XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 162 utakmica za dan
Subota, 13 Avgust 2022


Fudbal

Napredak
Kruševac
13.08.2022
19:00
TSC
Bačka Topola
13.08.2022 19:00
Napredak
:
TSC
Crvena zvezda
Beograd
13.08.2022
20:45
Voždovac
Beograd
13.08.2022 20:45
Crvena zvezda
:
Voždovac
Kolubara
Lazarevac
13.08.2022
19:00
Vojvodina
Novi Sad
13.08.2022 19:00
Kolubara
:
Vojvodina
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
13.08.2022
17:30
Inđija
Inđija
13.08.2022 17:30
Radnički (SM)
:
Inđija
IMT
Beograd
13.08.2022
17:30
Jedinstvo (Ub)
Ub
13.08.2022 17:30
IMT
:
Jedinstvo (Ub)
Omladinac
Novi Banovci
13.08.2022
17:00
Bečej 1918
Bečej
13.08.2022 17:00
Omladinac
:
Bečej 1918
Jedinstvo
Stara Pazova
13.08.2022
17:00
Radnički (Zr)
Zrenjanin
13.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Radnički (Zr)
OFK Bačka
Bačka Palanka
13.08.2022
17:00
1. Maj Ruma
Ruma
13.08.2022 17:00
OFK Bačka
:
1. Maj Ruma
Dinamo 1945
Pančevo
13.08.2022
17:00
Radnički 1912
Sombor
13.08.2022 17:00
Dinamo 1945
:
Radnički 1912
Naftagas
Elemir
13.08.2022
17:00
Tekstilac
Odžaci
13.08.2022 17:00
Naftagas
:
Tekstilac
OFK Beograd
Beograd
13.08.2022
Budućnost
Dobanovci
13.08.2022
OFK Beograd
:
Budućnost
BASK TEK
Beograd
13.08.2022
BSK Borča
Borča
13.08.2022
BASK TEK
:
BSK Borča
Sinđelić
Beograd
13.08.2022
Studentski grad
Novi Beograd
13.08.2022
Sinđelić
:
Studentski grad
Borac
Lazarevac
13.08.2022
Jedinstvo
Surčin
13.08.2022
Borac
:
Jedinstvo
Zvezdara
Beograd
13.08.2022
Zemun
Zemun
13.08.2022
Zvezdara
:
Zemun
Teleoptik
Zemun
13.08.2022
Radnički (O)
Obrenovac
13.08.2022
Teleoptik
:
Radnički (O)
Ušće
Novi Beograd
13.08.2022
Torlak
Beograd
13.08.2022
Ušće
:
Torlak
Prva iskra
Barič
13.08.2022
Brodarac
Novi Beograd
13.08.2022
Prva iskra
:
Brodarac
Mačva 1929
Bogatić
13.08.2022
17:30
Polet (Lj)
Ljubić
13.08.2022 17:30
Mačva 1929
:
Polet (Lj)
Borac 1926
Čačak
13.08.2022
19:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
13.08.2022 19:00
Borac 1926
:
Mladi radnik 1926
FAP
Priboj
13.08.2022
17:30
Budućnost (A)
Arilje
13.08.2022 17:30
FAP
:
Budućnost (A)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
13.08.2022
17:30
Rađevac
Krupanj
13.08.2022 17:30
Budućnost Krušik 2014
:
Rađevac
Sušica
Kragujevac
13.08.2022
17:30
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
13.08.2022 17:30
Sušica
:
OFK Mihajlovac
Tutin
Tutin
13.08.2022
17:30
Takovo
Gornji Milanovac
13.08.2022 17:30
Tutin
:
Takovo
Real
Podunavci
13.08.2022
17:30
Sloga (P)
Požega
13.08.2022 17:30
Real
:
Sloga (P)
Smederevo 1924
Smederevo
13.08.2022
17:30
Sloga (BB)
Bajina Bašta
13.08.2022 17:30
Smederevo 1924
