika Ježevica
3 : 0
Prvi partizan
Užice
11.09.2022 16:00
Ježevica
3 : 0
Prvi partizan
Gorobilje
Gorobilje
4 : 3
Sečica
Seča reka
11.09.2022 16:00
Gorobilje
4 : 3
Sečica
Rampa
Požega
3 : 3
Bakionica
Bakionica
11.09.2022 16:00
Rampa
3 : 3
Bakionica
Avijatičar Vranjani
Vranjani
3 : 0
Jedinstvo
Kalenić
11.09.2022 16:00
Avijatičar Vranjani
3 : 0
Jedinstvo
Sloga
Sjenica
1 : 2
Čajetina
Čajetina
11.09.2022 16:00
Sloga
1 : 2
Čajetina
Omladinac
Zdravčići
0 : 2
Polet
Rasna
11.09.2022 11:00
Omladinac
0 : 2
Polet
Orlovac 1932
Mrčajevci
3 : 0
Velereč 94
Velereč
11.09.2022 16:30
Orlovac 1932
3 : 0
Velereč 94
Mladost
Preljina
0 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
11.09.2022 16:30
Mladost
0 : 0
Donja Vrbava
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Ozrem PMH
Ozrem
11.09.2022 16:30
Napredak
1 : 1
Ozrem PMH
Prijevor
Prijevor
1 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
11.09.2022 16:30
Prijevor
1 : 2
Zadrugar
Rudar
Bresnica
3 : 0
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
11.09.2022 16:30
Rudar
3 : 0
Jedinstvo
Dragačevo
Guča
5 : 0
Parmenac
Parmenac
11.09.2022 16:30
Dragačevo
5 : 0
Parmenac
Gorušica
Viča
5 : 4
Sloga
Kaona
11.09.2022 16:30
Gorušica
5 : 4
Sloga
Čačak 94
Čačak
1 : 7
Slatina
Slatina
11.09.2022 16:30
Čačak 94
1 : 7
Slatina
Morava
Katrga
3 : 2
Prilike
Prilike
11.09.2022 16:30
Morava
3 : 2
Prilike
Polet
Samarinovac
11.09.2022
16:30
Dobrič
Pejkovac
11.09.2022 16:30
Polet
:
Dobrič
Kosovac
Prokuplje
11.09.2022
16:30
Jastrebac
Blace
11.09.2022 16:30
Kosovac
:
Jastrebac
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
11.09.2022
16:30
Akademija 10
Prokuplje
11.09.2022 16:30
Spartak
:
Akademija 10
Borac
Držanovac
11.09.2022
16:30
Jug Bogdan
Đakus
11.09.2022 16:30
Borac
:
Jug Bogdan
Polet (R)
Rastina
0 : 2
BSK
Bački Brestovac
11.09.2022 16:00
Polet (R)
0 : 2
BSK
Kula
Kula
4 : 0
Telečka
Telečka
11.09.2022 16:00
Kula
4 : 0
Telečka
Dinamo 1923
Bački Breg
5 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
11.09.2022 16:00
Dinamo 1923
5 : 2
Omladinac (B)
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 0
Omladinac (D)
Deronje
11.09.2022 16:00
Zadrugar
0 : 0
Omladinac (D)
Terekveš
Svilojevo
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
11.09.2022 16:00
Terekveš
2 : 1
OFK Odžaci
Polet (S)
Sivac
7 : 0
Mladost
Kruščić
11.09.2022 16:00
Polet (S)
7 : 0
Mladost
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 1
Borac
Gornji Katun
11.09.2022 16:00
Velika Drenova
1 : 1
Borac
Mladost (T)
Toljevac
2 : 5
Jezero 2017
Zlatari
11.09.2022 16:00
Mladost (T)
2 : 5
Jezero 2017
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
11.09.2022 16:00
Mladost (DK)
4 : 0
Donji Kopaonik
Vinogradar
Riljac
2 : 3
Mladost 1977
Garevina
11.09.2022 16:00
Vinogradar
2 : 3
Mladost 1977
Radnički
Baranda
4 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
11.09.2022 16:00
Radnički
4 : 0
Omladinac (D)
Mundial
Pančevo
5 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
11.09.2022 16:00
Mundial
5 : 1
Stari Tamiš
Proleter
Mramorak
6 : 2
Budućnost
