XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.04
16:30
OFK Mladenovac
Crvena zvezda
24.04.2024 16:30
OFK Mladenovac
:
Crvena zvezda
24.04
16:30
Umka
Komgrap
24.04.2024 16:30
Umka
:
Komgrap
24.04
16:30
OFK Žarkovo
KFK Ravna gora Barajevo
24.04.2024 16:30
OFK Žarkovo
:
KFK Ravna gora Barajevo
24.04
16:30
Zuce 2019
Hajduk
24.04.2024 16:30
Zuce 2019
:
Hajduk
24.04
16:30
ŠuŔnjar 1977
OFK Budućnost
24.04.2024 16:30
ŠuŔnjar 1977
:
OFK Budućnost
24.04
16:30
Napredak
BSK Borča
24.04.2024 16:30
Napredak
:
BSK Borča
24.04
16:30
BSK 1926
Boleč
24.04.2024 16:30
BSK 1926
:
Boleč
24.04
16:30
Kaluđerica 1969
Balkan Mirijevo
24.04.2024 16:30
Kaluđerica 1969
:
Balkan Mirijevo
17.01.2024 13:03 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 OFK Budućnost 23 17 4 2 55
2 Komgrap 23 14 6 3 48
3 KFK Ravna gora Barajevo 23 15 3 5 48
4 ŠuŔnjar 1977 23 13 5 5 44
5 BSK 1926 23 14 1 8 43
6 Umka 23 12 5 6 41
7 OFK Mladenovac 23 11 3 9 36
8 Napredak 23 11 3 9 36
9 Zuce 2019 23 11 1 11 34
10 Balkan Mirijevo 23 9 6 8 33
11 Boleč (-12) 23 9 3 11 18
12 Crvena zvezda 23 4 5 14 17
13 Kaluđerica 1969 23 5 2 16 17
14 OFK Žarkovo 23 3 7 13 16
15 BSK Borča (-9) 23 5 2 16 8
16 Hajduk 23 2 2 19 8

25.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
28.04
16:30
Kaluđerica 1969
OFK Mladenovac
28.04.2024 16:30
Kaluđerica 1969
:
OFK Mladenovac
27.04
16:30
Balkan Mirijevo
BSK 1926
27.04.2024 16:30
Balkan Mirijevo
:
BSK 1926
28.04
16:30
Boleč
Napredak
28.04.2024 16:30
Boleč
:
Napredak
27.04
16:30
BSK Borča
ŠuŔnjar 1977
27.04.2024 16:30
BSK Borča
:
ŠuŔnjar 1977
28.04
16:30
OFK Budućnost
Zuce 2019
28.04.2024 16:30
OFK Budućnost
:
Zuce 2019
28.04
16:30
Hajduk
OFK Žarkovo
28.04.2024 16:30
Hajduk
:
OFK Žarkovo
27.04
16:30
KFK Ravna gora Barajevo
Umka
27.04.2024 16:30
KFK Ravna gora Barajevo
:
Umka
28.04
16:30
Komgrap
Crvena zvezda
28.04.2024 16:30
Komgrap
:
Crvena zvezda
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.