XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 185 utakmica za dan
Sreda, 17 April 2013

Fudbal

Rad
Beograd
1 : 0
Spartak ZV
Subotica
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Borac
Čačak
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Voždovac
Beograd
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Inđija
Inđija
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Bežanija
Beograd
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Napredak
Kruševac
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Seljak
Mihajlovac
2 : 0
Bane
Raška
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Mačva
Šabac
Pobeda
Beloševac
1 : 4
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Rudar
Kostolac
1 : 0
Krušik
Valjevo
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Vujić Valjevo
Valjevo
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga
Despotovac
1 : 1
Trgovački
Jagodina
Borac (B)
Bivolje
1 : 3
Radnik
Surdulica
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Car Konstantin
Niš
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
OFK Sinđelić
Niš
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 0
Kopaonik
Brus
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
Dinamo
Vranje
6 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Dunav
Stari Banovci
0 : 0
Cement
Beočin
Dolina
Padina
5 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Sloga
Temerin
Senta
Senta
2 : 1
Palić
Palić
Dinamo
Pančevo
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Mladost
Bački Jarak
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Slavija
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
Karađorđe
Ribnica
2 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Vodojaža
Grošnica
3 : 2
Sloboda (G)
Grbice
Tutin
Tutin
3 : 1
Omladinac
Novo Selo
Metalac
Kraljevo
0 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Prijevor
Prijevor
0 : 5
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Morava
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Sloga (B)
Batočina
Borac
Žabari
1 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Udarnik
Lozovik
1 : 4
Šapine
Šapine
Šumadinac 1913
Natalinci
1 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Mladi radnik
Radinac
Obilić
Živica
6 : 4
Crvena zvezda
Suvodol
Sevojno
Sevojno
2 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
OFK Osečina
Osečina
2 : 3
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Ribnica
Mionica
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Loznica 1919
Loznica
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
FAP
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Kačer
Belanovica
Borac (Š)
Šabac
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Budućnost
Valjevo
1 : 0
GP Zlatibor
Užice
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Svrljig
Svrljig
Lužnica
Babušnica
4 : 0
Pukovac
Pukovac
Jedinstvo
Grdelica
1 : 1
Malošište
Malošište
Napredak
Aleksinac
1 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Vučje
Vučje
2 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Sloga
Leskovac
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
SFK Moravac
Predejane
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Majdanpek
Majdanpek
4 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
Rembas
Resavica
Ozren
Sokobanja
11 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Juhor
Obrež
1 : 1
Dunav
Prahovo
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Jedinstvo
Paraćin
OFK Bor
Bor
3 : 2
Radnički (L)
Lubnica
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
Zadrugar
Lazarevo
1 : 0
Kolonija
Kovin
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Borac
Starčevo
Radnički (K)
Kovin
0 : 3
Vršac
Vršac
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 0
AFK
Ada
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Polet
Sivac
Mladost (T)
Turija
1 : 1
Budućnost
Mladenovo
Stanišić
Stanišić
1 : 0
Index
Novi Sad
Hajduk
Beška
4 : 1
1. Maj Agroruma
Ruma
Crvenka
Crvenka
1 : 2
Srbobran
Srbobran
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 0
Sloga
Erdevik
OFK Bačka
Bačka Palanka
4 : 1
Jugović
Kać
Radnički
Kovači
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Rudar
Baljevac
3 : 1
Granit
Jošanička banja
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Polet
Ratina
1 : 0
Borac
Vraneši
Radnik
Ušće
4 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Grdica
Grdica
3 : 0
Ribnica
Jovac
Ibar
