XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
28/29.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
BSK 1925
Batajnica
29.05.2022
17:00
Komgrap
Beograd
29.05.2022 17:00
BSK 1925
:
Komgrap
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
29.05.2022
17:00
OFK Mladenovac
Mladenovac
29.05.2022 17:00
Crvena zvezda (MML)
:
OFK Mladenovac
Lokomotiva
Beograd
29.05.2022
17:00
Zuce 2019
Zuce
29.05.2022 17:00
Lokomotiva
:
Zuce 2019
Napredak
Medoševac
29.05.2022
17:00
PKB
Padinska skela
29.05.2022 17:00
Napredak
:
PKB
Torlak
Beograd
29.05.2022
17:00
Poštar Zvezdara
Beograd
29.05.2022 17:00
Torlak
:
Poštar Zvezdara
Zvezda
Konatice
29.05.2022
17:00
Kosmaj
Ralja
29.05.2022 17:00
Zvezda
:
Kosmaj
Sremčica
Sremčica
29.05.2022
17:00
Sinđelić
Beograd
29.05.2022 17:00
Sremčica
:
Sinđelić
Vinča
Vinča
29.05.2022
17:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
29.05.2022 17:00
Vinča
:
GSP Polet Dorćol
24.05.2022 08:48 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Torlak 28 20 3 5 63
2 Prelazi u ligu višeg ranga Sremčica 28 19 4 5 61
3 Prelazi u ligu višeg ranga Sinđelić 28 19 4 5 61
4 Prelazi u ligu višeg ranga Zuce 2019 28 15 3 10 48
5 Prelazi u ligu višeg ranga Napredak 28 12 7 9 43
6 Prelazi u ligu višeg ranga PKB 28 11 7 10 40
7 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Mladenovac 28 12 4 12 40
8 Prelazi u ligu višeg ranga GSP Polet Dorćol 28 12 2 14 38
9 Prelazi u ligu višeg ranga Kosmaj 28 10 7 11 37
10 Prelazi u ligu višeg ranga Crvena zvezda (MML) 28 9 7 12 34
11 Prelazi u ligu višeg ranga Vinča 28 9 7 12 34
12 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezda 28 8 9 11 33
13 Prelazi u ligu višeg ranga Lokomotiva 28 9 5 14 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Komgrap 28 9 4 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga BSK 1925 28 5 7 16 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Poštar Zvezdara 28 3 4 21 13

30.kolo
Sledeće kolo
04/05.06.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Komgrap
Beograd
05.06.2022
17:00
Vinča
Vinča
05.06.2022 17:00
Komgrap
:
Vinča
GSP Polet Dorćol
Beograd
04.06.2022
11:00
Sremčica
Sremčica
04.06.2022 11:00
GSP Polet Dorćol
:
Sremčica
Sinđelić
Beograd
04.06.2022
10:00
Zvezda
Konatice
04.06.2022 10:00
Sinđelić
:
Zvezda
Kosmaj
Ralja
05.06.2022
17:00
Torlak
Beograd
05.06.2022 17:00
Kosmaj
:
Torlak
Poštar Zvezdara
Beograd
05.06.2022
17:00
Napredak
Medoševac
05.06.2022 17:00
Poštar Zvezdara
:
Napredak
PKB
Padinska skela
05.06.2022
17:00
Lokomotiva
Beograd
05.06.2022 17:00
PKB
:
Lokomotiva
Zuce 2019
Zuce
05.06.2022
17:00
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
05.06.2022 17:00
Zuce 2019
:
Crvena zvezda (MML)
OFK Mladenovac
Mladenovac
04.06.2022
17:00
BSK 1925
Batajnica
04.06.2022 17:00
OFK Mladenovac
:
BSK 1925
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.