Banatski Brestovac
11.09.2022 16:00
Proleter
6 : 2
Budućnost
BSK Bavanište
Bavanište
4 : 2
Omladinac (O)
Opovo
11.09.2022 16:00
BSK Bavanište
4 : 2
Omladinac (O)
Mladost
Vojlovica
0 : 4
Jugoslavija
Jabuka
11.09.2022 16:00
Mladost
0 : 4
Jugoslavija
Joševa
Joševa
0 : 2
Šarbane
Šarbane
11.09.2022 16:00
Joševa
0 : 2
Šarbane
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 0
Jedinstvo (M)
Milorci
11.09.2022 16:00
OFK Paljuvi
3 : 0
Jedinstvo (M)
Sovljak
Sovljak
5 : 1
Ratkovac
Ratkovac
11.09.2022 16:00
Sovljak
5 : 1
Ratkovac
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 3
Polet (T)
Takovo
11.09.2022 16:00
Polet (DL)
4 : 3
Polet (T)
Omladinac (K)
Kalinovac
2 : 1
Tulari
Tulari
11.09.2022 11:00
Omladinac (K)
2 : 1
Tulari
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
11.09.2022 16:00
OFK Stublenica
3 : 0
Tvrdojevac
Nepričava
Nepričava
3 : 1
Pambukovica
Pambukovica
11.09.2022 16:00
Nepričava
3 : 1
Pambukovica
ZSK
Valjevo
1 : 3
Stari drugari
Ljig
11.09.2022 11:00
ZSK
1 : 3
Stari drugari
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 0
Ribnikar
Pecka
11.09.2022 11:00
Milenko Pavlović
2 : 0
Ribnikar
Jadar 2013
Valjevo
2 : 8
Kolubara 2
Valjevo
11.09.2022 11:00
Jadar 2013
2 : 8
Kolubara 2
Napredak
Jajčić
3 : 0
Rakac Stave
Stave
11.09.2022 11:00
Napredak
3 : 0
Rakac Stave
Polet
Popučke
1 : 2
Kotešica
Kotešica
11.09.2022 11:00
Polet
1 : 2
Kotešica
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Mali korak
Oglađenovac
11.09.2022 11:00
Tešnjar
2 : 0
Mali korak
Banat (I)
Ilandža
3 : 1
Polet
Izbište
11.09.2022 16:00
Banat (I)
3 : 1
Polet
Ševac
Kusić
8 : 0
Banat (D)
Dupljaja
11.09.2022 16:00
Ševac
8 : 0
Banat (D)
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 1
Ratar
Kruščica
11.09.2022 16:00
Vladimirovac
0 : 1
Ratar
Vinogradar
Gudurica
1 : 4
Dunav
Banatska Palanka
11.09.2022 16:00
Vinogradar
1 : 4
Dunav
Partizan
Kajtasovo
0 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
11.09.2022 16:00
Partizan
0 : 3
Karaš (K)
Banatul
Lokve
5 : 0
Omladinac
Zagajica
11.09.2022 16:00
Banatul
5 : 0
Omladinac
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Sloga
Margita
11.09.2022 16:00
Borac (VS)
1 : 0
Sloga
Ljukovo
Ljukovo
4 : 3
Car Uroš
Jazak
11.09.2022 16:00
Ljukovo
4 : 3
Car Uroš
Sremac
Dobrinci
0 : 6
Krušedol
Krušedol
11.09.2022 16:00
Sremac
0 : 6
Krušedol
Polet (NK)
Novi Karlovci
10 : 0
Graničar
Obrež
11.09.2022 16:00
Polet (NK)
10 : 0
Graničar
Kameni
Ašanja
1 : 0
Polet (N)
Nikinci
11.09.2022 16:00
Kameni
1 : 0
Polet (N)
Rudar
Vrdnik
4 : 0
Napredak
Žarkovac
11.09.2022 16:00
Rudar
4 : 0
Napredak
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
11.09.2022 16:00
Hajduk 1932
1 : 0
ČSK Čortanovci
Fruškogorac
Krčedin
2 : 1
Mladost
Buđanovci
11.09.2022 16:00
Fruškogorac
2 : 1
Mladost
Miletić
Mošorin
1 : 1
Sofeks
Futog
11.09.2022 16:30
Miletić
1 : 1
Sofeks
Hajduk (G)
Gardinovci
4 : 2
Sloga
Lok
11.09.2022 16:30
Hajduk (G)
4 : 2
Sloga
Borac (R)
Rakovac
2 : 2
Čenej
Čenej
11.09.2022 16:30
Borac (R)
2 : 2
Čenej
Susek
Susek
3 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