:
Sloga (BB)
GFK Jagodina
Jagodina
13.08.2022
17:30
Radnički (P)
Pirot
13.08.2022 17:30
GFK Jagodina
:
Radnički (P)
Radnički (S)
Svilajnac
13.08.2022
17:30
OFK Topličanin
Prokuplje
13.08.2022 17:30
Radnički (S)
:
OFK Topličanin
Jedinstvo (P)
Paraćin
13.08.2022
17:30
Timok 1919
Zaječar
13.08.2022 17:30
Jedinstvo (P)
:
Timok 1919
Dunav
Prahovo
13.08.2022
17:30
GFK Dubočica
Leskovac
13.08.2022 17:30
Dunav
:
GFK Dubočica
Pčinja
Trgovište
13.08.2022
17:30
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
13.08.2022 17:30
Pčinja
:
OFK Brzi Brod
Timočanin
Knjaževac
13.08.2022
17:30
Meševo
Meševo
13.08.2022 17:30
Timočanin
:
Meševo
OFK Vrbas
Vrbas
13.08.2022
17:00
Sloga
Čonoplja
13.08.2022 17:00
OFK Vrbas
:
Sloga
Senta
Senta
13.08.2022
17:00
Bratstvo 2019
Prigrevica
13.08.2022 17:00
Senta
:
Bratstvo 2019
Radnički (NP)
Nova Pazova
13.08.2022
17:00
Sloga (T)
Temerin
13.08.2022 17:00
Radnički (NP)
:
Sloga (T)
GFK Sloven
Ruma
13.08.2022
17:00
Veternik
Veternik
13.08.2022 17:00
GFK Sloven
:
Veternik
Sloboda
Donji Tovarnik
13.08.2022
17:00
Donji Srem 2015
Pećinci
13.08.2022 17:00
Sloboda
:
Donji Srem 2015
Mladost (BJ)
Bački Jarak
13.08.2022
17:00
Šajkaš 1908
Kovilj
13.08.2022 17:00
Mladost (BJ)
:
Šajkaš 1908
Sloboda
Novi Kozarci
13.08.2022
17:00
ŽAK
Kikinda
13.08.2022 17:00
Sloboda
:
ŽAK
Jedinstvo Stević
Kačarevo
13.08.2022
17:00
Polet
Idvor
13.08.2022 17:00
Jedinstvo Stević
:
Polet
Kozara
Banatsko Veliko Selo
13.08.2022
17:00
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
13.08.2022 17:00
Kozara
:
Jedinstvo (BK)
Mladost
Omoljica
13.08.2022
17:00
Omladinac FAM
Botoš
13.08.2022 17:00
Mladost
:
Omladinac FAM
Vojvodina 1928
Perlez
13.08.2022
17:00
Borac
Starčevo
13.08.2022 17:00
Vojvodina 1928
:
Borac
Begej
Žitište
13.08.2022
17:00
Radnički
Kovin
13.08.2022 17:00
Begej
:
Radnički
Proleter
Banatski Karlovac
13.08.2022
17:00
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
13.08.2022 17:00
Proleter
:
Jedinstvo (V)
Boleč
Boleč
13.08.2022
Šušnjar
Šušnjar
13.08.2022
Boleč
:
Šušnjar
Zuce 2019
Zuce
13.08.2022
Komgrap
Beograd
13.08.2022
Zuce 2019
:
Komgrap
Hajduk
Beograd
13.08.2022
OFK Mladenovac
Mladenovac
13.08.2022
Hajduk
:
OFK Mladenovac
PKB
Padinska skela
13.08.2022
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
13.08.2022
PKB
:
Crvena zvezda
OFK Žarkovo
Beograd
13.08.2022
Sremčica
Sremčica
13.08.2022
OFK Žarkovo
:
Sremčica
Dorćol
Beograd
13.08.2022
Napredak
Medoševac
13.08.2022
Dorćol
:
Napredak
Barajevo
Barajevo
13.08.2022
Kosmaj
Ralja
13.08.2022
Barajevo
:
Kosmaj
Leštane
Leštane
13.08.2022
TEK Sloga
Veliki Crljeni
13.08.2022
Leštane
:
