XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
371 utakmica za dan Subota, 20 Maj 2023


Fudbal

20.05
16:00
Radni─Źki 1923
Crvena zvezda
1
1
20.05.2023 16:00 1 : 1
20.05
17:00
Radni─Źki (NB)
IMT
1
3
20.05.2023 17:00 1 : 3
IMT
20.05
17:00
Jedinstvo (Ub)
Radni─Źki (SM)
1
0
20.05.2023 17:00 1 : 0
20.05
17:00
RFK Novi Sad 1921
┼Żelezni─Źar
3
2
20.05.2023 17:00 3 : 2
20.05
17:00
In─Ĺija Toyo Tires
RFK Grafi─Źar
3
0
20.05.2023 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Rad
GFK Sloboda
1
1
20.05.2023 17:00
Rad
1 : 1
20.05
19:00
Ma─Źva
Trayal
2
1
20.05.2023 19:00 2 : 1
20.05
17:00
Zlatibor
OFK Vršac
0
1
20.05.2023 17:00 0 : 1
20.05
19:00
Metalac
Loznica
1
0
20.05.2023 19:00 1 : 0
20.05
17:00
Hajduk 1912
Podunavac
2
3
20.05.2023 17:00 2 : 3
20.05
17:00
Be─Źej 1918
Borac (Š)
1
0
20.05.2023 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Radni─Źki (Zr)
Kabel
3
0
20.05.2023 17:00 3 : 0
20.05
17:00
1. Maj Ruma
Tisa
0
1
20.05.2023 17:00 0 : 1
20.05
17:00
Tekstilac
Omladinac
1
1
20.05.2023 17:00 1 : 1
20.05
17:00
Naftagas
Jedinstvo
2
1
20.05.2023 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Dinamo 1945
OFK Ba─Źka
2
2
20.05.2023 17:00 2 : 2
20.05
14:00
Budu─çnost
Ušće Novi Beograd
1
2
20.05.2023 14:00 1 : 2
20.05
11:00
Teleoptik
Prva iskra
3
2
20.05.2023 11:00 3 : 2
20.05
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Radni─Źki (O)
0
1
20.05.2023 10:00 0 : 1
20.05
17:00
OFK Beograd
Jedinstvo
4
1
20.05.2023 17:00 4 : 1
20.05
17:00
BSK Bor─Źa
Studentski grad
1
1
20.05.2023 17:00 1 : 1
20.05
17:00
Budu─çnost (A)
Polet (Lj)
2
4
20.05.2023 17:00 2 : 4
20.05
17:00
Takovo
Borac 1926
1
2
20.05.2023 17:00 1 : 2
20.05
17:00
Sloga (P)
FAP
2
2
20.05.2023 17:00 2 : 2
FAP
20.05
17:00
Sloga (BB)
Budućnost Krušik 2014
3
1
20.05.2023 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Smederevo 1924
Sloga (K)
2
1
20.05.2023 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Real
Tutin
3
0
20.05.2023 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Timok 1919
OFK Topli─Źanin
0
3
20.05.2023 17:00 0 : 3
20.05
17:00
GFK Dubo─Źica
GFK Jagodina
1
0
20.05.2023 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Meševo
Jedinstvo (P)
2
0
20.05.2023 17:00 2 : 0
20.05
17:00
P─Źinja
Car Konstantin
4
1
20.05.2023 17:00 4 : 1
20.05
17:00
Bajša
Sloga
2
1
20.05.2023 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Ba─Źka 1901
OFK Vrbas
3
1
20.05.2023 17:00 3 : 1
20.05
17:00
OFK Mladost APA
Obili─ç
3
2
20.05.2023 17:00 3 : 2
20.05
17:00
Krila Krajine
Mladost (T)