11.09.2022 16:30
Susek
3 : 0
Borac (NS)
Železničar NS
Novi Sad
2 : 2
Titel
Titel
11.09.2022 16:30
Železničar NS
2 : 2
Titel
Jastrebac 2022
Donje Suhotno
1 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
11.09.2022 16:00
Jastrebac 2022
1 : 0
Ratar
Kraljevo
Selo Kraljevo
2 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
11.09.2022 11:00
Kraljevo
2 : 0
OFK Sloga
Mladost 1955
Moravac
1 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
11.09.2022 11:00
Mladost 1955
1 : 1
Crvena zvezda
Škriljac
Bradarac
3 : 1
Polet
Vitoševac
11.09.2022 11:00
Škriljac
3 : 1
Polet
Jedinstvo
Bobovište
0 : 3
Vukašinovac
Vukašinovac
11.09.2022 11:00
Jedinstvo
0 : 3
Vukašinovac
Istok 63
Plana
2 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
11.09.2022 16:00
Istok 63
2 : 1
Pomoravlje
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 0
Napredak
Stubica
11.09.2022 16:00
15. Avgust 1950
1 : 0
Napredak
Sinđelić
Vojnik
3 : 0
Šumadija
Trešnjevica
11.09.2022 16:00
Sinđelić
3 : 0
Šumadija
Resavski Despoti
Vitance
1 : 3
Kolonija
Jagodina
11.09.2022 16:00
Resavski Despoti
1 : 3
Kolonija
Rudar
Plazane
2 : 0
Omladinac
Šaludovac
11.09.2022 16:00
Rudar
2 : 0
Omladinac
Vinogradar
Crkvenac
3 : 0
Trnava
Trnava
11.09.2022 16:00
Vinogradar
3 : 0
Trnava
Mladost (G)
Gložane
3 : 0
Mladost (K)
Končarevo
11.09.2022 16:00
Mladost (G)
3 : 0
Mladost (K)
Vinorača
Vinorača
7 : 0
Zenit
Oparić
11.09.2022 16:00
Vinorača
7 : 0
Zenit
Šantarovac
Šantarovac
2 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
11.09.2022 16:00
Šantarovac
2 : 1
Jedinstvo
Morava (R)
Ribare
2 : 3
Sloboda
Šuljkovac
11.09.2022 16:00
Morava (R)
2 : 3
Sloboda
Omladinac
Drakčići
0 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
11.09.2022 16:30
Omladinac
0 : 2
Jovo Kursula
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Popovići Vrnjci
Vrnjci
11.09.2022 16:30
Mataruge
1 : 1
Popovići Vrnjci
Apolon 2018
Kovači
3 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
11.09.2022 16:30
Apolon 2018
3 : 0
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
4 : 3
Zvezda
Čukojevac
11.09.2022 16:30
Jedinstvo (D)
4 : 3
Zvezda
Magnohrom
Kraljevo
1 : 4
Mlada krila
Metikoši
11.09.2022 16:30
Magnohrom
1 : 4
Mlada krila
Lazac
Lazac
1 : 2
Gruža
Vitanovac
11.09.2022 16:30
Lazac
1 : 2
Gruža
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Jedinstvo (S)
Smoljinac
11.09.2022 11:00
Trgovački
3 : 1
Jedinstvo (S)
Integral
Batuša
2 : 1
Zadrugar 1947
Tabanovac
11.09.2022 16:30
Integral
2 : 1
Zadrugar 1947
Borac (V)
Vukovac
2 : 1
Mladost (K)
Krupaja
11.09.2022 16:30
Borac (V)
2 : 1
Mladost (K)
Zabrđe 1936
Zabrđe
0 : 0
BSK 1924
Boževac
11.09.2022 16:30
Zabrđe 1936
0 : 0
BSK 1924
Bata Bulić
Bistrica
1 : 3
Pobeda 1953
Osanica
11.09.2022 16:30
Bata Bulić
1 : 3
Pobeda 1953
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
11.09.2022 16:30
Polet (SD)
1 : 1
Mlava (ML)
Napredak (P)
Poljana
1 : 2
Beli Orao
Bradarac
11.09.2022 16:30
Napredak (P)
1 : 2
Beli Orao
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
11.09.2022 16:30