TEK Sloga
Jedinstvo 1936
Kruševac
13.08.2022
17:00
OFK Lugomir
Rakitovo
13.08.2022 17:00
Jedinstvo 1936
:
OFK Lugomir
Blagotin
Poljna
13.08.2022
17:00
Jedinstvo (M)
Mijatovac
13.08.2022 17:00
Blagotin
:
Jedinstvo (M)
Sloga (D)
Despotovac
13.08.2022
17:00
Župa
Aleksandrovac
13.08.2022 17:00
Sloga (D)
:
Župa
Trstenik PPT
Trstenik
13.08.2022
17:00
Vinogradar
Zleginje
13.08.2022 17:00
Trstenik PPT
:
Vinogradar
Mladi borac
Sedlare
13.08.2022
17:00
Rembas
Resavica
13.08.2022 17:00
Mladi borac
:
Rembas
BAK
Bela Crkva
13.08.2022
17:00
Dolovo
Dolovo
13.08.2022 17:00
BAK
:
Dolovo
Partizan (U)
Uljma
13.08.2022
17:00
Crvena zvezda
Pavliš
13.08.2022 17:00
Partizan (U)
:
Crvena zvezda
Sloga (P)
Plandište
13.08.2022
17:00
Karaš (J)
Jasenovo
13.08.2022 17:00
Sloga (P)
:
Karaš (J)
Proleter
Ravno Selo
13.08.2022
Jadran
Feketić
13.08.2022
Proleter
:
Jadran
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
13.08.2022
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
13.08.2022
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
:
Udarnik Višnjevac
Srbobran
Srbobran
13.08.2022
Đurđin
Đurđin
13.08.2022
Srbobran
:
Đurđin
Njegoš
Lovćenac
13.08.2022
Napredak
Nadalj
13.08.2022
Njegoš
:
Napredak
Soko
Nova Gajdobra
13.08.2022
17:00
Budućnost (P)
Parage
13.08.2022 17:00
Soko
:
Budućnost (P)
Kordun
Kljajićevo
13.08.2022
17:00
Crvenka
Crvenka
13.08.2022 17:00
Kordun
:
Crvenka
ŽAK
Sombor
13.08.2022
17:00
Borac (BG)
Bački Gračac
13.08.2022 17:00
ŽAK
:
Borac (BG)
ČSK Pivara
Čelarevo
13.08.2022
17:00
Borac 46
Obrovac
13.08.2022 17:00
ČSK Pivara
:
Borac 46
Tvrđava
Bač
13.08.2022
17:00
Lipar
Lipar
13.08.2022 17:00
Tvrđava
:
Lipar
OFK Brđanac
Valjevo
13.08.2022
17:30
Rajac
Kadina Luka
13.08.2022 17:30
OFK Brđanac
:
Rajac
Rubribreza
Rubribreza
13.08.2022
17:30
Čučuge
Čučuge
13.08.2022 17:30
Rubribreza
:
Čučuge
Radnik
Ub
13.08.2022
19:30
Mladost
Dračić
13.08.2022 19:30
Radnik
:
Mladost
Delija
Mokrin
13.08.2022
17:30
Mladost
Banatski Despotovac
13.08.2022 17:30
Delija
:
Mladost
Budućnost
Srpska Crnja
13.08.2022
17:30
Banat
Čenta
13.08.2022 17:30
Budućnost
:
Banat
Krajina
Krajišnik
13.08.2022
17:30
MSK
Mihajlovo
13.08.2022 17:30
Krajina
:
MSK
Hajduk (B)
Beška
13.08.2022
17:00
Sremac (D)
Deč
13.08.2022 17:00
Hajduk (B)
:
Sremac (D)
Partizan
Vitojevci
13.08.2022
17:00
Budućnost
Salaš Noćajski
13.08.2022 17:00
Partizan
:
Budućnost
Hajduk (V)
Višnjićevo
13.08.2022
17:00
Srem
Sremski Mihaljevci
13.08.2022 17:00
Hajduk (V)
:
Srem
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
13.08.2022
17:30
BSK
Bački Brestovac
13.08.2022 17:30
Aleksa Šantić
:
BSK
Telečka
Telečka
13.08.2022