0
2
20.05.2023 17:00 0 : 2
20.05
17:00
Radni─Źki 1918
Hercegovac
1
3
20.05.2023 17:00 1 : 3
20.05
17:00
Veternik
Slavija
2
3
20.05.2023 17:00 2 : 3
20.05
17:00
Sloga (E)
Hajduk
2
1
20.05.2023 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Radni─Źki (┼á)
Radni─Źki (NP)
1
2
20.05.2023 17:00 1 : 2
20.05
17:00
Šajkaš 1908
GFK Sloven
0
1
20.05.2023 17:00 0 : 1
20.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Sloboda
2
0
20.05.2023 17:00 2 : 0
20.05
17:00
Mladost (BJ)
Dunav
1
0
20.05.2023 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Radni─Źki
Jedinstvo Stevi─ç
8
1
20.05.2023 17:00 8 : 1
20.05
17:00
Jedinstvo (V)
Kozara
1
2
20.05.2023 17:00 1 : 2
20.05
17:00
OFK Kikinda
Mladost
2
1
20.05.2023 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Proleter
Begej
7
1
20.05.2023 17:00 7 : 1
20.05
17:00
Šušnjar
Barajevo
3
2
20.05.2023 17:00 3 : 2
20.05
11:00
GSP Polet Dor─çol
Leštane
1
0
20.05.2023 11:00 1 : 0
20.05
17:00
Pusta Reka
Svetlost
5
0
20.05.2023 17:00 5 : 0
20.05
17:00
Palilulac
Jedinstvo
1
5
20.05.2023 17:00 1 : 5
20.05
17:00
Rudar
OFK Sin─Ĺeli─ç
2
18
20.05.2023 17:00 2 : 18
20.05
17:00
Svrljig
Orljane
1
2
20.05.2023 17:00 1 : 2
20.05
17:00
Morava 1918
Sloga (D)
3
1
20.05.2023 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Ozren
Radni─Źki 1946
1
4
20.05.2023 17:00 1 : 4
20.05
17:00
Brodoremont
Bor 1919
2
0
20.05.2023 17:00 2 : 0
20.05
17:00
Rtanj
Hajduk Veljko
2
0
20.05.2023 17:00 2 : 0
20.05
17:00
Jedinstvo
─Éerdap
1
2
20.05.2023 17:00 1 : 2
20.05
17:00
OFK Zlot
Balkanski
1
2
20.05.2023 17:00 1 : 2
20.05
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Jošanica
1
2
20.05.2023 17:00 1 : 2
20.05
17:00
Go─Ź
Bane 1931
1
3
20.05.2023 17:00 1 : 3
20.05
17:00
Srbija
Gru┼ża
1
1
20.05.2023 17:00 1 : 1
20.05
17:00
Šumadija 1903
Napredak (G)
1
1
20.05.2023 17:00 1 : 1
20.05
17:00
Sevojno
Polimlje
1
0
20.05.2023 17:00 1 : 0
20.05
17:00
RSK
VGSK
2
2
20.05.2023 17:00
RSK
2 : 2
20.05
17:00
Sloga 1924
─Éerdap
1
1
20.05.2023 17:00 1 : 1
20.05
17:00
Omladinac
Sloboda
3
0
20.05.2023 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Borac 1932
Sloga 33
1
1
20.05.2023 17:00 1 : 1
20.05
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Pomoravlje 1946
1
2
20.05.2023 17:00 1 : 2
20.05
17:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Borac
2
2
20.05.2023 17:00 2 : 2
20.05
12:00
Radni─Źki (V)
Ka─Źer
1
2
20.05.2023 12:00 1 : 2
20.05
17:00
Ribnica
┼Żelezni─Źar
0
0
20.05.2023 17:00 0 : 0
20.05
17:00
Karaš (J)
Hajdu─Źica
6
5
20.05.2023 17:00 6 : 5
