XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 442 utakmica za dan
Nedelja, 22 Avgust 2021

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Kolubara
Lazarevac
0 : 4
Partizan
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
3 : 2
Napredak
Kruševac
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Loznica
Loznica
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
Timok 1919
Zaječar
1 : 1
IMT
Beograd
Tisa
Adorjan
1 : 1
Hajduk 1912
Kula
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
RSK
Rabrovo
1 : 2
Rađevac
Krupanj
Zvezdara
Beograd
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Studentski grad
Novi Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
Jedinstvo
Surčin
1 : 5
OFK Beograd
Beograd
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 2
Budućnost (P)
Popovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Rembas
Resavica
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Dinamo
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 7
GFK Dubočica
Leskovac
Borac
Starčevo
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Polet
Idvor
2 : 3
Naftagas
Elemir
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 0
Begej
Žitište
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 4
Donji Srem
Pećinci
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 2
Hajduk
Divoš
Preporod
Novi Žednik
3 : 2
Bajša
Bajša
Hercegovac
Gajdobra
0 : 2
Stanišić
Stanišić
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 0
Tavankut
Tavankut
Mladost (T)
Turija
0 : 0
Bačka (P)
Pačir
Torlak
Beograd
1 : 2
GSP Polet Dorćol
Beograd
Komgrap
Beograd
1 : 0
Sremčica
Sremčica
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
BSK 1925
Batajnica
1 : 2
PKB
Padinska skela
Bane 1931
Raška
2 : 2
Korićani
Korićani
Šumadija (T)
Toponica
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Jedinstvo Putevi
Užice
5 : 0
Polimlje
Prijepolje
Savinac
Visibaba
0 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
Omladinac
Zablaće
1 : 1
Polet (T)
Trbušani
Prijevor
Prijevor
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Sloboda
Čačak
1 : 0
Sevojno
Sevojno
Polet (LJ)
Ljubić
5 : 1
FAP
Priboj
Jasen
Brodarevo
4 : 1
Parmenac
Parmenac
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
Mladost
Prnjavor
0 : 5
Zadrugar
Lajkovac
Sloga
Bogosavac
0 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Rudar (S)
Stamnica
1 : 1
Sloga (B)
Batočina
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Morava
Žitkovac
1 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
OFK Niš
Niš
2 : 0
Orljane
Orljane
Car Konstantin
Niš
4 : 2
Malošište
Malošište
Mladost (M)
Medoševac
2 : 3
Rudar
Jelašnica
Delijski Vis
Niš
1 : 1
Mladost (B)
Batušinac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
5 : 0
Aluminijum
Niš
Radan
Lebane
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 1
Jablanica
Medveđa
Trnovac
Trnovac
3 : 1
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo
Gornje Stopanje
5 : 2
Moravac Orion
Mrštane
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 4
Žitorađa
Žitorađa
Juhor
Obrež
2 : 6
Trstenik PPT
Trstenik
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 1
Bor 1919
Bor
OFK 019
Zaječar
1 : 4
OFK Slatina
Bor
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 0
Polet
Karavukovo
Lipar
Lipar
2 : 2
Kordun
Kljajićevo
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 3
Bratstvo 2019
Prigrevica
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 3
Tatra
Kisač
Jugović
Kać
0 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
ŽSK
Žabalj
2 : 1
Borac
Novi Sad
TSK
Temerin
2 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Dinamo
Budisava
2 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Partizan (G)
Gaj
4 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Potporanj
Potporanj
