14.08
19:00
Napredak
Mladost
2
1
|
14.08.2021 19:00 | Napredak | 2 : 1 | Mladost | |||||
14.08
16:55
TSC
Radnički 1923
4
4
|
14.08.2021 16:55 | TSC | 4 : 4 | Radnički 1923 |
14.08
17:30
Radnički (SM)
Timok 1919
5
2
|
14.08.2021 17:30 | Radnički (SM) | 5 : 2 | Timok 1919 | |||||
14.08
17:30
Mladost GAT
OFK Bačka
1
0
|
14.08.2021 17:30 | Mladost GAT | 1 : 0 | OFK Bačka | |||||
14.08
17:30
Budućnost
RFK Grafičar
3
2
|
14.08.2021 17:30 | Budućnost | 3 : 2 | RFK Grafičar | |||||
14.08
17:30
Železničar
Mačva
1
1
|
14.08.2021 17:30 | Železničar | 1 : 1 | Mačva | |||||
14.08
20:00
Rad
Javor Matis
1
1
|
14.08.2021 20:00 | Rad | 1 : 1 | Javor Matis |
14.08
17:00
Jedinstvo (SP)
OFK Stari Grad
1
0
|
14.08.2021 17:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 0 | OFK Stari Grad | |||||
14.08
17:00
OFK Kikinda
Tisa
2
0
|
14.08.2021 17:00 | OFK Kikinda | 2 : 0 | Tisa | |||||
14.08
17:00
Hajduk 1912
Radnički (Zr)
2
0
|
14.08.2021 17:00 | Hajduk 1912 | 2 : 0 | Radnički (Zr) | |||||
14.08
17:00
Omladinac
OFK Vršac
1
4
|
14.08.2021 17:00 | Omladinac | 1 : 4 | OFK Vršac | |||||
14.08
17:00
1. Maj Ruma
Feniks 1995
0
2
|
14.08.2021 17:00 | 1. Maj Ruma | 0 : 2 | Feniks 1995 | |||||
14.08
17:00
Radnički 1912
Tekstilac
0
2
|
14.08.2021 17:00 | Radnički 1912 | 0 : 2 | Tekstilac |
14.08
19:00
Borac 1926
Sloga (P)
2
1
|
14.08.2021 19:00 | Borac 1926 | 2 : 1 | Sloga (P) | |||||
14.08
17:30
Trepča
Mladi radnik 1926
0
1
|
14.08.2021 17:30 | Trepča | 0 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
14.08
17:30
Sloga (BB)
Real
2
1
|
14.08.2021 17:30 | Sloga (BB) | 2 : 1 | Real | |||||
14.08
17:30
Takovo
Smederevo 1924
0
1
|
14.08.2021 17:30 | Takovo | 0 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
14.08
19:00
GFK Sloboda
Mačva 1929
1
2
|
14.08.2021 19:00 | GFK Sloboda | 1 : 2 | Mačva 1929 | |||||
14.08
17:30
Budućnost (A)
RSK
0
0
|
14.08.2021 17:30 | Budućnost (A) | 0 : 0 | RSK |
14.08
11:00
Prva iskra
BASK
1
2
|
14.08.2021 11:00 | Prva iskra | 1 : 2 | BASK | |||||
14.08
11:00
Teleoptik
Radnički (NB)
1
3
|
14.08.2021 11:00 | Teleoptik | 1 : 3 | Radnički (NB) | |||||
14.08
17:00
OFK Beograd
Leštane
3
1
|
14.08.2021 17:00 | OFK Beograd | 3 : 1 | Leštane | |||||
14.08
17:00
Zemun
Ušće Novi Beograd
2
0
|
14.08.2021 17:00 | Zemun | 2 : 0 | Ušće Novi Beograd | |||||
14.08
17:00
BSK Borča
Zvezdara
0
1
|
14.08.2021 17:00 | BSK Borča | 0 : 1 | Zvezdara |
14.08
17:30
Pčinja
Radnički (S)
1
2
|
14.08.2021 17:30 | Pčinja | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
