XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
28/29.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (NB)
Novi Beograd
28.05.2022
12:00
BASK
Beograd
28.05.2022 12:00
Radnički (NB)
:
BASK
Jedinstvo
Surčin
28.05.2022
17:00
Prva iskra
Barič
28.05.2022 17:00
Jedinstvo
:
Prva iskra
Leštane
Leštane
28.05.2022
17:00
Teleoptik
Zemun
28.05.2022 17:00
Leštane
:
Teleoptik
Studentski grad
Novi Beograd
28.05.2022
17:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
28.05.2022 17:00
Studentski grad
:
TEK Sloga
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
28.05.2022
17:00
OFK Beograd
Beograd
28.05.2022 17:00
Ušće Novi Beograd
:
OFK Beograd
Zvezdara
Beograd
28.05.2022
17:00
Borac
Lazarevac
28.05.2022 17:00
Zvezdara
:
Borac
Radnički (O)
Obrenovac
28.05.2022
17:00
Zemun
Zemun
28.05.2022 17:00
Radnički (O)
:
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
28.05.2022
17:00
BSK Borča
Borča
28.05.2022 17:00
Brodarac
:
BSK Borča
24.05.2022 07:11 (H.D.Vujanović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (NB) 28 20 4 4 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zemun 28 18 3 7 57
3 Prelazi u ligu višeg ranga BASK 28 17 3 8 54
4 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Beograd 28 16 4 8 52
5 Prelazi u ligu višeg ranga Brodarac 28 14 4 10 46
6 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 28 11 7 10 40
7 Prelazi u ligu višeg ranga Prva iskra 28 12 3 13 39
8 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 28 10 8 10 38
9 Prelazi u ligu višeg ranga BSK Borča 28 12 2 14 38
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (O) 28 10 8 10 38
11 Prelazi u ligu višeg ranga Studentski grad 28 11 4 13 37
12 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezdara 28 9 7 12 34
13 Prelazi u ligu višeg ranga Ušće Novi Beograd 28 7 9 12 30
14 Prelazi u ligu višeg ranga Borac 28 8 4 16 28
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona TEK Sloga 28 7 3 18 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Leštane 28 4 3 21 15

30.kolo
Sledeće kolo
04/05.06.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
BASK
Beograd
05.06.2022
10:00
Brodarac
Novi Beograd
05.06.2022 10:00
BASK
:
Brodarac
BSK Borča
Borča
04.06.2022
17:00
Radnički (O)
Obrenovac
04.06.2022 17:00
BSK Borča
:
Radnički (O)
Zemun
Zemun
04.06.2022
17:00
Zvezdara
Beograd
04.06.2022 17:00
Zemun
:
Zvezdara
Borac
Lazarevac
05.06.2022
10:00
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
05.06.2022 10:00
Borac
:
Ušće Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
04.06.2022
17:00
Studentski grad
Novi Beograd
04.06.2022 17:00
OFK Beograd
:
Studentski grad
TEK Sloga
Veliki Crljeni
03.06.2022
17:00
Leštane
Leštane
03.06.2022 17:00
TEK Sloga
:
Leštane
Teleoptik
Zemun
04.06.2022
11:00
Jedinstvo
Surčin
04.06.2022 11:00
Teleoptik
:
Jedinstvo
Prva iskra
Barič
04.06.2022
11:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
04.06.2022 11:00
Prva iskra
:
Radnički (NB)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.