XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 160 utakmica za dan
Sreda, 8 Maj 2013

Fudbal

Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 0
Bane
Raška
Mačva
Šabac
0 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Seljak
Mihajlovac
2 : 3
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Krušik
Valjevo
Pobeda
Beloševac
1 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Vujić Valjevo
Valjevo
Rudar
Kostolac
0 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Car Konstantin
Niš
2 : 2
Trgovački
Jagodina
Radnik
Surdulica
5 : 2
Dubočica 1923
Leskovac
Sloga
Despotovac
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Borac (B)
Bivolje
1 : 2
Kopaonik
Brus
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Dinamo
Vranje
Moravac Orion
Mrštane
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Sloga
Temerin
3 : 2
Cement
Beočin
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 2
Palić
Palić
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Dolina
Padina
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Senta
Senta
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Tekstilac
Odžaci
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
Sindjelić
Beograd
2 : 0
BASK
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
0 : 0
PKB
Padinska skela
Žarkovo
Beograd
1 : 3
Sopot
Sopot
Zemun
Zemun
6 : 1
Dorćol
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 0
Srem
Jakovo
Turbina
Vreoci
3 : 1
Radnički
Obrenovac
Železnik
Beograd
3 : 2
Kovačevac
Kovačevac
Balkan
Mirijevo
4 : 1
Hajduk
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Slavija
Kragujevac
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Vodojaža
Grošnica
1 : 3
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Tutin
Tutin
3 : 0
Prijevor
Prijevor
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Metalac
Kraljevo
Gruža
Gruža
1 : 0
Morava
Velika Plana
Sloga (B)
Batočina
2 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Zvižd
Kučevo
1 : 2
Šapine
Šapine
VGSK
Veliko Gradište
4 : 3
Šumadinac (B)
Brzan
Borac
Žabari
3 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Udarnik
Lozovik
1 : 1
Obilić
Živica
Šumadinac 1913
Natalinci
1 : 0
Homoljac
Žagubica
Ribnica
Mionica
3 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Radnički (V)
Valjevo
2 : 2
Loznica 1919
Loznica
Sevojno
Sevojno
2 : 0
FAP
Priboj
OFK Osečina
Osečina
2 : 2
Kačer
Belanovica
Jedinstvo
Ub
3 : 3
Sloga (P)
Požega
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
GP Zlatibor
Užice
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Budućnost
Valjevo
Zlatar
Nova Varoš
2 : 1
Borac (Š)
Šabac
Malošište
Malošište
1 : 5
Svrljig
Svrljig
Pukovac
Pukovac
4 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Jedinstvo
Grdelica
0 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
Napredak
Aleksinac
0 : 0
SFK Moravac
Predejane
Vučje
Vučje
1 : 4
Zaplanjac
Gadžin Han
Sloga
Leskovac
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Napredak (D)
Drenovac
0 : 1
Župa
Aleksandrovac
Bošnjane
Bošnjane
1 : 2
Rembas
Resavica
Kablovi
Zaječar
10 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Đerdap
Kladovo
2 : 1
Dunav
Prahovo
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Dragocvet
Dragocvet
2 : 3
Radnički (L)
Lubnica
Ozren
Sokobanja
0 : 2
OFK Bor
Bor
Juhor
Obrež
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
5 : 3
Kolonija
Kovin
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 0
Borac
Starčevo
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 1
Vršac
Vršac
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Zadrugar
Lazarevo
1 : 0
AFK
Ada
Bilećanin
Sečanj
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Budućnost
