08.05
19:05
Mladost
Radnik
2
3
|
08.05.2022 19:05 | Mladost | 2 : 3 | Radnik | |||||
08.05
17:00
Spartak ŽK
Kolubara
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Kolubara | |||||
08.05
15:00
Radnički 1923
Proleter
2
1
|
08.05.2022 15:00 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Proleter |
08.05
17:00
Železničar
Loznica
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Železničar | 3 : 0 | Loznica | |||||
08.05
17:00
Mladost GAT
OFK Žarkovo
2
0
|
08.05.2022 17:00 | Mladost GAT | 2 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
08.05
18:00
Javor Matis
Radnički (SM)
3
1
|
08.05.2022 18:00 | Javor Matis | 3 : 1 | Radnički (SM) |
08.05
17:00
Mačva
Budućnost
1
1
|
08.05.2022 17:00 | Mačva | 1 : 1 | Budućnost | |||||
08.05
17:00
RFK Grafičar
Rad
4
0
|
08.05.2022 17:00 | RFK Grafičar | 4 : 0 | Rad | |||||
08.05
17:00
Zlatibor
Timok 1919
2
0
|
08.05.2022 17:00 | Zlatibor | 2 : 0 | Timok 1919 |
08.05
17:00
Borac (S)
Tekstilac
1
1
|
08.05.2022 17:00 | Borac (S) | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
08.05
17:00
Borac (Š)
OFK Vršac
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Borac (Š) | 3 : 0 | OFK Vršac |
08.05
16:30
Leštane
BASK
0
1
|
08.05.2022 16:30 | Leštane | 0 : 1 | BASK | |||||
08.05
16:30
Zvezdara
Prva iskra
1
0
|
08.05.2022 16:30 | Zvezdara | 1 : 0 | Prva iskra |
08.05
17:00
Budućnost (P)
Jedinstvo (P)
1
1
|
08.05.2022 17:00 | Budućnost (P) | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
08.05
18:00
Trayal
Vlasina
2
0
|
08.05.2022 18:00 | Trayal | 2 : 0 | Vlasina | |||||
08.05
17:00
Radnički (S)
Sloga (L)
4
0
|
08.05.2022 17:00 | Radnički (S) | 4 : 0 | Sloga (L) | |||||
08.05
17:00
Hajduk Veljko
Radnički (P)
1
2
|
08.05.2022 17:00 | Hajduk Veljko | 1 : 2 | Radnički (P) |
08.05
17:00
Borac
Begej
0
0
|
08.05.2022 17:00 | Borac | 0 : 0 | Begej | |||||
08.05
17:00
Omladinac FAM
Mladost
0
2
|
08.05.2022 17:00 | Omladinac FAM | 0 : 2 | Mladost |
08.05
17:00
Budućnost
Sloga (T)
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Budućnost | 3 : 1 | Sloga (T) | |||||
08.05
17:00
Dunav
Veternik
1
0
|
08.05.2022 17:00 | Dunav | 1 : 0 | Veternik | |||||
08.05
17:00
Hajduk
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
08.05.2022 17:00 | Hajduk | 0 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
08.05
17:00
Sloboda
Sloga (E)
0
2
|
08.05.2022 17:00 | Sloboda | 0 : 2 | Sloga (E) | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo
Radnički (NP)
3
2
|
08.05.2022 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Radnički (NP) |
08.05
17:00
Vojvodina (BG)
Krila Krajine
3
4
|
08.05.2022 17:00 | Vojvodina (BG) | 3 : 4 | Krila Krajine | |||||
08.05
17:00
Tavankut
Sloga
0
0
|
08.05.2022 17:00 | Tavankut | 0 : 0 | Sloga | |||||
08.05
17:00
Bačka (P)
Preporod
2
0
|
08.05.2022 17:00 | Bačka (P) | 2 : 0 | Preporod | |||||
08.05
17:00
Mladost (T)
Njegoš
6
2
|
08.05.2022 17:00 | Mladost (T) | 6 : 2 | Njegoš | |||||
08.05
17:00
Mladost (BP)
Hercegovac
1
1
|
08.05.2022 17:00 | Mladost (BP) | 1 : 1 | Hercegovac |
08.05
16:30
Zvezda
OFK Mladenovac
0
2
|
08.05.2022 16:30 | Zvezda | 0 : 2 | OFK Mladenovac |
08.05
16:30
Sloboda
Budućnost
2
1
|
08.05.2022 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Budućnost | |||||
08.05
16:30
Jošanica
Polet
6
0
|
08.05.2022 16:30 | Jošanica | 6 : 0 | Polet | |||||
08.05
16:30
Gruža
Bane 1931
2
3
|
08.05.2022 16:30 | Gruža | 2 : 3 | Bane 1931 |
08.05
16:30
Zlatar
Polimlje
2
2
|
08.05.2022 16:30 | Zlatar | 2 : 2 | Polimlje | |||||
08.05
16:30
Parmenac
Jedinstvo Putevi
0
2
|
08.05.2022 16:30 | Parmenac | 0 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
08.05
16:30
Jasen
Savinac
1
1
|
08.05.2022 16:30 | Jasen | 1 : 1 | Savinac | |||||
08.05
11:00
Polet (LJ)
Omladinac
3
0
|
08.05.2022 11:00 | Polet (LJ) | 3 : 0 | Omladinac | |||||
08.05
16:30
Sloboda
Prijevor
2
0
|
08.05.2022 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Prijevor |
08.05
16:30
Zadrugar
Vrelo Sport
0
2
|
08.05.2022 16:30 | Zadrugar | 0 : 2 | Vrelo Sport | |||||
08.05
16:30
Drina
Strmovo 1968
1
2
|
08.05.2022 16:30 | Drina | 1 : 2 | Strmovo 1968 | |||||
08.05
16:30
Mladost
Cer
1
4
|
08.05.2022 16:30 | Mladost | 1 : 4 | Cer |
08.05
16:30
Mladi borac
OFK Mihajlovac
1
9
|
08.05.2022 16:30 | Mladi borac | 1 : 9 | OFK Mihajlovac | |||||
08.05
16:30
OFK Napredak
Rudar (S)
2
0
|
08.05.2022 16:30 | OFK Napredak | 2 : 0 | Rudar (S) | |||||
08.05
16:30
Grizli ML
Karađorđe
1
0
|
08.05.2022 16:30 | Grizli ML | 1 : 0 | Karađorđe |
08.05
17:00
Malošište
Jedinstvo (GM)
3
3
|
08.05.2022 17:00 | Malošište | 3 : 3 | Jedinstvo (GM) | |||||
08.05
17:00
Rudar
Orljane
3
2
|
08.05.2022 17:00 | Rudar | 3 : 2 | Orljane | |||||
08.05
17:00
Mladost (B)
Naša krila 1936
3
3
|
08.05.2022 17:00 | Mladost (B) | 3 : 3 | Naša krila 1936 | |||||
08.05
17:00
Aluminijum
Morava
5
4
|
08.05.2022 17:00 | Aluminijum | 5 : 4 | Morava | |||||
08.05
17:00
Bukovik
Pukovac
2
3
|
08.05.2022 17:00 | Bukovik | 2 : 3 | Pukovac | |||||
08.05
17:00
OFK Napredak 1929
Car Konstantin
0
1
|
08.05.2022 17:00 | OFK Napredak 1929 | 0 : 1 | Car Konstantin | |||||
08.05
17:00
Delijski Vis
Mladost (M)
0
2
|
08.05.2022 17:00 | Delijski Vis | 0 : 2 | Mladost (M) |
08.05
17:00
Čekmin
Pusta Reka
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Čekmin | 3 : 1 | Pusta Reka | |||||
08.05
17:00
Moravac Orion
Jablanica
1
4
|
08.05.2022 17:00 | Moravac Orion | 1 : 4 | Jablanica | |||||
08.05
17:00
Svetlost
Radan
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Svetlost | 3 : 0 | Radan | |||||
08.05
17:00
OFK Alakince
Trnovac
2
0
|
08.05.2022 17:00 | OFK Alakince | 2 : 0 | Trnovac | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo
SFK Morava
5
2
|
08.05.2022 17:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | SFK Morava |
08.05
17:00
OFK Lugomir
Župa
2
1
|
08.05.2022 17:00 | OFK Lugomir | 2 : 1 | Župa | |||||
08.05
17:00
Levač
Trstenik PPT
2
2
|
08.05.2022 17:00 | Levač | 2 : 2 | Trstenik PPT | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo (M)
Sloga (D)
0
3
|
08.05.2022 17:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 3 | Sloga (D) | |||||
08.05
17:00
Sloga (M)
Juhor
1
0
|
08.05.2022 17:00 | Sloga (M) | 1 : 0 | Juhor | |||||
08.05
11:00
SFS Borac
Morava 1918
5
1
|
08.05.2022 11:00 | SFS Borac | 5 : 1 | Morava 1918 |
08.05
17:00
OFK Slatina
Ozren
0
2
|
08.05.2022 17:00 | OFK Slatina | 0 : 2 | Ozren | |||||
08.05
17:00
Lužnica
Dunav
1
4
|
08.05.2022 17:00 | Lužnica | 1 : 4 | Dunav | |||||
08.05
11:00
Tanasko Rajić
Rajko Mitić
0
0
|
08.05.2022 11:00 | Tanasko Rajić | 0 : 0 | Rajko Mitić | |||||
08.05
17:00
OFK 019
Đerdap
1
2
|
08.05.2022 17:00 | OFK 019 | 1 : 2 | Đerdap |
08.05
17:00
Radnički 1918
ŽAK
0
1
|
08.05.2022 17:00 | Radnički 1918 | 0 : 1 | ŽAK | |||||
08.05
17:00
Borac 46
Bratstvo 2019
0
2
|
08.05.2022 17:00 | Borac 46 | 0 : 2 | Bratstvo 2019 | |||||
08.05
17:00
Rusin
Naša Zvezda
1
0
|
08.05.2022 17:00 | Rusin | 1 : 0 | Naša Zvezda | |||||
08.05
17:00
Budućnost (G)
Budućnost (P)
5
3
|
08.05.2022 17:00 | Budućnost (G) | 5 : 3 | Budućnost (P) |
08.05
17:30
ŽSK
Bačka 1923
5
1
|
08.05.2022 17:30 | ŽSK | 5 : 1 | Bačka 1923 | |||||
08.05
17:30
Jugović
Crvena Zvezda
3
3
|
08.05.2022 17:30 | Jugović | 3 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
08.05
17:30
Tatra
TSK
1
2
|
08.05.2022 17:30 | Tatra | 1 : 2 | TSK | |||||
08.05
17:30
Petrovaradin
Dinamo
3
2
|
08.05.2022 17:30 | Petrovaradin | 3 : 2 | Dinamo |
08.05
17:00
Jugoslavija
Partizan (G)
1
4
|
08.05.2022 17:00 | Jugoslavija | 1 : 4 | Partizan (G) | |||||
08.05
17:00
Potporanj
Spartak 1911
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Potporanj | 2 : 1 | Spartak 1911 | |||||
08.05
17:00
Hajdučica
Jedinstvo Stević
0
3
|
08.05.2022 17:00 | Hajdučica | 0 : 3 | Jedinstvo Stević | |||||
08.05
17:00
Sloga (BNS)
Partizan (U)
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Sloga (BNS) | 3 : 1 | Partizan (U) | |||||
08.05
17:00
Budućnost (A)
Crvena zvezda
1
2
|
08.05.2022 17:00 | Budućnost (A) | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
08.05
17:00
Dolovo
Dolina
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Dolovo | 3 : 0 | Dolina |
08.05
17:00
Sremac (D)
Sloga
0
2
|
08.05.2022 17:00 | Sremac (D) | 0 : 2 | Sloga | |||||
08.05
17:00
Radnički
Napredak
0
2
|
08.05.2022 17:00 | Radnički | 0 : 2 | Napredak | |||||
08.05
17:00
Fruškogorac
Železničar
1
2
|
08.05.2022 17:00 | Fruškogorac | 1 : 2 | Železničar | |||||
08.05
17:00
Borac (M)
Sremac (Deč)
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Borac (M) | 3 : 0 | Sremac (Deč) | |||||
08.05
17:00
Ljukovo
Jadran
1
0
|
08.05.2022 17:00 | Ljukovo | 1 : 0 | Jadran |
08.05
17:00
Bačka
Budućnost
1
0
|
08.05.2022 17:00 | Bačka | 1 : 0 | Budućnost | |||||
08.05
17:00
Đurđin
Obilić (NK)
7
1
|
08.05.2022 17:00 | Đurđin | 7 : 1 | Obilić (NK) | |||||
08.05
17:00
Iskra
Tornjoš
5
3
|
08.05.2022 17:00 | Iskra | 5 : 3 | Tornjoš |
08.05
16:30
Bačinac
Sloga
4
4
|
08.05.2022 16:30 | Bačinac | 4 : 4 | Sloga | |||||
08.05
16:30
Glavaš
Radnik
0
2
|
08.05.2022 16:30 | Glavaš | 0 : 2 | Radnik | |||||
08.05
16:30
Podunavac
Osipaonica
0
0
|
08.05.2022 16:30 | Podunavac | 0 : 0 | Osipaonica | |||||
08.05
16:30
Borac 1932
Železničar Kusadak
1
0
|
08.05.2022 16:30 | Borac 1932 | 1 : 0 | Železničar Kusadak | |||||
08.05
16:30
Polet
Jedinstvo
5
1
|
08.05.2022 16:30 | Polet | 5 : 1 | Jedinstvo |
08.05
16:30
Mladi rudar 1954
ŽSK
2
1
|
08.05.2022 16:30 | Mladi rudar 1954 | 2 : 1 | ŽSK | |||||
08.05
16:30
Lokomotiva
Trnava
2
4
|
08.05.2022 16:30 | Lokomotiva | 2 : 4 | Trnava | |||||
08.05
16:30
Šumadinac 1913
Prvi srpski ustanak
5
0
|
08.05.2022 16:30 | Šumadinac 1913 | 5 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
08.05
16:30
BSK
Jasenica
3
2
|
08.05.2022 16:30 | BSK | 3 : 2 | Jasenica | |||||
08.05
16:30
Badnjevac
Omladinac (D.R.)
