XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 262 utakmica za dan
Subota, 21 Avgust 2021

Fudbal

Radnički 1923
Kragujevac
0 : 3
Čukarički
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
TSC
Bačka Topola
Inđija
Inđija
1 : 0
Rad
Beograd
Mačva
Šabac
1 : 0
Kabel
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Budućnost
Dobanovci
OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 4
Borac (S)
Sakule
Sloga (P)
Požega
2 : 2
Jedinstvo
Ub
Mačva 1929
Bogatić
5 : 2
Budućnost (A)
Arilje
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
GFK Sloboda
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Real
Podunavci
3 : 0
Sušica
Kragujevac
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Borac 1926
Čačak
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
BASK
Beograd
5 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Prva iskra
Barič
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Leštane
Leštane
2 : 0
Borac
Lazarevac
Meševo
Meševo
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Sloga (L)
Leskovac
1 : 4
GFK Jagodina
Jagodina
Trayal
Kruševac
1 : 0
Pčinja
Trgovište
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 2
Mladost
Omoljica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Sloga
Plandište
1 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
5 : 2
BAK
Bela Crkva
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 1
Index
Novi Sad
Sloga (E)
Erdevik
2 : 1
Veternik
Veternik
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Sloga (T)
Temerin
Cement
Beočin
4 : 1
Dunav
Stari Banovci
Mladost
Bački Jarak
0 : 2
Podunavac
Belegiš
Jedinstvo
Rumenka
1 : 2
Radnički (Š)
Šid
Senta
Senta
3 : 0
Sloga
Čonoplja
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
Zvezda
Konatice
0 : 2
Vinča
Vinča
Napredak
Medoševac
1 : 2
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Kosmaj
Ralja
OFK Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Zuce 2019
Zuce
Tutin
Tutin
3 : 2
Budućnost
Resnik
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Sloboda
Grbice
Gruža
Gruža
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 1
OFK Divci
Divci
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Borac
Lešnica
Cer
Petkovica
1 : 1
Ribnica
Mionica
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
3 : 1
Drina
Ljubovija
Karađorđe
Topola
1 : 1
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
Morava
Velika Plana
7 : 0
Đerdap
Golubac
Rudar 2001
Kostolac
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Sloboda
Lipe
2 : 1
OFK Napredak
Markovac
Grizli ML
Saranovo
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
OFK Sinđelić
Niš
4 : 1
Bukovik
Razanj
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Sloga (D)
Despotovac
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Orlovi
Jasenovo
6 : 0
Gradina
Pejovac
Morava 1918
Ćuprija
2 : 0
Levač
Rekovac
Blagotin
Poljna
2 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Ozren
Sokobanja
2 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
Đerdap
Kladovo
0 : 0
BSK
Bogovina
Zvezda
Blato
0 : 0
Brodoremont
Kladovo
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 0
Sloga
Kobišnica
Radnički (S)
Sombor
3 : 6
Borac 46
Obrovac
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Vojvodina
Tovariševo
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
ŽAK
Sombor
1 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Slavija
Novi Sad
3 : 0
OFK Futog
Futog
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 0
Vulturul
Grebenac
Partizan (U)
Uljma
2 : 1
Strela
Ivanovo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
5 : 0
Fruškogorac
Manđelos
GFK Sloven
Ruma
6 : 0
Borac (M)
Martinci
Napredak
Nadalj
7 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Radnički 1905
Bajmok
2 : 0
Bačka
Mol
Sloga
Ostojićevo
6 : 0
Đurđin
Đurđin
Proleter
Ravno Selo
3 : 0
Iskra
Kucura
Jadran
Feketić
3 : 0
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Srbobran
Srbobran
2 : 1
AFK
Ada
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 0
Petlić SD 026
Smederevo
Šarbanovac
Šarbanovac
6 : 0
Ključ
Podvrška
Poreč
Donji milanovac
5 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
Budućnost
Orašje
3 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 1
