17.11
13:00
BSK Borča
BASK
2
4
|
17.11.2021 13:00 | BSK Borča | 2 : 4 | BASK |
17.11
13:00
Slavija
Zvijezda 09
4
0
|
17.11.2021 13:00 | Slavija | 4 : 0 | Zvijezda 09 |
17.11
00:00
Kopernikus Želežničar
Radnički (N)
0
1
|
17.11.2021 00:00 | Kopernikus Želežničar | 0 : 1 | Radnički (N) |
17.11
14:00
RFK Grafičar
Crvena zvezda
0
5
|
17.11.2021 14:00 | RFK Grafičar | 0 : 5 | Crvena zvezda |
17.11
13:30
Sunrise Šabac
Šumadija 1903
1
0
|
17.11.2021 13:30 | Sunrise Šabac | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
17.11
10:00
Apolon 4
Radnički 1923
1
1
|
17.11.2021 10:00 | Apolon 4 | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
17.11
11:00
Radnički (V)
GFK Sloboda
2
2
|
17.11.2021 11:00 | Radnički (V) | 2 : 2 | GFK Sloboda |
17.11
GFK Jagodina
Vlasina
3
0
|
17.11.2021 | GFK Jagodina | 3 : 0 | Vlasina |
17.11
14:30
Jedinstvo 2017
Novi Pazar
0
1
|
17.11.2021 14:30 | Jedinstvo 2017 | 0 : 1 | Novi Pazar |
17.11
12:00
Vojvodina
Crvena zvezda
1
1
|
17.11.2021 12:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Crvena zvezda |
17.11
13:00
Apolon 4
Kiker
1
2
|
17.11.2021 13:00 | Apolon 4 | 1 : 2 | Kiker | |||||
17.11
10:00
Sloga (K)
Apolon 2018
1
1
|
17.11.2021 10:00 | Sloga (K) | 1 : 1 | Apolon 2018 |
17.11
10:00
Arena Su
Vojvodina
0
3
|
17.11.2021 10:00 | Arena Su | 0 : 3 | Vojvodina |
17.11
10:00
Radnički (SM)
Inđija
0
2
|
17.11.2021 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 2 | Inđija |
17.11
SFK Morava
Radnik
0
6
|
17.11.2021 | SFK Morava | 0 : 6 | Radnik |
17.11
13:00
Župa
OFK Morava 2012
0
2
|
17.11.2021 13:00 | Župa | 0 : 2 | OFK Morava 2012 |
17.11
00:00
OFK Topličanin
Budućnost
0
3
|
17.11.2021 00:00 | OFK Topličanin | 0 : 3 | Budućnost | |||||
17.11
00:00
Mineralac
Trnovac
4
3
|
17.11.2021 00:00 | Mineralac | 4 : 3 | Trnovac | |||||
17.11
00:00
Filip Filipović
Vučje
16
0
|
17.11.2021 00:00 | Filip Filipović | 16 : 0 | Vučje | |||||
17.11
00:00
BSK
Kopernikus Železničar 2
4
0
|
17.11.2021 00:00 | BSK | 4 : 0 | Kopernikus Železničar 2 | |||||
17.11
00:00
Lugina
OFK Budućnost 2020
4
3
|
17.11.2021 00:00 | Lugina | 4 : 3 | OFK Budućnost 2020 | |||||
17.11
00:00
OFK Kosanica
Dinamo
1
1
|
17.11.2021 00:00 | OFK Kosanica | 1 : 1 | Dinamo | |||||
17.11
00:00
Sloga
Real Niš 2
1
7
|
17.11.2021 00:00 | Sloga | 1 : 7 | Real Niš 2 |
17.11
14:00
Beograd
Brodarac
2
1
|
17.11.2021 14:00 | Beograd | 2 : 1 | Brodarac |
17.11
18:00
