11.05
16:30
BASK
Zemun
3
1
|
11.05.2022 16:30 | BASK | 3 : 1 | Zemun | |||||
11.05
16:30
Borac
BSK BorÄa
3
2
|
11.05.2022 16:30 | Borac | 3 : 2 | BSK BorÄa | |||||
11.05
16:30
OFK Beograd
Brodarac
5
1
|
11.05.2022 16:30 | OFK Beograd | 5 : 1 | Brodarac | |||||
11.05
16:30
TEK Sloga
RadniÄki (O)
2
2
|
11.05.2022 16:30 | TEK Sloga | 2 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
11.05
11:00
Teleoptik
Zvezdara
4
1
|
11.05.2022 11:00 | Teleoptik | 4 : 1 | Zvezdara | |||||
11.05
16:30
Prva iskra
UÅ”Äe Novi Beograd
2
4
|
11.05.2022 16:30 | Prva iskra | 2 : 4 | UÅ”Äe Novi Beograd | |||||
11.05
11:00
RadniÄki (NB)
Studentski grad
2
1
|
11.05.2022 11:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 1 | Studentski grad | |||||
11.05
16:30
Jedinstvo
LeŔtane
6
1
|
11.05.2022 16:30 | Jedinstvo | 6 : 1 | LeŔtane |
11.05
OsniÄ
Rudar VrÅ”ka Äuka
1
5
|
11.05.2022 | OsniÄ | 1 : 5 | Rudar VrÅ”ka Äuka | |||||
11.05
Rtanj
Å ljivar
7
0
|
11.05.2022 | Rtanj | 7 : 0 | Å ljivar | |||||
11.05
Sloga
Midžor
0
1
|
11.05.2022 | Sloga | 0 : 1 | Midžor | |||||
11.05
Velika Jasikova
Kosovo
0
3
|
11.05.2022 | Velika Jasikova | 0 : 3 | Kosovo | |||||
11.05
RadniÄki 1946
TrebiÄ
3
1
|
11.05.2022 | RadniÄki 1946 | 3 : 1 | TrebiÄ | |||||
11.05
Hajduk
GraniÄar
7
1
|
11.05.2022 | Hajduk | 7 : 1 | GraniÄar | |||||
11.05
FSU Kraljevica
Rudar (P)
5
0
|
11.05.2022 | FSU Kraljevica | 5 : 0 | Rudar (P) | |||||
11.05
Omladinac
OFK Rtanj
2
0
|
11.05.2022 | Omladinac | 2 : 0 | OFK Rtanj |
11.05
17:00
SebeÄevac
13. April
9
2
|
11.05.2022 17:00 | SebeÄevac | 9 : 2 | 13. April |
11.05
17:00
Kolare
Partizan (M)
5
2
|
11.05.2022 17:00 | Kolare | 5 : 2 | Partizan (M) | |||||
11.05
17:00
Mladost
BuduÄnost (M)
2
0
|
11.05.2022 17:00 | Mladost | 2 : 0 | BuduÄnost (M) | |||||
11.05
17:00
Moravac 2015
BuduÄnost (Ä)
5
1
|
11.05.2022 17:00 | Moravac 2015 | 5 : 1 | BuduÄnost (Ä) | |||||
11.05
17:00
Rudar (SR)
Partizan (G)
2
1
|
11.05.2022 17:00 | Rudar (SR) | 2 : 1 | Partizan (G) | |||||
11.05
17:00
Rudar (St)
Javor
2
2
|
11.05.2022 17:00 | Rudar (St) | 2 : 2 | Javor | |||||
11.05
17:00
Mladi Borac
Juhor (G)
1
7
|
11.05.2022 17:00 | Mladi Borac | 1 : 7 | Juhor (G) | |||||
11.05
17:00
Napredak
Dragocvet
2
3
|
11.05.2022 17:00 | Napredak | 2 : 3 | Dragocvet | |||||
11.05
17:00
GFK Tabane
Sloga
2
1
|
11.05.2022 17:00 | GFK Tabane | 2 : 1 | Sloga | |||||
11.05
17:00
OFK Juhor 2016
Morava
3
2
|
11.05.2022 17:00 | OFK Juhor 2016 | 3 : 2 | Morava |
11.05
17:00
Zastava
KoŔutnjak
2
4
|
11.05.2022 17:00 | Zastava | 2 : 4 | KoŔutnjak | |||||
11.05
17:00
Bratstvo 1975
Sloga (D)
2
1
|
11.05.2022 17:00 | Bratstvo 1975 | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
11.05
17:00
Kutlovo
Kolonija
4
3
|
11.05.2022 17:00 | Kutlovo | 4 : 3 | Kolonija | |||||
11.05
17:00