20.05
17:00
Sloga (P)
Vulturul
3
1
20.05.2023 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Partizan (U)
Dolina
2
2
20.05.2023 17:00 2 : 2
20.05
17:00
Udarnik Višnjevac
Proleter
2
1
20.05.2023 17:00 2 : 1
20.05
17:00
AFK
Iskra
6
1
20.05.2023 17:00
AFK
6 : 1
20.05
17:00
Napredak
Tavankut
3
2
20.05.2023 17:00 3 : 2
20.05
17:00
Njegoš
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
1
5
20.05.2023 17:00 1 : 5
20.05
17:00
Polet
Budu─çnost (G)
2
1
20.05.2023 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Crvenka
Budu─çnost (P)
5
1
20.05.2023 17:00 5 : 1
20.05
17:00
Borac (BG)
Rusin
3
2
20.05.2023 17:00 3 : 2
20.05
17:00
Tvr─Ĺava
┼ŻAK
0
3
20.05.2023 17:00 0 : 3
20.05
17:00
Krajina
Rusanda
3
6
20.05.2023 17:00 3 : 6
20.05
17:00
Podrinje
Hajduk (B)
0
3
20.05.2023 17:00 0 : 3
20.05
17:30
Crvena zvezda
Fruškogorski partizan
1
3
20.05.2023 17:30 1 : 3
20.05
17:30
OFK Futog
Jedinstvo
2
1
20.05.2023 17:30 2 : 1
20.05
17:30
Omladinac
Cement
1
1
20.05.2023 17:30 1 : 1
20.05
16:00
Heroj Polet
Siti Sport Klub
2
3
20.05.2023 16:00 2 : 3
20.05
17:00
Balkan Mirijevo
Beograd Karaburma
1
0
20.05.2023 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Borac
Busije
6
0
20.05.2023 17:00 6 : 0
20.05
18:15
Šećeranac Ada
KFK Ravna gora
0
2
20.05.2023 18:15 0 : 2
20.05
20:30
BSK 1926
Turbina
5
2
20.05.2023 20:30 5 : 2
20.05
17:00
Kova─Źevac 1956
Zaklopa─Źa
3
1
20.05.2023 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Gradina
Sloga (D)
2
2
20.05.2023 17:00 2 : 2
20.05
17:00
Temni─ç 1924
Rubin
4
1
20.05.2023 17:00 4 : 1
20.05
16:30
OFK Jabu─Źje
Iskra
0
0
20.05.2023 16:30 0 : 0
20.05
17:00
Šumadinac (N)
Šumadinac (S)
3
1
20.05.2023 17:00 3 : 1
20.05
20:00
Trnava
Lokomotiva
1
4
20.05.2023 20:00 1 : 4
20.05
17:30
Moravac (ZT)
Sloga (K)
1
6
20.05.2023 17:30 1 : 6
20.05
17:00
Mladost 1948
Mladost (NS)
1
1
20.05.2023 17:00 1 : 1
20.05
17:00
Crvena zvezda
Proleter 1947
4
0
20.05.2023 17:00 4 : 0
20.05
17:00
Jasenica 2017
Pobeda
3
0
20.05.2023 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Polom
Polet
3
3
20.05.2023 17:00 3 : 3
20.05
17:00
Krivelj
Branik
0
2
20.05.2023 17:00 0 : 2
20.05
17:00
Pore─Ź
Nemetali
1
0
20.05.2023 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Zvi┼żd
┼Żelezni─Źar
4
1
20.05.2023 17:00 4 : 1
20.05
17:30
Rudar (SR)
Sloga
4
1
20.05.2023 17:30 4 : 1
20.05
17:30
Borac 1950
Kolare
3
1
20.05.2023 17:30 3 : 1
20.05
17:00
Gu─Źevo 1929
Kara─Ĺor─Ĺe
3
2
20.05.2023 17:00 3 : 2
20.05
17:00
Lipolist
Drina (B)
11
0
20.05.2023 17:00 11 : 0