Sremčica
Sinđelić (BG)
2
1
|
17.11.2021 18:00 | Sremčica | 2 : 1 | Sinđelić (BG) |
17.11
19:30
Anadolu Efes
Olympiacos
88
69
|
17.11.2021 19:30 | Anadolu Efes | 88 : 69 | Olympiacos | |||||
17.11
21:05
Maccabi
AS Monaco Basket
95
84
|
17.11.2021 21:05 | Maccabi | 95 : 84 | AS Monaco Basket |
17.11
20:00
Dolomiti Energia Trento
Slask
81
77
|
17.11.2021 20:00 | Dolomiti Energia Trento | 81 : 77 | Slask | |||||
17.11
20:30
Partizan
Lietkabelis
84
77
|
17.11.2021 20:30 | Partizan | 84 : 77 | Lietkabelis |
17.11
20:30
Valencia
Mincidelice JL Bourg Basket
98
95
|
17.11.2021 20:30 | Valencia | 98 : 95 | Mincidelice JL Bourg Basket | |||||
17.11
18:00
Frutti Extra Bursaspor
Gran Canaria
74
85
|
17.11.2021 18:00 | Frutti Extra Bursaspor | 74 : 85 | Gran Canaria | |||||
17.11
19:30
Ratiopharm Ulm
Promitheas Patras
65
71
|
17.11.2021 19:30 | Ratiopharm Ulm | 65 : 71 | Promitheas Patras | |||||
17.11
19:00
Budućnost VOLI
Cedevita Olimpija
91
60
|
17.11.2021 19:00 | Budućnost VOLI | 91 : 60 | Cedevita Olimpija |
17.11
17:00
Slodes SoccerBet
Zlatibor
76
87
|
17.11.2021 17:00 | Slodes SoccerBet | 76 : 87 | Zlatibor | |||||
17.11
16:00
Mladost MaxBet
Vršac
88
84
|
17.11.2021 16:00 | Mladost MaxBet | 88 : 84 | Vršac |
17.11
20:20
Žarkovo
Zemun
72
83
|
17.11.2021 20:20 | Žarkovo | 72 : 83 | Zemun |
17.11
18:20
Radnički
Osečina
94
73
|
17.11.2021 18:20 | Radnički | 94 : 73 | Osečina |
17.11
18:00
Partizan 1953
Radivoj Korać
81
67
|
17.11.2021 18:00 | Partizan 1953 | 81 : 67 | Radivoj Korać |
17.11
20:00
Crvena zvezda MTS
Srem
74
34
|
17.11.2021 20:00 | Crvena zvezda MTS | 74 : 34 | Srem |
17.11
19:30
Partizan
Vest
3
0
|
17.11.2021 19:30 | Partizan | 3 : 0 | Vest |
17.11
19:30
Krajišnik
Volley stars
3
0
|
17.11.2021 19:30 | Krajišnik | 3 : 0 | Volley stars |
17.11
19:30
Metalac
Nova Pazova 1957
33
29
|
17.11.2021 19:30 | Metalac | 33 : 29 | Nova Pazova 1957 |
17.11
20:00
Rtanj
Hajduk Veljko
24
30
|
17.11.2021 20:00 | Rtanj | 24 : 30 | Hajduk Veljko |
17.11
18:30
Oplenac
RB
8
5
|
17.11.2021 18:30 | Oplenac | 8 : 5 | RB |
17.11
19:00
Hidria Jesenice
Bled
4
1
|
17.11.2021 19:00 | Hidria Jesenice | 4 : 1 | Bled | |||||
17.11
19:00
Maribor
Celje
2
5
|
17.11.2021 19:00 | Maribor | 2 : 5 | Celje | |||||
17.11
18:00
Triglav
Slavija Junior
4
1
|
17.11.2021 18:00 | Triglav | 4 : 1 | Slavija Junior |
17.11
18:30
Mladost
Zagreb
6
2
|
17.11.2021 18:30 | Mladost | 6 : 2 | Zagreb |