XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 129 utakmica za dan
Nedelja, 15 Avgust 2021

Fudbal

Čukarički
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Voždovac
Beograd
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
IMT
Beograd
0 : 0
Zlatibor
Čajetina
Kabel
Novi Sad
0 : 3
OFK Žarkovo
Beograd
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
Borac (S)
Sakule
3 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Rađevac
Krupanj
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Borac
Lazarevac
1 : 2
Studentski grad
Novi Beograd
Budućnost (P)
Popovac
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Rembas
Resavica
0 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Timočanin
Knjaževac
2 : 3
Jedinstvo (P)
Paraćin
Omladinac FAM
Botoš
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Mladost
Omoljica
2 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Sloboda
Donji Tovarnik
4 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Hajduk
Divoš
1 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Podunavac
Belegiš
1 : 1
Cement
Beočin
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Index
Novi Sad
1 : 3
Donji Srem
Pećinci
Mladost (T)
Turija
1 : 1
Senta
Senta
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Tavankut
Tavankut
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Stanišić
Stanišić
4 : 0
Njegoš
Lovćenac
PKB
Padinska skela
1 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Zuce 2019
Zuce
1 : 1
BSK 1925
Batajnica
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
Kosmaj
Ralja
0 : 0
Napredak
Medoševac
Vinča
Vinča
1 : 1
Sremčica
Sremčica
Budućnost (M)
Mladenovo
6 : 0
Radnički (S)
Sombor
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 1
Lipar
Lipar
Kordun
Kljajićevo
2 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Budućnost (P)
Parage
5 : 2
Crvenka
Crvenka
Budućnost (G)
Gložan
1 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
Rusin
Ruski Krstur
2 : 1
Borac 46
Obrovac
Dinamo
Budisava
0 : 3
Bačka 1923
Đurđevo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 0
TSK
Temerin
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 2
Tatra
Kisač
Strela
Ivanovo
0 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Spartak 1911
Debeljača
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Dolina
Padina
1 : 1
Potporanj
Potporanj
Dolovo
Dolovo
3 : 3
Hajdučica
Hajdučica
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Radnički (K)
Kovin
7 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
GFK Sloven
Ruma
4 : 0
Sremac (D)
Dobrinci
Borac (M)
Martinci
3 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Fruškogorac
Manđelos
3 : 3
Borac (K)
Klenak
Radnički
Irig
1 : 4
Jadran
Golubinci
Sloga
Voganj
1 : 1
Hajduk
Beška
Napredak
Popinci
2 : 0
Sremac (Deč)
Deč
Budućnost
Savino Selo
2 : 1
Jadran
Feketić
Iskra
Kucura
5 : 2
Sloga
Ostojićevo
Đurđin
Đurđin
2 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Bačka
Mol
1 : 3
Napredak
Nadalj
Sloga (L)
Lozna
2 : 3
Vinogradar
Zleginje
FUD
Brus
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sloga (D)
Dašnica
1 : 3
Kupci
Kupci
13. April
Lomnica
1 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Sebečevac
Sebečevac
3 : 1
Trudbenik
Stalać
Sloga (Ć)
Ćićevac
10 : 0
Parunovac
Parunovac
Temnić 1924
Varvarin
1 : 2
Mladost (T)
Toljevac
Čitluk
Čitluk
2 : 4
Rubin
Donji Stupanj
Polet
Nakovo
1 : 0
ASK
Aradac
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 2
Delija
Mokrin
Napredak
Čestereg
3 : 1
Borac
Aleksandrovo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Banat
Čenta
Rusanda
Melenci
0 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 3
ŽAK
Kikinda
ŽFK Banat
Zrenjanin
4 : 0
Krajina
Krajišnik
Rudar (St)
Stenjevac
1 : 0
Napredak
Drenovac
Moravac 2015
Krušar
3 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
Mladost
Jovac
4 : 1
Morava
Kočino Selo
Partizan (M)
Majur
3 : 0
Sloga
Voljavče
Budućnost (M)
Miliva
3 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 3
Juhor (G)
Glavinci
14. Oktobar
Izbenica
1 : 2
Vinogradar
Riljac
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 0
Mladost
Donji Katun
Omladinac
Ugljarevo
4 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Kamenorezac 76
Dublje
0 : 1
Borac
Gornji Katun
Kapidžija
Kapidžija
0 : 2
Gaglovo
Gaglovo
Rasina
Vitanovac
4 : 1
Makrešane
Makrešane
Žabare
Žabare
5 : 0
Konjuh
Konjuh
Polet
Šavrane
3 : 1
Dedina
Dedina
Modrica
Modrica
4 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Padež
Padež
7 : 0
Bukovica
Bukovica
Hajduk (G)
Gardinovci
3 : 0
Obilić
Vilovo
Proleter
Banoštor
4 : 1
Titel
Titel
Bačka
Begeč
5 : 0
Železničar
Novi Sad
Čenej
Čenej
0 : 3
OFK Sirig
Sirig
Vinogradar
Ledinci
0 : 6
Susek
Susek
Sloga
Lok
2 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Borac
Rakovac
2 : 1
Moskva
Budisava
Mladost 1977
Garevina
7 : 0
Šampion 2013
Bošnjane
Borjak 2013
Okruglica
0 : 1
Ratajac
Donje Rataje
Velika Morava
Selo Varvarin
3 : 1
Gradac
Pločnik
Velež
Mostar
0 : 2
Sloboda
Tuzla
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Radnik
Bijeljina
Rudar
Pljevlja
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
Igalo
Herceg Novi
1 : 2
Mladost
Podgorica
OFK Titograd
Podgorica
0 : 3
Bokelj
Kotor
Arsenal
Tivat
2 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Kom
Podgorica
2 : 0
Grbalj
Radanovići
Berane
Berane
1 : 0
Cetinje
Cetinje
Angers
Angers
3 : 0
Olympique Lyonnais
Lyon
Brest
Brest
1 : 1
Rennes
Rennes
Clermont
Clermont-Ferrand
2 : 0
Troyes
Troyes
Nantes
Nantes
2 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
Reims
Reims
3 : 3
Montpellier
Montpellier
Lens
Lens
2 : 2
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Olympique Marseille
Marseille
2 : 2
Bordeaux
Bordeaux
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 4
West Ham United
London
Tottenham Hotspur
London
1 : 0
Manchester City
Manchester
Mainz 05
Mainz
1 : 0
RB Leipzig
Leipzig
Köln
Köln
3 : 1
Hertha BSC
Berlin
Celta Vigo
Vigo
1 : 2
Atletico Madrid
Madrid
Barcelona
Barcelona
4 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Sevilla
Sevilla
3 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
Partizan
Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Mladost (L)
Lučani
0 : 2
Zemun
Zemun
Mačva
Šabac
2 : 1
Rad
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
IMT
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Brodarac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Teleoptik
Zemun
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
2 : 5
Čukarički
Beograd

Vaterpolo

Košutnjak
Beograd
24 : 7
Banjčani 2019
Vrnjačka Banja