Pobeda 1926
MarÅ”iÄ
4
1
|
11.05.2022 17:00 | Pobeda 1926 | 4 : 1 | MarÅ”iÄ | |||||
11.05
17:00
Å umadija 1934
Jedinstvo
1
1
|
11.05.2022 17:00 | Å umadija 1934 | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.05
17:00
Å umadinac
Srbija
2
4
|
11.05.2022 17:00 | Å umadinac | 2 : 4 | Srbija | |||||
11.05
17:00
Borac (D)
Mladost (P)
0
4
|
11.05.2022 17:00 | Borac (D) | 0 : 4 | Mladost (P) |
11.05
16:30
Toplica
ZSK
3
0
|
11.05.2022 16:30 | Toplica | 3 : 0 | ZSK | |||||
11.05
16:30
OFK Senjak
OFK JabuÄje
2
0
|
11.05.2022 16:30 | OFK Senjak | 2 : 0 | OFK JabuÄje | |||||
11.05
16:30
TrliÄ
Dimitrije TucoviÄ
3
1
|
11.05.2022 16:30 | TrliÄ | 3 : 1 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
11.05
16:30
OFK BrÄanac
Radnik
0
0
|
11.05.2022 16:30 | OFK BrÄanac | 0 : 0 | Radnik | |||||
11.05
16:30
Iskra
Mladost (D)
3
2
|
11.05.2022 16:30 | Iskra | 3 : 2 | Mladost (D) | |||||
11.05
16:30
Žabari
Spartak 1924
4
1
|
11.05.2022 16:30 | Žabari | 4 : 1 | Spartak 1924 | |||||
11.05
16:30
OFK OseÄina
KaÄer
2
2
|
11.05.2022 16:30 | OFK OseÄina | 2 : 2 | KaÄer | |||||
11.05
11:00
Proleter
Banjani
0
1
|
11.05.2022 11:00 | Proleter | 0 : 1 | Banjani |
11.05
17:00
OvÄar
Slatina
2
1
|
11.05.2022 17:00 | OvÄar | 2 : 1 | Slatina | |||||
11.05
17:00
Spartak 1976
Kej
0
1
|
11.05.2022 17:00 | Spartak 1976 | 0 : 1 | Kej | |||||
11.05
17:00
GoruŔica
Prilike
2
5
|
11.05.2022 17:00 | GoruŔica | 2 : 5 | Prilike | |||||
11.05
17:00
Jedinstvo
VoÄar
3
1
|
11.05.2022 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | VoÄar | |||||
11.05
17:00
DragaÄevo
Morava
0
0
|
11.05.2022 17:00 | DragaÄevo | 0 : 0 | Morava |
11.05
17:00
Zadrugar
Å umadija
1
3
|
11.05.2022 17:00 | Zadrugar | 1 : 3 | Å umadija | |||||
11.05
17:00
Rudar
Mladost
0
4
|
11.05.2022 17:00 | Rudar | 0 : 4 | Mladost | |||||
11.05
17:00
Napredak
Ozrem
1
0
|
11.05.2022 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Ozrem | |||||
11.05
17:00
Orlovac 1932
Jedinstvo (GG)
0
0
|
11.05.2022 17:00 | Orlovac 1932 | 0 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
11.05
17:00
Donja Vrbava
Rakova
5
0
|
11.05.2022 17:00 | Donja Vrbava | 5 : 0 | Rakova |
11.05
17:00
Kamenorezac 76
Velika Drenova
3
2
|
11.05.2022 17:00 | Kamenorezac 76 | 3 : 2 | Velika Drenova | |||||
11.05
15:00
Ribnik
Mladost
3
2
|
11.05.2022 15:00 | Ribnik | 3 : 2 | Mladost | |||||
11.05
00:00
Stari Trstenik
Polet 57
2
3
|
11.05.2022 00:00 | Stari Trstenik | 2 : 3 | Polet 57 | |||||
11.05
14. Oktobar
Omladinac
1
1
|
11.05.2022 | 14. Oktobar | 1 : 1 | Omladinac | |||||
11.05
00:00
Borac
Varvarin
6
2
|
11.05.2022 00:00 | Borac | 6 : 2 | Varvarin | |||||
11.05
17:00
Poljoprivrednik
Donji Kopaonik
2
1
|
11.05.2022 17:00 | Poljoprivrednik | 2 : 1 | Donji Kopaonik |
11.05
17:00
NepriÄava
Jedinstvo (M)
2
4
|
