XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
19/20.11.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Timočanin
Knjaževac
0 : 2
Radnički (P)
Pirot
19.11.2022 13:00
Timočanin
0 : 2
Radnički (P)
Meševo
Meševo
3 : 1
Pčinja
Trgovište
19.11.2022 13:00
Meševo
3 : 1
Pčinja
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Car Konstantin
Niš
20.11.2022 13:00
OFK Brzi Brod
2 : 1
Car Konstantin
SFS Borac
Paraćin
0 : 0
Dunav
Prahovo
20.11.2022 11:00
SFS Borac
0 : 0
Dunav
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
19.11.2022 13:00
GFK Dubočica
3 : 2
Jedinstvo (P)
Timok 1919
Zaječar
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
19.11.2022 13:00
Timok 1919
2 : 1
Vlasina
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
23.11.2022 13:00
Budućnost (P)
1 : 0
Radnički (S)
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
19.11.2022 13:00
OFK Topličanin
2 : 2
GFK Jagodina
23.11.2022 15:35 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Radnički (P) 15 12 1 2 37
2 GFK Dubočica 15 10 4 1 34
3 Budućnost (P) 15 9 3 3 30
4 Radnički (S) 15 8 3 4 27
5 SFS Borac 15 7 4 4 25
6 Meševo 15 8 1 6 25
7 Jedinstvo (P) 15 7 3 5 24
8 GFK Jagodina 15 7 2 6 23
9 Pčinja 15 5 5 5 20
10 Vlasina 15 6 2 7 20
11 OFK Topličanin 15 5 4 6 19
12 Timočanin 15 5 3 7 18
13 Dunav 15 3 3 9 12
14 Timok 1919 15 2 5 8 11
15 OFK Brzi Brod 15 3 2 10 11
16 Car Konstantin 15 0 1 14 1

16.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (P)
Pirot
GFK Jagodina
Jagodina
Radnički (P)
:
GFK Jagodina
OFK Topličanin
Prokuplje
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Topličanin
:
Radnički (S)
Budućnost (P)
Popovac
Vlasina
Vlasotince
Budućnost (P)
:
Vlasina
Timok 1919
Zaječar
Jedinstvo (P)
Paraćin
Timok 1919
:
Jedinstvo (P)
GFK Dubočica
Leskovac
Dunav
Prahovo
GFK Dubočica
:
Dunav
SFS Borac
Paraćin
11:00
Car Konstantin
Niš
11:00
SFS Borac
:
Car Konstantin
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Pčinja
Trgovište
OFK Brzi Brod
:
Pčinja
Meševo
Meševo
Timočanin
Knjaževac
Meševo
:
Timočanin
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.