XS
SM
MD
LG
1.kolo
Rezultati
14/15.08.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
13.08.2021 17:00
TEK Sloga
2 : 1
Jedinstvo
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
13.08.2021 17:00
Brodarac
1 : 1
Radnički (O)
Prva iskra
Barič
1 : 2
BASK
Beograd
14.08.2021 11:00
Prva iskra
1 : 2
BASK
Teleoptik
Zemun
1 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
14.08.2021 11:00
Teleoptik
1 : 3
Radnički (NB)
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Leštane
Leštane
14.08.2021 17:00
OFK Beograd
3 : 1
Leštane
Zemun
Zemun
2 : 0
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
14.08.2021 17:00
Zemun
2 : 0
Ušće Novi Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
Zvezdara
Beograd
14.08.2021 17:00
BSK Borča
0 : 1
Zvezdara
Borac
Lazarevac
1 : 2
Studentski grad
Novi Beograd
15.08.2021 10:00
Borac
1 : 2
Studentski grad
15.08.2021 11:57 (Ikica)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (NB) 1 1 0 0 3
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Beograd 1 1 0 0 3
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zemun 1 1 0 0 3
4 Prelazi u ligu višeg ranga TEK Sloga 1 1 0 0 3
5 Prelazi u ligu višeg ranga Studentski grad 1 1 0 0 3
6 Prelazi u ligu višeg ranga BASK 1 1 0 0 3
7 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezdara 1 1 0 0 3
8 Prelazi u ligu višeg ranga Brodarac 1 0 1 0 1
9 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (O) 1 0 1 0 1
10 Prelazi u ligu višeg ranga Prva iskra 1 0 0 1 0
11 Prelazi u ligu višeg ranga Borac 1 0 0 1 0
12 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 1 0 0 1 0
13 Prelazi u ligu višeg ranga BSK Borča 1 0 0 1 0
14 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 1 0 0 1 0
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Leštane 1 0 0 1 0
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Ušće Novi Beograd 1 0 0 1 0

2.kolo
Sledeće kolo
20/22.08.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
0 : 1
BSK Borča
Borča
20.08.2021 17:00
Ušće Novi Beograd
0 : 1
BSK Borča
BASK
Beograd
5 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
21.08.2021 10:00
BASK
5 : 1
Radnički (O)
Prva iskra
Barič
2 : 0
Teleoptik
Zemun
21.08.2021 11:00
Prva iskra
2 : 0
Teleoptik
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
21.08.2021 17:00
Radnički (NB)
1 : 0
TEK Sloga
Leštane
Leštane
2 : 0
Borac
Lazarevac
21.08.2021 17:00
Leštane
2 : 0
Borac
Zvezdara
Beograd
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
22.08.2021 17:00
Zvezdara
0 : 1
Brodarac
Studentski grad
Novi Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
22.08.2021 17:00
Studentski grad
0 : 1
Zemun
Jedinstvo
Surčin
1 : 5
OFK Beograd
Beograd
22.08.2021 17:00
Jedinstvo
1 : 5
OFK Beograd
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.