11.05.2022 17:00 | NepriÄava | 2 : 4 | Jedinstvo (M) |
11.05
17:00
Lunjevac
Badljevica
2
0
|
11.05.2022 17:00 | Lunjevac | 2 : 0 | Badljevica | |||||
11.05
17:00
Proleter 1947
Godomin
3
1
|
11.05.2022 17:00 | Proleter 1947 | 3 : 1 | Godomin | |||||
11.05
17:00
Landol
BuduÄnost
3
5
|
11.05.2022 17:00 | Landol | 3 : 5 | BuduÄnost | |||||
11.05
17:00
Crvena zvezda
Jezava
4
1
|
11.05.2022 17:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Jezava | |||||
11.05
17:00
Skobalj
Stari Hrast 2018
5
0
|
11.05.2022 17:00 | Skobalj | 5 : 0 | Stari Hrast 2018 |
11.05
11:00
Dedina
Gaglovo
2
0
|
11.05.2022 11:00 | Dedina | 2 : 0 | Gaglovo | |||||
11.05
17:00
Mudrakovac
Konjuh
2
1
|
11.05.2022 17:00 | Mudrakovac | 2 : 1 | Konjuh | |||||
11.05
17:00
Bukovica
Kapidžija
3
4
|
11.05.2022 17:00 | Bukovica | 3 : 4 | Kapidžija | |||||
11.05
17:00
Naupare
Rasina
3
0
|
11.05.2022 17:00 | Naupare | 3 : 0 | Rasina | |||||
11.05
17:00
Pepeljevac 1947
Žabare
4
0
|
11.05.2022 17:00 | Pepeljevac 1947 | 4 : 0 | Žabare | |||||
11.05
17:00
Zmajevac
Modrica
0
3
|
11.05.2022 17:00 | Zmajevac | 0 : 3 | Modrica |
11.05
13:00
Stara ÄarÅ”ija
Beli Orlovi
1
2
|
11.05.2022 13:00 | Stara ÄarÅ”ija | 1 : 2 | Beli Orlovi | |||||
11.05
17:00
OFK OraŔje 1960
Bresno Polje
3
2
|
11.05.2022 17:00 | OFK OraŔje 1960 | 3 : 2 | Bresno Polje |
11.05
17:00
Vrbovac
OFK Slavija
0
5
|
11.05.2022 17:00 | Vrbovac | 0 : 5 | OFK Slavija | |||||
11.05
17:00
ŽelezniÄar
VuÄak
3
1
|
11.05.2022 17:00 | ŽelezniÄar | 3 : 1 | VuÄak | |||||
11.05
17:00
Drugovac
Zeppelin 026
2
4
|
11.05.2022 17:00 | Drugovac | 2 : 4 | Zeppelin 026 | |||||
11.05
17:00
Petrijevac
Kolarac
1
0
|
11.05.2022 17:00 | Petrijevac | 1 : 0 | Kolarac |
11.05
17:00
Radnik
Leotar
1
3
|
11.05.2022 17:00 | Radnik | 1 : 3 | Leotar | |||||
11.05
17:00
Rudar Prijedor
PosuŔje
0
0
|
11.05.2022 17:00 | Rudar Prijedor | 0 : 0 | PosuŔje | |||||
11.05
17:00
Tuzla City
Sloboda
4
1
|
11.05.2022 17:00 | Tuzla City | 4 : 1 | Sloboda | |||||
11.05
19:00
Borac
Å iroki Brijeg
1
1
|
11.05.2022 19:00 | Borac | 1 : 1 | Å iroki Brijeg |
11.05
20:45
Leicester City
Norwich City
3
0
|
11.05.2022 20:45 | Leicester City | 3 : 0 | Norwich City | |||||
11.05
20:45
Watford
Everton
0
0
|
11.05.2022 20:45 | Watford | 0 : 0 | Everton | |||||
11.05
20:30
Leeds United
Chelsea
0
3
|
11.05.2022 20:30 | Leeds United | 0 : 3 | Chelsea | |||||
11.05
21:15
Wolverhampton Wanderers
Manchester City
1
5
|
11.05.2022 21:15 | Wolverhampton Wanderers | 1 : 5 | Manchester City |
11.05
19:00
Alaves
Espanyol
2
1
|
11.05.2022 19:00 | Alaves | 2 : 1 | Espanyol | |||||
11.05
19:00
Osasuna
Getafe
1
1
|
11.05.2022 19:00 | Osasuna | 1 : 1 | Getafe | |||||
11.05
20:30
Sevilla
Mallorca
0
0
|
11.05.2022 20:30 | Sevilla | 0 : 0 | Mallorca | |||||
11.05
21:30
Elche
Atletico Madrid