Napredak (B)
3 : 1
Napredak 1934
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
11.09.2022 16:30
Polet (V)
2 : 1
Vojvoda Milenko
Barič
Barič
1 : 5
Kumane
Kumane
11.09.2022 16:30
Barič
1 : 5
Kumane
Sloga (L)
Lučica
1 : 1
Mladi Borac
Majilovac
11.09.2022 16:30
Sloga (L)
1 : 1
Mladi Borac
Dizel
Bare
3 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
11.09.2022 16:30
Dizel
3 : 0
OFK Braničevo
Krivanj
Selenča
2 : 1
Maglić
Bački Maglić
11.09.2022 16:30
Krivanj
2 : 1
Maglić
Slavija (B)
Bođani
1 : 4
Slavija (P)
Pivnice
11.09.2022 16:30
Slavija (B)
1 : 4
Slavija (P)
Borac
Vizić
2 : 0
Labudnjača
Vajska
11.09.2022 16:30
Borac
2 : 0
Labudnjača
Mladost
Mali Bač
3 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
11.09.2022 16:30
Mladost
3 : 2
OFK Stari Grad
Kulpin
Kulpin
4 : 1
Bačka
Despotovo
11.09.2022 16:30
Kulpin
4 : 1
Bačka
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
0 : 1
Omladinac
Slepčević
11.09.2022 16:00
Mladost (MM)
0 : 1
Omladinac
Stojan Lazarac
Sovljak
6 : 0
Sloga
Bogosavac
11.09.2022 16:00
Stojan Lazarac
6 : 0
Sloga
Torpedo
Tabanović
3 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
11.09.2022 16:00
Torpedo
3 : 2
Napredak
Bair
Bogatić
2 : 1
Petlovača
Petlovača
11.09.2022 16:00
Bair
2 : 1
Petlovača
Duško
Klenje
5 : 2
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
11.09.2022 16:00
Duško
5 : 2
Zadrugar
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
11.09.2022 16:00
Budućnost (Z)
1 : 2
Sloboda
Moravac (G)
Guberevac
2 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
11.09.2022 16:00
Moravac (G)
2 : 1
Kumarevo 65
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 1
Moravac (P)
Pečenjevce
11.09.2022 16:00
Veliko Trnjane
1 : 1
Moravac (P)
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 2
Šumadija
Razgojna
11.09.2022 16:00
Sloboda
2 : 2
Šumadija
OFK Brza
Brza
3 : 3
Umac
Miroševce
11.09.2022
OFK Brza
3 : 3
Umac
Progres
Ladovica
6 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
11.09.2022 16:00
Progres
6 : 0
Bratstvo
Real
Donja Jajina
2 : 3
Gradac
Konopnica
11.09.2022 16:00
Real
2 : 3
Gradac
Dobrava Žabar 2020
Žabar
2 : 3
Radnički (K)
Koceljeva
11.09.2022 16:00
Dobrava Žabar 2020
2 : 3
Radnički (K)
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
11.09.2022 16:00
Vlašić
4 : 0
Pričinović
Bobovik
Bobovik
1 : 0
Mišar
Mišar
11.09.2022 16:00
Bobovik
1 : 0
Mišar
Dumača
Pocerski Metković
0 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
11.09.2022 16:00
Dumača
0 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
7 : 3
Mrovska
Mrovska
11.09.2022 16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
7 : 3
Mrovska
Šipurske Livade
Šabac
1 : 3
Trešnjevka
Trbušac
11.09.2022 16:00
Šipurske Livade
1 : 3
Trešnjevka
Velika Reka
Velika Reka
1 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
11.09.2022 16:00
Velika Reka
1 : 0
Jedinstvo
7. Juli
Bela Crkva
3 : 0
Prva Iskra
Runjani
11.09.2022 16:00
7. Juli
3 : 0
Prva Iskra
Hajduk
Ribarica
2 : 0
Sloga
Straža
11.09.2022 16:00
Hajduk
2 : 0
Sloga