OFK Brza
Brza
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Radnički 1924
Kočane
Hajduk
Rujevica
3 : 3
Osnić
Osnić
Rtanj
Boljevac
9 : 1
Rudar (P)
Podvis
Šljivar
Šljivar
0 : 1
Trebič
Sokobanja
Midžor
Kalna
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Delija
Mokrin
2 : 1
Napredak
Čestereg
Radnički
Sutjeska
0 : 3
Polet
Nakovo
Mladi Borac
Sedlare
1 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
Strelac
Mislođin
0 : 1
Krtinska
Krtinska
Šumadija
Šopić
2 : 2
Beljina
Beljina
Barajevo
Barajevo
8 : 1
Turbina
Vreoci
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Milutinac
Zemun
0 : 2
Rakovica
Beograd
Bratstvo 1975
Erdeč
2 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
Sloga (D)
Desimirovac
6 : 0
Kolonija
Kragujevac
Radnik
Ub
5 : 0
ZSK
Valjevo
Spartak 1924
Ljig
3 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Spartak 1976
Trnava
5 : 0
Dragačevo
Guča
Slatina
Slatina
3 : 0
Morava
Katrga
Ovčar
Markovica
2 : 3
Gorušica
Viča
Mladost (V)
Vrdila
1 : 0
Tavnik
Tavnik
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 3
Lukavac
Lukavac
Župski biseri
Lacisled
0 : 4
Polet 57
Milutovac
Borac
Gornji Katun
3 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Garevina
Garevina
1 : 3
Jezero 2017
Zlatari
Varvarin
Varvarin
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Proleter (M)
Mramorak
2 : 0
Glogonj
Glogonj
OFK Klek
Klek
6 : 1
Mladost
Belo Blato
Vojvoda
Dučina
1 : 4
Nemenikuće
Nemenikuće
Mladost (MI)
Mala Ivanča
1 : 1
Popović
Popovići
Crvena zvezda
Ralja
4 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Mali Požarevac
Mali Požarevac
3 : 0
Stojnik
Stojnik
Vis
Parcani
1 : 2
OFK Rogača
Rogača
Sibnica
Sibnica
0 : 0
OFK Slatina
Slatina
Šumadija
Trešnjevica
6 : 1
Omladinac
Šaludovac
Beljanica
Strmosten
1 : 1
Rudar
Plazane
Miljakovac
Beograd
0 : 1
Dedinje
Beograd
Mladost (D)
Dublje
8 : 0
Šumadinac
Dragovo
Soko
Nova Gajdobra
4 : 0
Slavija (P)
Pivnice
Sloga (M)
Margita
3 : 1
Vitorul
Straža
Makrešane
Makrešane
1 : 3
Žabare
Žabare
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Miletić
Mošorin
Beli Orlovi
Tobolac
9 : 0
Bresno Polje
Bresno Polje
Šampion 2013
Bošnjane
3 : 2
Borjak 2013
Okruglica
OFK Orašje 1960
Orašje
3 : 3
Mladost 1977
Garevina
Zrinjski
Mostar
1 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
Sloboda
Tuzla
1 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Drina
Zvornik
4 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Kozara
Gradiška
3 : 0
Budućnost
Pilica
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 1
Modriča
Modriča
Tekstilac
Derventa
0 : 1
Borac
Kozarska Dubica
Sloboda
Novi Grad
3 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
5 : 0
Podrinje
Janja
Sloga
Doboj
2 : 3
Sutjeska
Foča
Dečić
Tuzi
2 : 2
Budućnost
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
3 : 1
Iskra
Danilovgrad
OFK Petrovac
Petrovac
4 : 3
Rudar
Pljevlja
Mornar
Bar
1 : 0
Jezero
Plav
Podgorica
Podgorica
0 : 0
Zeta
Golubovci
Monaco
Monaco
0 : 2
Lens
Lens
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
Liverpool
Liverpool
2 : 0
Burnley
Burnley
Aston Villa
Birmingem
2 : 0
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Crystal Palace
London
0 : 0
Brentford
Brentford, Middlesex
Leeds United
Leeds
2 : 2
Everton
Liverpool
Manchester City
Manchester
5 : 0
Norwich City
Norwich
Brighton & Hove Albion
Brighton
2 : 0
Watford
Watford
Hellas Verona
Verona
2 : 3
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Inter
Milano
4 : 0
Genoa
Genova
Empoli
Empoli
1 : 3
Lazio
Roma
Torino
Torino
1 : 2
Atalanta
Bergamo
Eintracht
Frankfurt am Main
0 : 0
Augsburg
Augsburg
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
Hertha BSC
Berlin
1 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
Bochum
Bochum
2 : 0
Mainz 05
Mainz
Greuther Fürth
Fürth
1 : 1
Arminia
Bielefeld
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
4 : 0
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Queens Park Rangers
London
2 : 2
Barnsley
Barnsley
Coventry City
Coventry
2 : 1
Reading
Reading
Stoke City
Stoke-on-Trent
1 : 0
Nottingham Forest
Nottingham
Derby County
Derby
0 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
Cardiff City
Cardiff
3 : 1
Millwall
London
Blackburn Rovers
Blackburn
1 : 2
West Bromwich Albion