1 : 1
Dolovo
Dolovo
Jugoslavija
Jabuka
2 : 2
Dolina
Padina
Spartak 1911
Debeljača
2 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Sremac (D)
Dobrinci
1 : 4
Sremac (V)
Vojka
Sremac (Deč)
Deč
0 : 1
Železničar
Inđija
Hajduk
Beška
4 : 1
Napredak
Popinci
Jadran
Golubinci
1 : 0
Sloga
Voganj
Borac (K)
Klenak
3 : 2
Radnički
Irig
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Partizan
Vitojevci
Obilić (Z)
Zmajevo
2 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 1
Budućnost
Savino Selo
Borac 1932
Ralja
3 : 2
Bačinac
Bačinac
Podunavac
Udovice
2 : 1
Polet
Trnovče
Sloga
Lugavčina
5 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Osipaonica
Osipaonica
2 : 3
Mladost 1948
Donja Livadica
SASK
Saraorci
0 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
Badnjevac
Badnjevac
4 : 1
Mladi rudar 1954
Bukovik
BSK
Belosavci
1 : 3
Plaskovac
Plaskovac
Šumadinac 1913
Natalinci
3 : 0
Vinča
Vinča
Lokomotiva
Lapovo
4 : 0
Sloga (Z)
Zagorica
ŽSK
Žirovnica
1 : 2
Sloga (M)
Milatovac
Trnava
Donja Trnava
4 : 1
Marjan
Knić
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 3
Banja 1957
Banja
Jasenica
Božurnja
1 : 0
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
Miloševo
Miloševo
3 : 2
BSK
Bukovče
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 0
Polet
Jabukovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
7 : 1
Polom
Leskovo
Urovica
Urovica
1 : 1
Branik
Štubik
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Progres
Ladovica
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Mladost
Batulovce
0 : 5
Jedinstvo (G)
Grdelica
Vučje
Vučje
1 : 0
Umac
Miroševce
Donja Lomnica
Donja Lomnica
4 : 0
Polet
Stajkovce
Železničar
Brestovac
1 : 1
Sloga
Lipovica
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 0
Mladi borac
Živkovo
Real
Donja Jajina
1 : 0
Mladost 1959
Vinarce
Bobište
Bobište
1 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
OFK Morava
Leskovac
4 : 3
Milanovo
Milanovo
BSK
Belanovce
1 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Moravac
Čečina
2 : 0
Borac
Azbresnica
Zemljoradnik
Balajnac
5 : 3
Palilula
Aleksinac
Toplica
Šarlinac
3 : 0
Rad
Merošina
Naisus 1977
Rožina
5 : 1
Jastrebac
Tešica
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 3
Pobeda
Rusna
Taskovići
Taskovići
6 : 0
Polet
Radevac
Radnički 1946
Lubnica
1 : 0
FSU Kraljevica
Zaječar
Velika Jasikova
Velika Jasikova
1 : 3
Omladinac
Grezna
Sloga
Minićevo
4 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
1 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Vinogradar
Zleginje
1 : 3
Rubin
Donji Stupanj
Mladost (T)
Toljevac
0 : 0
Čitluk
Čitluk
Parunovac
Parunovac
2 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Trudbenik
Stalać
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Kupci
Kupci
3 : 3
13. April
Lomnica
Bošnjane
Bošnjane
3 : 3
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Sloga (L)
Lozna
1 : 1
FUD
Brus
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 1
Krajina
Krajišnik
ŽAK
Kikinda
2 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
Banat
Čenta
1 : 4
Rusanda
Melenci
Borac
Aleksandrovo
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
ASK
Aradac
1 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Kolare
Kolare
3 : 1
Javor
Sladaja
Juhor (G)
Glavinci
0 : 2
Partizan (G)
Glogovac
Dragocvet
Dragocvet
0 : 5
Budućnost (Đ)
Đurinac
Sloga
Voljavče
1 : 0
Budućnost (M)
Miliva
Morava
Kočino Selo
2 : 1
Partizan (M)
Majur
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 2
Mladost
Jovac
GFK Tabane
Jagodina
1 : 4
Moravac 2015
Krušar
Napredak
Drenovac
3 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Železničar
Požarevac
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Mladost (R)
Ranovac
0 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Vihor
Маljurevac