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
11.09.2022 16:00
Milan Orlić
2 : 0
TE Gučevo
Mladost
Donja Borina
4 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
11.09.2022 16:00
Mladost
4 : 1
Studenac
Jelav
Jelav
4 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
11.09.2022 16:00
Jelav
4 : 0
Cer
Modrica
Modrica
2 : 3
Kaonik
Kaonik
11.09.2022 11:00
Modrica
2 : 3
Kaonik
Konjuh
Konjuh
2 : 3
Gaglovo
Gaglovo
11.09.2022 11:00
Konjuh
2 : 3
Gaglovo
Kapidžija
Kapidžija
1 : 3
Makrešane
Makrešane
11.09.2022 16:00
Kapidžija
1 : 3
Makrešane
Borac
Bivolje
5 : 0
Rasina
Vitanovac
11.09.2022 16:00
Borac
5 : 0
Rasina
Padež
Padež
4 : 1
Bukovica
Bukovica
11.09.2022 16:00
Padež
4 : 1
Bukovica
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 3
Naupare
Naupare
11.09.2022 16:00
Mudrakovac
1 : 3
Naupare
13. maj
Zemun
0 : 1
Rekreativo 011
Beograd
11.09.2022 11:00
13. maj
0 : 1
Rekreativo 011
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 2
Velika Moštanica
Velika Moštanica
11.09.2022 16:00
Sinđelić 2012
1 : 2
Velika Moštanica
BUSK
Beograd
4 : 3
Bežanija
Beograd
11.09.2022 16:00
BUSK
4 : 3
Bežanija
Borac
Progar
2 : 2
Dedinje
Beograd
11.09.2022 16:00
Borac
2 : 2
Dedinje
Šumadinac
Bečmen
4 : 2
Srem
Jakovo
11.09.2022 12:00
Šumadinac
4 : 2
Srem
OFK Lug 2020
Lug
0 : 2
Avala 1939
Beli Potok
11.09.2022 11:00
OFK Lug 2020
0 : 2
Avala 1939
Palilulac
Beograd
2 : 0
Kelti
Novi Beograd
11.09.2022 16:00
Palilulac
2 : 0
Kelti
Mladi proleter
Beograd
2 : 2
Sveti Stefan
Slanci
11.09.2022 11:00
Mladi proleter
2 : 2
Sveti Stefan
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 7
OFK Crvenka
Borča
11.09.2022 16:00
Lepušnica
0 : 7
OFK Crvenka
Bravo
Kotež
5 : 1
Resnik
Resnik
11.09.2022 16:00
Bravo
5 : 1
Resnik
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Budućnost 1948
Ratari
11.09.2022 16:00
Glavaš
2 : 1
Budućnost 1948
Novi Mladi borac
Vodice
2 : 2
Beli Orlovi
Pridvorice
11.09.2022 16:00
Novi Mladi borac
2 : 2
Beli Orlovi
Cerovac 2013
Cerovac
6 : 0
Selevac 1919
Selevac
11.09.2022 16:00
Cerovac 2013
6 : 0
Selevac 1919
Udarnik
Baničina
1 : 5
Bukovac
Mramorac
11.09.2022 16:00
Udarnik
1 : 5
Bukovac
Proleter
Mala Plana
4 : 3
Bačinac
Bačinac
11.09.2022 16:00
Proleter
4 : 3
Bačinac
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 0
Ćava
Grošnica
11.09.2022 17:00
Mladost (P)
2 : 0
Ćava
Kragujevac
Kragujevac
1 : 2
Borac (D)
Drenovac
11.09.2022 11:00
Kragujevac
1 : 2
Borac (D)
Azbest 1927
Stragari
1 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
11.09.2022 17:00
Azbest 1927
1 : 1
OFK Žeželj
Vodojaža
Grošnica
1 : 0
21. oktobar
Kragujevac
11.09.2022 17:00
Vodojaža
1 : 0
21. oktobar
Minel
Ripanj
4 : 1
OFK Boždarevac
Boždarevac
11.09.2022 16:00
Minel
4 : 1
OFK Boždarevac
Standard 2021
Čamurlija
4 : 2
Jasenovik 2018
Jasenovik
11.09.2022 16:00
Standard 2021
4 : 2
Jasenovik 2018
Mladost
Donji Komren
2 : 1
Jedinstvo
Gornja Toponica
11.09.2022 16:00
Mladost
2 : 1
Jedinstvo
Mramor
Mramor
3 : 0
Mezgraja
Mezgraja
11.09.2022 16:00
Mramor
3 : 0
Mezgraja
Sloga 1948
Malča
1 : 0
Spartak
Sićevo