0
1
|
08.05.2022 16:30 | Badnjevac | 0 : 1 | Omladinac (D.R.) | |||||
08.05
16:30
Plaskovac
Banja 1957
2
1
|
08.05.2022 16:30 | Plaskovac | 2 : 1 | Banja 1957 | |||||
08.05
16:30
Vinča
Marjan
2
1
|
08.05.2022 16:30 | Vinča | 2 : 1 | Marjan |
08.05
11:00
Mala Vrbica
Poreč
2
1
|
08.05.2022 11:00 | Mala Vrbica | 2 : 1 | Poreč | |||||
08.05
17:00
Radnički (K)
Urovica
4
3
|
08.05.2022 17:00 | Radnički (K) | 4 : 3 | Urovica | |||||
08.05
11:00
Miloševo
Nemetali
2
2
|
08.05.2022 11:00 | Miloševo | 2 : 2 | Nemetali | |||||
08.05
17:00
Blizna
Rudna Glava
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Blizna | 2 : 1 | Rudna Glava | |||||
08.05
11:00
BSK
Branik
0
2
|
08.05.2022 11:00 | BSK | 0 : 2 | Branik | |||||
08.05
17:00
Polet
Brestovac
5
1
|
08.05.2022 17:00 | Polet | 5 : 1 | Brestovac | |||||
08.05
17:00
Polom
Ključ
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Polom | 2 : 1 | Ključ |
08.05
17:00
Mladost
Progres
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Progres | |||||
08.05
17:00
Zloćudovo
Bratstvo
2
0
|
08.05.2022 17:00 | Zloćudovo | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
08.05
17:00
Kumarevo 65
Umac
2
3
|
08.05.2022 17:00 | Kumarevo 65 | 2 : 3 | Umac | |||||
08.05
17:00
OFK Brza
Jedinstvo (G)
3
2
|
08.05.2022 17:00 | OFK Brza | 3 : 2 | Jedinstvo (G) |
08.05
17:00
Real
OFK Morava
0
5
|
08.05.2022 17:00 | Real | 0 : 5 | OFK Morava | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo (B)
BSK
5
0
|
08.05.2022 17:00 | Jedinstvo (B) | 5 : 0 | BSK | |||||
08.05
17:00
Železničar
Veliko Trnjane
2
0
|
08.05.2022 17:00 | Železničar | 2 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
08.05
17:00
Moravac
Milanovo
2
5
|
08.05.2022 17:00 | Moravac | 2 : 5 | Milanovo | |||||
08.05
17:00
Sloga
Sloboda
4
1
|
08.05.2022 17:00 | Sloga | 4 : 1 | Sloboda | |||||
08.05
17:00
Mladi borac
Mladost 1959
1
1
|
08.05.2022 17:00 | Mladi borac | 1 : 1 | Mladost 1959 |
08.05
17:00
Borac
Naisus 1977
1
2
|
08.05.2022 17:00 | Borac | 1 : 2 | Naisus 1977 | |||||
08.05
17:00
Toplica
Svrljig
1
5
|
08.05.2022 17:00 | Toplica | 1 : 5 | Svrljig | |||||
08.05
17:00
Zemljoradnik
Taskovići
1
2
|
08.05.2022 17:00 | Zemljoradnik | 1 : 2 | Taskovići | |||||
08.05
17:00
Moravac
Polet
1
2
|
08.05.2022 17:00 | Moravac | 1 : 2 | Polet | |||||
08.05
17:00
Rad
Pobeda
2
6
|
08.05.2022 17:00 | Rad | 2 : 6 | Pobeda |
08.05
OFK Rtanj
Osnić
2
1
|
08.05.2022 | OFK Rtanj | 2 : 1 | Osnić | |||||
08.05
Rudar (P)
Omladinac
2
0
|
08.05.2022 | Rudar (P) | 2 : 0 | Omladinac | |||||
08.05
Graničar
FSU Kraljevica
1
0
|
08.05.2022 | Graničar | 1 : 0 | FSU Kraljevica | |||||
08.05
Trebič
Hajduk
0
3
|
08.05.2022 | Trebič | 0 : 3 | Hajduk | |||||
08.05
Kosovo
Radnički 1946
0
4
|
08.05.2022 | Kosovo | 0 : 4 | Radnički 1946 | |||||
08.05
Šljivar
Sloga
2
1
|
08.05.2022 | Šljivar | 2 : 1 | Sloga |
08.05
Kupci
Vinogradar
4
5
|
08.05.2022 | Kupci | 4 : 5 | Vinogradar | |||||
08.05
Trudbenik
Bošnjane
4
1
|
08.05.2022 | Trudbenik | 4 : 1 | Bošnjane | |||||
08.05
Parunovac
Sloga (L)
0
0
|
08.05.2022 | Parunovac | 0 : 0 | Sloga (L) | |||||
08.05
Čitluk
Sloga (D)
7
2
|
08.05.2022 | Čitluk | 7 : 2 | Sloga (D) | |||||
08.05
Temnić 1924
13. April
8
1
|
08.05.2022 | Temnić 1924 | 8 : 1 | 13. April | |||||
08.05
Sloga (Ć)
Sebečevac
3
0
|
08.05.2022 | Sloga (Ć) | 3 : 0 | Sebečevac |
08.05
16:30
Borac
Vojvodina (NM)
2
3
|
08.05.2022 16:30 | Borac | 2 : 3 | Vojvodina (NM) | |||||
08.05
16:30
Banat
Delija
3
0
|
08.05.2022 16:30 | Banat | 3 : 0 | Delija | |||||
08.05
16:30
Krajina
Polet
4
3
|
08.05.2022 16:30 | Krajina | 4 : 3 | Polet | |||||
08.05
16:30
ŽFK Banat
Mladost (L)
3
0
|
08.05.2022 16:30 | ŽFK Banat | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
08.05
16:30
Vojvodina (B)
Napredak
3
1
|
08.05.2022 16:30 | Vojvodina (B) | 3 : 1 | Napredak | |||||
08.05
16:30
Rusanda
Mladost (BD)
2
1
|
08.05.2022 16:30 | Rusanda | 2 : 1 | Mladost (BD) |
08.05
17:00
Sloga
OFK Juhor 2016
3
3
|
08.05.2022 17:00 | Sloga | 3 : 3 | OFK Juhor 2016 | |||||
08.05
17:00
Dragocvet
GFK Tabane
4
3
|
08.05.2022 17:00 | Dragocvet | 4 : 3 | GFK Tabane | |||||
08.05
17:00
Juhor (G)
Napredak
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Juhor (G) | 3 : 1 | Napredak | |||||
08.05
17:00
Javor
Mladi Borac
0
3
|
08.05.2022 17:00 | Javor | 0 : 3 | Mladi Borac | |||||
08.05
17:00
Budućnost (Đ)
Rudar (SR)
1
2
|
08.05.2022 17:00 | Budućnost (Đ) | 1 : 2 | Rudar (SR) | |||||
08.05
17:00
Budućnost (M)
Moravac 2015
1
1
|
08.05.2022 17:00 | Budućnost (M) | 1 : 1 | Moravac 2015 | |||||
08.05
17:00
Partizan (M)
Mladost
0
2
|
08.05.2022 17:00 | Partizan (M) | 0 : 2 | Mladost |
08.05
16:30
Šapine
Borac (Ž)
3
2
|
08.05.2022 16:30 | Šapine | 3 : 2 | Borac (Ž) | |||||
08.05
16:30
Sloga (L)
Železničar
0
3
|
08.05.2022 16:30 | Sloga (L) | 0 : 3 | Železničar | |||||
08.05
16:30
Budućnost (V)
Zvižd
3
2
|
08.05.2022 16:30 | Budućnost (V) | 3 : 2 | Zvižd | |||||
08.05
16:30
Sirakovo
Vihor
3
1
|
08.05.2022 16:30 | Sirakovo | 3 : 1 | Vihor | |||||
08.05
16:30
Borac (K)
Obilić
1
3
|
08.05.2022 16:30 | Borac (K) | 1 : 3 | Obilić |
08.05
16:30
Dragoš
Vladimir Durković
1
1
|
08.05.2022 16:30 | Dragoš | 1 : 1 | Vladimir Durković | |||||
08.05
16:30
Pobeda
Spartak
2
4
|
08.05.2022 16:30 | Pobeda | 2 : 4 | Spartak |
08.05
16:30
Mladost
Šumadija
0
3
|
08.05.2022 16:30 | Mladost | 0 : 3 | Šumadija | |||||
08.05
16:30
Strelac
Radnički (R)
4
2
|
08.05.2022 16:30 | Strelac | 4 : 2 | Radnički (R) | |||||
08.05
16:30
Lisović 1977
Barajevo
3
3
|
08.05.2022 16:30 | Lisović 1977 | 3 : 3 | Barajevo | |||||
08.05
16:30
Omladinac
Turbina
0
5
|
08.05.2022 16:30 | Omladinac | 0 : 5 | Turbina | |||||
08.05
16:30
OFK Budućnost
Beljina
2
0
|
08.05.2022 16:30 | OFK Budućnost | 2 : 0 | Beljina |
08.05
16:30
Podunavac
Napredak
3
1
|
08.05.2022 16:30 | Podunavac | 3 : 1 | Napredak | |||||
08.05
16:30
Rabrovac
Pudarci
1
2
|
08.05.2022 16:30 | Rabrovac | 1 : 2 | Pudarci | |||||
08.05
16:30
Dunavac
Velika Krsna
2
2
|
08.05.2022 16:30 | Dunavac | 2 : 2 | Velika Krsna | |||||
08.05
16:30
Boleč
SUF Kovačevac 1956
6
0
|
08.05.2022 16:30 | Boleč | 6 : 0 | SUF Kovačevac 1956 | |||||
08.05
16:30
Vrčin
Zaklopača
4
1
|
08.05.2022 16:30 | Vrčin | 4 : 1 | Zaklopača | |||||
08.05
16:30
Šumadija 1962
SUF Dubona
7
1
|
08.05.2022 16:30 | Šumadija 1962 | 7 : 1 | SUF Dubona |
08.05
11:00
Siti Sport Klub
Balkan Mirijevo
0
0
|
08.05.2022 11:00 | Siti Sport Klub | 0 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
08.05
16:30
Srem
Milutinac
1
0
|
08.05.2022 16:30 | Srem | 1 : 0 | Milutinac | |||||
08.05
16:30
Posavac Tišma
PKB Kovilovo
4
0
|
08.05.2022 16:30 | Posavac Tišma | 4 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
08.05
11:00
Hajduk
Rakovica
3
1
|
08.05.2022 11:00 | Hajduk | 3 : 1 | Rakovica | |||||
08.05
10:00
Heroj Polet
Dunav
1
3
|
08.05.2022 10:00 | Heroj Polet | 1 : 3 | Dunav | |||||
08.05
16:30
Beograd Karaburma
Umka
2
2
|
08.05.2022 16:30 | Beograd Karaburma | 2 : 2 | Umka |
08.05
16:30
Jedinstvo
Šumadinac
3
0
|
08.05.2022 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
08.05
16:30
Maršić
Šumadija 1934
1
2
|
08.05.2022 16:30 | Maršić | 1 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
08.05
16:30
Kolonija
Pobeda 1926
3
4
|
08.05.2022 16:30 | Kolonija | 3 : 4 | Pobeda 1926 | |||||
08.05
16:30
Slavija
Zastava
3
2
|
08.05.2022 16:30 | Slavija | 3 : 2 | Zastava |
08.05
16:30
ZSK
Banjani
2
3
|
08.05.2022 16:30 | ZSK | 2 : 3 | Banjani | |||||
08.05
11:00
Kačer
Proleter
3
0
|
08.05.2022 11:00 | Kačer | 3 : 0 | Proleter | |||||
08.05
16:30
Mladost (D)
Žabari
0
4
|
08.05.2022 16:30 | Mladost (D) | 0 : 4 | Žabari | |||||
08.05
16:30
Dimitrije Tucović
OFK Brđanac
2
1
|
08.05.2022 16:30 | Dimitrije Tucović | 2 : 1 | OFK Brđanac | |||||
08.05
16:30
Toplica
OFK Senjak
0
1
|
08.05.2022 16:30 | Toplica | 0 : 1 | OFK Senjak |
08.05
17:00
Stevan Nešticki
Mladost
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Stevan Nešticki | 3 : 1 | Mladost | |||||
08.05
17:00
Sloboda
Crvena zastava
6
1
|
08.05.2022 17:00 | Sloboda | 6 : 1 | Crvena zastava | |||||
08.05
17:00
Morava
Proleter
0
1
|
08.05.2022 17:00 | Morava | 0 : 1 | Proleter | |||||
08.05
17:00
Vulkan 1963
Radnički 2020
1
3
|
08.05.2022 17:00 | Vulkan 1963 | 1 : 3 | Radnički 2020 | |||||
08.05
17:00
Radnički 1936
Planinac 1933
0
3
|
08.05.2022 17:00 | Radnički 1936 | 0 : 3 | Planinac 1933 |
08.05
16:00
Morava
Jedinstvo
2
0
|
08.05.2022 16:00 | Morava | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.05
16:00
Voćar
Gorušica
3
0
|
08.05.2022 16:00 | Voćar | 3 : 0 | Gorušica | |||||
08.05
16:00
Prilike
Spartak 1976
0
6
|
08.05.2022 16:00 | Prilike | 0 : 6 | Spartak 1976 | |||||
08.05
16:00
Kej
Ovčar
3
1
|
08.05.2022 16:00 | Kej | 3 : 1 | Ovčar |
08.05
16:00
Šumadija
Donja Vrbava
0
0
|
08.05.2022 16:00 | Šumadija | 0 : 0 | Donja Vrbava | |||||
08.05
16:00
Rakova
Orlovac 1932
1
7
|
08.05.2022 16:00 | Rakova | 1 : 7 | Orlovac 1932 | |||||
08.05
16:00
Jedinstvo (GG)
Napredak
1
0
|