0
2
|
11.05.2022 21:30 | Elche | 0 : 2 | Atletico Madrid |
11.05
21:00
Nantes
Rennes
2
1
|
11.05.2022 21:00 | Nantes | 2 : 1 | Rennes | |||||
11.05
19:00
Nice
Saint-Ćtienne
4
2
|
11.05.2022 19:00 | Nice | 4 : 2 | Saint-Ćtienne |
11.05
18:30
Crvena zvezda
Novi Pazar
8
0
|
11.05.2022 18:30 | Crvena zvezda | 8 : 0 | Novi Pazar | |||||
11.05
16:30
Partizan
Vojvodina
2
1
|
11.05.2022 16:30 | Partizan | 2 : 1 | Vojvodina |
11.05
11:00
RadniÄki 2012
Kolibri
4
2
|
11.05.2022 11:00 | RadniÄki 2012 | 4 : 2 | Kolibri |
11.05
15:30
Borac (Å )
OFK Kikinda
2
0
|
11.05.2022 15:30 | Borac (Å ) | 2 : 0 | OFK Kikinda |
11.05
16:30
BuduÄnost (A)
Crnokosa
0
3
|
11.05.2022 16:30 | BuduÄnost (A) | 0 : 3 | Crnokosa |
11.05
11:00
RadniÄki 1923
Sloga (K)
3
0
|
11.05.2022 11:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 0 | Sloga (K) |
11.05
10:00
Ares 2015
Mladost (L)
3
6
|
11.05.2022 10:00 | Ares 2015 | 3 : 6 | Mladost (L) |
11.05
10:00
Hajduk 1912
OFK BaÄka
1
3
|
11.05.2022 10:00 | Hajduk 1912 | 1 : 3 | OFK BaÄka |
11.05
15:00
Sporto 023
GFK Sloven
3
0
|
11.05.2022 15:00 | Sporto 023 | 3 : 0 | GFK Sloven |
11.05
GFK DuboÄica
Äekmin
3
0
|
11.05.2022 | GFK DuboÄica | 3 : 0 | Äekmin |
11.05
17:00
Arena Su
Tisa NjerÅ”
8
0
|
11.05.2022 17:00 | Arena Su | 8 : 0 | Tisa NjerÅ” |
11.05
20:45
Crvena zvezda
Voždovac
4
3
|
11.05.2022 20:45 | Crvena zvezda | 4 : 3 | Voždovac |
11.05
15:00
GFK Jagodina
Vukovi
5
1
|
11.05.2022 15:00 | GFK Jagodina | 5 : 1 | Vukovi |
11.05
20:30
Virtus Segafredo
Frutti Extra Bursaspor
80
67
|
11.05.2022 20:30 | Virtus Segafredo | 80 : 67 | Frutti Extra Bursaspor | 1:0 |
11.05
20:30
Virtus Segafredo
Frutti Extra Bursaspor
98
94
|
11.05.2022 20:30 | Virtus Segafredo | 98 : 94 | Frutti Extra Bursaspor |
11.05
17:30
Partizan
Metaloplastika
30
31
|
11.05.2022 17:30 | Partizan | 30 : 31 | Metaloplastika |
11.05
19:30
Apatin
Kikinda
22
27
|
11.05.2022 19:30 | Apatin | 22 : 27 | Kikinda |
11.05
18:30
Putinci
Titel
41
36
|
11.05.2022 18:30 | Putinci | 41 : 36 | Titel |
11.05
18:30
Medicinar
Bekament BB
26
30
|
11.05.2022 18:30 | Medicinar | 26 : 30 | Bekament BB | |||||
11.05
19:30
ŽelezniÄar
Jagodina
30
27
|
11.05.2022 19:30 | ŽelezniÄar | 30 : 27 | Jagodina |
11.05
19:00
Jadran ST
CNA Barceloneta
13
15
|
11.05.2022 19:00 | Jadran ST | 13 : 15 | CNA Barceloneta | |||||
11.05
20:30
SPD RadniÄki
Novi Beograd
11
13
|
11.05.2022 20:30 | SPD RadniÄki | 11 : 13 | Novi Beograd | |||||
11.05
19:00
FTC Telekom Budapest
AN Brescia
8
6
|
11.05.2022 19:00 | FTC Telekom Budapest | 8 : 6 | AN Brescia | |||||
11.05
19:00
Dinamo Tbilisi
Olympiacos CFP
14
13
|
11.05.2022 19:00 | Dinamo Tbilisi | 14 : 13 | Olympiacos CFP |
11.05
19:00
Novi Pazar
Loznica Grad 2018
2
4
|
11.05.2022 19:00 | Novi Pazar | 2 : 4 | Loznica Grad 2018 |