11.09.2022 16:00
Sloga 1948
1 : 0
Spartak
Supovac
Supovac
2 : 1
Vrtište
Vrtište
11.09.2022 16:00
Supovac
2 : 1
Vrtište
Roham
Nova Crnja
2 : 2
SU Podgrmeč
Žitište
11.09.2022 16:00
Roham
2 : 2
SU Podgrmeč
Vojvodina
Bašaid
0 : 5
Jedinstvo
Novi Bečej
11.09.2022 16:00
Vojvodina
0 : 5
Jedinstvo
Proleter
Međa
0 : 5
Napredak
Banatska Topola
11.09.2022 16:00
Proleter
0 : 5
Napredak
Borac
Aleksandrovo
1 : 3
1. Oktobar
Srpski Itebej
11.09.2022 16:00
Borac
1 : 3
1. Oktobar
Terekveš
Hetin
1 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
11.09.2022 16:00
Terekveš
1 : 1
Omladinac
Jadran
Sanad
1 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
11.09.2022 16:00
Jadran
1 : 2
Horgoš 1911
Šampion
Orom
0 : 3
Bačka
Mol
11.09.2022 16:00
Šampion
0 : 3
Bačka
Hajduk
Podlokanj
1 : 1
Čoka
Čoka
11.09.2022 16:00
Hajduk
1 : 1
Čoka
Graničar
Đala
5 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
11.09.2022 16:00
Graničar
5 : 1
Slavija
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
0 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
11.09.2022 16:00
Mladost (MM)
0 : 1
Omladinac 2013
Stojan Lazarac
Sovljak
6 : 0
Sloga (B)
Bogosavac
11.09.2022 16:00
Stojan Lazarac
6 : 0
Sloga (B)
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 2
OFK Napredak MB
Mačvanski Belotić
11.09.2022 16:00
Torpedo 1924
3 : 2
OFK Napredak MB
Bair
Bogatić
2 : 1
Petlovača
Petlovača
11.09.2022 16:00
Bair
2 : 1
Petlovača
Duško
Klenje
5 : 2
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
11.09.2022 16:00
Duško
5 : 2
Zadrugar
Budućnost 1929
Zminjak
1 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
11.09.2022 16:00
Budućnost 1929
1 : 2
Sloboda
Dobrava Žabar 2020
Žabar
2 : 3
Radnički (Ko)
Koceljeva
11.09.2022 16:00
Dobrava Žabar 2020
2 : 3
Radnički (Ko)
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
11.09.2022 16:00
Vlašić
4 : 0
Pričinović
Bobovik
Bobovik
1 : 0
SFU Mišar
Mišar
11.09.2022 16:00
Bobovik
1 : 0
SFU Mišar
Dumača
Pocerski Metković
0 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
11.09.2022 16:00
Dumača
0 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
7 : 3
Mrovska
Mrovska
11.09.2022 16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
7 : 3
Mrovska
Šipurske livade
Šabac
1 : 3
Trešnjevka
Trbusac
11.09.2022 16:00
Šipurske livade
1 : 3
Trešnjevka
Kalipolje
Žabare
0 : 1
B 2000
Aranđelovac
11.09.2022 11:00
Kalipolje
0 : 1
B 2000
Mladost
Jelenac
2 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
11.09.2022 16:30
Mladost
2 : 3
Trešnjevica
Venčani
Venčani
0 : 0
Gorski Car
Garaši
11.09.2022 16:30
Venčani
0 : 0
Gorski Car
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
4 : 0
Borac
Kloka
11.09.2022 16:30
Gornja Trnava 1938
4 : 0
Borac
Partizan 1945
Darosava
5 : 0
Tulež
Tulež
11.09.2022 16:30
Partizan 1945
5 : 0
Tulež
Kopljari
Kopljari
1 : 2
Jasenica
Božurnja
11.09.2022 16:30
Kopljari
1 : 2
Jasenica
Gnjilan
Gnjilan
6 : 0
Borac
Barje Čiflik
11.09.2022 16:00
Gnjilan
6 : 0
Borac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
7 : 0
Rongo Siti
Pirot
11.09.2022 16:00
