XS
SM
MD
LG
31.kolo
Rezultati
14/15.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 6
Budućnost
Popovac
SFK Morava
0 : 6
Budućnost
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Kosanica
3 : 0
GFK Dubočica
Čekmin
Čekmin
0 : 3
Radnik
Surdulica
Čekmin
0 : 3
Radnik
BSK
Bujanovac
1 : 6
OFK Budućnost 2020
Niš
BSK
1 : 6
OFK Budućnost 2020
Filip Filipović
Niš
Dinamo
Vranje
Filip Filipović
:
Dinamo
Mineralac
Vranjska Banja
1 : 1
Real Niš
Niš
Mineralac
1 : 1
Real Niš
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 13
Kopernikus Železničar 2
Niš
OFK Topličanin
0 : 13
Kopernikus Železničar 2
Trnovac
Veliki Trnovac
10 : 2
Vučje
Vučje
Trnovac
10 : 2
Vučje
U ovom kolu slobodan je tim: Lugina
16.05.2022 11:48 (baticale)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Budućnost 30 27 0 3 81
2 Real Niš 29 26 2 1 80
3 Filip Filipović 28 22 2 4 68
4 GFK Dubočica 30 18 3 9 57
5 Radnik 28 17 4 7 55
6 Dinamo 27 16 5 6 53
7 Trnovac (-1) 29 16 5 8 52
8 Kopernikus Železničar 2 28 12 5 11 41
9 OFK Kosanica 29 13 1 15 40
10 Mineralac 28 10 8 10 38
11 OFK Budućnost 2020 28 11 4 13 37
12 Lugina (-1) 29 10 3 16 32
13 Vučje (-1) 29 7 2 20 22
14 SFK Morava 30 5 0 25 15
15 BSK 28 4 1 23 13
16 Čekmin (-1) 29 4 0 25 11
17 OFK Topličanin 29 3 1 25 10

32.kolo
Sledeće kolo
21/22.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Popovac
Trnovac
Veliki Trnovac
Budućnost
:
Trnovac
Vučje
Vučje
OFK Topličanin
Prokuplje
Vučje
:
OFK Topličanin
Kopernikus Železničar 2
Niš
Mineralac
Vranjska Banja
Kopernikus Železničar 2
:
Mineralac
Real Niš
Niš
Filip Filipović
Niš
Real Niš
:
Filip Filipović
Dinamo
Vranje
BSK
Bujanovac
Dinamo
:
BSK
OFK Budućnost 2020
Niš
Čekmin
Čekmin
OFK Budućnost 2020
:
Čekmin
Radnik
Surdulica
OFK Kosanica
Kuršumlija
Radnik
:
OFK Kosanica
GFK Dubočica
Leskovac
Lugina
Preševo
GFK Dubočica
:
Lugina
U ovom kolu slobodan je tim: SFK Morava

Takmičenje je napustio tim: Jedinstvo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.