20.05
17:00
Jevremovac
Hajduk Stanko
2
0
20.05.2023 17:00 2 : 0
20.05
17:00
Rudar
Jedinstvo (Š)
1
5
20.05.2023 17:00 1 : 5
20.05
17:00
Vladimir Durkovi─ç
┼Żelju┼ía
3
1
20.05.2023 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Senjak
Sloboda
8
0
20.05.2023 17:00 8 : 0
20.05
17:00
Mladost
Spartak
0
2
20.05.2023 17:00 0 : 2
20.05
17:00
Bratstvo 1975
Kutlovo
1
4
20.05.2023 17:00 1 : 4
20.05
17:00
Košutnjak
Jedinstvo
6
3
20.05.2023 17:00 6 : 3
20.05
Mid┼żor
Rudar Vrška Čuka
3
1
20.05.2023 3 : 1
20.05
17:00
Jedinstvo
Se─Źica
3
0
20.05.2023 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Sloga
─îa─Źak 94
6
3
20.05.2023 17:00 6 : 3
20.05
17:00
Omladinac (B)
Omladinac (D)
3
0
20.05.2023 17:00 3 : 0
20.05
17:00
OFK Kopaonik 1931
Poljoprivrednik
3
1
20.05.2023 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Jezero 2017
Mladost 1977
0
4
20.05.2023 17:00 0 : 4
20.05
16:00
Radni─Źki
BSK Bavanište
5
1
20.05.2023 16:00 5 : 1
20.05
16:30
Pepeljevac
Šarbane
8
2
20.05.2023 16:30 8 : 2
20.05
16:30
Crvena Jabuka
Joševa
2
2
20.05.2023 16:30 2 : 2
20.05
16:30
Milenko Pavlovi─ç
Junior Novo Naselje
0
2
20.05.2023 16:30 0 : 2
20.05
17:30
Sofeks
┼Żelezni─Źar NS
7
0
20.05.2023 17:30 7 : 0
20.05
17:30
Ratar
Škriljac
2
5
20.05.2023 17:30 2 : 5
20.05
17:30
Mladost 1955
Rudar 2016
1
1
20.05.2023 17:30 1 : 1
20.05
17:30
Mladost
Sin─Ĺeli─ç
0
4
20.05.2023 17:30 0 : 4
20.05
17:30
Pomoravlje
Omladinac
2
1
20.05.2023 17:30 2 : 1
20.05
17:30
Sloboda
Partizan
2
4
20.05.2023 17:30 2 : 4
20.05
17:30
GFK Strelište
Vinogradar
1
1
20.05.2023 17:30 1 : 1
20.05
17:30
Šantarovac
Sin─Ĺeli─ç
1
4
20.05.2023 17:30 1 : 4
20.05
17:30
Mlada krila
Jedinstvo (G)
1
3
20.05.2023 17:30 1 : 3
20.05
17:30
Morava (M)
Apolon 2018
5
0
20.05.2023 17:30 5 : 0
20.05
17:00
Jasenovac
Zabr─Ĺe 1936
1
0
20.05.2023 17:00 1 : 0
20.05
17:00
┼Żitkovica 2017
Napredak (B)
1
3
20.05.2023 17:00 1 : 3
20.05
17:30
Vojvodina
Slavija (B)
3
0
20.05.2023 17:30 3 : 0
20.05
17:00
Rasina
Bukovica
2
1
20.05.2023 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Kaonik
Naupare
2
2
20.05.2023 17:00 2 : 2
20.05
17:00
Selevac 1919
Glavaš
2
3
20.05.2023 17:00 2 : 3
20.05
17:00
Proleter
Udarnik
7
4
20.05.2023 17:00 7 : 4
20.05
17:00
Real Niš
Mladost
3
5
20.05.2023 17:00 3 : 5
20.05
17:00
Potisje
Slavija
7
1
20.05.2023 17:00 7 : 1
20.05
17:00
Horgoš 1911
─îoka
0
4
20.05.2023 17:00 0 : 4
20.05
17:00
Napredak
Lokomotiva
6
2
20.05.2023 17:00 6 : 2
20.05
17:00
Rongo Siti
Veliki Suvodol
0
3
20.05.2023 17:00 0 : 3
20.05
17:30
SU Balajnac