Sloga
7 : 0
Rongo Siti
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
11.09.2022 16:00
Lokomotiva
1 : 0
Veliki Suvodol
Padež
Petrovac
11.09.2022
16:00
Nišavac
Staničenje
11.09.2022 16:00
Padež
:
Nišavac
Omladinac
Arbanasce
3 : 0
Dobrič 1974
Brest
11.09.2022 10:00
Omladinac
3 : 0
Dobrič 1974
SU Balajnac
Balajnac
2 : 6
Lepaja 2018
Lepaja
11.09.2022 10:00
SU Balajnac
2 : 6
Lepaja 2018
Jastrebac
Krajkovac
5 : 1
Arbanasce
Arbanasce
11.09.2022 13:00
Jastrebac
5 : 1
Arbanasce
Rekreativo
Zabrežje
0 : 4
Torpedo
Draževac
11.09.2022 11:00
Rekreativo
0 : 4
Torpedo
Jedinstvo
Dren
2 : 3
Borac
Ušće
11.09.2022 16:30
Jedinstvo
2 : 3
Borac
Polet
Grabovac
1 : 1
Skela
Skela
11.09.2022 11:00
Polet
1 : 1
Skela
OFK Urovci
Urovci
0 : 0
Posavina
Stubline
11.09.2022 16:30
OFK Urovci
0 : 0
Posavina
Ozremica
Beršići
6 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
11.09.2022 16:30
Ozremica
6 : 2
Backovac Junajted
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
2 : 1
Majdan
Majdan
11.09.2022 16:30
Jablanica
2 : 1
Majdan
Šumadija
Brđani
7 : 0
Šilopaj
Šilopaj
11.09.2022 16:30
Šumadija
7 : 0
Šilopaj
Semedraž
Semedraž
3 : 0
Omladinac
Kalimanići
11.09.2022 13:00
Semedraž
3 : 0
Omladinac
Brezak
Pranjani
4 : 0
Lunjevica
Lunjevica
11.09.2022 16:30
Brezak
4 : 0
Lunjevica
Godomin
Smederevo
3 : 2
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
11.09.2022 00:00
Godomin
3 : 2
Stari Hrast 2018
Badljevica
Badljevica
3 : 0
Skobalj
Skobalj
11.09.2022 00:00
Badljevica
3 : 0
Skobalj
Jezava
Smederevo
2 : 1
Lunjevac
Lunjevac
11.09.2022
Jezava
2 : 1
Lunjevac
Landol
Landol
1 : 4
Budućnost
Mala Krsna
11.09.2022
Landol
1 : 4
Budućnost
Železničar 1930
Smederevo
1 : 2
Ravni Gaj
Malo Orašje
11.09.2022 00:00
Železničar 1930
1 : 2
Ravni Gaj
Osipaonica
Osipaonica
8 : 1
Vožd 2020
Vodanj
11.09.2022
Osipaonica
8 : 1
Vožd 2020
Čantavir
Čantavir
4 : 0
Lokomotiva
Subotica
11.09.2022 16:30
Čantavir
4 : 0
Lokomotiva
Solid
Subotica
2 : 1
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
11.09.2022 16:30
Solid
2 : 1
Hajduk 1950
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 1
Bikovo
Bikovo
11.09.2022 16:30
OFK Mala Bosna 2015
1 : 1
Bikovo
Palić
Palić
2 : 4
Žednik
Stari Žednik
11.09.2022 16:30
Palić
2 : 4
Žednik
Dinamo
Sonta
1 : 2
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
11.09.2022 16:00
Dinamo
1 : 2
Jedinstvo Lemeš
Graničar
Riđica
7 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
11.09.2022 16:00
Graničar
7 : 0
Jedinstvo
Omladinac
Pojate
3 : 1
Mladost
Mala Drenova
11.09.2022 13:30
Omladinac
3 : 1
Mladost
Bresno Polje
Bresno Polje
1 : 7
Šampion 2013
Bošnjane
11.09.2022 11:00
Bresno Polje
1 : 7
Šampion 2013
Sloga
Jarkovac
0 : 3
Jedinstvo 2014
Ečka
11.09.2022 16:00
Sloga
0 : 3
Jedinstvo 2014
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 1
Zlatica
Zlatica
11.09.2022 16:00
Proleter 2006
4 : 1
Zlatica
Radnički
Sutjeska
2 : 3
Proleter
Neuzina
11.09.2022 16:00
Radnički
2 : 3
Proleter
Sinđelić
Lipnica
2 : 0
Jadar (S)
Stupnica
11.09.2022 11:00
Sinđelić
2 : 0
Jadar (S)
Granit
Radalj