08.05.2022 16:00 | Jedinstvo (GG) | 1 : 0 | Napredak | |||||
08.05
16:00
Ozrem
Rudar
3
4
|
08.05.2022 16:00 | Ozrem | 3 : 4 | Rudar | |||||
08.05
16:00
Mladost
Zadrugar
0
0
|
08.05.2022 16:00 | Mladost | 0 : 0 | Zadrugar |
08.05
17:00
Tavnik
OFK Progorelica
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Tavnik | 3 : 1 | OFK Progorelica | |||||
08.05
17:00
Ribnica
Zvezda
4
2
|
08.05.2022 17:00 | Ribnica | 4 : 2 | Zvezda | |||||
08.05
17:00
Radnik
Omladinac (NS)
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Radnik | 3 : 0 | Omladinac (NS) | |||||
08.05
17:00
OFK Ras
Proleter
2
0
|
08.05.2022 17:00 | OFK Ras | 2 : 0 | Proleter | |||||
08.05
17:00
Mataruge
Koštampolje
1
3
|
08.05.2022 17:00 | Mataruge | 1 : 3 | Koštampolje | |||||
08.05
17:00
Napredak
Ibar
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Ibar | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo 2017
Budućnost
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Jedinstvo 2017 | 3 : 1 | Budućnost |
08.05
Drina
Hajduk Stanko
3
1
|
08.05.2022 | Drina | 3 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
08.05
00:00
Karađorđe
Sloga
2
1
|
08.05.2022 00:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Sloga | |||||
08.05
Majur
Jedinstvo (Š)
1
1
|
08.05.2022 | Majur | 1 : 1 | Jedinstvo (Š) | |||||
08.05
Lipolist
Radnički (Kl)
3
3
|
08.05.2022 | Lipolist | 3 : 3 | Radnički (Kl) | |||||
08.05
Podrinje
Vidojevica
4
0
|
08.05.2022 | Podrinje | 4 : 0 | Vidojevica | |||||
08.05
Radnički (Ko)
Milan Orlić
1
2
|
08.05.2022 | Radnički (Ko) | 1 : 2 | Milan Orlić |
08.05
16:30
Avijatičar Vranjani
Crnokosa
1
2
|
08.05.2022 16:30 | Avijatičar Vranjani | 1 : 2 | Crnokosa | |||||
08.05
16:30
Višesava
Čajetina
5
0
|
08.05.2022 16:30 | Višesava | 5 : 0 | Čajetina | |||||
08.05
11:00
Polet
Omladinac
2
0
|
08.05.2022 11:00 | Polet | 2 : 0 | Omladinac | |||||
08.05
16:30
Lazarica
Ježevica
3
1
|
08.05.2022 16:30 | Lazarica | 3 : 1 | Ježevica |
08.05
16:30
Sečica
Prvi partizan
2
8
|
08.05.2022 16:30 | Sečica | 2 : 8 | Prvi partizan | |||||
08.05
16:30
Plavi Tok
OFK Kotroman
2
3
|
08.05.2022 16:30 | Plavi Tok | 2 : 3 | OFK Kotroman | |||||
08.05
16:30
Tara
Rampa
3
3
|
08.05.2022 16:30 | Tara | 3 : 3 | Rampa | |||||
08.05
16:30
Perućac
Jedinstvo
1
1
|
08.05.2022 16:30 | Perućac | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.05
16:30
Bakionica
Sloga
2
2
|
08.05.2022 16:30 | Bakionica | 2 : 2 | Sloga |
08.05
16:30
Vihor
Lugina
0
1
|
08.05.2022 16:30 | Vihor | 0 : 1 | Lugina | |||||
08.05
16:30
BSK Bujanovac
Mladost (S)
4
0
|
08.05.2022 16:30 | BSK Bujanovac | 4 : 0 | Mladost (S) | |||||
08.05
16:30
Pavlovac
Mineralac
1
2
|
08.05.2022 16:30 | Pavlovac | 1 : 2 | Mineralac | |||||
08.05
16:30
Radnički 2021
Mladost (B)
3
0
|
08.05.2022 16:30 | Radnički 2021 | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
08.05
16:30
FSU Južna pruga
Čelik
3
2
|
08.05.2022 16:30 | FSU Južna pruga | 3 : 2 | Čelik |
08.05
16:00
Moravac
Mineralac
1
4
|
08.05.2022 16:00 | Moravac | 1 : 4 | Mineralac |
08.05
16:30
OFK Dif
Ibar
1
2
|
08.05.2022 16:30 | OFK Dif | 1 : 2 | Ibar |
08.05
11:00
Lukavac
Dračić 2018
3
2
|
08.05.2022 11:00 | Lukavac | 3 : 2 | Dračić 2018 | |||||
08.05
11:00
Stari drugari
Jadar 2013
9
0
|
08.05.2022 11:00 | Stari drugari | 9 : 0 | Jadar 2013 | |||||
08.05
11:00
OFK Povlen
Mali korak
1
5
|
08.05.2022 11:00 | OFK Povlen | 1 : 5 | Mali korak | |||||
08.05
11:00
Polet
Popadić
2
0
|
08.05.2022 11:00 | Polet | 2 : 0 | Popadić | |||||
08.05
16:00
Tešnjar
Rakac Stave
1
1
|
08.05.2022 16:00 | Tešnjar | 1 : 1 | Rakac Stave | |||||
08.05
11:00
Kolubara 2
Rajac
0
4
|
08.05.2022 11:00 | Kolubara 2 | 0 : 4 | Rajac |
08.05
17:00
Graničar
Terekveš
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Graničar | 2 : 1 | Terekveš | |||||
08.05
17:00
Omladinac (D)
Kula
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Omladinac (D) | 3 : 0 | Kula | |||||
08.05
17:00
Aleksa Šantić
OFK Odžaci
0
3
|
08.05.2022 17:00 | Aleksa Šantić | 0 : 3 | OFK Odžaci | |||||
08.05
17:00
Polet
Omladinac (B)
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Polet | 3 : 1 | Omladinac (B) | |||||
08.05
17:00
Mladost
Zadrugar
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
08.05
17:00
Hajduk
BSK
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Hajduk | 3 : 0 | BSK |
08.05
Ribnik
Poljoprivrednik
3
1
|
08.05.2022 | Ribnik | 3 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
08.05
Donji Kopaonik
Polet 57
2
3
|
08.05.2022 | Donji Kopaonik | 2 : 3 | Polet 57 | |||||
08.05
Vinogradar
Stari Trstenik
3
3
|
08.05.2022 | Vinogradar | 3 : 3 | Stari Trstenik |
08.05
17:00
Pobeda
Mladost (V)
2
4
|
08.05.2022 17:00 | Pobeda | 2 : 4 | Mladost (V) | |||||
08.05
17:00
Mundial
BSK Bavanište
2
4
|
08.05.2022 17:00 | Mundial | 2 : 4 | BSK Bavanište | |||||
08.05
17:00
Omladinac 1927
Proleter (M)
1
1
|
08.05.2022 17:00 | Omladinac 1927 | 1 : 1 | Proleter (M) | |||||
08.05
17:00
Glogonj
Radnički (B)
2
0
|
08.05.2022 17:00 | Glogonj | 2 : 0 | Radnički (B) | |||||
08.05
17:00
Unirea
Omladinac (D)
4
0
|
08.05.2022 17:00 | Unirea | 4 : 0 | Omladinac (D) |
08.05
16:00
Mladost (V)
Joševa
1
0
|
08.05.2022 16:00 | Mladost (V) | 1 : 0 | Joševa | |||||
08.05
16:00
Polet (DL)
OFK Paljuvi
0
3
|
08.05.2022 16:00 | Polet (DL) | 0 : 3 | OFK Paljuvi | |||||
08.05
11:00
Omladinac (K)
Tvrdojevac
1
0
|
08.05.2022 11:00 | Omladinac (K) | 1 : 0 | Tvrdojevac | |||||
08.05
16:00
Pambukovica
Ratkovac
0
2
|
08.05.2022 16:00 | Pambukovica | 0 : 2 | Ratkovac | |||||
08.05
16:00
Polet (T)
Sovljak
0
1
|
08.05.2022 16:00 | Polet (T) | 0 : 1 | Sovljak |
08.05
17:00
PSK Putinci
Mladost
2
6
|
08.05.2022 17:00 | PSK Putinci | 2 : 6 | Mladost | |||||
08.05
17:00
ČSK Čortanovci
Srem
1
2
|
08.05.2022 17:00 | ČSK Čortanovci | 1 : 2 | Srem | |||||
08.05
17:00
Šumar
Polet
4
1
|
08.05.2022 17:00 | Šumar | 4 : 1 | Polet | |||||
08.05
17:00
Hajduk 1932
Rudar
5
0
|
08.05.2022 17:00 | Hajduk 1932 | 5 : 0 | Rudar | |||||
08.05
17:00
Napredak
Krušedol
1
1
|
08.05.2022 17:00 | Napredak | 1 : 1 | Krušedol | |||||
08.05
17:00
Fruškogorac
Jedinstvo
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Fruškogorac | 3 : 0 | Jedinstvo |
08.05
17:00
Potisje
OFK Stajićevo
1
5
|
08.05.2022 17:00 | Potisje | 1 : 5 | OFK Stajićevo | |||||
08.05
17:00
OFK Gradnulica
Tisa 1933
4
1
|
08.05.2022 17:00 | OFK Gradnulica | 4 : 1 | Tisa 1933 | |||||
08.05
17:00
Radnički 1911
Bilećanin
2
0
|
08.05.2022 17:00 | Radnički 1911 | 2 : 0 | Bilećanin | |||||
08.05
17:00
Naftagas
Zadrugar
4
7
|
08.05.2022 17:00 | Naftagas | 4 : 7 | Zadrugar | |||||
08.05
17:00
MSK
Partizan
3
0
|
08.05.2022 17:00 | MSK | 3 : 0 | Partizan | |||||
08.05
17:00
Mladost
Lehel
3
2
|
08.05.2022 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Lehel |
08.05
11:00
Šumadija
Marjan MB
3
0
|
08.05.2022 11:00 | Šumadija | 3 : 0 | Marjan MB | |||||
08.05
11:00
Lemind 1953
Gradac
2
0
|
08.05.2022 11:00 | Lemind 1953 | 2 : 0 | Gradac | |||||
08.05
11:00
Rudar 1973
Radnički (P)
2
6
|
08.05.2022 11:00 | Rudar 1973 | 2 : 6 | Radnički (P) |
08.05
17:00
Antimon
Jedinstvo
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Antimon | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.05
17:00
TE Gučevo
Jelav
1
2
|
08.05.2022 17:00 | TE Gučevo | 1 : 2 | Jelav | |||||
08.05
17:00
Jadar 1961
Sinđelić
7
2
|
08.05.2022 17:00 | Jadar 1961 | 7 : 2 | Sinđelić | |||||
08.05
17:00
7. Juli
Prva Iskra
0
5
|
08.05.2022 17:00 | 7. Juli | 0 : 5 | Prva Iskra | |||||
08.05
17:00
Mladost (DB)
Studenac
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Mladost (DB) | 2 : 1 | Studenac |
08.05
16:30
Stojnik
Popović
0
3
|
08.05.2022 16:30 | Stojnik | 0 : 3 | Popović | |||||
08.05
16:30
OFK Rogača
Nemenikuće
8
2
|
08.05.2022 16:30 | OFK Rogača | 8 : 2 | Nemenikuće | |||||
08.05
16:30
OFK Slatina
Sopot
1
2
|
08.05.2022 16:30 | OFK Slatina | 1 : 2 | Sopot | |||||
08.05
16:30
Sibnica
Vojvoda
0
4
|
08.05.2022 16:30 | Sibnica | 0 : 4 | Vojvoda | |||||
08.05
16:30
Vis
Mladost (MI)
4
1
|
08.05.2022 16:30 | Vis | 4 : 1 | Mladost (MI) | |||||
08.05
16:30
Mali Požarevac
Crvena zvezda
4
2
|
08.05.2022 16:30 | Mali Požarevac | 4 : 2 | Crvena zvezda |
08.05
11:00
Polet
Rojkovac
2
5
|
08.05.2022 11:00 | Polet | 2 : 5 | Rojkovac | |||||
08.05
17:00
Rvati
Skela
2
6
|
08.05.2022 17:00 | Rvati | 2 : 6 | Skela | |||||
08.05
17:00
Duboko
Pobednik
4
1
|
08.05.2022 17:00 | Duboko | 4 : 1 | Pobednik | |||||
08.05
17:00
Munja
Partizan
1
4
|
08.05.2022 17:00 | Munja | 1 : 4 | Partizan |
08.05
17:00
Rudar
Omladinac
6
0
|
08.05.2022 17:00 | Rudar | 6 : 0 | Omladinac | |||||
08.05
17:00
Radnički
Sloga
4
2
|
08.05.2022 17:00 | Radnički | 4 : 2 | Sloga | |||||
08.05
17:00
OFK Batinac
Šumadija
2
1
|
08.05.2022 17:00 | OFK Batinac | 2 : 1 | Šumadija | |||||
08.05
17:00
Donja Mutnica
Pomoravlje
5
1
|
08.05.2022 17:00 | Donja Mutnica | 5 : 1 | Pomoravlje | |||||
08.05
17:00
15. Avgust 1950
Planinac
2
0
|
08.05.2022 17:00 | 15. Avgust 1950 | 2 : 0 | Planinac | |||||
08.05
17:00
Sinđelić