8 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Obilić
Živica
1 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Borac (K)
Klenovnik
1 : 1
Šapine
Šapine
Sirakovo
Sirakovo
4 : 3
Sloga (L)
Lučica
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
BSK 1926
Baćevac
4 : 1
Mladost
Cvetovac
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
Lisović 1977
Lisović
0 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Radnički (R)
Rudovci
2 : 0
Budućnost (Z)
Zvečka
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
1 : 2
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Đurinci
Đurinci
5 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Pudarci
Pudarci
2 : 0
Napredak
Međulužje
Zaklopača
Zaklopača
2 : 3
SUF Dubona
Dubona
Šumadija 1962
Jagnjilo
6 : 1
Podunavac
Ritopek
Vrčin
Vrčin
2 : 1
Dunavac
Grocka
Boleč
Boleč
4 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Hajduk
Beograd
3 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 0
Beograd Karaburma
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 2
Umka
Umka
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 1
Dunav
Veliko Selo
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
4 : 0
Borac (D)
Drenovac
Zastava
Kragujevac
1 : 2
Srbija
Ilićevo
Slavija
Kragujevac
2 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Košutnjak
Kragujevac
4 : 2
Maršić
Maršić
Mladost (D)
Dračić
0 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Kačer
Belanovica
5 : 0
Toplica
Donja Toplica
Banjani
Banjani
3 : 0
OFK Senjak
Valjevo
Proleter
Bajevac
0 : 0
Trlić
Trlić
OFK Osečina
Osečina
0 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Jedinstvo
Puhovo
2 : 1
Prilike
Prilike
Kej
Čačak
2 : 1
Voćar
Kotraža
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 1
Orlovac 1932
Mrčajevci
Šumadija
Brđani
3 : 0
Rakova
Rakova
Mladost
Preljina
5 : 3
Zadrugar
Donja Trepča
Napredak
Svračkovci
3 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Ozrem
Ozrem
2 : 1
Rudar
Bresnica
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 1
Mataruge
Mataruge
Radnik
Ušće
0 : 0
Napredak
Gračac
Ribnica
Jovac
1 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
OFK Progorelica
Progorelica
1 : 2
Budućnost
Konarevo
Zvezda
Čukojevac
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Omladinac (NS)
Novo Selo
5 : 0
Novi Pazar 1928
Delimeđe
Proleter
Pečenog
4 : 0
Rudar
Baljevac
Sloga
Lipnički Šor
1 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 4
Rudar
Brasina
Radnički (Kl)
Klupci
4 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Vidojevica
Lešnica
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 2
Drina
Badovinci
Radnički (Ko)
Koceljeva
1 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Karađorđe
Mišar
Lipolist
Lipolist
1 : 2
Majur
Majur
Sečica
Seča reka
2 : 2
Plavi Tok
Dražinovići
Jedinstvo
Kalenić
2 : 3
OFK Kotroman
Mokra Gora
Polet
Rasna
4 : 2
Bakionica
Bakionica
Ježevica
Velika Ježevica
2 : 1
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Rampa
Požega
0 : 2
Perućac
Perućac
Sloga
Sjenica
0 : 1
Lazarica
Prilipac
Višesava
Bajina Bašta
1 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Tara
Kremna
2 : 2
Prvi partizan
Užice
Popadić
Popadić
2 : 1
Dračić 2018
Dračić
Rakac Stave
Stave
2 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Kotešica
Kotešica
3 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
1 : 2
Stari drugari
Ljig
Polet
Popučke
4 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Polet
Sivac
2 : 1
Graničar
Riđica
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
6 : 1
Mladost
Kruščić
Dunav
Bački Monoštor
2 : 6
Hajduk
Stapar
Omladinac (D)
Deronje
0 : 1
BSK
Bački Brestovac
Terekveš
Svilojevo
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Kula
Kula
0 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Velika Drenova