Arbanasce
1
3
20.05.2023 17:30 1 : 3
20.05
17:30
OFK Urovci
Polet
0
5
20.05.2023 17:30 0 : 5
20.05
17:30
Jedinstvo
Posavina
2
2
20.05.2023 17:30 2 : 2
20.05
17:30
Pobednik
Skela
2
0
20.05.2023 17:30 2 : 0
20.05
17:00
Tigrovi Mija Gold
Malba
1
1
20.05.2023 17:00 1 : 1
20.05
14:00
Sloboda 2013
Sokograd
1
4
20.05.2023 14:00 1 : 4
20.05
17:00
Mladost
Omladinac
3
0
20.05.2023 17:00 3 : 0
20.05
Paskovac
Stolice
2
1
20.05.2023 2 : 1
20.05
17:30
Sloga 1949
Belpos
2
2
20.05.2023 17:30 2 : 2
20.05
17:00
Mlaka
Rudar
1
2
20.05.2023 17:00 1 : 2
20.05
17:30
Belica
Napredak
10
1
20.05.2023 17:30 10 : 1
20.05
17:30
Omladinac
Doma─çin
3
2
20.05.2023 17:30 3 : 2
20.05
17:00
ŠFU Derbi 2016
Badince
6
0
20.05.2023 17:00 6 : 0
20.05
17:00
Šanac
Dvorane
4
0
20.05.2023 17:00 4 : 0
20.05
17:30
Stara Čaršija
Partizan
5
6
20.05.2023 17:30 5 : 6
20.05
17:30
Budu─çnost
Studen Vitez
3
0
20.05.2023 17:30 3 : 0
20.05
17:30
Mladi radnik 1925
Biljanovac
3
1
20.05.2023 17:30 3 : 1
20.05
17:30
Milakovac 2018
Zgoda─Źica
5
0
20.05.2023 17:30 5 : 0
20.05
17:00
Zeppelin 026
Kolarac
0
0
20.05.2023 17:00 0 : 0
20.05
17:30
Mladost (GM)
Razvitak
0
1
20.05.2023 17:30 0 : 1
20.05
17:30
Budu─çnost
Jedinstvo
5
2
20.05.2023 17:30 5 : 2
20.05
17:00
Borac 1935
Kremenac
3
3
20.05.2023 17:00 3 : 3
20.05
17:00
Trgova─Źki
Sremac
3
1
20.05.2023 17:00 3 : 1
20.05
Grivac
Be─Źevica
0
3
20.05.2023 0 : 3
20.05
17:30
Kupinovac
Lipovica
2
3
20.05.2023 17:30 2 : 3
20.05
00:00
Petar Dobrnjac
Sloga 1952
2
0
20.05.2023 00:00 2 : 0
20.05
00:00
Radni─Źki
Jedinstvo
2
1
20.05.2023 00:00 2 : 1
20.05
17:00
Rudar 1947
Burovac
1
3
20.05.2023 17:00 1 : 3
20.05
17:00
Soko
Melnica
4
2
20.05.2023 17:00 4 : 2
20.05
17:00
Mladi radnik
BSK
1
0
20.05.2023 17:00 1 : 0
BSK
20.05
17:00
Mladost
Strmovo
3
0
20.05.2023 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Petka
Sloga
4
0
20.05.2023 17:00 4 : 0
20.05
17:00
SFU Osanica
Budu─çnost
2
1
20.05.2023 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Vrelo 1971
Homoljac
4
1
20.05.2023 17:00 4 : 1
20.05
17:00
Napredak (VC)
Napredak (T)
4
0
20.05.2023 17:00 4 : 0
20.05
17:00
Crni Vitez
Stig (MC)
2
0
20.05.2023 17:00 2 : 0
20.05
17:30
Sloga
Hajduk
4
0
20.05.2023 17:30 4 : 0
20.05
17:00
Slavija
Sutjeska
1
0
20.05.2023 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Tekstilac
Famos
2
2
20.05.2023 17:00 2 : 2
20.05
17:00
Laktaši
Radnik
1
0
20.05.2023 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Krupa
Ljubi─ç
6
0
20.05.2023 17:00 6 : 0
20.05
17:00
Kozara
Drina
2
1