14.08
17:30
GFK Dubočica
Radnički (P)
1
1
|
14.08.2021 17:30 | GFK Dubočica | 1 : 1 | Radnički (P) | |||||
14.08
17:30
GFK Jagodina
Vlasina
2
1
|
14.08.2021 17:30 | GFK Jagodina | 2 : 1 | Vlasina |
14.08
17:00
Crvena zvezda (VS)
Borac
3
3
|
14.08.2021 17:00 | Crvena zvezda (VS) | 3 : 3 | Borac | |||||
14.08
17:00
BAK
Sloga
3
2
|
14.08.2021 17:00 | BAK | 3 : 2 | Sloga | |||||
14.08
17:00
Jedinstvo (V)
Jedinstvo (BK)
3
2
|
14.08.2021 17:00 | Jedinstvo (V) | 3 : 2 | Jedinstvo (BK) | |||||
14.08
17:00
Sloboda
Crvena zvezda (RS)
1
0
|
14.08.2021 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | Crvena zvezda (RS) | |||||
14.08
17:00
Begej
Polet
1
1
|
14.08.2021 17:00 | Begej | 1 : 1 | Polet | |||||
14.08
17:00
Naftagas
Proleter
3
0
|
14.08.2021 17:00 | Naftagas | 3 : 0 | Proleter |
14.08
17:00
Radnički (Š)
Mladost
3
1
|
14.08.2021 17:00 | Radnički (Š) | 3 : 1 | Mladost | |||||
14.08
17:00
Sloga (T)
Sloga (E)
1
2
|
14.08.2021 17:00 | Sloga (T) | 1 : 2 | Sloga (E) | |||||
14.08
17:00
Veternik
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
14.08.2021 17:00 | Veternik | 2 : 2 | RFK Novi Sad 1921 |
14.08
17:00
OFK Mladost APA
ČSK Pivara
1
0
|
14.08.2021 17:00 | OFK Mladost APA | 1 : 0 | ČSK Pivara | |||||
14.08
17:00
Krila Krajine
Preporod
1
0
|
14.08.2021 17:00 | Krila Krajine | 1 : 0 | Preporod | |||||
14.08
17:00
Bajša
Sloga
11
0
|
14.08.2021 17:00 | Bajša | 11 : 0 | Sloga |
14.08
10:00
Sinđelić
Torlak
2
1
|
14.08.2021 10:00 | Sinđelić | 2 : 1 | Torlak | |||||
14.08
11:00
GSP Polet Dorćol
Zvezda
2
2
|
14.08.2021 11:00 | GSP Polet Dorćol | 2 : 2 | Zvezda | |||||
14.08
17:00
OFK Mladenovac
Komgrap
2
1
|
14.08.2021 17:00 | OFK Mladenovac | 2 : 1 | Komgrap |
14.08
17:00
Bratstvo 2019
ŽAK
4
2
|
14.08.2021 17:00 | Bratstvo 2019 | 4 : 2 | ŽAK | |||||
14.08
17:00
Polet
Borac (BG)
0
0
|
14.08.2021 17:00 | Polet | 0 : 0 | Borac (BG) |
14.08
17:30
Jedinstvo
Slavija
2
4
|
14.08.2021 17:30 | Jedinstvo | 2 : 4 | Slavija | |||||
14.08
17:30
OFK Futog
Crvena Zvezda
2
3
|
14.08.2021 17:30 | OFK Futog | 2 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
14.08
17:30
Fruškogorski partizan
ŽSK
2
1
|
14.08.2021 17:30 | Fruškogorski partizan | 2 : 1 | ŽSK | |||||
14.08
17:30
Borac
Jugović
2
1
|
14.08.2021 17:30 | Borac | 2 : 1 | Jugović | |||||
14.08
17:30
Šajkaš 1908
Omladinac
4
0
|
14.08.2021 17:30 | Šajkaš 1908 | 4 : 0 | Omladinac |
14.08
17:00
Partizan (U)
Partizan (G)
0
3
|
14.08.2021 17:00 | Partizan (U) | 0 : 3 | Partizan (G) |
