XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
08/09.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mineral 2015
Rudno
09.10.2022
11:00
Omladinac
Drakčići
09.10.2022 11:00
Mineral 2015
:
Omladinac
Zvezda
Čukojevac
09.10.2022
15:30
Mlada krila
Metikoši
09.10.2022 15:30
Zvezda
:
Mlada krila
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
09.10.2022
15:30
Gruža
Vitanovac
09.10.2022 15:30
Kraljevo Hajduk
:
Gruža
Jedinstvo (G)
Godačica
09.10.2022
15:30
Lazac
Lazac
09.10.2022 15:30
Jedinstvo (G)
:
Lazac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
09.10.2022
18:00
Magnohrom
Kraljevo
09.10.2022 18:00
Popovići Vrnjci
:
Magnohrom
Jovo Kursula
Cvetke
09.10.2022
15:30
Morava (M)
Mrsać
09.10.2022 15:30
Jovo Kursula
:
Morava (M)
Mataruge
Mataruge
09.10.2022
15:30
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
09.10.2022 15:30
Mataruge
:
Jedinstvo (D)
Apolon 2018
Kovači
09.10.2022
15:30
Bogutovačka Banja
Bogutovac
09.10.2022 15:30
Apolon 2018
:
Bogutovačka Banja

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Zvezda 8 5 2 1 17
2 Jedinstvo (G) 8 5 1 2 16
3 Morava (M) 8 4 3 1 15
4 Omladinac 8 5 0 3 15
5 Jovo Kursula 8 4 2 2 14
6 Popovići Vrnjci 8 4 2 2 14
7 Magnohrom 8 4 2 2 14
8 Mineral 2015 8 4 1 3 13
9 Bogutovačka Banja 8 4 1 3 13
10 Mlada krila 8 4 0 4 12
11 Gruža 8 3 1 4 10
12 Mataruge 8 3 1 4 10
13 Apolon 2018 8 1 3 4 6
14 Jedinstvo (D) 8 2 0 6 6
15 Kraljevo Hajduk 8 0 3 5 3
16 Lazac 8 0 2 6 2

10.kolo
Sledeće kolo
15/16.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Omladinac
Drakčići
16.10.2022
15:00
Bogutovačka Banja
Bogutovac
16.10.2022 15:00
Omladinac
:
Bogutovačka Banja
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
16.10.2022
15:00
Apolon 2018
Kovači
16.10.2022 15:00
Jedinstvo (D)
:
Apolon 2018
Morava (M)
Mrsać
15.10.2022
15:00
Mataruge
Mataruge
15.10.2022 15:00
Morava (M)
:
Mataruge
Magnohrom
Kraljevo
16.10.2022
15:00
Jovo Kursula
Cvetke
16.10.2022 15:00
Magnohrom
:
Jovo Kursula
Lazac
Lazac
16.10.2022
15:00
Popovići Vrnjci
Vrnjci
16.10.2022 15:00
Lazac
:
Popovići Vrnjci
Gruža
Vitanovac
16.10.2022
15:00
Jedinstvo (G)
Godačica
16.10.2022 15:00
Gruža
:
Jedinstvo (G)
Mlada krila
Metikoši
15.10.2022
15:00
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
15.10.2022 15:00
Mlada krila
:
Kraljevo Hajduk
Mineral 2015
Rudno
16.10.2022
11:00
Zvezda
Čukojevac
16.10.2022 11:00
Mineral 2015
:
Zvezda
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.