Velika Drenova
4 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Mladost
Donji Katun
3 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Vinogradar
Riljac
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Omladinac 1927
Opovo
0 : 4
Omladinac (D)
Deliblato
Unirea
Uzdin
3 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 6
Radnički (B)
Baranda
Mundial
Pančevo
2 : 1
Pobeda
Samoš
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 5
Šarbane
Šarbane
Ratkovac
Ratkovac
2 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Sovljak
Sovljak
2 : 4
Čučuge
Čučuge
Jedinstvo (M)
Milorci
2 : 0
Joševa
Joševa
Nepričava
Nepričava
1 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Polet (T)
Takovo
3 : 0
Mladost (V)
Vračević
Pambukovica
Pambukovica
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Omladinac (K)
Kalinovac
0 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Napredak
Žarkovac
3 : 1
PSK Putinci
Putinci
Hajduk 1932
Šimanovci
5 : 1
Graničar (G)
Grabovci
Šumar
Ogar
5 : 0
Fruškogorac
Krčedin
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Mladost
Buđanovci
0 : 2
Graničar (O)
Obrež
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 0
Krušedol
Krušedol
Polet
Novi Karlovci
8 : 1
Rudar
Vrdnik
Naftagas
Boka
0 : 0
Potisje
Knićanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 1
MSK
Mihajlovo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
Lehel
Mužlja
OFK Stajićevo
Stajićevo
8 : 0
Partizan
Tomaševac
Tisa 1933
Taraš
2 : 4
Zadrugar
Lazarevo
Tamiš
Farkaždin
0 : 1
Bilećanin
Sečanj
Gradac
Konopnica
6 : 0
Navalin
Navalin
Badince
Badince
6 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
Jašunja
Jašunja
0 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Pomoravlje
Ostrikovac
4 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Sinđelić
Vojnik
2 : 1
Mladi radnik
Grabovica
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 0
OFK Batinac
Batinac
Šumadinac
Bečmen
0 : 4
Busije
Zemun
Bežanija
Beograd
8 : 0
13. maj
Zemun
Zmaj Novi grad
Zemun
5 : 0
BUSK
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Železnik 1930
Železnik
2 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 2
Borac
Progar
Avala 1939
Beli Potok
6 : 0
Bratstvo
Krnjača
Sveti Stefan
Slanci
2 : 6
KFK Ravna gora
Zemun
Mladi proleter
Beograd
2 : 1
Pionir
Besni Fok
Pinosava
Pinosava
0 : 3
Lepušnica
Glogonjski rit
Palilulac
Beograd
5 : 0
OFK Crvenka
Borča
OFK Lug 2020
Lug
2 : 3
Resnik
Resnik
Ursule
Ursule
2 : 2
GFK Strelište
Jagodina
Šantarovac
Šantarovac
3 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Morava
Ribare
2 : 2
Bratstvo
Međureč
Mladost (K)
Končarevo
3 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 4
Mladost (T)
Tečić
Mladost (G)
Gložane
0 : 3
Osaonica
Bagrdan
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Trnava
Trnava
Maglić
Bački Maglić
2 : 1
Mladost
Mali Bač
Krivanj
Selenča
1 : 4
Bačka (D)
Despotovo
Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 2
Kulpin
Kulpin
Neštin
Neštin
3 : 4
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Slavija (B)
Bođani
0 : 1
Orlovi
Bačka Palanka
Borac
Vizić
0 : 4
Tvrđava
Bač
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 0
Gruža
Vitanovac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 3
Mlada krila
Metikoši
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
4 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Braća Vuković
Lađevci
1 : 3
Miločajac
Miločaj
Granit
Jošanička banja
1 : 4
Lazac
Lazac
Borac
Vraneši
3 : 0
Studen Vitez
Studenica
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 0
Apolon 2018
Kovači
Mineral 2015
Rudno
0 : 1
Omladinac
Drakčići
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Jedinstvo
Ruma
4 : 1
Fruška Gora
Ruma
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 0
Zmaj
Noćaj
Graničar (A)