Beljanica
6
2
|
08.05.2022 17:00 | Sinđelić | 6 : 2 | Beljanica |
08.05
16:30
Busije
Rekreativo 011
6
0
|
08.05.2022 16:30 | Busije | 6 : 0 | Rekreativo 011 | |||||
08.05
10:00
Bežanija
Borac
1
1
|
08.05.2022 10:00 | Bežanija | 1 : 1 | Borac | |||||
08.05
16:30
Šumadinac
Novi Beograd
0
3
|
08.05.2022 16:30 | Šumadinac | 0 : 3 | Novi Beograd | |||||
08.05
11:00
13. maj
Velika Moštanica
3
0
|
08.05.2022 11:00 | 13. maj | 3 : 0 | Velika Moštanica | |||||
08.05
13:30
BUSK
Dedinje
3
3
|
08.05.2022 13:30 | BUSK | 3 : 3 | Dedinje |
08.05
16:30
Bratstvo
Pinosava
4
2
|
08.05.2022 16:30 | Bratstvo | 4 : 2 | Pinosava | |||||
08.05
11:00
Mladi proleter
Palilulac
4
1
|
08.05.2022 11:00 | Mladi proleter | 4 : 1 | Palilulac | |||||
08.05
16:30
Sveti Stefan
OFK Lug 2020
3
2
|
08.05.2022 16:30 | Sveti Stefan | 3 : 2 | OFK Lug 2020 | |||||
08.05
16:30
Minel
Resnik
4
0
|
08.05.2022 16:30 | Minel | 4 : 0 | Resnik | |||||
08.05
16:30
Avala 1939
OFK Crvenka
3
0
|
08.05.2022 16:30 | Avala 1939 | 3 : 0 | OFK Crvenka |
08.05
11:00
Divostin
Kragujevac
1
1
|
08.05.2022 11:00 | Divostin | 1 : 1 | Kragujevac | |||||
08.05
16:30
21. oktobar
OFK Bagremar
4
1
|
08.05.2022 16:30 | 21. oktobar | 4 : 1 | OFK Bagremar | |||||
08.05
16:30
Seljak
OFK Žeželj
5
2
|
08.05.2022 16:30 | Seljak | 5 : 2 | OFK Žeželj | |||||
08.05
16:30
Jadran
Dobrača
5
1
|
08.05.2022 16:30 | Jadran | 5 : 1 | Dobrača |
08.05
11:00
Karađorđe
Kruševica 1980
3
1
|
08.05.2022 11:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Kruševica 1980 |
08.05
17:00
Morava
Mladost (G)
0
1
|
08.05.2022 17:00 | Morava | 0 : 1 | Mladost (G) | |||||
08.05
17:00
Šantarovac
Vinorača
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Šantarovac | 2 : 1 | Vinorača | |||||
08.05
17:00
Ursule
Trnava
4
2
|
08.05.2022 17:00 | Ursule | 4 : 2 | Trnava | |||||
08.05
17:00
Bratstvo
Mladost (T)
1
3
|
08.05.2022 17:00 | Bratstvo | 1 : 3 | Mladost (T) | |||||
08.05
17:00
Vinogradar
Šumadinac
9
1
|
08.05.2022 17:00 | Vinogradar | 9 : 1 | Šumadinac |
08.05
11:00
Gorski Car
Kalipolje
4
1
|
08.05.2022 11:00 | Gorski Car | 4 : 1 | Kalipolje | |||||
08.05
16:30
Venčani
Kopljari
4
3
|
08.05.2022 16:30 | Venčani | 4 : 3 | Kopljari | |||||
08.05
16:30
Trešnjevica
Mladost (J)
5
1
|
08.05.2022 16:30 | Trešnjevica | 5 : 1 | Mladost (J) | |||||
08.05
16:30
Šamot
Šumadinac
1
5
|
08.05.2022 16:30 | Šamot | 1 : 5 | Šumadinac |
08.05
17:00
Slavija (P)
Neštin
4
1
|
08.05.2022 17:00 | Slavija (P) | 4 : 1 | Neštin | |||||
08.05
17:00
Krivanj
Borac
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Krivanj | 2 : 1 | Borac | |||||
08.05
17:00
Maglić
Tvrđava
4
0
|
08.05.2022 17:00 | Maglić | 4 : 0 | Tvrđava | |||||
08.05
17:00
Mladost
Bački Hajduk
4
0
|
08.05.2022 17:00 | Mladost | 4 : 0 | Bački Hajduk | |||||
08.05
17:00
Bačka (D)
Kulpin
5
1
|
08.05.2022 17:00 | Bačka (D) | 5 : 1 | Kulpin |
08.05
17:00
Mladost
Gorki
3
2
|
08.05.2022 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Gorki | |||||
08.05
17:00
Petlovača
Budućnost (Z)
1
3
|
08.05.2022 17:00 | Petlovača | 1 : 3 | Budućnost (Z) | |||||
08.05
17:00
Duško
Milicionar
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Duško | 2 : 1 | Milicionar | |||||
08.05
17:00
Budućnost (PD)
Mladi borac
1
3
|
08.05.2022 17:00 | Budućnost (PD) | 1 : 3 | Mladi borac | |||||
08.05
17:00
Sloboda
Napredak
2
2
|
08.05.2022 17:00 | Sloboda | 2 : 2 | Napredak | |||||
08.05
17:00
Stojan Lazarac
Omladinac
11
0
|
08.05.2022 17:00 | Stojan Lazarac | 11 : 0 | Omladinac | |||||
08.05
17:00
Sloga
Torpedo
1
5
|
08.05.2022 17:00 | Sloga | 1 : 5 | Torpedo |
08.05
11:00
Gruža
Granit
0
1
|
08.05.2022 11:00 | Gruža | 0 : 1 | Granit | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (G)
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Jedinstvo (D) | 3 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
08.05
17:00
Popovići Vrnjci
Mineral 2015
4
2
|
08.05.2022 17:00 | Popovići Vrnjci | 4 : 2 | Mineral 2015 | |||||
08.05
17:00
Jovo Kursula
Omladinac
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Jovo Kursula | 3 : 1 | Omladinac | |||||
08.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Studen Vitez
2
3
|
08.05.2022 17:00 | Kraljevo Hajduk | 2 : 3 | Studen Vitez | |||||
08.05
11:00
Miločajac
Lazac
5
0
|
08.05.2022 11:00 | Miločajac | 5 : 0 | Lazac |
08.05
16:30
Vlašić
OFK Letnjikovac 1983
4
3
|
08.05.2022 16:30 | Vlašić | 4 : 3 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
08.05
16:30
Jevremovac
Dumača
2
0
|
08.05.2022 16:30 | Jevremovac | 2 : 0 | Dumača | |||||
08.05
16:30
Dobrava
Sloga (M)
1
4
|
08.05.2022 16:30 | Dobrava | 1 : 4 | Sloga (M) | |||||
08.05
16:30
Sloga (K)
Pričinović
1
1
|
08.05.2022 16:30 | Sloga (K) | 1 : 1 | Pričinović | |||||
08.05
16:30
Mladost (PP)
Dobrava Žabar 2020
4
3
|
08.05.2022 16:30 | Mladost (PP) | 4 : 3 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
08.05
16:30
Mrovska
Trešnjevka
2
2
|
08.05.2022 16:30 | Mrovska | 2 : 2 | Trešnjevka | |||||
08.05
17:00
Šipurske livade
Vojvoda Stepa Stepanović
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Šipurske livade | 2 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović |
08.05
17:00
Sloga 1948
Novoselac
1
1
|
08.05.2022 17:00 | Sloga 1948 | 1 : 1 | Novoselac | |||||
08.05
17:00
Sloga (DT)
Mladost
2
2
|
08.05.2022 17:00 | Sloga (DT) | 2 : 2 | Mladost | |||||
08.05
17:00
Jasenovik 2018
Vrtište
0
2
|
08.05.2022 17:00 | Jasenovik 2018 | 0 : 2 | Vrtište | |||||
08.05
17:00
Supovac
Mezgraja
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Supovac | 2 : 1 | Mezgraja | |||||
08.05
17:00
Spartak
Real Niš
1
2
|
08.05.2022 17:00 | Spartak | 1 : 2 | Real Niš | |||||
08.05
11:00
Standard 2021
Mramor
1
3
|
08.05.2022 11:00 | Standard 2021 | 1 : 3 | Mramor |
08.05
17:00
Roham
Jedinstvo (NB)
0
1
|
08.05.2022 17:00 | Roham | 0 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
08.05
17:00
Proleter
Terekveš
2
3
|
08.05.2022 17:00 | Proleter | 2 : 3 | Terekveš | |||||
08.05
17:00
2. Oktobar
Omladinac
4
0
|
08.05.2022 17:00 | 2. Oktobar | 4 : 0 | Omladinac | |||||
08.05
17:00
Napredak
1. Oktobar
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Napredak | 2 : 1 | 1. Oktobar |
08.05
16:00
Planinac
Gavrilo Princip
3
0
|
08.05.2022 16:00 | Planinac | 3 : 0 | Gavrilo Princip | |||||
08.05
16:00
Gaučosi
Remont
2
4
|
08.05.2022 16:00 | Gaučosi | 2 : 4 | Remont | |||||
08.05
16:00
Morava
Mršinci
2
0
|
08.05.2022 16:00 | Morava | 2 : 0 | Mršinci | |||||
08.05
16:00
Gladijator
Tigrovi Mija Gold
0
3
|
08.05.2022 16:00 | Gladijator | 0 : 3 | Tigrovi Mija Gold | |||||
08.05
16:00
Vujan
Malba
0
0
|
08.05.2022 16:00 | Vujan | 0 : 0 | Malba | |||||
08.05
Prijatelji
Budućnost
|
08.05.2022 | Prijatelji | : | Budućnost |
08.05
16:30
Beli Orao
Batovac
3
0
|
08.05.2022 16:30 | Beli Orao | 3 : 0 | Batovac | |||||
08.05
16:30
BSK 1931
Ljubičevo
4
2
|
08.05.2022 16:30 | BSK 1931 | 4 : 2 | Ljubičevo | |||||
08.05
16:30
Napredak 1934
Mlava (B)
4
3
|
08.05.2022 16:30 | Napredak 1934 | 4 : 3 | Mlava (B) | |||||
08.05
16:30
Mladi Borac
Barič
2
1
|
08.05.2022 16:30 | Mladi Borac | 2 : 1 | Barič | |||||
08.05
16:30
Dizel
Polet (V)
5
0
|
08.05.2022 16:30 | Dizel | 5 : 0 | Polet (V) | |||||
08.05
16:30
Stig 1955
Napredak (B)
0
3
|
08.05.2022 16:30 | Stig 1955 | 0 : 3 | Napredak (B) |
08.05
16:30
Napredak (S)
Sloga 1945
0
2
|
08.05.2022 16:30 | Napredak (S) | 0 : 2 | Sloga 1945 | |||||
08.05
16:30
Mladost (K)
Pobeda 1953
2
1
|
08.05.2022 16:30 | Mladost (K) | 2 : 1 | Pobeda 1953 | |||||
08.05
16:30
Rade Milošević
Trgovački
1
3
|
08.05.2022 16:30 | Rade Milošević | 1 : 3 | Trgovački | |||||
08.05
16:30
Jedinstvo (S)
Manastirica
8
1
|
08.05.2022 16:30 | Jedinstvo (S) | 8 : 1 | Manastirica | |||||
08.05
16:30
Integral
Jasenovac
1
1
|
08.05.2022 16:30 | Integral | 1 : 1 | Jasenovac | |||||
08.05
16:30
Mlava (ML)
Zadrugar 1947
1
2
|
08.05.2022 16:30 | Mlava (ML) | 1 : 2 | Zadrugar 1947 |
08.05
11:00
Borac
Padež
3
0
|
08.05.2022 11:00 | Borac | 3 : 0 | Padež | |||||
08.05
16:30
Sloga
Veliki Suvodol
2
2
|
08.05.2022 16:30 | Sloga | 2 : 2 | Veliki Suvodol | |||||
08.05
16:30
Nišavac
Lokomotiva
4
0
|
08.05.2022 16:30 | Nišavac | 4 : 0 | Lokomotiva |
08.05
11:00
Tempo
Škriljac
1
3
|
08.05.2022 11:00 | Tempo | 1 : 3 | Škriljac | |||||
08.05
11:00
Jedinstvo
Rutevac
5
0
|
08.05.2022 11:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Rutevac | |||||
08.05
11:00
Sloga
Rudar 2016
3
2
|
08.05.2022 11:00 | Sloga | 3 : 2 | Rudar 2016 | |||||
08.05
11:00
Napredak 2012
Polet
2
0
|
08.05.2022 11:00 | Napredak 2012 | 2 : 0 | Polet | |||||
08.05
17:00
Borac
Crvena zvezda
1
4
|
08.05.2022 17:00 | Borac | 1 : 4 | Crvena zvezda |
08.05
16:30
Badljevica
Stari Hrast 2018
3
4
|
08.05.2022 16:30 | Badljevica | 3 : 4 | Stari Hrast 2018 | |||||
08.05
16:30
Jezava
Skobalj
0
0
|
08.05.2022 16:30 | Jezava | 0 : 0 | Skobalj | |||||
08.05
16:30
Budućnost
Vožd 2020
0
4
|
08.05.2022 16:30 | Budućnost | 0 : 4 | Vožd 2020 | |||||
08.05
16:30
Godomin
Landol
3
3
|