0 : 4
Mladost (DD)
Donji Dobrić
11.09.2022 11:00
Granit
0 : 4
Mladost (DD)
Gradilište
Loznica
0 : 4
Sloga
Korenita
11.09.2022 11:00
Gradilište
0 : 4
Sloga
Vuk
Tršić
1 : 0
Borac
Kozjak
11.09.2022 11:00
Vuk
1 : 0
Borac
Stolice
Krupanj
2 : 0
Jadar 07
Loznica
11.09.2022 11:00
Stolice
2 : 0
Jadar 07
Mladost (B)
Brezjak
2 : 0
Mladost (L)
Loznica
11.09.2022 11:00
Mladost (B)
2 : 0
Mladost (L)
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 1
Sloga 1949
Matijevac
11.09.2022 11:00
Jedinstvo 2014
1 : 1
Sloga 1949
Provo 2015
Provo
1 : 0
Petrovac 74
Kujavica
11.09.2022 11:00
Provo 2015
1 : 0
Petrovac 74
Hajduk
Debrc
1 : 1
Verko
Suvo Selo
11.09.2022 11:00
Hajduk
1 : 1
Verko
Polet
Jalovik
4 : 2
Belpos
Belotić
11.09.2022 16:00
Polet
4 : 2
Belpos
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 4
Dobrava
Vukošić
11.09.2022 16:00
Skupljen 2013
0 : 4
Dobrava
Brezovica
Brezovica
1 : 0
Vrelo
Vrelo
11.09.2022 11:00
Brezovica
1 : 0
Vrelo
Strelac 001
Kožuar
2 : 1
Zvizdar
Zvizdar
11.09.2022 11:00
Strelac 001
2 : 1
Zvizdar
Gunjevac
Gunjevac
4 : 0
Budućnost 1995
Slatina
11.09.2022 11:00
Gunjevac
4 : 0
Budućnost 1995
Vukona
Vukona
2 : 4
OFK Takovo
Takovo
11.09.2022 11:00
Vukona
2 : 4
OFK Takovo
Trnjaci 2021
Trnjaci
3 : 3
Sloga
Vrhovine
11.09.2022 11:00
Trnjaci 2021
3 : 3
Sloga
Tamnava
Sovljak
2 : 1
Kolubara
Liso Polje
11.09.2022 11:00
Tamnava
2 : 1
Kolubara
Kalenić
Kalenić
2 : 2
Mlaka
Kalenić
11.09.2022 11:00
Kalenić
2 : 2
Mlaka
Crnča
Crnča
1 : 3
Selanac
Selanac
11.09.2022 11:00
Crnča
1 : 3
Selanac
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
0 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
11.09.2022 16:00
Domaćin
0 : 1
Mladi radnik
Lipar
Donji Račnik
1 : 2
Morava
Rajkinac
11.09.2022 16:00
Lipar
1 : 2
Morava
OFK Dragoševac
Dragoševac
6 : 3
Belica
Belica
11.09.2022 16:00
OFK Dragoševac
6 : 3
Belica
Omladinac
Bunar
9 : 0
OFK Borac
Lovci
11.09.2022 16:00
Omladinac
9 : 0
OFK Borac
Kolonija
Kovin
4 : 2
Vojvodina
Crepaja
11.09.2022 16:00
Kolonija
4 : 2
Vojvodina
Slavia
Kovačica
2 : 1
Borac (P)
Pločica
11.09.2022 16:00
Slavia
2 : 1
Borac (P)
Pobeda
Samoš
0 : 9
Jedinstvo
Dubovac
11.09.2022 16:00
Pobeda
0 : 9
Jedinstvo
Borac (S)
Sakule
2 : 0
Voja Gačić
Pančevo
11.09.2022 16:00
Borac (S)
2 : 0
Voja Gačić
Sloga
Duvanište
3 : 2
Savacium
Šabac
11.09.2022 11:00
Sloga
3 : 2
Savacium
Partizan
Drenovac
1 : 3
Jelen
Jelenča
11.09.2022 11:00
Partizan
1 : 3
Jelen
Borac BTG
Batalage
2 : 0
Bojić
Bojić
11.09.2022 11:00
Borac BTG
2 : 0
Bojić
Sava
Mrđenovac
5 : 1
Mladost (Sl)
Slatina
11.09.2022 11:00
Sava
5 : 1
Mladost (Sl)
Zablaće
Zablaće (Šabac)
3 : 2
Rudar
Donje Crniljevo
11.09.2022 11:00
Zablaće
3 : 2
Rudar
Galeb
Cerovac
4 : 3
Jedinstvo
Mala Vranjska
11.09.2022 11:00
Galeb
4 : 3
Jedinstvo
Krćevac 04
Krćevac
1 : 3
Budućnost MI
Donja Trnava
11.09.2022 10:00
Krćevac 04
1 : 3
Budućnost MI
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 4
ZT Gorovič
Gorovič
11.09.2022 10:00
Radoje Domanović
2 : 4
ZT Gorovič
Maskar
Maskar
0 : 0
Junkovac
Junkovac
11.09.2022 10:00
Maskar
0 : 0
Junkovac
2.kolo