Adaševci
0 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
BSK
Bešenovo
6 : 3
Erdevik 2017
Erdevik
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk
Višnjićevo
2 : 0
Srem
Sremska Rača
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 2
Banat (D)
Dupljaja
Graničar
Miletićevo
6 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Banat (I)
Ilandža
3 : 1
Ratar
Kruščica
Omladinac
Zagajica
1 : 1
Ševac
Kusić
Dunav
Banatska Palanka
7 : 3
Polet
Izbište
Partizan
Kajtasovo
5 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Gaglovo
Gaglovo
0 : 2
Naupare
Naupare
Bukovica
Bukovica
0 : 2
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Borac
Bivolje
3 : 0
Padež
Padež
Mudrakovac
Mudrakovac
6 : 1
Zmajevac
Belasica
Dedina
Dedina
2 : 1
Modrica
Modrica
Polet
Šavrane
3 : 0
Konjuh
Konjuh
Kapidžija
Kapidžija
1 : 4
Rasina
Vitanovac
Obilić
Vilovo
0 : 2
Moskva
Budisava
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 1
Borac
Rakovac
Susek
Susek
7 : 0
Sloga
Lok
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
Vinogradar
Ledinci
Hajduk (Č)
Čurug
3 : 3
Čenej
Čenej
Titel
Titel
0 : 2
Bačka
Begeč
Hajduk (G)
Gardinovci
0 : 0
Proleter
Banoštor
Omladinac (V)
Vitkovo
0 : 2
Mladost (MD)
Mala Drenova
Stara Čaršija
Osaonica
9 : 0
Obilić
Mrmoš
Gradac
Pločnik
2 : 1
Parcane
Parcane
Ratajac
Donje Rataje
3 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
Car Uroš
Jazak
2 : 4
Vojvodina
Neradin
Borac
Jarkovci
1 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Planinac
Rivica
3 : 3
Sloga (K)
Krnješevci
Dunav
Novi Slankamen
4 : 2
Sloga (M)
Maradik
Vratare
Vratare
2 : 2
Kruševica
Kruševica
Mladost VPD
Kruševac
3 : 1
Polet
Kobilje
Dvorane
Dvorane
2 : 4
BSK
Bela Voda
Grkljane
Grkljane
0 : 1
Kaonik
Kaonik
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Borac
Banja Luka
Radnik
Bijeljina
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 1
Velež
Mostar
Omarska
Omarska
2 : 1
Ljubić
Prnjavor
Mladost
Podgorica
1 : 0
Cetinje
Cetinje
Grbalj
Radanovići
2 : 3
Berane
Berane
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Kom
Podgorica
Bokelj
Kotor
0 : 0
Arsenal
Tivat
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
OFK Titograd
Podgorica
Olympique Lyonnais
Lyon
3 : 3
Clermont
Clermont-Ferrand
Bordeaux
Bordeaux
1 : 1
Angers
Angers
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 1
Reims
Reims
Montpellier
Montpellier
3 : 1
Lorient
Lorient
Strasbourg
Strasbourg
1 : 1
Troyes
Troyes
Rennes
Rennes
1 : 0
Nantes
Nantes
Nice
Nice
22.08.2021
20:45
Olympique Marseille
Marseille
Southampton
Southampton
1 : 1
Manchester United
Manchester
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
0 : 1
Tottenham Hotspur
London
Arsenal
London
0 : 2
Chelsea
London
Bologna
Bologna
3 : 2
Salernitana
Salerno
Udinese
Udine
2 : 2
Juventus
Torino
Napoli
Napoli
2 : 0
Venezia
Venecia
Roma
Roma
3 : 1
Fiorentina
Firenze
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 2
Union Berlin
Berlin
Bayern
München
3 : 2
Köln
Köln
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
Atletico Madrid
Madrid
1 : 0
Elche
Elche
Levante
Valencia
3 : 3
Real Madrid
Madrid
IMT
Beograd
1 : 8
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 2
RFK Grafičar
Beograd
TSC
Bačka Topola
5 : 0
Mačva
Šabac
Voždovac
Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Partizan
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Borac 1926
Čačak
1 : 1
Javor
Ivanjica
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Sloga (P)
Požega
GFK Sloboda
Užice
0 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 2
Loznica
Loznica
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Sunrise Šabac
Šabac
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Železničar
Lajkovac
22.08.2021
13:30
Zlatibor
Čajetina
GFK Jagodina
Jagodina
7 : 1
Morava 1918
Ćuprija