08.05.2022 16:30 | Godomin | 3 : 3 | Landol | |||||
08.05
16:30
Lunjevac
Proleter 1947
2
1
|
08.05.2022 16:30 | Lunjevac | 2 : 1 | Proleter 1947 |
08.05
17:00
Jelica
Bratstvo
0
1
|
08.05.2022 17:00 | Jelica | 0 : 1 | Bratstvo | |||||
08.05
17:00
Vrelo
Sloga
0
3
|
08.05.2022 17:00 | Vrelo | 0 : 3 | Sloga | |||||
08.05
17:00
Gradina
Devići
1
4
|
08.05.2022 17:00 | Gradina | 1 : 4 | Devići |
08.05
17:00
Tromeđa
Jadran
2
2
|
08.05.2022 17:00 | Tromeđa | 2 : 2 | Jadran | |||||
08.05
17:00
Tisa
Jedinstvo (SK)
2
2
|
08.05.2022 17:00 | Tisa | 2 : 2 | Jedinstvo (SK) | |||||
08.05
17:00
Šampion
Graničar
1
3
|
08.05.2022 17:00 | Šampion | 1 : 3 | Graničar | |||||
08.05
17:00
Čoka
Jedinstvo (M)
4
0
|
08.05.2022 17:00 | Čoka | 4 : 0 | Jedinstvo (M) |
08.05
17:00
Graničar (A)
OFK Bikić
0
3
|
08.05.2022 17:00 | Graničar (A) | 0 : 3 | OFK Bikić | |||||
08.05
17:00
Graničar (K)
Hajduk
2
0
|
08.05.2022 17:00 | Graničar (K) | 2 : 0 | Hajduk | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo
Srem
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Srem | |||||
08.05
17:00
OFK Zeka Buljubaša
LSK Laćarak
4
0
|
08.05.2022 17:00 | OFK Zeka Buljubaša | 4 : 0 | LSK Laćarak | |||||
08.05
10:00
Fruška Gora
Erdevik 2017
0
1
|
08.05.2022 10:00 | Fruška Gora | 0 : 1 | Erdevik 2017 | |||||
08.05
17:00
Zmaj
Obilić 1993
3
6
|
08.05.2022 17:00 | Zmaj | 3 : 6 | Obilić 1993 |
08.05
17:00
Brezak
Backovac Junajted
0
0
|
08.05.2022 17:00 | Brezak | 0 : 0 | Backovac Junajted | |||||
08.05
14:00
Šilopaj
Semedraž
1
3
|
08.05.2022 14:00 | Šilopaj | 1 : 3 | Semedraž | |||||
08.05
17:00
Takovski Ustanak
Majdan
4
3
|
08.05.2022 17:00 | Takovski Ustanak | 4 : 3 | Majdan | |||||
08.05
17:00
Jablanica
FC Stella Rossa
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Jablanica | 2 : 1 | FC Stella Rossa | |||||
08.05
14:00
Ozremica
Omladinac
5
0
|
08.05.2022 14:00 | Ozremica | 5 : 0 | Omladinac |
08.05
10:00
Sloga 1980
Jugovići 1976
1
0
|
08.05.2022 10:00 | Sloga 1980 | 1 : 0 | Jugovići 1976 | |||||
08.05
13:00
Arbanasce
Balajnac 2019
8
0
|
08.05.2022 13:00 | Arbanasce | 8 : 0 | Balajnac 2019 | |||||
08.05
10:00
Omladinac 1977
Koprijan
3
0
|
08.05.2022 10:00 | Omladinac 1977 | 3 : 0 | Koprijan | |||||
08.05
13:00
Lepaja 2018
Jastrebac 1979
2
7
|
08.05.2022 13:00 | Lepaja 2018 | 2 : 7 | Jastrebac 1979 |
08.05
17:00
Hajduk 1950
Žednik
5
6
|
08.05.2022 17:00 | Hajduk 1950 | 5 : 6 | Žednik | |||||
08.05
17:00
Elektrovojvodina
SFU Graničar 024
7
1
|
08.05.2022 17:00 | Elektrovojvodina | 7 : 1 | SFU Graničar 024 | |||||
08.05
17:00
Čantavir
Solid
4
1
|
08.05.2022 17:00 | Čantavir | 4 : 1 | Solid | |||||
08.05
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Vinogradar
0
3
|
08.05.2022 17:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
08.05
17:00
Palić
Udarnik Višnjevac
2
5
|
08.05.2022 17:00 | Palić | 2 : 5 | Udarnik Višnjevac | |||||
08.05
17:00
Bikovo
Lokomotiva
0
2
|
08.05.2022 17:00 | Bikovo | 0 : 2 | Lokomotiva |
08.05
17:00
Ratar
Banat (D)
6
4
|
08.05.2022 17:00 | Ratar | 6 : 4 | Banat (D) | |||||
08.05
17:00
Ševac
Borac (VS)
5
2
|
08.05.2022 17:00 | Ševac | 5 : 2 | Borac (VS) | |||||
08.05
17:00
Polet
Vitorul
1
0
|
08.05.2022 17:00 | Polet | 1 : 0 | Vitorul | |||||
08.05
17:00
Partizan
Sloga (M)
4
0
|
08.05.2022 17:00 | Partizan | 4 : 0 | Sloga (M) | |||||
08.05
17:00
Dunav
Graničar
4
0
|
08.05.2022 17:00 | Dunav | 4 : 0 | Graničar | |||||
08.05
17:00
Omladinac
Banat (I)
3
2
|
08.05.2022 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Banat (I) |
08.05
17:00
Budućnost 1948
Pobeda
1
3
|
08.05.2022 17:00 | Budućnost 1948 | 1 : 3 | Pobeda | |||||
08.05
17:00
Bukovac
Udarnik
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Bukovac | 2 : 1 | Udarnik |
08.05
16:30
Obilić
Karadjordje
3
2
|
08.05.2022 16:30 | Obilić | 3 : 2 | Karadjordje | |||||
08.05
16:30
Bresje Superior
Omladinac
2
3
|
08.05.2022 16:30 | Bresje Superior | 2 : 3 | Omladinac |
08.05
11:00
Marina Kutina
Elid
5
0
|
08.05.2022 11:00 | Marina Kutina | 5 : 0 | Elid | |||||
08.05
17:00
Grkinja
10. februar
4
2
|
08.05.2022 17:00 | Grkinja | 4 : 2 | 10. februar |
08.05
Pobeda
Mladost
0
5
|
08.05.2022 | Pobeda | 0 : 5 | Mladost | |||||
08.05
Jedinstvo
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
1
2
|
08.05.2022 | Jedinstvo | 1 : 2 | Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo | |||||
08.05
Tomislavci
Sloboda
2
0
|
08.05.2022 | Tomislavci | 2 : 0 | Sloboda |
08.05
17:00
Krivelj
Mladost
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Krivelj | 2 : 1 | Mladost | |||||
08.05
17:00
Vrelo
OFK Tamnič
5
0
|
08.05.2022 17:00 | Vrelo | 5 : 0 | OFK Tamnič |
08.05
17:00
Egeta
Omladinac
2
0
|
08.05.2022 17:00 | Egeta | 2 : 0 | Omladinac | |||||
08.05
17:00
Kladušnica
Rtkovo
5
0
|
08.05.2022 17:00 | Kladušnica | 5 : 0 | Rtkovo |
08.05
14:20
Gorobilje
Duškovci
3
1
|
08.05.2022 14:20 | Gorobilje | 3 : 1 | Duškovci |
08.05
11:00
Kapidžija
Naupare
0
4
|
08.05.2022 11:00 | Kapidžija | 0 : 4 | Naupare | |||||
08.05
17:00
Makrešane
Bukovica
10
0
|
08.05.2022 17:00 | Makrešane | 10 : 0 | Bukovica | |||||
08.05
11:00
Konjuh
Borac
3
3
|
08.05.2022 11:00 | Konjuh | 3 : 3 | Borac |
08.05
17:30
OFK Sirig
Obilić
3
0
|
08.05.2022 17:30 | OFK Sirig | 3 : 0 | Obilić | |||||
08.05
17:30
Susek
Hajduk (Č)
5
1
|
08.05.2022 17:30 | Susek | 5 : 1 | Hajduk (Č) | |||||
08.05
17:30
OFK Hajduk
Železničar
3
4
|
08.05.2022 17:30 | OFK Hajduk | 3 : 4 | Železničar | |||||
08.05
10:00
Moskva
Titel
4
2
|
08.05.2022 10:00 | Moskva | 4 : 2 | Titel | |||||
08.05
17:30
Borac
Hajduk (G)
3
2
|
08.05.2022 17:30 | Borac | 3 : 2 | Hajduk (G) | |||||
08.05
17:30
Sloga
Proleter
2
5
|
08.05.2022 17:30 | Sloga | 2 : 5 | Proleter | |||||
08.05
17:30
Vinogradar
Bačka
3
6
|
08.05.2022 17:30 | Vinogradar | 3 : 6 | Bačka | |||||
08.05
17:30
Čenej
Miletić
0
1
|
08.05.2022 17:30 | Čenej | 0 : 1 | Miletić |
08.05
17:00
Sloven
Kameni
1
4
|
08.05.2022 17:00 | Sloven | 1 : 4 | Kameni | |||||
08.05
17:00
Vitez
OFK Brestač
0
4
|
08.05.2022 17:00 | Vitez | 0 : 4 | OFK Brestač | |||||
08.05
17:00
Mladost 1935
Kupinovo
5
4
|
08.05.2022 17:00 | Mladost 1935 | 5 : 4 | Kupinovo |
08.05
17:00
KSK Konak 1926
Jedinstvo 2014
4
0
|
08.05.2022 17:00 | KSK Konak 1926 | 4 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
08.05
17:00
Borac
Proleter
5
1
|
08.05.2022 17:00 | Borac | 5 : 1 | Proleter | |||||
08.05
17:00
Sloga
Zlatica
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Zlatica |
08.05
17:00
Crvena zastava
Rekreativo
0
1
|
08.05.2022 17:00 | Crvena zastava | 0 : 1 | Rekreativo | |||||
08.05
17:00
Proleter
Ljubinić
4
1
|
08.05.2022 17:00 | Proleter | 4 : 1 | Ljubinić | |||||
08.05
17:00
OFK Urovci
Belo Polje
4
2
|
08.05.2022 17:00 | OFK Urovci | 4 : 2 | Belo Polje |
08.05
17:00
Bobovik
Provo 2015
2
0
|
08.05.2022 17:00 | Bobovik | 2 : 0 | Provo 2015 | |||||
08.05
11:00
Belpos
Jedinstvo 2014
0
2
|
08.05.2022 11:00 | Belpos | 0 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
08.05
17:00
Verko
Torpedo
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Verko | 3 : 1 | Torpedo | |||||
08.05
11:00
Skupljen 2013
Polet
0
4
|
08.05.2022 11:00 | Skupljen 2013 | 0 : 4 | Polet | |||||
08.05
11:00
Petrovac 74
Hajduk
3
1
|
08.05.2022 11:00 | Petrovac 74 | 3 : 1 | Hajduk |
08.05
16:30
Vranić
Veliki Borak
7
0
|
08.05.2022 16:30 | Vranić | 7 : 0 | Veliki Borak | |||||
08.05
16:30
Rušanj
OFK Borac
7
2
|
08.05.2022 16:30 | Rušanj | 7 : 2 | OFK Borac |
08.05
16:30
Kremenac
Borba
3
1
|
08.05.2022 16:30 | Kremenac | 3 : 1 | Borba | |||||
08.05
16:30
Bukorovac
Šumadija
0
2
|
08.05.2022 16:30 | Bukorovac | 0 : 2 | Šumadija | |||||
08.05
16:30
Azbest
Hajduk 1936
3
4
|
08.05.2022 16:30 | Azbest | 3 : 4 | Hajduk 1936 |
08.05
17:00
Mladost 1925
Milakovac 2018
1
2
|
08.05.2022 17:00 | Mladost 1925 | 1 : 2 | Milakovac 2018 | |||||
08.05
17:00
Morava (S)
Mladost 1981
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Morava (S) | 2 : 1 | Mladost 1981 | |||||
08.05
17:00
Sloga Obrva
Šumadija
6
3
|
08.05.2022 17:00 | Sloga Obrva | 6 : 3 | Šumadija |
08.05
17:00
Magnohrom
Bogutovačka Banja
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Magnohrom | 3 : 0 | Bogutovačka Banja | |||||
08.05
11:00
Biljanovac
Partizan (V)
5
0
|
08.05.2022 11:00 | Biljanovac | 5 : 0 | Partizan (V) | |||||
08.05
11:00
Stara Čaršija
Budućnost
5
0
|
08.05.2022 11:00 | Stara Čaršija | 5 : 0 | Budućnost |
08.05
Omladinac (V)
Parcane
2
1
|
08.05.2022 | Omladinac (V) | 2 : 1 | Parcane | |||||
08.05
Borjak 2013
Bresno Polje
5
0
|
08.05.2022 | Borjak 2013 | 5 : 0 | Bresno Polje | |||||
08.05
17:00
Mladost 1977
Mladost (MD)
5
0
|
08.05.2022 17:00 | Mladost 1977 | 5 : 0 | Mladost (MD) | |||||
08.05
11:00
Ratajac
Gradac
0
2
|
08.05.2022 11:00 | Ratajac | 0 : 2 | Gradac |
08.05
17:00
Borac
Jedinstvo
5
3
|
08.05.2022 17:00 | Borac | 5 : 3 | Jedinstvo | |||||
08.05
17:00
Polet
Donji Petrovci
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Polet | 3 : 1 | Donji Petrovci | |||||
08.05
17:00
Hrtkovci
Fruškogorac
5
3
|
