08.09
17:00
Tavnik
Koštampolje
5
1
|
08.09.2021 17:00 | Tavnik | 5 : 1 | Koštampolje | |||||
08.09
17:00
Ibar
Rudar
2
2
|
08.09.2021 17:00 | Ibar | 2 : 2 | Rudar | |||||
08.09
17:00
Budućnost
Proleter
6
0
|
08.09.2021 17:00 | Budućnost | 6 : 0 | Proleter | |||||
08.09
17:00
Jedinstvo 2017
Omladinac (NS)
3
0
|
08.09.2021 17:00 | Jedinstvo 2017 | 3 : 0 | Omladinac (NS) | |||||
08.09
17:00
Napredak
Zvezda
2
1
|
08.09.2021 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Zvezda | |||||
08.09
17:00
Mataruge
OFK Progorelica
1
1
|
08.09.2021 17:00 | Mataruge | 1 : 1 | OFK Progorelica | |||||
08.09
17:00
Mladost (V)
Ribnica
2
0
|
08.09.2021 17:00 | Mladost (V) | 2 : 0 | Ribnica | |||||
08.09
17:00
OFK Ras
Radnik
4
1
|
08.09.2021 17:00 | OFK Ras | 4 : 1 | Radnik |
08.09
16:30
GFK Strelište
Osaonica
2
1
|
08.09.2021 16:30 | GFK Strelište | 2 : 1 | Osaonica | |||||
08.09
16:30
Mladost (T)
Trnava
6
1
|
08.09.2021 16:30 | Mladost (T) | 6 : 1 | Trnava | |||||
08.09
16:30
Šumadinac
Vinorača
0
4
|
08.09.2021 16:30 | Šumadinac | 0 : 4 | Vinorača | |||||
08.09
16:30
Vinogradar
Mladost (G)
3
1
|
08.09.2021 16:30 | Vinogradar | 3 : 1 | Mladost (G) | |||||
08.09
16:30
Kupinovac
Mladost (D)
1
3
|
08.09.2021 16:30 | Kupinovac | 1 : 3 | Mladost (D) | |||||
08.09
16:30
Ursule
Mladost (K)
0
4
|
08.09.2021 16:30 | Ursule | 0 : 4 | Mladost (K) | |||||
08.09
16:30
Šantarovac
Morava
1
2
|
08.09.2021 16:30 | Šantarovac | 1 : 2 | Morava |
08.09
16:00
Sloga (P)
Kabel
4
1
|
08.09.2021 16:00 | Sloga (P) | 4 : 1 | Kabel | |||||
08.09
16:00
Mokra Gora
Budućnost (D)
3
3
|
08.09.2021 16:00 | Mokra Gora | 3 : 3 | Budućnost (D) | |||||
08.09
16:00
SFS Borac
OFK Žarkovo
0
2
|
08.09.2021 16:00 | SFS Borac | 0 : 2 | OFK Žarkovo | |||||
08.09
16:00
Radnički (NB)
Sloga (K)
3
1
|
08.09.2021 16:00 | Radnički (NB) | 3 : 1 | Sloga (K) | |||||
08.09
16:00
Jedinstvo (R)
Loznica
0
3
|
08.09.2021 16:00 | Jedinstvo (R) | 0 : 3 | Loznica | |||||
08.09
16:00
Trayal
RFK Grafičar
1
0
|
08.09.2021 16:00 | Trayal | 1 : 0 | RFK Grafičar | |||||
08.09
16:00
Železničar (P)
Radnički (P)
3
0
|
08.09.2021 16:00 | Železničar (P) | 3 : 0 | Radnički (P) | |||||
08.09
16:00
Radnički (SM)
Kolubara
0
1
|
08.09.2021 16:00 | Radnički (SM) | 0 : 1 | Kolubara | |||||
08.09
16:00
Zemun
Dinamo
0
1
|
08.09.2021 16:00 | Zemun | 0 : 1 | Dinamo | |||||
08.09
18:00
Borac 1926
GFK Jagodina
0
0
|
08.09.2021 18:00 | Borac 1926 | 0 : 0 | GFK Jagodina | |||||
08.09
16:00
GFK Dubočica
IMT
1
0
|
08.09.2021 16:00 | GFK Dubočica | 1 : 0 | IMT |
08.09
16:30
Požarevac
Crvena zvezda
0
7
|
08.09.2021 16:30 | Požarevac | 0 : 7 | Crvena zvezda | |||||
08.09
16:00
TSC
Spartak
0
5
|
08.09.2021 16:00 | TSC | 0 : 5 | Spartak | |||||
08.09
17:30
ŽFU Zvezda B 2018
Sloga
0
5
|
08.09.2021 17:30 | ŽFU Zvezda B 2018 | 0 : 5 | Sloga |
08.09
10:00
Internacional
011
2
2
|
08.09.2021 10:00 | Internacional | 2 : 2 | 011 |
08.09
16:00
Crvena zvezda
Zemun
2
3
|
08.09.2021 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Zemun |
08.09
16:00
Sloboda (Č)
Sloga (BB)
2
1
|
08.09.2021 16:00 | Sloboda (Č) | 2 : 1 | Sloga (BB) |
08.09
12:30
OFK Beograd
Rad
1
1
|
08.09.2021 12:30 | OFK Beograd | 1 : 1 | Rad |
08.09
GFK Dubočica
Radnik
3
2
|
08.09.2021 | GFK Dubočica | 3 : 2 | Radnik |
08.09
19:00
Jagodina
Naisa
32
15
|
08.09.2021 19:00 | Jagodina | 32 : 15 | Naisa |