20.05.2023 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Omarska
┼Żeljezni─Źar
2
1
20.05.2023 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Modri─Źa
Rudar Prijedor
1
1
20.05.2023 17:00 1 : 1
20.05
17:00
Podrinje
Zvijezda 09
1
1
20.05.2023 17:00 1 : 1
20.05
17:30
Budu─çnost
Tomislav
1
1
20.05.2023 17:30 1 : 1
20.05
17:30
Simm-Bau
Tošk
0
0
20.05.2023 17:30 0 : 0
20.05
17:30
Radnik
Rudar
3
1
20.05.2023 17:30 3 : 1
20.05
17:30
Mladost
Bratstvo
1
0
20.05.2023 17:30 1 : 0
20.05
17:30
Radni─Źki
Gradina
1
1
20.05.2023 17:30 1 : 1
20.05
17:30
Jedinstvo
Zvijezda
6
1
20.05.2023 17:30 6 : 1
20.05
16:00
AFC Bournemouth
Manchester United
0
1
20.05.2023 16:00 0 : 1
20.05
16:00
Fulham
Crystal Palace
2
2
20.05.2023 16:00 2 : 2
20.05
16:00
Liverpool
Aston Villa
1
1
20.05.2023 16:00 1 : 1
20.05
18:30
Nottingham Forest
Arsenal
1
0
20.05.2023 18:30 1 : 0
20.05
13:30
Tottenham Hotspur
Brentford
1
3
20.05.2023 13:30 1 : 3
20.05
16:00
Wolverhampton
Everton
1
1
20.05.2023 16:00 1 : 1
20.05
15:30
1899 Hoffenheim
1. FC Union Berlin
4
2
20.05.2023 15:30 4 : 2
20.05
18:30
Bayern M├╝nchen
RB Leipzig
1
3
20.05.2023 18:30 1 : 3
20.05
15:30
FC Schalke 04
Eintracht Frankfurt
2
2
20.05.2023 15:30 2 : 2
20.05
15:30
Hertha BSC
VfL Bochum
1
1
20.05.2023 15:30 1 : 1
20.05
15:30
Werder Bremen
1. FC K├Âln
1
1
20.05.2023 15:30 1 : 1
20.05
17:00
FC Nantes
Montpellier
0
3
20.05.2023 17:00 0 : 3
20.05
21:00
Lille OSC
Olympique de Marseille
2
1
20.05.2023 21:00 2 : 1
20.05
18:00
Atalanta
Hellas Verona
3
1
20.05.2023 18:00 3 : 1
20.05
15:00
Cremonese
Bologna
1
5
20.05.2023 15:00 1 : 5
20.05
20:45
Milan
Sampdoria
5
1
20.05.2023 20:45 5 : 1
20.05
21:00
Barcelona
Real Sociedad
1
2
20.05.2023 21:00 1 : 2
20.05
18:30
Getafe
Elche CF
1
1
20.05.2023 18:30 1 : 1
20.05
14:00
Girona FC
Villarreal
1
2
20.05.2023 14:00 1 : 2
20.05
18:30
UD Almer├şa
RCD Mallorca
3
0
20.05.2023 18:30 3 : 0
20.05
17:00
Spartak
TSC
4
0
20.05.2023 17:00 4 : 0
TSC
20.05
11:00
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
Radni─Źki 2012
3
2
20.05.2023 11:00 3 : 2
20.05
11:00
Banat
Miljakovac
0
0
20.05.2023 11:00 0 : 0
20.05
16:00
Ruma
Proleter
3
2
20.05.2023 16:00 3 : 2
20.05
12:00
Budu─çnost
Cvetex
25
0
20.05.2023 12:00 25 : 0
20.05
12:00
Zora
Breznica
1
9
20.05.2023 12:00 1 : 9
20.05
11:00
Spartak ┼ŻK
Kabel
3
0
20.05.2023 11:00 3 : 0
20.05
10:00
RFK Novi Sad 1921
In─Ĺija
2
1
20.05.2023 10:00 2 : 1
20.05
10:00
Radni─Źki (SM)
Petar Pua─Źa
0
4
20.05.2023 10:00 0 : 4
20.05
00:00
Trayal
Budu─çnost (P)
3
2
20.05.2023 00:00 3 : 2
20.05
00:00