08.05.2022 17:00 | Hrtkovci | 5 : 3 | Fruškogorac |
08.05
17:00
PIK
Jedinstvo Lemeš
0
2
|
08.05.2022 17:00 | PIK | 0 : 2 | Jedinstvo Lemeš | |||||
08.05
17:00
Dinamo
Jedinstvo (R)
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Dinamo | 3 : 1 | Jedinstvo (R) | |||||
08.05
17:00
Telečka
Polet
1
0
|
08.05.2022 17:00 | Telečka | 1 : 0 | Polet |
08.05
17:00
Dražmirovac
Dobra Voda
6
0
|
08.05.2022 17:00 | Dražmirovac | 6 : 0 | Dobra Voda | |||||
08.05
17:00
Mladost
Mladi radnik
1
0
|
08.05.2022 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
08.05
17:00
Napredak
Kolonija
0
8
|
08.05.2022 17:00 | Napredak | 0 : 8 | Kolonija | |||||
08.05
17:00
Domaćin
Sloboda
0
10
|
08.05.2022 17:00 | Domaćin | 0 : 10 | Sloboda |
08.05
11:00
Budućnost 1995
Strelac 001
4
1
|
08.05.2022 11:00 | Budućnost 1995 | 4 : 1 | Strelac 001 | |||||
08.05
11:00
OFK Takovo
Vukona
3
5
|
08.05.2022 11:00 | OFK Takovo | 3 : 5 | Vukona | |||||
08.05
11:00
Tulari
Zvizdar 2012
2
0
|
08.05.2022 11:00 | Tulari | 2 : 0 | Zvizdar 2012 | |||||
08.05
11:00
Dokmir
Vrelo
0
2
|
08.05.2022 11:00 | Dokmir | 0 : 2 | Vrelo | |||||
08.05
11:00
Brezovica
Gunjevac
4
1
|
08.05.2022 11:00 | Brezovica | 4 : 1 | Gunjevac |
08.05
17:00
Bratstvo
Borac
0
4
|
08.05.2022 17:00 | Bratstvo | 0 : 4 | Borac | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo (lj)
Jedinstvo (M)
2
4
|
08.05.2022 17:00 | Jedinstvo (lj) | 2 : 4 | Jedinstvo (M) | |||||
08.05
17:00
OFK Bingula
Jednota
0
2
|
08.05.2022 17:00 | OFK Bingula | 0 : 2 | Jednota | |||||
08.05
17:00
Graničar
Napredak
0
1
|
08.05.2022 17:00 | Graničar | 0 : 1 | Napredak | |||||
08.05
17:00
Sinđelić
Omladinac
4
1
|
08.05.2022 17:00 | Sinđelić | 4 : 1 | Omladinac |
08.05
17:00
ISK Izvor
Železničar
2
0
|
08.05.2022 17:00 | ISK Izvor | 2 : 0 | Železničar | |||||
08.05
17:00
Polet
BSK
0
3
|
08.05.2022 17:00 | Polet | 0 : 3 | BSK |
08.05
17:00
Potočac
Sloboda
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Potočac | 3 : 1 | Sloboda | |||||
08.05
17:00
Moravac
Budućnost
6
0
|
08.05.2022 17:00 | Moravac | 6 : 0 | Budućnost | |||||
08.05
17:00
Hajduk
Jedinstvo
2
2
|
08.05.2022 17:00 | Hajduk | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
08.05
17:00
Napredak (Sv)
Heroj
0
4
|
08.05.2022 17:00 | Napredak (Sv) | 0 : 4 | Heroj |
08.05
17:00
Tempo
Borac
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Tempo | 3 : 0 | Borac | |||||
08.05
17:00
Kolonija
Jedinstvo
5
1
|
08.05.2022 17:00 | Kolonija | 5 : 1 | Jedinstvo |
08.05
16:30
Sloga TOP
Polet
2
1
|
08.05.2022 16:30 | Sloga TOP | 2 : 1 | Polet | |||||
08.05
16:30
Mirko Tomić
Kumane
1
8
|
08.05.2022 16:30 | Mirko Tomić | 1 : 8 | Kumane | |||||
08.05
16:30
Žika Marković - Uča
Radnički
5
2
|
08.05.2022 16:30 | Žika Marković - Uča | 5 : 2 | Radnički | |||||
08.05
16:30
Borac 2016
Mladost 1970
3
4
|
08.05.2022 16:30 | Borac 2016 | 3 : 4 | Mladost 1970 | |||||
08.05
16:30
Dunavac 1929
Baštovan 2015
0
1
|
08.05.2022 16:30 | Dunavac 1929 | 0 : 1 | Baštovan 2015 |
08.05
11:00
Tamnava
Murgaš 2012
4
0
|
08.05.2022 11:00 | Tamnava | 4 : 0 | Murgaš 2012 | |||||
08.05
11:00
OFK Stublenica
Trnjaci 2021
4
3
|
08.05.2022 11:00 | OFK Stublenica | 4 : 3 | Trnjaci 2021 | |||||
08.05
11:00
Brgule
Kolubara (LP)
0
3
|
08.05.2022 11:00 | Brgule | 0 : 3 | Kolubara (LP) | |||||
08.05
11:00
Kalenić
Rudar 1945
1
4
|
08.05.2022 11:00 | Kalenić | 1 : 4 | Rudar 1945 |
08.05
11:00
Mladost (DB)
Morava
1
3
|
08.05.2022 11:00 | Mladost (DB) | 1 : 3 | Morava |
08.05
16:30
Rubribreza
Proleter
17
0
|
08.05.2022 16:30 | Rubribreza | 17 : 0 | Proleter | |||||
08.05
11:00
Stepanje
Babajić
2
0
|
08.05.2022 11:00 | Stepanje | 2 : 0 | Babajić | |||||
08.05
16:30
Kolubara
Borac
1
1
|
08.05.2022 16:30 | Kolubara | 1 : 1 | Borac | |||||
08.05
16:30
Mladost
Izviđač
0
4
|
08.05.2022 16:30 | Mladost | 0 : 4 | Izviđač |
08.05
10:00
Sloga (J)
Selište
4
4
|
08.05.2022 10:00 | Sloga (J) | 4 : 4 | Selište | |||||
08.05
10:00
Mlava (R)
Osanica
0
1
|
08.05.2022 10:00 | Mlava (R) | 0 : 1 | Osanica |
08.05
11:00
BSK 1924
Napredak
6
1
|
08.05.2022 11:00 | BSK 1924 | 6 : 1 | Napredak | |||||
08.05
11:00
Radnik
Stig (MC)
0
5
|
08.05.2022 11:00 | Radnik | 0 : 5 | Stig (MC) |
08.05
17:00
Banatul
Naša Krajina
8
0
|
08.05.2022 17:00 | Banatul | 8 : 0 | Naša Krajina | |||||
08.05
17:00
Vladimirovac
Vojvodina
4
1
|
08.05.2022 17:00 | Vladimirovac | 4 : 1 | Vojvodina | |||||
08.05
17:00
Janošik
Rapid
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Janošik | 2 : 1 | Rapid | |||||
08.05
17:00
Dobrica
Solunac
4
0
|
08.05.2022 17:00 | Dobrica | 4 : 0 | Solunac |
08.05
10:00
Junkovac
Šumadinac
2
0
|
08.05.2022 10:00 | Junkovac | 2 : 0 | Šumadinac | |||||
08.05
10:00
Krćevac 04
Radoje Domanović
7
6
|
08.05.2022 10:00 | Krćevac 04 | 7 : 6 | Radoje Domanović | |||||
08.05
10:00
Gornja Trnava 1938
Budućnost MI
3
1
|
08.05.2022 10:00 | Gornja Trnava 1938 | 3 : 1 | Budućnost MI | |||||
08.05
10:00
Maskar
Jarmenovci
7
2
|
08.05.2022 10:00 | Maskar | 7 : 2 | Jarmenovci |
08.05
17:00
Hajduk
Borac (VG)
3
2
|
08.05.2022 17:00 | Hajduk | 3 : 2 | Borac (VG) | |||||
08.05
17:00
Pobeda
Vinogradar
1
0
|
08.05.2022 17:00 | Pobeda | 1 : 0 | Vinogradar |
08.05
17:00
Sloboda
Sloga
1
2
|
08.05.2022 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | Sloga | |||||
08.05
17:00
Napredak 2021
Planinac
0
5
|
08.05.2022 17:00 | Napredak 2021 | 0 : 5 | Planinac | |||||
08.05
17:00
Sparta
Trgovački
0
1
|
08.05.2022 17:00 | Sparta | 0 : 1 | Trgovački |
08.05
11:00
Culjković
Partizan
4
6
|
08.05.2022 11:00 | Culjković | 4 : 6 | Partizan | |||||
08.05
11:00
Jelen
Jedinstvo 2020
4
1
|
08.05.2022 11:00 | Jelen | 4 : 1 | Jedinstvo 2020 | |||||
08.05
11:00
Varna
Proleter
0
5
|
08.05.2022 11:00 | Varna | 0 : 5 | Proleter |
08.05
11:00
Rankovac
Mladost Slatina
4
0
|
08.05.2022 11:00 | Rankovac | 4 : 0 | Mladost Slatina | |||||
08.05
11:00
Bojić
Metlić
2
4
|
08.05.2022 11:00 | Bojić | 2 : 4 | Metlić | |||||
08.05
11:00
Korman
Mišar
2
2
|
08.05.2022 11:00 | Korman | 2 : 2 | Mišar | |||||
08.05
11:00
Mladost Svileuva
Zablaće
1
3
|
08.05.2022 11:00 | Mladost Svileuva | 1 : 3 | Zablaće | |||||
08.05
11:00
Jedinstvo
Borac BTG
5
2
|
08.05.2022 11:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | Borac BTG | |||||
08.05
11:00
Rudar
Sava
4
6
|
08.05.2022 11:00 | Rudar | 4 : 6 | Sava |
08.05
16:30
Pobeda
Vojvoda Milenko
0
6
|
08.05.2022 16:30 | Pobeda | 0 : 6 | Vojvoda Milenko | |||||
08.05
16:30
Sloga Vitez
Proleter 1932
1
0
|
08.05.2022 16:30 | Sloga Vitez | 1 : 0 | Proleter 1932 | |||||
08.05
16:30
Metalac
Sloga (D)
3
0
|
08.05.2022 16:30 | Metalac | 3 : 0 | Sloga (D) |
08.05
16:30
Napredak
Dunavac
4
0
|
08.05.2022 16:30 | Napredak | 4 : 0 | Dunavac | |||||
08.05
16:30
Margum
Morava 1932
2
6
|
08.05.2022 16:30 | Margum | 2 : 6 | Morava 1932 | |||||
08.05
16:30
Moravac 1933
Sopot
6
3
|
08.05.2022 16:30 | Moravac 1933 | 6 : 3 | Sopot |
08.05
11:00
Udarnik 2015
Burovac
7
1
|
08.05.2022 11:00 | Udarnik 2015 | 7 : 1 | Burovac |
08.05
11:00
BSK
Petar Dobrnjac
0
4
|
08.05.2022 11:00 | BSK | 0 : 4 | Petar Dobrnjac |
08.05
10:00
Beli Orlovi
Omladinac
3
0
|
08.05.2022 10:00 | Beli Orlovi | 3 : 0 | Omladinac |
08.05
11:00
Mladost (B)
Stolice
0
3
|
08.05.2022 11:00 | Mladost (B) | 0 : 3 | Stolice | |||||
08.05
11:00
Mladost Gradilište
Krajišnici
2
1
|
08.05.2022 11:00 | Mladost Gradilište | 2 : 1 | Krajišnici | |||||
08.05
11:00
Hajduk
Jadar
5
0
|
08.05.2022 11:00 | Hajduk | 5 : 0 | Jadar | |||||
08.05
11:00
Borac
Granit
2
2
|
08.05.2022 11:00 | Borac | 2 : 2 | Granit | |||||
08.05
11:00
14. Oktobar
Paskovac
3
2
|
08.05.2022 11:00 | 14. Oktobar | 3 : 2 | Paskovac | |||||
08.05
11:00
Gradilište
Vuk
0
5
|
08.05.2022 11:00 | Gradilište | 0 : 5 | Vuk |
08.05
11:00
Ranilović 1970
Brezovac
6
1
|
08.05.2022 11:00 | Ranilović 1970 | 6 : 1 | Brezovac | |||||
08.05
11:00
Vrbica
Misača
3
1
|
08.05.2022 11:00 | Vrbica | 3 : 1 | Misača |
08.05
17:00
Markovac
Kosmajac
2
3
|
08.05.2022 17:00 | Markovac | 2 : 3 | Kosmajac | |||||
08.05
17:00
Sloga
Borac
0
2
|
08.05.2022 17:00 | Sloga | 0 : 2 | Borac | |||||
08.05
17:00
Ivanča
Selo Mladenovac
8
1
|
08.05.2022 17:00 | Ivanča | 8 : 1 | Selo Mladenovac | |||||
08.05
17:00
Vlaška
Omladinac
|
08.05.2022 17:00 | Vlaška | : | Omladinac |
08.05
17:00
OFK Mladost
Hajduk
4
3
|
08.05.2022 17:00 | OFK Mladost | 4 : 3 | Hajduk | |||||
08.05
17:00
Gročanski fudbalski klub
Umčari
3
2
|
08.05.2022 17:00 | Gročanski fudbalski klub | 3 : 2 | Umčari |
08.05
17:00
Budućnost
Polet
|
08.05.2022 17:00 | Budućnost | : | Polet | |||||
08.05
17:00
Proleter
Sloga
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Sloga | |||||
08.05
17:00
Udarnik
Mladost
3
1
|
08.05.2022 17:00 | Udarnik | 3 : 1 | Mladost |
08.05
15:00
Crnča
Grabovica
4
7
|
08.05.2022 15:00 | Crnča | 4 : 7 | Grabovica | |||||
08.05
15:00
Selanac
Azbukovica
1
3
|
08.05.2022 15:00 | Selanac | 1 : 3 | Azbukovica |
08.05
17:00
Resava
Resavac
3
0
|
08.05.2022 17:00 | Resava | 3 : 0 | Resavac |
08.05
11:00
Radnik
Mladost
1
2
|