14.08
17:00
Partizan
Podrinje
1
1
|
14.08.2021 17:00 | Partizan | 1 : 1 | Podrinje | |||||
14.08
17:00
Železničar
Sremac (V)
7
0
|
14.08.2021 17:00 | Železničar | 7 : 0 | Sremac (V) |
14.08
17:00
OFK Vrbas
AFK
2
2
|
14.08.2021 17:00 | OFK Vrbas | 2 : 2 | AFK | |||||
14.08
17:00
Srbobran
Sutjeska
3
2
|
14.08.2021 17:00 | Srbobran | 3 : 2 | Sutjeska | |||||
14.08
17:00
Obilić (NK)
Obilić (Z)
0
3
|
14.08.2021 17:00 | Obilić (NK) | 0 : 3 | Obilić (Z) | |||||
14.08
17:00
Tornjoš
Proleter
1
2
|
14.08.2021 17:00 | Tornjoš | 1 : 2 | Proleter |
14.08
17:00
Mladi Borac
Kolare
9
2
|
14.08.2021 17:00 | Mladi Borac | 9 : 2 | Kolare | |||||
14.08
17:00
Rudar (SR)
GFK Tabane
3
1
|
14.08.2021 17:00 | Rudar (SR) | 3 : 1 | GFK Tabane | |||||
14.08
17:00
Partizan (G)
Javor
3
1
|
14.08.2021 17:00 | Partizan (G) | 3 : 1 | Javor |
14.08
17:30
Varvarin
Župski biseri
2
1
|
14.08.2021 17:30 | Varvarin | 2 : 1 | Župski biseri | |||||
14.08
17:30
Jezero 2017
Stari Trstenik
2
1
|
14.08.2021 17:30 | Jezero 2017 | 2 : 1 | Stari Trstenik | |||||
14.08
17:30
Poljoprivrednik
Polet 57
2
6
|
14.08.2021 17:30 | Poljoprivrednik | 2 : 6 | Polet 57 |
14.08
17:30
Zmajevac
Borac
0
3
|
14.08.2021 17:30 | Zmajevac | 0 : 3 | Borac | |||||
14.08
17:30
Pepeljevac 1947
Naupare
1
1
|
14.08.2021 17:30 | Pepeljevac 1947 | 1 : 1 | Naupare |
14.08
17:30
Miletić
Hajduk (Č)
5
2
|
14.08.2021 17:30 | Miletić | 5 : 2 | Hajduk (Č) |
14.08
17:30
OFK Orašje 1960
Omladinac (V)
1
0
|
14.08.2021 17:30 | OFK Orašje 1960 | 1 : 0 | Omladinac (V) | |||||
14.08
21:00
Parcane
Stara Čaršija
0
1
|
14.08.2021 21:00 | Parcane | 0 : 1 | Stara Čaršija | |||||
14.08
17:30
Bresno Polje
Mladost (MD)
1
3
|
14.08.2021 17:30 | Bresno Polje | 1 : 3 | Mladost (MD) |
14.08
19:00
Tuzla City
Posušje
4
1
|
14.08.2021 19:00 | Tuzla City | 4 : 1 | Posušje |
14.08
18:00
Sloga
Drina
1
0
|
14.08.2021 18:00 | Sloga | 1 : 0 | Drina | |||||
14.08
19:30
Sutjeska
Omarska
1
1
|
14.08.2021 19:30 | Sutjeska | 1 : 1 | Omarska | |||||
14.08
18:00
Ljubić
Zvijezda 09
0
2
|
14.08.2021 18:00 | Ljubić | 0 : 2 | Zvijezda 09 | |||||
14.08
18:00
Podrinje
Sloboda
0
3
|
14.08.2021 18:00 | Podrinje | 0 : 3 | Sloboda | |||||
14.08
18:00
Željezničar Sport Team
Tekstilac
2
1
|
14.08.2021 18:00 | Željezničar Sport Team | 2 : 1 | Tekstilac | |||||
14.08
18:00
Borac
Krupa
0
1
|
14.08.2021 18:00 | Borac | 0 : 1 | Krupa | |||||
14.08
18:00
Budućnost
Slavija
0
2
|
14.08.2021 18:00 | Budućnost | 0 : 2 | Slavija |
14.08
17:00
Budućnost
Zvijezda
1
0
|