OFK Radnički
Niš
5 : 0
Radnik
Surdulica
Kopernikus Želežničar
Niš
0 : 1
Budućnost
Popovac
Radnički 1912
Sombor
0 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Hajduk 1912
Kula
0 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 5
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
GFK Sloven
Ruma
3 : 1
Radnički (Š)
Šid
OFK Vršac
Vršac
3 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Petar Puača
Novi Sad
2 : 0
Železničar
Pančevo
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
IMT 2
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
IM Rakovica
Rakovica
BSK Borča
Borča
2 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Radnički
Novi Beograd
5 : 0
Zvezdara
Beograd
Rad
Beograd
12 : 0
Studentski grad
Novi Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Kiker
Kraljevo
Sloga (P)
Požega
1 : 5
Partizan
Beograd
Ada
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Borac 1926
Čačak
3 : 2
Javor
Ivanjica
Novi Pazar
Novi Pazar
7 : 1
Savacijum
Šabac
GFK Sloboda
Užice
3 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Apolon 2018
Kraljevo
4 : 0
Loznica
Loznica
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Jedinstvo
Ub
Sunrise Šabac
Šabac
2 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Apolon 4
Kragujevac
3 : 0
Mačva
Šabac
Real Niš
Niš
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
OFK Radnički
Niš
3 : 1
Radnički 2
Niš
GFK Jagodina
Jagodina
4 : 1
Radnički (P)
Pirot
Trayal
Kruševac
5 : 2
Radnik
Surdulica
Kopernikus Želežničar
Niš
9 : 1
Dinamo
Vranje
Radnički 1912
Sombor
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Hajduk 1912
Kula
1 : 5
OFK Bačka
Bačka Palanka
OFK Vršac
Vršac
7 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
2 : 2
Petrika
Novi Sad
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Petar Puača
Novi Sad
1 : 3
Železničar
Pančevo
Jedinstvo 2017
Tutin
22.08.2021
10:00
Šumadija 1903
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Bubamara
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
1 : 4
Bane 1931
Raška
Apolon 2018
Kraljevo
1 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
1 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Apolon 4
Kragujevac
3 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
GFK Sloboda
Užice
4 : 2
Polimlje
Prijepolje
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 0
Spartak 1976
Trnava
Sloga (P)
Požega
3 : 3
Mladost (L)
Lučani
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Zlatibor
Čajetina
22.08.2021
10:00
FAP
Priboj
Gaučosi
Čačak
3 : 1
Borac 1926
Čačak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 1
ARES 2015
Mrčajevci
Duel Juniors
Kruševac
3 : 0
Timok 1919
Zaječar
GFK Jagodina
Jagodina
4 : 1
OFK Radnički
Niš
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
TSC
Bačka Topola
CFK
Vrbas
5 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Sporto 023
Zrenjanin
6 : 2
Radnički (Š)
Šid
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Ribnica
Mionica
Soko 2015
Saraoci
3 : 0
Zvižd
Kučevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 11
Cepelin 026
Smederevo
Šumadija
Aranđelovac
2 : 1
Petlić SD 2006
Smederevo
AF Đokić
Velika Plana
0 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Plana
Velika Plana
3 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 4
Mineralac
Vranjska Banja
Real Niš
Niš
4 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Vučje
Vučje
8 : 0
BSK
Bujanovac
OFK Budućnost 2020
Niš
7 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Ozren
Sokobanja
4 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Napredak junior 2018
Kruševac
0 : 3
Mašinac
Niš
Levač
Rekovac
2 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince

Vaterpolo

Banjčani 2019
Vrnjačka Banja
18 : 8
Senta
Senta
Spartak Prozivka
Subotica
19 : 14
Košutnjak
Beograd