08.05.2022 11:00 | Radnik | 1 : 2 | Mladost | |||||
08.05
11:00
Bair
Napredak (U)
9
0
|
08.05.2022 11:00 | Bair | 9 : 0 | Napredak (U) | |||||
08.05
11:00
OFK Napredak 1933
Omladinac
1
2
|
08.05.2022 11:00 | OFK Napredak 1933 | 1 : 2 | Omladinac |
08.05
17:00
BSK
Kruševica
3
1
|
08.05.2022 17:00 | BSK | 3 : 1 | Kruševica | |||||
08.05
11:00
Kaonik
Polet
4
1
|
08.05.2022 11:00 | Kaonik | 4 : 1 | Polet | |||||
08.05
11:00
Grkljane
Vratare
3
1
|
08.05.2022 11:00 | Grkljane | 3 : 1 | Vratare | |||||
08.05
11:00
Dvorane
Mladost VPD
4
2
|
08.05.2022 11:00 | Dvorane | 4 : 2 | Mladost VPD |
08.05
16:30
Vučak
Drugovac
0
6
|
08.05.2022 16:30 | Vučak | 0 : 6 | Drugovac | |||||
08.05
16:30
OFK Slavija
Železničar
2
9
|
08.05.2022 16:30 | OFK Slavija | 2 : 9 | Železničar | |||||
08.05
16:30
Ravni Gaj
Vrbovac
2
0
|
08.05.2022 16:30 | Ravni Gaj | 2 : 0 | Vrbovac |
08.05
17:00
Morava
Lipar
6
0
|
08.05.2022 17:00 | Morava | 6 : 0 | Lipar | |||||
08.05
17:00
PSS-192
SFK Glogovac
2
4
|
08.05.2022 17:00 | PSS-192 | 2 : 4 | SFK Glogovac |
08.05
17:00
Mladost
Bratstvo
2
1
|
08.05.2022 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
08.05
17:00
TOŠK
Simm Bau
1
1
|
08.05.2022 17:00 | TOŠK | 1 : 1 | Simm Bau |
08.05
18:00
Zeta
Budućnost
2
2
|
08.05.2022 18:00 | Zeta | 2 : 2 | Budućnost | |||||
08.05
18:00
Podgorica
Jezero
0
1
|
08.05.2022 18:00 | Podgorica | 0 : 1 | Jezero | |||||
08.05
18:00
Mornar
Rudar
2
0
|
08.05.2022 18:00 | Mornar | 2 : 0 | Rudar | |||||
08.05
17:00
OFK Petrovac
Iskra
0
4
|
08.05.2022 17:00 | OFK Petrovac | 0 : 4 | Iskra | |||||
08.05
17:00
Sutjeska
Dečić
1
2
|
08.05.2022 17:00 | Sutjeska | 1 : 2 | Dečić |
08.05
15:30
Sloga (SB)
Lovćen
0
1
|
08.05.2022 15:30 | Sloga (SB) | 0 : 1 | Lovćen | |||||
08.05
15:30
Budva
Otrant Olympic
1
2
|
08.05.2022 15:30 | Budva | 1 : 2 | Otrant Olympic | |||||
08.05
15:30
Orjen
Hajduk
2
1
|
08.05.2022 15:30 | Orjen | 2 : 1 | Hajduk | |||||
08.05
15:30
Sloga (R)
Obilić
1
5
|
08.05.2022 15:30 | Sloga (R) | 1 : 5 | Obilić |
08.05
15:30
Ilarion 2
Ilarion
0
3
|
08.05.2022 15:30 | Ilarion 2 | 0 : 3 | Ilarion | |||||
08.05
15:30
Iskra 2
Zabjelo
3
5
|
08.05.2022 15:30 | Iskra 2 | 3 : 5 | Zabjelo | |||||
08.05
15:30
Ribnica
Internacional
0
17
|
08.05.2022 15:30 | Ribnica | 0 : 17 | Internacional | |||||
08.05
15:30
Drezga
Adria
4
3
|
08.05.2022 15:30 | Drezga | 4 : 3 | Adria | |||||
08.05
15:30
Olympico
Karioke
0
1
|
08.05.2022 15:30 | Olympico | 0 : 1 | Karioke |
08.05
15:00
Arsenal
Leeds United
2
1
|
08.05.2022 15:00 | Arsenal | 2 : 1 | Leeds United | |||||
08.05
15:00
Leicester City
Everton
1
2
|
08.05.2022 15:00 | Leicester City | 1 : 2 | Everton | |||||
08.05
17:30
Manchester City
Newcastle United
5
0
|
08.05.2022 17:30 | Manchester City | 5 : 0 | Newcastle United | |||||
08.05
15:00
Norwich City
West Ham United
0
4
|
08.05.2022 15:00 | Norwich City | 0 : 4 | West Ham United |
08.05
21:00
Atletico Madrid
Real Madrid
1
0
|
08.05.2022 21:00 | Atletico Madrid | 1 : 0 | Real Madrid | |||||
08.05
14:00
Getafe
Rayo Vallecano
0
0
|
08.05.2022 14:00 | Getafe | 0 : 0 | Rayo Vallecano | |||||
08.05
18:30
Espanyol
Osasuna
1
1
|
08.05.2022 18:30 | Espanyol | 1 : 1 | Osasuna | |||||
08.05
16:15
Villarreal
Sevilla
1
1
|
08.05.2022 16:15 | Villarreal | 1 : 1 | Sevilla |
08.05
17:30
Bayern
Stuttgart
2
2
|
08.05.2022 17:30 | Bayern | 2 : 2 | Stuttgart | |||||
08.05
19:30
RB Leipzig
Augsburg
4
0
|
08.05.2022 19:30 | RB Leipzig | 4 : 0 | Augsburg | |||||
08.05
15:30
Eintracht
Borussia M'gladbach
1
1
|
08.05.2022 15:30 | Eintracht | 1 : 1 | Borussia M'gladbach |
08.05
20:45
Hellas Verona
Milan
1
3
|
08.05.2022 20:45 | Hellas Verona | 1 : 3 | Milan | |||||
08.05
18:00
Salernitana
Cagliari
1
1
|
08.05.2022 18:00 | Salernitana | 1 : 1 | Cagliari | |||||
08.05
12:30
Spezia
Atalanta
1
3
|
08.05.2022 12:30 | Spezia | 1 : 3 | Atalanta | |||||
08.05
15:00
Venezia
Bologna
4
3
|
08.05.2022 15:00 | Venezia | 4 : 3 | Bologna |
08.05
15:00
Angers
Bordeaux
4
1
|
08.05.2022 15:00 | Angers | 4 : 1 | Bordeaux | |||||
08.05
15:00
Clermont
Montpellier
2
1
|
08.05.2022 15:00 | Clermont | 2 : 1 | Montpellier | |||||
08.05
17:05
Lorient
Olympique Marseille
0
3
|
08.05.2022 17:05 | Lorient | 0 : 3 | Olympique Marseille | |||||
08.05
13:00
Metz
Olympique Lyonnais
3
2
|
08.05.2022 13:00 | Metz | 3 : 2 | Olympique Lyonnais | |||||
08.05
20:45
PSG
Troyes
2
2
|
08.05.2022 20:45 | PSG | 2 : 2 | Troyes | |||||
08.05
15:00
Reims
Lens
1
2
|
08.05.2022 15:00 | Reims | 1 : 2 | Lens |
08.05
17:30
ŽGFK Borac
Jedinstvo (Ub)
4
0
|
08.05.2022 17:30 | ŽGFK Borac | 4 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
08.05
15:30
Slatke male
Kraljica Marija
2
5
|
08.05.2022 15:30 | Slatke male | 2 : 5 | Kraljica Marija |
08.05
13:00
Majdanpek
Kolibri
5
0
|
08.05.2022 13:00 | Majdanpek | 5 : 0 | Kolibri | |||||
08.05
16:00
Vučice
Knjaževac 2015
4
0
|
08.05.2022 16:00 | Vučice | 4 : 0 | Knjaževac 2015 |
08.05
Trayal
Budućnost
1
0
|
08.05.2022 | Trayal | 1 : 0 | Budućnost |
08.05
OFK Topličanin
Bor 1919
0
3
|
08.05.2022 | OFK Topličanin | 0 : 3 | Bor 1919 | |||||
08.05
GFK Dubočica
Jedinstvo
3
0
|
08.05.2022 | GFK Dubočica | 3 : 0 | Jedinstvo |
08.05
10:00
Proleter (NS)
Radnički (SM)
0
0
|
08.05.2022 10:00 | Proleter (NS) | 0 : 0 | Radnički (SM) | |||||
08.05
10:30
GFK Sloven
Index
3
2
|
08.05.2022 10:30 | GFK Sloven | 3 : 2 | Index |
08.05
10:00
Radnički 1912
OFK Bačka
4
3
|
08.05.2022 10:00 | Radnički 1912 | 4 : 3 | OFK Bačka | |||||
08.05
10:00
Kabel
Tisa Njerš
3
1
|
08.05.2022 10:00 | Kabel | 3 : 1 | Tisa Njerš | |||||
08.05
10:00
Prof. Bolesnikov
Hajduk 1912
0
3
|
08.05.2022 10:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 3 | Hajduk 1912 |
08.05
10:00
Dinamo 1945
Petrika
3
2
|
08.05.2022 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 2 | Petrika | |||||
08.05
10:00
Inđija
Radnički (NP)
8
1
|
08.05.2022 10:00 | Inđija | 8 : 1 | Radnički (NP) | |||||
08.05
10:00
Omladinac
Radnički (Z)
5
1
|
08.05.2022 10:00 | Omladinac | 5 : 1 | Radnički (Z) |
08.05
09:00
Zvezdara
BSK Borča
2
4
|
08.05.2022 09:00 | Zvezdara | 2 : 4 | BSK Borča | |||||
08.05
08:30
Internacional
IMT 2
1
1
|
08.05.2022 08:30 | Internacional | 1 : 1 | IMT 2 |
08.05
17:00
Šumadija (T)
OFK Aranđelovac 1979
4
1
|
08.05.2022 17:00 | Šumadija (T) | 4 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 |
08.05
10:00
Radnički (K)
Borac (Š)
0
3
|
08.05.2022 10:00 | Radnički (K) | 0 : 3 | Borac (Š) | |||||
08.05
12:00
OFK Kikinda
Mladost (BJ)
3
2
|
08.05.2022 12:00 | OFK Kikinda | 3 : 2 | Mladost (BJ) | |||||
08.05
10:00
Feniks 1995
Sofeks
5
0
|
08.05.2022 10:00 | Feniks 1995 | 5 : 0 | Sofeks |
08.05
12:00
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo Putevi
1
0
|
08.05.2022 12:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi |
08.05
13:00
TSC
Brodarac
1
1
|
08.05.2022 13:00 | TSC | 1 : 1 | Brodarac | |||||
08.05
18:30
Zemun
Partizan
1
2
|
08.05.2022 18:30 | Zemun | 1 : 2 | Partizan | |||||
08.05
13:30
IMT
Vojvodina
3
3
|
08.05.2022 13:30 | IMT | 3 : 3 | Vojvodina | |||||
08.05
13:00
Čukarički
Spartak ŽK
8
2
|
08.05.2022 13:00 | Čukarički | 8 : 2 | Spartak ŽK | |||||
08.05
11:00
Crvena zvezda
Mačva
4
0
|
08.05.2022 11:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Mačva |
08.05
11:00
Šumadija 1903
Apolon 2018
2
4
|
08.05.2022 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 4 | Apolon 2018 | |||||
08.05
11:00
Borac 1926
Apolon 4
1
0
|
08.05.2022 11:00 | Borac 1926 | 1 : 0 | Apolon 4 | |||||
08.05
12:00
Sloga (K)
Mačva
2
0
|
08.05.2022 12:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | Mačva |
08.05
Timočanin
SFS Borac
6
1
|
08.05.2022 | Timočanin | 6 : 1 | SFS Borac | |||||
08.05
Kopernikus Želežničar
GFK Dubočica
12
1
|
08.05.2022 | Kopernikus Želežničar | 12 : 1 | GFK Dubočica | |||||
08.05
GFK Jagodina
Mineralac
4
0
|
08.05.2022 | GFK Jagodina | 4 : 0 | Mineralac | |||||
08.05
OFK Radnički
Vlasina
0
4
|
08.05.2022 | OFK Radnički | 0 : 4 | Vlasina | |||||
08.05
Real Niš
Budućnost
1
4
|
08.05.2022 | Real Niš | 1 : 4 | Budućnost |
08.05
12:00
Proleter (NS)
Petrika
2
1
|
08.05.2022 12:00 | Proleter (NS) | 2 : 1 | Petrika | |||||
08.05
12:00
ODR
Vojvodina
1
4
|
08.05.2022 12:00 | ODR | 1 : 4 | Vojvodina |
08.05
12:00
Radnički 1912
OFK Bačka
3
0
|
08.05.2022 12:00 | Radnički 1912 | 3 : 0 | OFK Bačka | |||||
08.05
12:00
Prof. Bolesnikov
Hajduk 1912
2
0
|
08.05.2022 12:00 | Prof. Bolesnikov | 2 : 0 | Hajduk 1912 |
08.05
12:00
Dinamo 1945
Petar Puača
2
2
|
08.05.2022 12:00 | Dinamo 1945 | 2 : 2 | Petar Puača | |||||
08.05
12:00
Omladinac
Radnički (Z)
0
3
|
08.05.2022 12:00 | Omladinac | 0 : 3 | Radnički (Z) |
08.05
09:00
IMT
011
1
1
|
08.05.2022 09:00 | IMT | 1 : 1 | 011 |
08.05
14:00
OFK Senjak
Mačva 1929
2
1
|
08.05.2022 14:00 | OFK Senjak | 2 : 1 | Mačva 1929 |
08.05
Budućnost
BASK
|
08.05.2022 | Budućnost | : | BASK | |||||
08.05
Bežanija
OFK Žarkovo
3
3
|
08.05.2022 | Bežanija | 3 : 3 | OFK Žarkovo | |||||
08.05
00:00
BSK 1925
Prva Iskra
4
1
|
08.05.2022 00:00 | BSK 1925 | 4 : 1 | Prva Iskra | |||||