17:30
Omladinac (B)
Bukovac
13.08.2022 17:30
Telečka
:
Omladinac (B)
Polet (R)
Rastina
13.08.2022
17:30
Omladinac (D)
Deronje
13.08.2022 17:30
Polet (R)
:
Omladinac (D)
Kula
Kula
13.08.2022
17:30
OFK Odžaci
Odžaci
13.08.2022 17:30
Kula
:
OFK Odžaci
Radnički (S)
Sombor
13.08.2022
17:30
Mladost
Kruščić
13.08.2022 17:30
Radnički (S)
:
Mladost
Dinamo 1923
Bački Breg
13.08.2022
17:30
Polet (S)
Sivac
13.08.2022 17:30
Dinamo 1923
:
Polet (S)
Zadrugar
Srpski Miletić
13.08.2022
17:30
Terekveš
Svilojevo
13.08.2022 17:30
Zadrugar
:
Terekveš
Crvena Jabuka
Ub
13.08.2022
17:30
OFK Stublenica
Stublenica
13.08.2022 17:30
Crvena Jabuka
:
OFK Stublenica
Posušje
Posušje
13.08.2022
17:30
Sloga Meridian
Doboj
13.08.2022 17:30
Posušje
:
Sloga Meridian
Sloboda
Tuzla
13.08.2022
17:00
Borac
Banja Luka
13.08.2022 17:00
Sloboda
:
Borac
Željezničar
Sarajevo
13.08.2022
21:00
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
13.08.2022 21:00
Željezničar
:
Tuzla City
Ljubić
Prnjavor
13.08.2022
17:30
Famos
Vojkovići
13.08.2022 17:30
Ljubić
:
Famos
Željezničar
Banja Luka
13.08.2022
17:30
Tekstilac
Derventa
13.08.2022 17:30
Željezničar
:
Tekstilac
Rudar Prijedor
Prijedor
13.08.2022
17:30
Laktaši
Laktaši
13.08.2022 17:30
Rudar Prijedor
:
Laktaši
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
13.08.2022
17:30
Kozara
Gradiška
13.08.2022 17:30
Zvijezda 09
:
Kozara
Podrinje
Janja
13.08.2022
17:30
Omarska
Omarska
13.08.2022 17:30
Podrinje
:
Omarska
Sloboda (NG)
Novi Grad
13.08.2022
17:30
Modriča
Modriča
13.08.2022 17:30
Sloboda (NG)
:
Modriča
OFK Petrovac
Petrovac
13.08.2022
Dečić
Tuzi
13.08.2022
OFK Petrovac
:
Dečić
Rudar
Pljevlja
13.08.2022
Budućnost
Podgorica
13.08.2022
Rudar
:
Budućnost
Sutjeska
Nikšić
13.08.2022
Iskra
Danilovgrad
13.08.2022
Sutjeska
:
Iskra
Arsenal
Tivat
13.08.2022
Mornar
Bar
13.08.2022
Arsenal
:
Mornar
Jedinstvo
Bijelo Polje
13.08.2022
Jezero
Plav
13.08.2022
Jedinstvo
:
Jezero
Trnava
Donja Trnava
13.08.2022
20:00
Banja
Banja
13.08.2022 20:00
Trnava
:
Banja
Borac
Azbresnica
13.08.2022
17:30
Toplica
Šarlinac
13.08.2022 17:30
Borac
:
Toplica
Bor 1919
Bor
13.08.2022
17:00
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
13.08.2022 17:00
Bor 1919
:
OFK Knjaz
Rajko Mitić
Bela Palanka
13.08.2022
17:00
Radnički 1946
Lubnica
13.08.2022 17:00
Rajko Mitić
:
Radnički 1946
Hajduk Veljko
Negotin
13.08.2022
17:00
OFK 019
Zaječar
13.08.2022 17:00
Hajduk Veljko
:
OFK 019
OFK Slatina
Bor
13.08.2022
17:00
Ozren
Sokobanja
13.08.2022 17:00
OFK Slatina
:
Ozren
Đerdap
Kladovo
13.08.2022
17:00
Brodoremont
Kladovo
13.08.2022 17:00
Đerdap
:
Brodoremont
Balkanski
Dimitrovgrad