14.08.2021 17:00 | Budućnost | 1 : 0 | Zvijezda | |||||
14.08
17:00
Simm Bau
Bratstvo
1
2
|
14.08.2021 17:00 | Simm Bau | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
14.08
17:00
Rudar
GOŠK
1
1
|
14.08.2021 17:00 | Rudar | 1 : 1 | GOŠK | |||||
14.08
17:00
Igman
Travnik
1
0
|
14.08.2021 17:00 | Igman | 1 : 0 | Travnik | |||||
14.08
17:00
Orašje
Goražde
1
0
|
14.08.2021 17:00 | Orašje | 1 : 0 | Goražde | |||||
14.08
17:00
Jedinstvo
Mladost
4
1
|
14.08.2021 17:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Mladost | |||||
14.08
17:00
Tomislav
Gradina
2
3
|
14.08.2021 17:00 | Tomislav | 2 : 3 | Gradina | |||||
14.08
17:00
Radnik
TOŠK
1
1
|
14.08.2021 17:00 | Radnik | 1 : 1 | TOŠK |
14.08
20:30
Budućnost
Podgorica
2
1
|
14.08.2021 20:30 | Budućnost | 2 : 1 | Podgorica | |||||
14.08
20:00
Zeta
Mornar
0
1
|
14.08.2021 20:00 | Zeta | 0 : 1 | Mornar | |||||
14.08
19:00
Jezero
OFK Petrovac
1
2
|
14.08.2021 19:00 | Jezero | 1 : 2 | OFK Petrovac | |||||
14.08
20:30
Iskra
Dečić
0
1
|
14.08.2021 20:30 | Iskra | 0 : 1 | Dečić |
14.08
13:30
Manchester United
Leeds United
5
1
|
14.08.2021 13:30 | Manchester United | 5 : 1 | Leeds United | |||||
14.08
16:00
Burnley
Brighton & Hove Albion
1
2
|
14.08.2021 16:00 | Burnley | 1 : 2 | Brighton & Hove Albion | |||||
14.08
16:00
Chelsea
Crystal Palace
3
0
|
14.08.2021 16:00 | Chelsea | 3 : 0 | Crystal Palace | |||||
14.08
16:00
Everton
Southampton
3
1
|
14.08.2021 16:00 | Everton | 3 : 1 | Southampton | |||||
14.08
16:00
Leicester City
Wolverhampton Wanderers
1
0
|
14.08.2021 16:00 | Leicester City | 1 : 0 | Wolverhampton Wanderers | |||||
14.08
16:00
Watford
Aston Villa
3
2
|
14.08.2021 16:00 | Watford | 3 : 2 | Aston Villa | |||||
14.08
18:30
Norwich City
Liverpool
0
3
|
14.08.2021 18:30 | Norwich City | 0 : 3 | Liverpool |
14.08
13:30
Peterborough United
Derby County
2
1
|
14.08.2021 13:30 | Peterborough United | 2 : 1 | Derby County | |||||
14.08
16:00
Barnsley
Coventry City
1
0
|
14.08.2021 16:00 | Barnsley | 1 : 0 | Coventry City | |||||
14.08
16:00
Birmingham City
Stoke City
0
0
|
14.08.2021 16:00 | Birmingham City | 0 : 0 | Stoke City | |||||
14.08
16:00
Blackpool
Cardiff City
0
2
|
14.08.2021 16:00 | Blackpool | 0 : 2 | Cardiff City | |||||
14.08
16:00
Huddersfield Town
Fulham
1
5
|
14.08.2021 16:00 | Huddersfield Town | 1 : 5 | Fulham | |||||
14.08
16:00
Hull City
Queens Park Rangers
0
3
|
14.08.2021 16:00 | Hull City | 0 : 3 | Queens Park Rangers | |||||
14.08
16:00
Middlesbrough
Bristol City
2
1
|