08.05
13:00
DIF
Vinča
16
0
|
08.05.2022 13:00 | DIF | 16 : 0 | Vinča | |||||
08.05
10:00
Beograd
Zvezdara
5
0
|
08.05.2022 10:00 | Beograd | 5 : 0 | Zvezdara |
08.05
10:00
Sloga
Tavankut
5
1
|
08.05.2022 10:00 | Sloga | 5 : 1 | Tavankut |
08.05
Omladinac
Duboko
11
0
|
08.05.2022 | Omladinac | 11 : 0 | Duboko | |||||
08.05
00:00
Rojkovac
Rvati
7
3
|
08.05.2022 00:00 | Rojkovac | 7 : 3 | Rvati |
08.05
11:00
Obilić
Njegoš
2
0
|
08.05.2022 11:00 | Obilić | 2 : 0 | Njegoš | |||||
08.05
11:00
Bajša
Bačka
|
08.05.2022 11:00 | Bajša | : | Bačka |
08.05
16:30
Teleoptik
Napredak
2
0
|
08.05.2022 16:30 | Teleoptik | 2 : 0 | Napredak | |||||
08.05
13:00
Radnički (N)
Brodarac
0
1
|
08.05.2022 13:00 | Radnički (N) | 0 : 1 | Brodarac | |||||
08.05
15:30
Zemun
Partizan
0
4
|
08.05.2022 15:30 | Zemun | 0 : 4 | Partizan | |||||
08.05
14:15
Ada
Vojvodina
0
3
|
08.05.2022 14:15 | Ada | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
08.05
15:30
Čukarički
Spartak ŽK
0
1
|
08.05.2022 15:30 | Čukarički | 0 : 1 | Spartak ŽK |
08.05
11:00
BSK Borča
Brodarac 2
2
1
|
08.05.2022 11:00 | BSK Borča | 2 : 1 | Brodarac 2 | |||||
08.05
11:00
Rad 2
Šumadinac
3
1
|
08.05.2022 11:00 | Rad 2 | 3 : 1 | Šumadinac | |||||
08.05
16:30
OFK Beograd 2
RFK Grafičar
1
5
|
08.05.2022 16:30 | OFK Beograd 2 | 1 : 5 | RFK Grafičar | |||||
08.05
13:30
Kolubara
Zemun 2
3
0
|
08.05.2022 13:30 | Kolubara | 3 : 0 | Zemun 2 | |||||
08.05
12:00
Rakovica
BSK 1925
2
3
|
08.05.2022 12:00 | Rakovica | 2 : 3 | BSK 1925 |
08.05
11:00
Apolon
RSK
1
4
|
08.05.2022 11:00 | Apolon | 1 : 4 | RSK | |||||
08.05
15:00
Jedinstvo Putevi
Sun Rise
0
1
|
08.05.2022 15:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 1 | Sun Rise |
08.05
13:30
Kosmet
Kiker
4
0
|
08.05.2022 13:30 | Kosmet | 4 : 0 | Kiker | |||||
08.05
11:00
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
0
0
|
08.05.2022 11:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | AF AS Novi Pazar | |||||
08.05
15:00
Sušica
Apolon 4
2
1
|
08.05.2022 15:00 | Sušica | 2 : 1 | Apolon 4 |
08.05
12:00
Polimlje
Metalac
7
3
|
08.05.2022 12:00 | Polimlje | 7 : 3 | Metalac | |||||
08.05
11:00
Takovo
Sloga (BB)
1
3
|
08.05.2022 11:00 | Takovo | 1 : 3 | Sloga (BB) |
08.05
GFK Jagodina
SFS Borac
8
2
|
08.05.2022 | GFK Jagodina | 8 : 2 | SFS Borac | |||||
08.05
Duel Juniors
Lider MGM
2
0
|
08.05.2022 | Duel Juniors | 2 : 0 | Lider MGM | |||||
08.05
Radnički (P)
Real
2
2
|
08.05.2022 | Radnički (P) | 2 : 2 | Real | |||||
08.05
Kopernikus Železničar
OFK Radnički
1
1
|
08.05.2022 | Kopernikus Železničar | 1 : 1 | OFK Radnički |
08.05
10:00
OFK Kikinda 1909
CFK
3
0
|
08.05.2022 10:00 | OFK Kikinda 1909 | 3 : 0 | CFK |
08.05
10:00
Železničar
Radnički (Š)
4
0
|
08.05.2022 10:00 | Železničar | 4 : 0 | Radnički (Š) | |||||
08.05
10:00
Jedinstvo (SP)
Sporto 023
0
5
|
08.05.2022 10:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 5 | Sporto 023 | |||||
08.05
11:00
OFK Vršac
Radnički (Zr)
3
0
|
08.05.2022 11:00 | OFK Vršac | 3 : 0 | Radnički (Zr) |
08.05
11:00
Mačva 1929
Omladinac 2014
1
1
|
08.05.2022 11:00 | Mačva 1929 | 1 : 1 | Omladinac 2014 | |||||
08.05
10:00
Savacium
Respekt
3
0
|
08.05.2022 10:00 | Savacium | 3 : 0 | Respekt | |||||
08.05
10:00
Budućnost Krušik 2014
Ribnica
8
0
|
08.05.2022 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 8 : 0 | Ribnica |
08.05
10:00
Bajša
Arena Su
5
1
|
08.05.2022 10:00 | Bajša | 5 : 1 | Arena Su |
08.05
11:00
Crvena Zastava
Posavina
9
0
|
08.05.2022 11:00 | Crvena Zastava | 9 : 0 | Posavina | |||||
08.05
10:00
Radnički
Budućnost
8
0
|
08.05.2022 10:00 | Radnički | 8 : 0 | Budućnost |
08.05
11:30
Ratar
Partizan
1
7
|
08.05.2022 11:30 | Ratar | 1 : 7 | Partizan |
08.05
11:00
Polet
Vrnjci
1
4
|
08.05.2022 11:00 | Polet | 1 : 4 | Vrnjci |
08.05
Jedinstvo (SK)
AFK
1
3
|
08.05.2022 | Jedinstvo (SK) | 1 : 3 | AFK |
08.05
12:00
Radnički
Čukarički
0
1
|
08.05.2022 12:00 | Radnički | 0 : 1 | Čukarički | |||||
08.05
10:30
Partizan
Kampione
3
1
|
08.05.2022 10:30 | Partizan | 3 : 1 | Kampione | |||||
08.05
15:30
Kolubara
Crvena zvezda
2
0
|
08.05.2022 15:30 | Kolubara | 2 : 0 | Crvena zvezda |
08.05
09:30
Obilić
Spartak ŽK '10
0
0
|
08.05.2022 09:30 | Obilić | 0 : 0 | Spartak ŽK '10 |
08.05
13:30
Srem
Šumadinac
1
3
|
08.05.2022 13:30 | Srem | 1 : 3 | Šumadinac | |||||
08.05
16:00
IMT
Zemun
2
6
|
08.05.2022 16:00 | IMT | 2 : 6 | Zemun |
08.05
11:00
Radnički (R)
Ušće Novi Beograd
|
08.05.2022 11:00 | Radnički (R) | : | Ušće Novi Beograd |
08.05
10:00
Mačva 1
Mačva 1929
10
0
|
08.05.2022 10:00 | Mačva 1 | 10 : 0 | Mačva 1929 |
08.05
10:00
Zadrugar
Vojvode
4
0
|
08.05.2022 10:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Vojvode |
08.05
10:00
Železničar
RSK
0
2
|
08.05.2022 10:00 | Železničar | 0 : 2 | RSK | |||||
08.05
10:00
Mladi Radnik 1926
Pomoravlje 1946
1
0
|
08.05.2022 10:00 | Mladi Radnik 1926 | 1 : 0 | Pomoravlje 1946 |
08.05
09:00
Zvezda
Posavina
0
0
|
08.05.2022 09:00 | Zvezda | 0 : 0 | Posavina |
08.05
15:00
Finale 2013
Junior
3
3
|
08.05.2022 15:00 | Finale 2013 | 3 : 3 | Junior | |||||
08.05
12:00
Vukovi
Trstenik PPT
2
8
|
08.05.2022 12:00 | Vukovi | 2 : 8 | Trstenik PPT | |||||
08.05
15:00
Radnički (S)
OFK Paraćin
5
5
|
08.05.2022 15:00 | Radnički (S) | 5 : 5 | OFK Paraćin |
08.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
1
3
|
08.05.2022 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 3 | Sloga (P) |
08.05
13:00
Crvena zvezda
Sloboda
100
79
|
08.05.2022 13:00 | Crvena zvezda | 100 : 79 | Sloboda | |||||
08.05
15:30
Dynamic
Borac
74
62
|
08.05.2022 15:30 | Dynamic | 74 : 62 | Borac |
08.05
20:00
Mokra Gora
Obilić
31
40
|
08.05.2022 20:00 | Mokra Gora | 31 : 40 | Obilić |
08.05
19:00
Kuršumlija
Župa 54
33
25
|
08.05.2022 19:00 | Kuršumlija | 33 : 25 | Župa 54 | |||||
08.05
19:00
Jastrebac
Zlatar
10
0
|
08.05.2022 19:00 | Jastrebac | 10 : 0 | Zlatar | |||||
08.05
19:00
Vlasotince
Metalac
24
28
|
08.05.2022 19:00 | Vlasotince | 24 : 28 | Metalac |
08.05
18:00
Hercegovina
Mladost TSK
33
29
|
08.05.2022 18:00 | Hercegovina | 33 : 29 | Mladost TSK | |||||
08.05
18:00
Hercegovac
Jedinstvo
37
28
|
08.05.2022 18:00 | Hercegovac | 37 : 28 | Jedinstvo |
08.05
19:30
Jedinstvo 1974
Đerdap
41
33
|
08.05.2022 19:30 | Jedinstvo 1974 | 41 : 33 | Đerdap | |||||
08.05
14:00
Udarnik
Đerdap
32
43
|
08.05.2022 14:00 | Udarnik | 32 : 43 | Đerdap | |||||
08.05
20:00
Mladi radnik
Rudar 2
32
26
|
08.05.2022 20:00 | Mladi radnik | 32 : 26 | Rudar 2 |
08.05
14:30
Niška Banja
Žitorađa
37
36
|
08.05.2022 14:30 | Niška Banja | 37 : 36 | Žitorađa | |||||
08.05
14:00
Mladost
Knjaz 1957
27
27
|
08.05.2022 14:00 | Mladost | 27 : 27 | Knjaz 1957 |
08.05
18:30
Metalac
PIK Prigrevica
33
26
|
08.05.2022 18:30 | Metalac | 33 : 26 | PIK Prigrevica | |||||
08.05
19:30
ŽSK 1955
Crepaja
37
34
|
08.05.2022 19:30 | ŽSK 1955 | 37 : 34 | Crepaja |
08.05
13:00
RA Dinamo
Vladimirovac
37
7
|
08.05.2022 13:00 | RA Dinamo | 37 : 7 | Vladimirovac |
08.05
19:00
Obilić
Sivac 69 - 2
21
25
|
08.05.2022 19:00 | Obilić | 21 : 25 | Sivac 69 - 2 | |||||
08.05
15:00
Rusin
Grafičar
31
25
|
08.05.2022 15:00 | Rusin | 31 : 25 | Grafičar | |||||
08.05
17:00
Kljajićevo
Borac
18
14
|
08.05.2022 17:00 | Kljajićevo | 18 : 14 | Borac |
08.05
19:00
Žitorađa
Mladost
31
27
|
08.05.2022 19:00 | Žitorađa | 31 : 27 | Mladost | |||||
08.05
17:30
RSU Feniks
Radan
35
22
|
08.05.2022 17:30 | RSU Feniks | 35 : 22 | Radan | |||||
08.05
21:00
Vlasotince
Remesiana
25
18
|
08.05.2022 21:00 | Vlasotince | 25 : 18 | Remesiana |
08.05
17:00
Rudar
Požarevac
34
19
|
08.05.2022 17:00 | Rudar | 34 : 19 | Požarevac |
08.05
20:00
Halas Jožef 2
Radnički
30
18
|
08.05.2022 20:00 | Halas Jožef 2 | 30 : 18 | Radnički | |||||
08.05
18:00
Trijumf
Naftagas
22
32
|
08.05.2022 18:00 | Trijumf | 22 : 32 | Naftagas | |||||
08.05
17:00
Beočin 1959
Odžaci
45
37
|
08.05.2022 17:00 | Beočin 1959 | 45 : 37 | Odžaci |
08.05
18:00
Topličanin
Zaječar 1949
31
23
|
08.05.2022 18:00 | Topličanin | 31 : 23 | Zaječar 1949 | |||||
08.05
17:30
Srem
Prijepolje
36
27
|
08.05.2022 17:30 | Srem | 36 : 27 | Prijepolje |
08.05
11:00
Senta
Valis
15
7
|
08.05.2022 11:00 | Senta | 15 : 7 | Valis |
08.05
20:00
Pirgos
Lindoret
5
0
|
08.05.2022 20:00 | Pirgos | 5 : 0 | Lindoret |
08.05
19:00
Vranje
FON
6
2
|
08.05.2022 19:00 | Vranje | 6 : 2 | FON |
08.05
20:00
Palež
Winter sport
2
0
|
08.05.2022 20:00 | Palež | 2 : 0 | Winter sport | |||||
08.05
20:00
Novi Sad
Zemun Samo pravo
9
2
|
08.05.2022 20:00 | Novi Sad | 9 : 2 | Zemun Samo pravo |
08.05
15:00
Locomotive
Crvena zvezda
6
82
|
08.05.2022 15:00 | Locomotive | 6 : 82 | Crvena zvezda |
08.05
00:00
Bosphorus Wolves
Radnički (N)
28
30
|
08.05.2022 00:00 | Bosphorus Wolves | 28 : 30 | Radnički (N) |
08.05
15:00
Novi Sad Wild Dogs
Vukovi Beograd
13
40
|
08.05.2022 15:00 | Novi Sad Wild Dogs | 13 : 40 | Vukovi Beograd | |||||
08.05
13:00
Black Hornets
Pastuvi Požarevac
20
14
|
08.05.2022 13:00 | Black Hornets | 20 : 14 | Pastuvi Požarevac |