07.10
15:30
Sloboda
1. Maj Ruma
0
2
|
07.10.2020 15:30 | Sloboda | 0 : 2 | 1. Maj Ruma | |||||
07.10
15:30
Borac
Sloga (Č)
3
2
|
07.10.2020 15:30 | Borac | 3 : 2 | Sloga (Č) | |||||
07.10
15:30
Dinamo 1945
Dunav
3
1
|
07.10.2020 15:30 | Dinamo 1945 | 3 : 1 | Dunav | |||||
07.10
15:30
Tisa
Hajduk 1912
3
1
|
07.10.2020 15:30 | Tisa | 3 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
07.10
15:30
Mladost (NS)
Bačka 1901
4
2
|
07.10.2020 15:30 | Mladost (NS) | 4 : 2 | Bačka 1901 | |||||
07.10
15:30
Feniks 1995
OFK Vršac
0
2
|
07.10.2020 15:30 | Feniks 1995 | 0 : 2 | OFK Vršac | |||||
07.10
15:30
Radnički (Zr)
Omladinac
2
0
|
07.10.2020 15:30 | Radnički (Zr) | 2 : 0 | Omladinac | |||||
07.10
15:30
Bečej 1918
OFK Stari Grad
3
2
|
07.10.2020 15:30 | Bečej 1918 | 3 : 2 | OFK Stari Grad | |||||
07.10
15:30
Jedinstvo (SP)
Vojvodina 1928
3
0
|
07.10.2020 15:30 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
07.10
15:30
Radnički 1912
Kozara
7
1
|
07.10.2020 15:30 | Radnički 1912 | 7 : 1 | Kozara |
07.10
15:00
Trepča
Sušica
0
0
|
07.10.2020 15:00 | Trepča | 0 : 0 | Sušica |
07.10
15:00
SFS Borac
Vlasina
3
3
|
07.10.2020 15:00 | SFS Borac | 3 : 3 | Vlasina | |||||
07.10
15:00
Radnički (S)
Budućnost (P)
0
2
|
07.10.2020 15:00 | Radnički (S) | 0 : 2 | Budućnost (P) | |||||
07.10
15:00
OFK Sinđelić
OFK Topličanin
2
0
|
07.10.2020 15:00 | OFK Sinđelić | 2 : 0 | OFK Topličanin | |||||
07.10
15:00
Dunav
SFK Morava
3
1
|
07.10.2020 15:00 | Dunav | 3 : 1 | SFK Morava | |||||
07.10
15:00
Timok 1919
Car Konstantin
4
0
|
07.10.2020 15:00 | Timok 1919 | 4 : 0 | Car Konstantin | |||||
07.10
15:00
Pčinja
Moravac Orion
3
2
|
07.10.2020 15:00 | Pčinja | 3 : 2 | Moravac Orion | |||||
07.10
15:00
Trstenik PPT
Župa
0
0
|
07.10.2020 15:00 | Trstenik PPT | 0 : 0 | Župa | |||||
07.10
15:00
Kablovi
Rembas
1
1
|
07.10.2020 15:00 | Kablovi | 1 : 1 | Rembas | |||||
07.10
15:00
Jedinstvo (P)
Radan
2
0
|
07.10.2020 15:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 0 | Radan | |||||
07.10
15:00
Mladost
Timočanin
1
0
|
07.10.2020 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Timočanin |
07.10
15:30
Lokomotiva
Omladinac
4
1
|
07.10.2020 15:30 | Lokomotiva | 4 : 1 | Omladinac |
07.10
15:30
Tvrdojevac
Pepeljevac
1
2
|
07.10.2020 15:30 | Tvrdojevac | 1 : 2 | Pepeljevac | |||||
07.10
15:30
Pambukovica
Dimitrije Tucović
0
0
|
07.10.2020 15:30 | Pambukovica | 0 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
07.10
15:30
Trlić
OFK Senjak
2
2
|
07.10.2020 15:30 | Trlić | 2 : 2 | OFK Senjak | |||||
07.10
15:30
Strmovo 1968
OFK Jabučje
4
0
|
07.10.2020 15:30 | Strmovo 1968 | 4 : 0 | OFK Jabučje | |||||
07.10
15:30
Banjani
OFK Osečina
