XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
21/22.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
21.05.2022
17:00
Rembas
Resavica
21.05.2022 17:00
Meševo
:
Rembas
GFK Jagodina
Jagodina
21.05.2022
17:00
Timočanin
Knjaževac
21.05.2022 17:00
GFK Jagodina
:
Timočanin
GFK Dubočica
Leskovac
21.05.2022
17:00
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
21.05.2022 17:00
GFK Dubočica
:
OFK Brzi Brod
Budućnost (P)
Popovac
22.05.2022
17:00
Vlasina
Vlasotince
22.05.2022 17:00
Budućnost (P)
:
Vlasina
Pčinja
Trgovište
21.05.2022
17:00
Sloga (L)
Leskovac
21.05.2022 17:00
Pčinja
:
Sloga (L)
Trayal
Kruševac
21.05.2022
17:00
Radnički (P)
Pirot
21.05.2022 17:00
Trayal
:
Radnički (P)
Radnički (S)
Svilajnac
22.05.2022
17:00
Hajduk Veljko
Negotin
22.05.2022 17:00
Radnički (S)
:
Hajduk Veljko
U ovom kolu slobodan je tim: Jedinstvo (P)
19.05.2022 16:14 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 25 18 7 0 61
2 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 25 14 6 5 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 25 13 6 6 45
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 25 13 5 7 44
5 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 25 11 5 9 38
6 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 26 11 3 12 36
7 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 25 9 8 8 35
8 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 25 9 7 9 34
9 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 26 8 10 8 34
10 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 25 9 6 10 33
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 26 9 5 12 32
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk Veljko 25 9 3 13 30
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Meševo 25 7 4 14 25
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Rembas 25 6 6 13 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (L) 25 1 3 21 6

29.kolo
Sledeće kolo
28/29.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (S)
Svilajnac
29.05.2022
17:30
Meševo
Meševo
29.05.2022 17:30
Radnički (S)
:
Meševo
Hajduk Veljko
Negotin
29.05.2022
17:30
Trayal
Kruševac
29.05.2022 17:30
Hajduk Veljko
:
Trayal
Radnički (P)
Pirot
29.05.2022
17:30
Pčinja
Trgovište
29.05.2022 17:30
Radnički (P)
:
Pčinja
Sloga (L)
Leskovac
29.05.2022
17:30
Budućnost (P)
Popovac
29.05.2022 17:30
Sloga (L)
:
Budućnost (P)
Vlasina
Vlasotince
29.05.2022
17:30
GFK Dubočica
Leskovac
29.05.2022 17:30
Vlasina
:
GFK Dubočica
Jedinstvo (P)
Paraćin
29.05.2022
17:30
GFK Jagodina
Jagodina
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (P)
:
GFK Jagodina
Timočanin
Knjaževac
29.05.2022
17:30
Rembas
Resavica
29.05.2022 17:30
Timočanin
:
Rembas
U ovom kolu slobodan je tim: OFK Brzi Brod

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.