13.08.2022
17:00
Lužnica
Babušnica
13.08.2022 17:00
Balkanski
:
Lužnica
Zlot
Zlot
13.08.2022
17:00
Rtanj
Boljevac
13.08.2022 17:00
Zlot
:
Rtanj
Jedinstvo
Pirot
13.08.2022
17:00
Tanasko Rajić
Pirot
13.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Tanasko Rajić
Aston Villa
Birmingham
13.08.2022
13:30
Everton
Liverpool
13.08.2022 13:30
Aston Villa
:
Everton
Arsenal
London
13.08.2022
16:00
Leicester City
Leicester
13.08.2022 16:00
Arsenal
:
Leicester City
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
13.08.2022
16:00
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
13.08.2022 16:00
Brighton & Hove Albion
:
Newcastle United
Manchester City
Manchester
13.08.2022
16:00
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
13.08.2022 16:00
Manchester City
:
AFC Bournemouth
Southampton
Southampton, Hampshire
13.08.2022
16:00
Leeds United
13.08.2022 16:00
Southampton
:
Leeds United
Wolverhampton
Wolverhampton
13.08.2022
16:00
Fulham
13.08.2022 16:00
Wolverhampton
:
Fulham
Brentford
13.08.2022
18:30
Manchester United
Manchester
13.08.2022 18:30
Brentford
:
Manchester United
1899 Hoffenheim
13.08.2022
15:30
VfL Bochum
13.08.2022 15:30
1899 Hoffenheim
:
VfL Bochum
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
13.08.2022
15:30
FC Augsburg
Augsburg
13.08.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
:
FC Augsburg
Hertha BSC
Berlin
13.08.2022
15:30
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
13.08.2022 15:30
Hertha BSC
:
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
Leipzig
13.08.2022
15:30
1. FC Köln
Köln
13.08.2022 15:30
RB Leipzig
:
1. FC Köln
Werder Bremen
Bremen
13.08.2022
15:30
VfB Stuttgart
Stuttgart
13.08.2022 15:30
Werder Bremen
:
VfB Stuttgart
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
13.08.2022
18:30
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
13.08.2022 18:30
FC Schalke 04
:
Borussia M'gladbach
AS Monaco
13.08.2022
17:00
Stade Rennais
13.08.2022 17:00
AS Monaco
:
Stade Rennais
Paris Saint-Germain
13.08.2022
21:00
Montpellier
Montpellier
13.08.2022 21:00
Paris Saint-Germain
:
Montpellier
Partizan
Majur
13.08.2022
Osaonica
Bagrdan
13.08.2022
Partizan
:
Osaonica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
13.08.2022
GFK Tabane
Jagodina
13.08.2022
Rudar (SR)
:
GFK Tabane
Budućnost (Đ)
Đurinac
13.08.2022
Borac 1950
Popovac
13.08.2022
Budućnost (Đ)
:
Borac 1950
Mladost (J)
Jovac
13.08.2022
Kolare
Kolare
13.08.2022
Mladost (J)
:
Kolare
Rudar Stenjevac
Stenjevac
13.08.2022
Moravac 2015
Krušar
13.08.2022
Rudar Stenjevac
:
Moravac 2015
Mladost (T)
Tečić
13.08.2022
Napredak
