XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
21/22.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
21.05.2022
17:00
1. Maj Ruma
Ruma
21.05.2022 17:00
OFK Bečej 1918
:
1. Maj Ruma
Omladinac
Novi Banovci
20.05.2022
17:00
Radnički 1912
Sombor
20.05.2022 17:00
Omladinac
:
Radnički 1912
Hajduk 1912
Kula
22.05.2022
17:00
Tekstilac
Odžaci
22.05.2022 17:00
Hajduk 1912
:
Tekstilac
OFK Kikinda
Kikinda
21.05.2022
17:00
Feniks 1995
Stara Pazova
21.05.2022 17:00
OFK Kikinda
:
Feniks 1995
Borac (S)
Sakule
20.05.2022
17:00
OFK Vršac
Vršac
20.05.2022 17:00
Borac (S)
:
OFK Vršac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
21.05.2022
17:00
Radnički (Zr)
Zrenjanin
21.05.2022 17:00
Jedinstvo (SP)
:
Radnički (Zr)
Borac (Š)
Šajkaš
22.05.2022
17:00
Tisa
Adorjan
22.05.2022 17:00
Borac (Š)
:
Tisa
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
21.05.2022
17:00
Dinamo 1945
Pančevo
21.05.2022 17:00
OFK Stari Grad
:
Dinamo 1945
19.05.2022 16:17 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 27 18 5 4 59
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 27 14 6 7 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 27 13 6 8 45
4 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 27 13 5 9 44
5 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 27 12 7 8 43
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 27 12 5 10 41
7 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 27 12 3 12 39
8 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 27 11 6 10 39
9 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 27 10 8 9 38
10 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 27 11 5 11 38
11 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 27 11 4 12 37
12 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (Zr) 27 10 3 14 33
13 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 27 9 3 15 30
14 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (SP) 27 9 3 15 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Stari Grad 27 7 3 17 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Kikinda 27 7 2 18 23

29.kolo
Sledeće kolo
28/29.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
28.05.2022
17:30
OFK Bečej 1918
Bečej
28.05.2022 17:30
OFK Stari Grad
:
OFK Bečej 1918
Dinamo 1945
Pančevo
28.05.2022
17:30
Borac (Š)
Šajkaš
28.05.2022 17:30
Dinamo 1945
:
Borac (Š)
Tisa
Adorjan
28.05.2022
17:30
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
28.05.2022 17:30
Tisa
:
Jedinstvo (SP)
Radnički (Zr)
Zrenjanin
28.05.2022
17:30
Borac (S)
Sakule
28.05.2022 17:30
Radnički (Zr)
:
Borac (S)
OFK Vršac
Vršac
28.05.2022
17:30
OFK Kikinda
Kikinda
28.05.2022 17:30
OFK Vršac
:
OFK Kikinda
Feniks 1995
Stara Pazova
28.05.2022
17:30
Hajduk 1912
Kula
28.05.2022 17:30
Feniks 1995
:
Hajduk 1912
Tekstilac
Odžaci
28.05.2022
17:30
Omladinac
Novi Banovci
28.05.2022 17:30
Tekstilac
:
Omladinac
Radnički 1912
Sombor
28.05.2022
17:30
1. Maj Ruma
Ruma
28.05.2022 17:30
Radnički 1912
:
1. Maj Ruma
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.