Mataruška Banja
0 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Brezak
Pranjani
1 : 1
Vujan
Prislonica
Mladost
Atenica
3 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 0
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 1
Spartak
Trnava
Miokovci
Miokovci
4 : 0
Napredak
Svračkovci
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
0 : 3
Dragačevo
Guča
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 0
Ovčar
Markovica
Slatina
Slatina
3 : 0
Morava
Katrga
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
Bare
Bare
Bokanja
Gorovič
1 : 1
Vinča
Vinča
Šatornja
Šatornja
2 : 0
Šumadinac
Stojnik
Banja
Banja
4 : 2
Partizan
Darosava
Sloga
Zabojnica
3 : 2
Beli orlovi
Konjuša
Lepenica
Badnjevac
2 : 3
Marjan
Knić
Karađorđe
Rača
1 : 0
Junkovac
Junkovac
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 1
Borac
Pajsijević
Ribnikar
Pecka
2 : 0
Tulari
Tulari
Banjani
Banjani
3 : 2
Sovljak
Sovljak
Brezovica
Brezovica
5 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Polet
Takovo
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
ZSK
Valjevo
1 : 0
Mladost
Vračević
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
Vrujci
Gornja Toplica
Trlić
Trlić
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
OFK Divci
Divci
4 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 2
Proleter
Mezgraja
Vrtište
Vrtište
3 : 2
Brzi Brod
Brzi Brod
Budućnost
Prva Kutina
0 : 0
Morava
Krušce
Mladost
Medoševac
5 : 1
Rudar
Jelašnica
Aluminjum
Niš
1 : 1
Budućnost
Popovac
Sloboda
Gornja Vrežina
4 : 3
Crvena zastava
Hum
Omladinac
Gornji Komren
3 : 0
OFK Niš
Niš
Napredak (S)
Svojnovo
0 : 1
Lugomir
Rakitovo
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 0
Levač
Rekovac
Sindjelić
Grabovac
3 : 1
Buducnost
Miliva
Mladost (D)
Dublje
3 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Morava
Ribare
2 : 4
SFS Borac
Paraćin
Vinorača
Vinorača
0 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Mladost (J)
Jovac
0 : 0
Bratstvo
Međureč
Brodoremont
Kladovo
2 : 2
Ključ
Podvrška
Radnički
Klokočevac
0 : 1
Rudar
Bor
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 1
Slatina
Bor
Brestovac
Brestovac
1 : 1
Poreč
Donji milanovac
Branik
Štubik
1 : 0
Rajac
Rajac
Bučje
Bučje
2 : 1
Zlot
Zlot
Krivelj
Krivelj
9 : 1
Radujevac
Radujevac
Tempo
Sefkerin
2 : 1
Dobrica
Dobrica
BSK
Belosavci
4 : 5
Plaskovac
Plaskovac
Bačka 1901 B
Subotica
6 : 0
Lokomotiva
Subotica
Pobeda
Samoš
0 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dolovo
Dolovo
15 : 0
Borac
Pločica
Polet
Idvor
4 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Unirea
Uzdin
3 : 0
Strela
Ivanovo
Spartak
Debeljača
5 : 4
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Mladost
Vojlovica
5 : 0
Glogonj
Glogonj
Železničar
Pančevo
14 : 1
Proleter
Mramorak
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
OFK Leštane
Leštane
3 : 0
Mladost
Umčari
Jagodina
Jagodina
4 : 1
Javor
Ivanjica
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Kabel
Novi sad
0 : 1
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Donji Srem
Pećinci
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Mladost
Lučani
0 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
Hajduk
Kula
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Novi Sad
Novi Sad
0 : 2
Banat
Zrenjanin
Mladost
Lučani
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloboda
Čačak
3 : 1
Javor
Ivanjica
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Budućnost
Arilje
2 : 4
Sušica
Kragujevac
FAP
Priboj
3 : 0
Bane
Raška
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sevojno
Sevojno
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
6 : 1
Čačak 94
Čačak
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Partizan
Beograd
Loznica 1919
Loznica
4 : 1
Radnički
Niš
Župa
Aleksandrovac
0 : 0
Bežanija
Beograd
AS
Novi Pazar
10 : 0
Savacijum
Šabac
Zemun
Zemun
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Rad
Beograd
Hajduk
Kula
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Banat
Zrenjanin

Košarka

Metalac
Valjevo
82 : 77
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Partizan mt:s
Beograd
76 : 64
Konstantin
Niš
Borac Mozzart Sport
Čačak
81 : 87
BKK Radnički
Beograd
Smederevo 1953
Smederevo
53 : 94
FMP
Železnik
Mega Vizura MT
Beograd
96 : 83
Tamiš
Pančevo
Sloga
Kraljevo
95 : 96
OKK Beograd
Beograd

Rukomet

Radan
Lebane
29 : 24
Hisar
Leskovac
Dubočica 54 2
Leskovac
37 : 34
Morava
Vladičin Han
Naisa 2
Niš
25 : 17
Radan
Lebane