Mladenovo
2 : 0
Polet
Sivac
Borac
Novi Sad
1 : 0
Index
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 2
Srbobran
Srbobran
Mladost (T)
Turija
1 : 1
Sloga
Erdevik
Stanišić
Stanišić
3 : 0
Jugović
Kać
Hajduk
Beška
1 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Bulbulderac
Beograd
Levosoje
Levosoje
5 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
Vinogradar
Crkvenac
3 : 2
OFK Tekstilac
Paraćin
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Jadran
Feketić
2 : 0
Bačka (P)
Pačir
Čoka
Čoka
2 : 2
Bajša
Bajša
Potisje
Kanjiža
0 : 5
Krivaja
Krivaja
Proleter
Njegoševo
1 : 1
Bačka (M)
Mol
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
2 : 0
Njegoš
Lovćenac
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Hajduk
Stapar
Radnički
Ratkovo
5 : 1
Sloga
Čonoplja
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 0
Polet
Karavukovo
BSK
Bački Brestovac
3 : 1
Graničar (G)
Gakovo
PIK
Prigrevica
5 : 1
Kula
Kula
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
OFK Mladost
Apatin
Borac
Bački Gračac
3 : 1
Mladost (K)
Kruščić
Graničar (R)
Riđica
2 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Radnik
Prilužje
0 : 3
Zvečan
Zvečan
Sočanica
Sočanica
0 : 3
Kopaonik
Lešak
BSK
Borač
2 : 1
Bečevica
Bečevica
Sloga
Lozna
1 : 1
Vinogradar
Zleginje
Miloševo
Miloševo
5 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Kovilovo
Kovilovo
2 : 4
Samarinovac
Samarinovac
Čubra
Čubra
0 : 4
Srbovo
Srbovo
Slatina
Negotin
4 : 1
Smedovac
Smedovac
Ratar
Jasenica
2 : 4
Urovica
Urovica
Vidrovac
Vidrovac
1 : 1
Polet
Jabukovac
Malajnica
Malajnica
3 : 7
Deli Jovan
Sikole
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
8 : 0
Timok
Zajecar
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
Borac
Čačak
2 : 1
Banat
Zrenjanin
Železničar
Pančevo
5 : 2
Vojvodina
Crepaja
Rad
Beograd
3 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Sloboda Point
Užice
Crvena zvezda
Beograd
11 : 0
Loznica 1919
Loznica
Teleoptik
Zemun
1 : 2
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
Sloga
Leskovac
1 : 0
Raadnički 1923
Kragujevac
Tavankut
Tavankut
3 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Jadran
Feketić
1 : 4
Bačka (P)
Pačir
Čoka
Čoka
0 : 2
Bajša
Bajša
Potisje
Kanjiža
2 : 7
Krivaja
Krivaja
Proleter
Njegoševo
4 : 2
Bačka (M)
Mol
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 1
Preporod
Novi Žednik
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
1 : 4
Njegoš
Lovćenac
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Mladost
Lučani
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Čačak 94
Čačak
Bane
Raška
4 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sušica
Kragujevac
3 : 3
Sevojno
Sevojno
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Javor
Ivanjica
0 : 0
FAP
Priboj
Novi Pazar
Novi Pazar
7 : 0
Budućnost
Arilje
Sloboda
Čačak
6 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički
Niš
3 : 3
Čukarički
Beograd
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Župa
Aleksandrovac
0 : 5
Rad
Beograd

Košarka

Radnički
Kragujevac
86 : 66
Metalac
Valjevo
Konstantin
Niš
70 : 79
Mega Vizura
Beograd
Partizan mt:s
Beograd
69 : 76
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Sloboda
Užice
71 : 90
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Tamiš
Pančevo
70 : 84
Borac Mozzart Sport
Čačak
OKK Beograd
Beograd
110 : 70
Smederevo 1953
Smederevo
Sloga
Kraljevo
68 : 70
Mega Vizura MT
Beograd

Rukomet

Aleksinac
Aleksinac
33 : 28
Mladost
Vranje
Hisar
Leskovac
27 : 27
Vranje 1957
Vranje
Niška Banja
Niška Banja
32 : 24
Morava
Vladičin Han
Progres
Svrljig
37 : 40
Pirot
Pirot
Bela Palanka
Bela Palanka
38 : 22
Dubočica 54 2
Leskovac
Dubočica
Leskovac
16 : 35
Naisa 2
Niš