23.05
11:00
RadniÄki (NB)
Jedinstvo
0
0
|
23.05.2022 11:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 0 | Jedinstvo |
23.05
17:00
Sloga (DT)
Mezgraja
0
0
|
23.05.2022 17:00 | Sloga (DT) | 0 : 0 | Mezgraja |
23.05
17:00
GFK Jagodina
RadniÄki
1
3
|
23.05.2022 17:00 | GFK Jagodina | 1 : 3 | RadniÄki | |||||
23.05
16:30
TimoÄanin
Real
3
0
|
23.05.2022 16:30 | TimoÄanin | 3 : 0 | Real |
23.05
GFK DuboÄica
RadniÄki (S)
3
0
|
23.05.2022 | GFK DuboÄica | 3 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
23.05
Dinamo
Bor 1919
1
0
|
23.05.2022 | Dinamo | 1 : 0 | Bor 1919 | |||||
23.05
RadniÄki (P)
OFK Slatina
17
5
|
23.05.2022 | RadniÄki (P) | 17 : 5 | OFK Slatina |
23.05
11:30
Studentski Grad
BASK
3
3
|
23.05.2022 11:30 | Studentski Grad | 3 : 3 | BASK | |||||
23.05
11:00
Brodarac 2
011
0
3
|
23.05.2022 11:00 | Brodarac 2 | 0 : 3 | 011 |
23.05
16:00
Jedinstvo (SP)
Mladost (BJ)
6
4
|
23.05.2022 16:00 | Jedinstvo (SP) | 6 : 4 | Mladost (BJ) | |||||
23.05
17:00
OFK BeÄej 1918
Feniks 1995
1
2
|
23.05.2022 17:00 | OFK BeÄej 1918 | 1 : 2 | Feniks 1995 |
23.05
17:30
BuduÄnost (A)
OFK Senjak
1
18
|
23.05.2022 17:30 | BuduÄnost (A) | 1 : 18 | OFK Senjak |
23.05
13:30
RadniÄki (NB) 2
RFK GrafiÄar
2
7
|
23.05.2022 13:30 | RadniÄki (NB) 2 | 2 : 7 | RFK GrafiÄar |
23.05
16:00
Hajduk 1912
RadniÄki 1912
0
8
|
23.05.2022 16:00 | Hajduk 1912 | 0 : 8 | RadniÄki 1912 |
23.05
OFK Ras
AL AHLI
5
3
|
23.05.2022 | OFK Ras | 5 : 3 | AL AHLI | |||||
23.05
Novi Pazar
JoŔanica
8
1
|
23.05.2022 | Novi Pazar | 8 : 1 | JoŔanica | |||||
23.05
KoŔtam Polje
OFK Vlada DimitrijeviÄ
7
1
|
23.05.2022 | KoÅ”tam Polje | 7 : 1 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
23.05
Tutin
Jedinstvo 2017
2
1
|
23.05.2022 | Tutin | 2 : 1 | Jedinstvo 2017 |
23.05
17:00
Spartak ŽK '09
SuTeam Akademija
8
0
|
23.05.2022 17:00 | Spartak ŽK '09 | 8 : 0 | SuTeam Akademija |
23.05
18:00
Dunav
Sveti Stefan
1
1
|
23.05.2022 18:00 | Dunav | 1 : 1 | Sveti Stefan | |||||
23.05
18:00
PKB
Taurunum
1
4
|
23.05.2022 18:00 | PKB | 1 : 4 | Taurunum | |||||
23.05
18:00
Mladenovac
Rekreativo
2
2
|
23.05.2022 18:00 | Mladenovac | 2 : 2 | Rekreativo | |||||
23.05
18:00
Beograd
BUSK
3
3
|
23.05.2022 18:00 | Beograd | 3 : 3 | BUSK | |||||
23.05
18:00
Brodarac
RadniÄki (O)
7
3
|
23.05.2022 18:00 | Brodarac | 7 : 3 | RadniÄki (O) | |||||
23.05
18:00
Kosovo i Metohija
Policajac
2
2
|
23.05.2022 18:00 | Kosovo i Metohija | 2 : 2 | Policajac |
23.05
18:00
Adanex
DorÄol
1
1
|
23.05.2022 18:00 | Adanex | 1 : 1 | DorÄol | |||||
23.05
18:00
Bubamara 2010
Jedinstvo
0
0
|
23.05.2022 18:00 | Bubamara 2010 | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.05
18:00
Železnik