Meševo
Radni─Źki (N)
0
5
20.05.2023 00:00 0 : 5
20.05
00:00
GFK Jagodina
GFK Dubo─Źica
5
2
20.05.2023 00:00 5 : 2
20.05
00:00
Radni─Źki (S)
Real
1
6
20.05.2023 00:00 1 : 6
20.05
00:00
Timo─Źanin
Radni─Źki (P)
3
2
20.05.2023 00:00 3 : 2
20.05
00:00
SU Dinamo Jug
┼Żupa
1
1
20.05.2023 00:00 1 : 1
20.05
00:00
Knez 2022
Jedinstvo (P)
3
0
20.05.2023 00:00 3 : 0
20.05
00:00
Radnik
Morava 1918
6
2
20.05.2023 00:00 6 : 2
20.05
00:00
Vlasina
Hajduk Veljko
7
0
20.05.2023 00:00 7 : 0
20.05
16:00
Ma─Źva 1929
Kara─Ĺor─Ĺe
0
4
20.05.2023 16:00 0 : 4
20.05
10:00
Cement
Voja Ga─Źi─ç
3
0
20.05.2023 10:00 3 : 0
20.05
14:00
Sporto 023
Tisa Njerš
4
4
20.05.2023 14:00 4 : 4
20.05
17:30
Stanišić
Hajduk
0
1
20.05.2023 17:30 0 : 1
20.05
10:30
─îukari─Źki
RFK Grafi─Źar
1
1
20.05.2023 10:30 1 : 1
20.05
10:00
Brodarac
Vo┼żdovac
2
1
20.05.2023 10:00 2 : 1
20.05
15:00
Novi Pazar
TSC
2
1
20.05.2023 15:00 2 : 1
TSC
20.05
15:00
Napredak
Rad
0
6
20.05.2023 15:00 0 : 6
Rad
20.05
15:00
OFK Vršac
Radni─Źki (NB)
3
0
20.05.2023 15:00 3 : 0
20.05
11:00
Crvena zvezda
Vojvodina
2
3
20.05.2023 11:00 2 : 3
20.05
13:30
Petrika
ODR
1
2
20.05.2023 13:30 1 : 2
ODR
20.05
11:00
Savacijum
Apolon 4
1
0
20.05.2023 11:00 1 : 0
20.05
14:00
Apolon 2018
Jedinstvo Putevi
0
3
20.05.2023 14:00 0 : 3
20.05
13:00
Javor Matis
Mladi radnik 1926
1
2
20.05.2023 13:00 1 : 2
20.05
14:00
Sušica
Morava
1
1
20.05.2023 14:00 1 : 1
20.05
11:00
Šumadija 1934
Smederevo 1924
0
1
20.05.2023 11:00 0 : 1
20.05
17:00
Novi Pazar
Bubamara 91
5
1
20.05.2023 17:00 5 : 1
20.05
17:00
Jedinstvo 2017
Rudar
0
2
20.05.2023 17:00 0 : 2
20.05
10:00
Ra─Ĺevac
┼Żelezni─Źar
3
2
20.05.2023 10:00 3 : 2
20.05
12:00
Loznica
Ma─Źva
2
0
20.05.2023 12:00 2 : 0
20.05
10:00
Sunrise Šabac
Respekt
1
4
20.05.2023 10:00 1 : 4
20.05
Radnik
Trayal
2
3
20.05.2023 2 : 3
20.05
Timo─Źanin
Filip Filipovi─ç
2
3
20.05.2023 2 : 3
20.05
Timok 1919
Budu─çnost
2
2
20.05.2023 2 : 2
20.05
Radni─Źki (P)
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
3
1
20.05.2023 3 : 1
20.05
Mineralac
OFK Radni─Źki
6
0
20.05.2023 6 : 0
20.05
00:00
Lider MGM
Radni─Źki (N)
0
6
20.05.2023 00:00 0 : 6
20.05
GFK Dubo─Źica
Meševo
5
7
20.05.2023 5 : 7
20.05
11:00
Arena Su
TSC
1
4
20.05.2023 11:00 1 : 4
TSC
20.05
11:00
OFK Kikinda
Stanišić
3
1
20.05.2023 11:00 3 : 1
20.05
11:00
Derby 2015
AFK
6
2
20.05.2023 11:00 6 : 2
AFK
20.05
10:00
Sloven
Podunavac
6
0
20.05.2023 10:00 6 : 0
20.05
11:00
OFK Staji─çevo
Dinamo 1945
2
6
20.05.2023 11:00 2 : 6
20.05
13:00
Proleter 2006
┼Żelezni─Źar
3
1
