XS
SM
MD
LG
25.kolo
Rezultati
07/08.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Leštane
Leštane
0 : 1
BASK
Beograd
08.05.2022 16:30
Leštane
0 : 1
BASK
Studentski grad
Novi Beograd
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
06.05.2022 12:00
Studentski grad
3 : 1
Jedinstvo
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
1 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
05.05.2022 11:00
Ušće Novi Beograd
1 : 4
Radnički (NB)
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Prva iskra
Barič
08.05.2022 16:30
Zvezdara
1 : 0
Prva iskra
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Teleoptik
Zemun
07.05.2022 16:30
Radnički (O)
1 : 1
Teleoptik
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
06.05.2022 13:00
Brodarac
2 : 1
TEK Sloga
BSK Borča
Borča
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
07.05.2022 16:30
BSK Borča
2 : 1
OFK Beograd
Zemun
Zemun
4 : 1
Borac
Lazarevac
07.05.2022 16:30
Zemun
4 : 1
Borac
08.05.2022 18:45 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (NB) 25 18 3 4 57
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zemun 25 17 3 5 54
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Beograd 25 15 4 6 49
4 Prelazi u ligu višeg ranga BASK 25 15 3 7 48
5 Prelazi u ligu višeg ranga Brodarac 25 14 3 8 45
6 Prelazi u ligu višeg ranga Prva iskra 25 11 3 11 36
7 Prelazi u ligu višeg ranga BSK Borča 25 11 2 12 35
8 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 25 9 6 10 33
9 Prelazi u ligu višeg ranga Studentski grad 25 10 3 12 33
10 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 25 9 6 10 33
11 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (O) 25 8 7 10 31
12 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezdara 25 7 7 11 28
13 Prelazi u ligu višeg ranga Ušće Novi Beograd 25 6 8 11 26
14 Prelazi u ligu višeg ranga Borac 25 7 3 15 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona TEK Sloga 25 6 2 17 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Leštane 25 4 3 18 15

26.kolo
Sledeće kolo
11.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
BASK
Beograd
3 : 1
Zemun
Zemun
11.05.2022 16:30
BASK
3 : 1
Zemun
Borac
Lazarevac
3 : 2
BSK Borča
Borča
11.05.2022 16:30
Borac
3 : 2
BSK Borča
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
Brodarac
Novi Beograd
11.05.2022 16:30
OFK Beograd
5 : 1
Brodarac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
11.05.2022 16:30
TEK Sloga
2 : 2
Radnički (O)
Teleoptik
Zemun
4 : 1
Zvezdara
Beograd
11.05.2022 11:00
Teleoptik
4 : 1
Zvezdara
Prva iskra
Barič
2 : 4
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
11.05.2022 16:30
Prva iskra
2 : 4
Ušće Novi Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
11.05.2022 11:00
Radnički (NB)
2 : 1
Studentski grad
Jedinstvo
Surčin
6 : 1
Leštane
Leštane
11.05.2022 16:30
Jedinstvo
6 : 1
Leštane
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.