2
2
|
07.10.2020 15:30 | Banjani | 2 : 2 | OFK Osečina | |||||
07.10
15:30
ZSK
Joks Junajted
2
1
|
07.10.2020 15:30 | ZSK | 2 : 1 | Joks Junajted |
07.10
15:00
Sinđelić
Karađorđe
0
1
|
07.10.2020 15:00 | Sinđelić | 0 : 1 | Karađorđe | |||||
07.10
15:00
Majur
Sloga (LŠ)
1
0
|
07.10.2020 15:00 | Majur | 1 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
07.10
15:00
Duško
Mladi borac
1
2
|
07.10.2020 15:00 | Duško | 1 : 2 | Mladi borac | |||||
07.10
15:00
Drina
Cer (JL)
0
0
|
07.10.2020 15:00 | Drina | 0 : 0 | Cer (JL) | |||||
07.10
15:00
Milan Orlić
Vidojevica
4
1
|
07.10.2020 15:00 | Milan Orlić | 4 : 1 | Vidojevica | |||||
07.10
15:00
Mladost
Sloga (KR)
3
1
|
07.10.2020 15:00 | Mladost | 3 : 1 | Sloga (KR) | |||||
07.10
15:00
Rudar
Podrinje
2
0
|
07.10.2020 15:00 | Rudar | 2 : 0 | Podrinje | |||||
07.10
15:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo
3
1
|
07.10.2020 15:00 | Hajduk Stanko | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.10
15:00
Gučevo 1929
Cer (PE)
0
4
|
07.10.2020 15:00 | Gučevo 1929 | 0 : 4 | Cer (PE) |
07.10
15:00
Bokelj
Jedinstvo
1
1
|
07.10.2020 15:00 | Bokelj | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.10
15:00
Berane
Mornar
0
3
|
07.10.2020 15:00 | Berane | 0 : 3 | Mornar | |||||
07.10
15:00
Grbalj
Drezga
1
1
|
07.10.2020 15:00 | Grbalj | 1 : 1 | Drezga | |||||
07.10
15:00
Kom
Ibar
0
1
|
07.10.2020 15:00 | Kom | 0 : 1 | Ibar | |||||
07.10
15:00
Arsenal
Igalo
2
0
|
07.10.2020 15:00 | Arsenal | 2 : 0 | Igalo |
07.10
09:00
IMT 2
BASK
6
0
|
07.10.2020 09:00 | IMT 2 | 6 : 0 | BASK |
07.10
15:30
OFK Divci
Spartak
5
1
|
07.10.2020 15:30 | OFK Divci | 5 : 1 | Spartak |
07.10
11:00
Bežanija
Radnički (O)
0
5
|
07.10.2020 11:00 | Bežanija | 0 : 5 | Radnički (O) |
07.10
10:00
Rad
Voždovac
3
4
|
07.10.2020 10:00 | Rad | 3 : 4 | Voždovac | |||||
07.10
15:00
Crvena zvezda
Čukarički
0
1
|
07.10.2020 15:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Čukarički | |||||
07.10
12:00
Brodarac
Internacional
3
1
|
07.10.2020 12:00 | Brodarac | 3 : 1 | Internacional | |||||
07.10
11:00
Lokomotiva
OFK Beograd
0
2
|
07.10.2020 11:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | OFK Beograd |
07.10
10:00
Tisa Njerš
Arena Su
0
4
|
07.10.2020 10:00 | Tisa Njerš | 0 : 4 | Arena Su |
07.10
09:30
Voždovac
Ada
5
1
|
07.10.2020 09:30 | Voždovac | 5 : 1 | Ada |
07.10
14:30
Eko Sport
Gro-Basket
67
48
|
07.10.2020 14:30 | Eko Sport | 67 : 48 | Gro-Basket |
07.10
21:00
Vojvodina NS Seme 2
Loznica
3
0
|
07.10.2020 21:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 0 | Loznica |
07.10
19:00
SPD Radnički
Naisa
23
32
|
07.10.2020 19:00 | SPD Radnički | 23 : 32 | Naisa |