14.08.2021 16:00 | Middlesbrough | 2 : 1 | Bristol City | |||||
14.08
16:00
Millwall
Blackburn Rovers
1
1
|
14.08.2021 16:00 | Millwall | 1 : 1 | Blackburn Rovers | |||||
14.08
16:00
Nottingham Forest
AFC Bournemouth
1
2
|
14.08.2021 16:00 | Nottingham Forest | 1 : 2 | AFC Bournemouth | |||||
14.08
16:00
Reading
Preston North End
2
1
|
14.08.2021 16:00 | Reading | 2 : 1 | Preston North End | |||||
14.08
16:00
West Bromwich Albion
Luton Town
3
2
|
14.08.2021 16:00 | West Bromwich Albion | 3 : 2 | Luton Town | |||||
14.08
21:00
Swansea City
Sheffield United
0
0
|
14.08.2021 21:00 | Swansea City | 0 : 0 | Sheffield United |
14.08
19:30
Cadiz
Levante
1
1
|
14.08.2021 19:30 | Cadiz | 1 : 1 | Levante | |||||
14.08
19:30
Mallorca
Real Betis
1
1
|
14.08.2021 19:30 | Mallorca | 1 : 1 | Real Betis | |||||
14.08
22:00
Alaves
Real Madrid
1
4
|
14.08.2021 22:00 | Alaves | 1 : 4 | Real Madrid | |||||
14.08
22:00
Osasuna
Espanyol
0
0
|
14.08.2021 22:00 | Osasuna | 0 : 0 | Espanyol |
14.08
15:30
Wolfsburg
Bochum
1
0
|
14.08.2021 15:30 | Wolfsburg | 1 : 0 | Bochum | |||||
14.08
15:30
Union Berlin
Bayer 04 Leverkusen
1
1
|
14.08.2021 15:30 | Union Berlin | 1 : 1 | Bayer 04 Leverkusen | |||||
14.08
15:30
Stuttgart
Greuther Fürth
5
1
|
14.08.2021 15:30 | Stuttgart | 5 : 1 | Greuther Fürth | |||||
14.08
15:30
Augsburg
Hoffenheim
0
4
|
14.08.2021 15:30 | Augsburg | 0 : 4 | Hoffenheim | |||||
14.08
15:30
Arminia
Freiburg
0
0
|
14.08.2021 15:30 | Arminia | 0 : 0 | Freiburg | |||||
14.08
18:30
Borussia Dortmund
Eintracht
5
2
|
14.08.2021 18:30 | Borussia Dortmund | 5 : 2 | Eintracht |
14.08
17:00
Lille
Nice
0
4
|
14.08.2021 17:00 | Lille | 0 : 4 | Nice | |||||
14.08
21:00
PSG
Strasbourg
4
2
|
14.08.2021 21:00 | PSG | 4 : 2 | Strasbourg |
14.08
18:00
Spartak ŽK
TSC
4
1
|
14.08.2021 18:00 | Spartak ŽK | 4 : 1 | TSC | |||||
14.08
18:30
Crvena zvezda
Čukarički
2
1
|
14.08.2021 18:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Čukarički |
14.08
10:00
Spartak ŽK
Radnički (N)
3
2
|
14.08.2021 10:00 | Spartak ŽK | 3 : 2 | Radnički (N) | |||||
14.08
17:30
Kiker
Rad
2
1
|
14.08.2021 17:30 | Kiker | 2 : 1 | Rad | |||||
14.08
10:00
RFK Grafičar
Ada
12
0
|
14.08.2021 10:00 | RFK Grafičar | 12 : 0 | Ada |
14.08
18:30
Borac
Senta
12
13
|
14.08.2021 18:30 | Borac | 12 : 13 | Senta | |||||
14.08
20:00
Spartak
Spartak Prozivka
6
17
|
14.08.2021 20:00 | Spartak | 6 : 17 | Spartak Prozivka |
14.08
18:30
Požarevac
Kraljevo
17
15
|
14.08.2021 18:30 | Požarevac | 17 : 15 | Kraljevo |