West Bromwich
Luton Town
Luton
0 : 5
Birmingham City
Birmingham
Sheffield United
Sheffield
1 : 2
Huddersfield Town
Huddersfield
Fulham
London
2 : 0
Hull City
Hull
Preston North End
Preston
1 : 0
Peterborough United
Peterborough
AFC Bournemouth
Bournemouth
2 : 2
Blackpool
Blackpool
Alaves
Vitoria-Gasteiz
0 : 1
Mallorca
Palma de Mallorca
Granada
Granada
1 : 1
Valencia
Valencia
Espanyol
Barcelona
0 : 0
Villarreal
Villarreal
Athletic Bilbao
Bilbao
1 : 1
Barcelona
Barcelona
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Timočanin
Knjaževac
8 : 1
OFK Slatina
Slatina-Bor
Trayal
Kruševac
5 : 2
Timok 1919
Zaječar
Napredak
Kruševac
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički (N)
Niš
10 : 0
Radnički (P)
Pirot
Real
Niš
4 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Dinamo
Vranje
3 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Proleter
Novi Sad
6 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
3 : 5
Petrika
Novi Sad
Inđija
Inđija
11 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bežanija
Beograd
3 : 2
Ada
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
0 : 1
Brodarac
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 0
Sopot
Sopot
Voždovac
Beograd
0 : 6
Sinđelić
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
OLE
Beograd
IMT
Beograd
1 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 7
Čukarički
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
0 : 2
Mladost (L)
Lučani
Teleoptik
Zemun
1 : 3
Spartak ŽK
Subotica
SFS Borac
Paraćin
0 : 4
Budućnost
Popovac
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 3
Vlasina
Vlasotince
Timok 1919
Zaječar
2 : 1
Mineralac
Vranje
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 3
RFK NS 1921
Novi Sad
Index
Novi sad
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Inđija
Inđija
8 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Milutinac
Zemun
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Čukarički
Beograd
9 : 1
ADA
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 1
Lokomotiva
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
12 : 0
Sinđelić
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 1
OLE
Zemun
Voždovac
Beograd
2 : 0
IMT
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Rad
Beograd
011
Beograd
2 : 1
Brodarac
Beograd
Radnički (P)
Pirot
3 : 4
Šampion 2014
Leskovac
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Car Konstantin
Niš
Lider MGM
Leskovac
1 : 3
Real
Niš
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
9 : 0
Hajduk 1912
Kula
Krila Krajine
Bačka Palanka
7 : 0
RFK NS 1921
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 4
Železničar
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 0
GFK Sloven
Ruma
OFK Vršac
Vršac
5 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Inđija
Inđija
0 : 0
Petrika
Novi Sad
Mačva (Š)
Šabac
4 : 0
Senjak
Valjevo
Loznica
Loznica
3 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 3
Savacium
Šabac
Drina
Ljubovija
8 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Fenix
Šabac
0 : 4
Respekt
Loznica
Rađevac
Krupanj
0 : 5
Sun Rise
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
8 : 0
Mačva 1929
Bogatić
RSK
Rabrovo
8 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
AF Duljaj
Topola
3 : 3
Železničar
Požarevac
Trnovac
Veliki Trnovac
1 : 3
Filip Filipović
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 3
Budućnost
Popovac
Dinamo
Vranje
6 : 1
Lugina
Preševo
Kopernikus Železničar 2
Niš
6 : 1
Čekmin
Čekmin
Radnički 2012
Niš
2 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Jagodina
Jagodina
0 : 6
Kolibri
Kuršumlija
Vučice
Vučje
0 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
Radnički
Niš
9 : 1
Trio
Paracin
Radnički
Pirot
5 : 1
OFK Šampion
Leskovac
OFK Paraćin
Paraćin
9 : 0
Radnički 2
Niš
Lider MGM
Leskovac
3 : 6
Real Niš
Niš
Duel Juniors
Kruševac
3 : 1
Timok 1919
Zaječar
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
Nacional
Niš
Vlasina
Vlasotince
0 : 5
Kopernikus Železničar
Niš
Napredak
Kruševac
3 : 3
Trajal - Prosoker
Kruševac

Rukomet

Eurofarm Pelister
Bitolj
27 : 31
Meshkov Brest
Brest

Vaterpolo

Spartak Prozivka
Subotica
22 : 12
Banjčani 2019
Vrnjačka Banja
Košutnjak
Beograd
31 : 13
Senta
Senta