Kovilovo
2
1
|
23.05.2022 18:00 | Železnik | 2 : 1 | Kovilovo | |||||
23.05
18:00
Resnik
Borac
7
3
|
23.05.2022 18:00 | Resnik | 7 : 3 | Borac | |||||
23.05
18:00
Å eÄeranac
BoleÄ
5
3
|
23.05.2022 18:00 | Å eÄeranac | 5 : 3 | BoleÄ |
23.05
18:00
13. Maj
TEK Sloga
1
2
|
23.05.2022 18:00 | 13. Maj | 1 : 2 | TEK Sloga | |||||
23.05
18:00
BuduÄnost
Plavi 2000
2
1
|
23.05.2022 18:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Plavi 2000 | |||||
23.05
18:00
GSP Polet
Minel
5
0
|
23.05.2022 18:00 | GSP Polet | 5 : 0 | Minel | |||||
23.05
18:00
SinÄeliÄ (U))
SinÄeliÄ (BG)
3
0
|
23.05.2022 18:00 | SinÄeliÄ (U)) | 3 : 0 | SinÄeliÄ (BG) | |||||
23.05
18:30
Slavija
Torlak
4
2
|
23.05.2022 18:30 | Slavija | 4 : 2 | Torlak | |||||
23.05
18:00
Dunavac
LeŔtane
2
4
|
23.05.2022 18:00 | Dunavac | 2 : 4 | LeŔtane | |||||
23.05
18:00
SremÄica
BSV
5
0
|
23.05.2022 18:00 | SremÄica | 5 : 0 | BSV |
23.05
18:00
Old Tajmeri
Batajnica
6
4
|
23.05.2022 18:00 | Old Tajmeri | 6 : 4 | Batajnica | |||||
23.05
18:00
Banja
Brodarac Ultra
6
1
|
23.05.2022 18:00 | Banja | 6 : 1 | Brodarac Ultra | |||||
23.05
17:00
Borusija
Soccer
8
2
|
23.05.2022 17:00 | Borusija | 8 : 2 | Soccer | |||||
23.05
18:00
VrÄin
KaluÄerica
2
3
|
23.05.2022 18:00 | VrÄin | 2 : 3 | KaluÄerica | |||||
23.05
18:00
Pola pola
Kvantum sport
3
2
|
23.05.2022 18:00 | Pola pola | 3 : 2 | Kvantum sport |
23.05
18:00
Obrenovac
Lokomotiva
3
1
|
23.05.2022 18:00 | Obrenovac | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
23.05
18:00
Umka
RuŔanj
3
2
|
23.05.2022 18:00 | Umka | 3 : 2 | RuŔanj | |||||
23.05
17:30
Rakovica
Lavirint Company
1
1
|
23.05.2022 17:30 | Rakovica | 1 : 1 | Lavirint Company | |||||
23.05
18:00
Strelac
Veterani 78
5
4
|
23.05.2022 18:00 | Strelac | 5 : 4 | Veterani 78 | |||||
23.05
18:00
Posavina
Div
7
2
|
23.05.2022 18:00 | Posavina | 7 : 2 | Div | |||||
23.05
18:00
RepubliÄki organi
Peks
1
3
|
23.05.2022 18:00 | RepubliÄki organi | 1 : 3 | Peks | |||||
23.05
18:00
KrajiŔnik
Beljina
1
6
|
23.05.2022 18:00 | KrajiŔnik | 1 : 6 | Beljina |
23.05
18:00
Crvena zvezda
Mladi radnik
1
1
|
23.05.2022 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Mladi radnik | |||||
23.05
18:00
Sloboda
Omladinac
2
5
|
23.05.2022 18:00 | Sloboda | 2 : 5 | Omladinac | |||||
23.05
18:00
RadniÄki
Dunav Osiguranje
2
1
|
23.05.2022 18:00 | RadniÄki | 2 : 1 | Dunav Osiguranje |
23.05
18:00
BSK
Kolonija
0
4
|
23.05.2022 18:00 | BSK | 0 : 4 | Kolonija | |||||
23.05
18:00
Mihajlovac
Drugovac
0
3
|
23.05.2022 18:00 | Mihajlovac | 0 : 3 | Drugovac |
23.05
19:00
Crvena zvezda
Cedevita Olimpija
88
78
|
23.05.2022 19:00 | Crvena zvezda | 88 : 78 | Cedevita Olimpija | 2:1 |