Drenovac
13.08.2022
Mladost (T)
:
Napredak
Juhor
Glavinci
13.08.2022
Sloga
Voljavče
13.08.2022
Juhor
:
Sloga
Dragocvet
Dragocvet
13.08.2022
Donja Mutnica
Donja Mutnica
13.08.2022
Dragocvet
:
Donja Mutnica
Budućnost (M)
Miliva
13.08.2022
Mladost (D)
Dublje
13.08.2022
Budućnost (M)
:
Mladost (D)
Voždovac
Beograd
13.08.2022
RFK Grafičar
Beograd
13.08.2022
Voždovac
:
RFK Grafičar
Partizan
Beograd
13.08.2022
Čukarički
Beograd
13.08.2022
Partizan
:
Čukarički
TSC
Bačka Topola
13.08.2022
Brodarac
Novi Beograd
13.08.2022
TSC
:
Brodarac
Rad
Beograd
13.08.2022
IMT
Beograd
13.08.2022
Rad
:
IMT
Radnički (NB)
Novi Beograd
13.08.2022
Novi Pazar
Novi Pazar
13.08.2022
Radnički (NB)
:
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
13.08.2022
Napredak
Kruševac
13.08.2022
Radnički 1923
:
Napredak
Vojvodina
Novi Sad
13.08.2022
OFK Vršac
Vršac
13.08.2022
Vojvodina
:
OFK Vršac
Crvena zvezda
Beograd
13.08.2022
Mladost (L)
Lučani
13.08.2022
Crvena zvezda
:
Mladost (L)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
13.08.2022
10:00
Kabel
Novi Sad
13.08.2022 10:00
Radnički (SM)
:
Kabel
OLE
Borča
13.08.2022
RFK Grafičar
Beograd
13.08.2022
OLE
:
RFK Grafičar
Partizan
Beograd
13.08.2022
Čukarički
Beograd
13.08.2022
Partizan
:
Čukarički
TSC
Bačka Topola
13.08.2022
Brodarac
Beograd
13.08.2022
TSC
:
Brodarac
Rad
Beograd
13.08.2022
Sloga (K)
Kraljevo
13.08.2022
Rad
:
Sloga (K)
Kiker
Kraljevo
13.08.2022
Spartak ŽK
Subotica
13.08.2022
Kiker
:
Spartak ŽK
GFK Jagodina
Jagodina
13.08.2022
Napredak
Kruševac
13.08.2022
GFK Jagodina
:
Napredak
Vojvodina
Novi Sad
13.08.2022
Teleoptik
Zemun
13.08.2022
Vojvodina
:
Teleoptik
Crvena zvezda
Beograd
13.08.2022
Mladost (L)
Lučani
13.08.2022
Crvena zvezda
:
Mladost (L)
Radnički (Z)
Zrenjanin
13.08.2022
ODR
Petrovaradin
13.08.2022
Radnički (Z)
:
ODR
Inđija
Inđija
13.08.2022
Železničar
Pančevo
13.08.2022
Inđija
:
Železničar
Petrika
Novi Sad
13.08.2022
Radnički 1912
Sombor
13.08.2022
Petrika
:
Radnički 1912
Vojvodina
Novi Sad
13.08.2022
Spartak ŽK
Subotica
13.08.2022
Vojvodina
:
Spartak ŽK
OFK Vršac
Vršac
13.08.2022
18:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
13.08.2022 18:00
OFK Vršac
:
RFK Novi Sad 1921
Mladost (L)
Lukićevo
13.08.2022
Kabel
Novi Sad
13.08.2022
Mladost (L)
:
Kabel

Vaterpolo

Polet
Sombor
13.08.2022
00:00
BVU Vračar
Beograd
13.08.2022 00:00
Polet
:
BVU Vračar
Senta
Senta
13.08.2022
00:00
Taurunum
Zemun
13.08.2022 00:00
Senta
:
Taurunum
Požarevac
Požarevac
13.08.2022
00:00
Kraljevo
Kraljevo
13.08.2022 00:00
Požarevac
:
Kraljevo
Goč
Vrnjačka Banja
13.08.2022
00:00
Paraćin
Paraćin
13.08.2022 00:00
Goč
:
Paraćin