XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
21/22.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (P)
Požega
25.05.2022
17:00
Budućnost (A)
Arilje
25.05.2022 17:00
Sloga (P)
:
Budućnost (A)
GFK Sloboda
Užice
25.05.2022
19:00
Rađevac
Krupanj
25.05.2022 19:00
GFK Sloboda
:
Rađevac
Takovo
Gornji Milanovac
25.05.2022
17:00
Jedinstvo
Ub
25.05.2022 17:00
Takovo
:
Jedinstvo
Sušica
Kragujevac
25.05.2022
17:00
RSK
Rabrovo
25.05.2022 17:00
Sušica
:
RSK
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
21.05.2022 17:00
Sloga (BB)
1 : 1
Mačva 1929
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
21.05.2022 17:00
Trepča
2 : 1
Smederevo 1924
Borac 1926
Čačak
25.05.2022
17:00
Sloga (K)
Kraljevo
25.05.2022 17:00
Borac 1926
:
Sloga (K)
Mladi radnik 1926
Požarevac
25.05.2022
17:00
Real
Podunavci
25.05.2022 17:00
Mladi radnik 1926
:
Real
23.05.2022 13:03 (fkradjevac)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Sloga (P) 27 17 5 5 56
2 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Sloboda 27 17 5 5 56
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 27 15 7 5 52
4 Prelazi u ligu višeg ranga Mačva 1929 28 12 11 5 47
5 Prelazi u ligu višeg ranga Borac 1926 27 14 4 9 46
6 Prelazi u ligu višeg ranga Smederevo 1924 28 12 9 7 45
7 Prelazi u ligu višeg ranga Sloga (BB) 28 11 9 8 42
8 Prelazi u ligu višeg ranga Takovo 27 8 11 8 35
9 Prelazi u ligu višeg ranga Real 27 8 11 8 35
10 Prelazi u ligu višeg ranga Mladi radnik 1926 27 9 7 11 34
11 Prelazi u ligu višeg ranga Rađevac 27 8 9 10 33
12 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (A) 27 8 5 14 29
13 Prelazi u ligu višeg ranga Sloga (K) 27 7 7 13 28
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Sušica 27 6 9 12 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga RSK 27 3 7 17 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Trepča 28 2 6 20 12

29.kolo
Sledeće kolo
28/29.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladi radnik 1926
Požarevac
29.05.2022
17:30
Sloga (P)
Požega
29.05.2022 17:30
Mladi radnik 1926
:
Sloga (P)
Real
Podunavci
29.05.2022
17:30
Borac 1926
Čačak
29.05.2022 17:30
Real
:
Borac 1926
Sloga (K)
Kraljevo
29.05.2022
17:30
Trepča
Kosovska Mitrovica
29.05.2022 17:30
Sloga (K)
:
Trepča
Smederevo 1924
Smederevo
29.05.2022
17:30
Sloga (BB)
Bajina Bašta
29.05.2022 17:30
Smederevo 1924
:
Sloga (BB)
Mačva 1929
Bogatić
29.05.2022
17:30
Sušica
Kragujevac
29.05.2022 17:30
Mačva 1929
:
Sušica
RSK
Rabrovo
29.05.2022
17:30
Takovo
Gornji Milanovac
29.05.2022 17:30
RSK
:
Takovo
Jedinstvo
Ub
29.05.2022
17:30
GFK Sloboda
Užice
29.05.2022 17:30
Jedinstvo
:
GFK Sloboda
Rađevac
Krupanj
29.05.2022
17:30
Budućnost (A)
Arilje
29.05.2022 17:30
Rađevac
:
Budućnost (A)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.