20.05.2023 13:00 3 : 1
20.05
10:00
OFK Ba─Źka
Krila Krajine
1
3
20.05.2023 10:00 1 : 3
20.05
17:00
Sloboda (─î)
Sloga (BB)
3
1
20.05.2023 17:00 3 : 1
20.05
12:00
Zlatibor
FAP
0
3
20.05.2023 12:00 0 : 3
FAP
20.05
13:00
─îukari─Źki
RFK Grafi─Źar
2
0
20.05.2023 13:00 2 : 0
20.05
13:00
Brodarac
OLE
1
2
20.05.2023 13:00 1 : 2
OLE
20.05
13:00
Sloga (K)
Partizan
0
2
20.05.2023 13:00 0 : 2
20.05
13:00
Spartak ┼ŻK
TSC
0
3
20.05.2023 13:00 0 : 3
TSC
20.05
13:00
Napredak
Rad
4
2
20.05.2023 13:00 4 : 2
Rad
20.05
13:00
Teleoptik
Kiker
0
2
20.05.2023 13:00 0 : 2
20.05
13:00
Crvena zvezda
Vojvodina
3
0
20.05.2023 13:00 3 : 0
20.05
10:00
Radni─Źki 1905
Tekstilac
3
0
20.05.2023 10:00 3 : 0
20.05
12:00
Obrenovac 1905
Crvena Zastava
3
0
20.05.2023 12:00 3 : 0
20.05
11:00
LSK
Sloboda
20.05.2023 11:00
LSK
20.05
11:00
Srem
Grani─Źar
20.05.2023 11:00
20.05
11:00
─îSK
Napredak
20.05.2023 11:00
20.05
11:00
Fruskogorac
Sremac
20.05.2023 11:00
20.05
11:00
Budu─çnost
Hajduk
20.05.2023 11:00 :
20.05
11:00
Jedinstvo
Dunav
20.05.2023 11:00
20.05
11:00
Ljukovo
Jadran
20.05.2023 11:00
20.05
11:00
Teleoptik
Rad
3
0
20.05.2023 11:00 3 : 0
Rad
20.05
11:00
Petrika
OFK Vršac
1
1
20.05.2023 11:00 1 : 1
20.05
10:00
Proleter 2006
Voja Ga─Źi─ç
5
2
20.05.2023 10:00 5 : 2
20.05
11:00
Sporto 023
1. maj
5
2
20.05.2023 11:00 5 : 2
20.05
10:00
Radni─Źki (Z)
Jedinstvo (SP)
0
1
20.05.2023 10:00 0 : 1
20.05
12:00
Radni─Źki (SM)
Radni─Źki (┼á)
2
4
20.05.2023 12:00 2 : 4
20.05
11:00
ODR
┼Żelezni─Źar
5
3
20.05.2023 11:00
ODR
5 : 3
20.05
10:00
In─Ĺija
GFK Sloven
4
1
20.05.2023 10:00 4 : 1
20.05
10:00
Kabel
Vojvodina
0
2
20.05.2023 10:00 0 : 2
20.05
11:00
Borac 1926
Apolon 2018
0
3
20.05.2023 11:00 0 : 3
20.05
11:00
Bane 1931
Šumadija 1903
5
2
20.05.2023 11:00 5 : 2
20.05
12:00
Sport Klub 99
Apolon 4
1
1
20.05.2023 12:00 1 : 1
20.05
14:00
Rudar (KM)
IFA Titan
5
0
20.05.2023 14:00 5 : 0
20.05
10:00
Mladi radnik 1926
RSK
20.05.2023 10:00
RSK
20.05
10:00
Plana
Jasenica 2017
1
4
20.05.2023 10:00 1 : 4
20.05
10:00
Loznica
Budućnost Krušik 2014
20.05.2023 10:00
20.05
10:00
Respekt
Sunrise Šabac
20.05.2023 10:00
20.05
10:00
Ma─Źva
Ribnica
3
0
20.05.2023 10:00 3 : 0
20.05
10:00
Omladinac 2014
POFK Savacium
4
2
20.05.2023 10:00 4 : 2
20.05
12:00
SFU Fenix
Radni─Źki (V)
4
1
20.05.2023 12:00 4 : 1
20.05
10:00
GFK Jagodina
Radni─Źki (P)
5
3
20.05.2023 10:00 5 : 3
20.05
13:30
Trayal Knez Lazar
Timo─Źanin
3
0
20.05.2023 13:30 3 : 0
20.05
10:00
Real
OFK Radni─Źki
5
0
20.05.2023 10:00 5 : 0
20.05
11:00
Timok 1919
Kopernikus ┼Żelezni─Źar
0