02.05
17:00
Javor Matis
Mladost GAT
0
0
|
02.05.2023 17:00 | Javor Matis | 0 : 0 | Mladost GAT |
02.05
17:00
FUD
Sloga (L)
2
2
|
02.05.2023 17:00 | FUD | 2 : 2 | Sloga (L) | |||||
02.05
17:00
Rubin
Trudbenik
1
1
|
02.05.2023 17:00 | Rubin | 1 : 1 | Trudbenik | |||||
02.05
17:00
Bošnjane
Parunovac
5
1
|
02.05.2023 17:00 | Bošnjane | 5 : 1 | Parunovac | |||||
02.05
17:00
Polet 57
Sloga (Ć)
1
1
|
02.05.2023 17:00 | Polet 57 | 1 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
02.05
17:00
Jastrebac
Temnić 1924
0
3
|
02.05.2023 17:00 | Jastrebac | 0 : 3 | Temnić 1924 | |||||
02.05
17:00
Sloga (D)
Mačkovac
3
1
|
02.05.2023 17:00 | Sloga (D) | 3 : 1 | Mačkovac | |||||
02.05
17:00
13. April
Čitluk
0
3
|
02.05.2023 17:00 | 13. April | 0 : 3 | Čitluk | |||||
02.05
17:00
Dedina
Gradina
4
1
|
02.05.2023 17:00 | Dedina | 4 : 1 | Gradina |
02.05
17:00
Kamenorezac 76
Donji Kopaonik
4
0
|
02.05.2023 17:00 | Kamenorezac 76 | 4 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
02.05
17:00
Poljoprivrednik
Jezero 2017
1
0
|
02.05.2023 17:00 | Poljoprivrednik | 1 : 0 | Jezero 2017 | |||||
02.05
17:00
Stari Trstenik
Ribnik
1
0
|
02.05.2023 17:00 | Stari Trstenik | 1 : 0 | Ribnik | |||||
02.05
17:00
Vinogradar
Borac
2
1
|
02.05.2023 17:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Borac | |||||
02.05
17:00
Mladost (DK)
OFK Kopaonik 1931
0
3
|
02.05.2023 17:00 | Mladost (DK) | 0 : 3 | OFK Kopaonik 1931 | |||||
02.05
17:00
Garevina
Velika Drenova
1
5
|
02.05.2023 17:00 | Garevina | 1 : 5 | Velika Drenova | |||||
02.05
17:00
Mladost (T)
Omladinac
1
2
|
02.05.2023 17:00 | Mladost (T) | 1 : 2 | Omladinac |
02.05
16:30
Bjelica
Voćar
3
0
|
02.05.2023 16:30 | Bjelica | 3 : 0 | Voćar |
02.05
16:30
Bresno Polje
Omladinac
0
6
|
02.05.2023 16:30 | Bresno Polje | 0 : 6 | Omladinac |
02.05
20:00
Željezničar
Igman
1
1
|
02.05.2023 20:00 | Željezničar | 1 : 1 | Igman |
02.05
21:00
Arsenal
Chelsea
3
1
|
02.05.2023 21:00 | Arsenal | 3 : 1 | Chelsea |
02.05
21:00
Toulouse
RC Lens
0
1
|
02.05.2023 21:00 | Toulouse | 0 : 1 | RC Lens |
02.05
19:30
Barcelona
Osasuna
1
0
|
02.05.2023 19:30 | Barcelona | 1 : 0 | Osasuna | |||||
02.05
22:00
Real Sociedad
Real Madrid
2
0
|
02.05.2023 22:00 | Real Sociedad | 2 : 0 | Real Madrid | |||||
02.05
19:30
UD Almería
Elche CF
2
1
|
02.05.2023 19:30 | UD Almería | 2 : 1 | Elche CF |
02.05
16:00
Loznica
Jedinstvo Putevi
3
0
|
02.05.2023 16:00 | Loznica | 3 : 0 | Jedinstvo Putevi |
02.05
16:00
Sloga (P)
Šumadija 1903
4
2
|
02.05.2023 16:00 | Sloga (P) | 4 : 2 | Šumadija 1903 |
02.05
11:00
Studentski Grad
BSK Borča
2
1
|
02.05.2023 11:00 | Studentski Grad | 2 : 1 | BSK Borča |
02.05
15:00
Karađorđe
Rađevac
2
3
|
02.05.2023 15:00 | Karađorđe | 2 : 3 | Rađevac | |||||
02.05
13:00
Takovo
Budućnost (A)
3
0
|
02.05.2023 13:00 | Takovo | 3 : 0 | Budućnost (A) | |||||
02.05
13:00
Jedinstvo Putevi
Mačva 1929
3
0
|
02.05.2023 13:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 0 | Mačva 1929 |
02.05
16:30
Karađorđe
Šumadija (A)
1
4
|
02.05.2023 16:30 | Karađorđe | 1 : 4 | Šumadija (A) | |||||
02.05
16:30
Šumadija (T)
Smederevo 1924
0
0
|
02.05.2023 16:30 | Šumadija (T) | 0 : 0 | Smederevo 1924 |
02.05
15:00
OFK Kikinda
Bačka 1901
3
0
|
02.05.2023 15:00 | OFK Kikinda | 3 : 0 | Bačka 1901 |
02.05
Partizan
Vulturul
4
4
|
02.05.2023 | Partizan | 4 : 4 | Vulturul |
02.05
10:00
Petrika
Mladost GAT
0
1
|
02.05.2023 10:00 | Petrika | 0 : 1 | Mladost GAT | |||||
02.05
10:00
Stanišić
Hajduk 1912
1
3
|
02.05.2023 10:00 | Stanišić | 1 : 3 | Hajduk 1912 |
02.05
16:00
Sloga (BB)
Polimlje
5
1
|
02.05.2023 16:00 | Sloga (BB) | 5 : 1 | Polimlje |
02.05
16:00
Lavice Dubočica
Mašinac
1
2
|
02.05.2023 16:00 | Lavice Dubočica | 1 : 2 | Mašinac |
02.05
18:00
ŽFU Zvezda B 2018
TSC
6
0
|
02.05.2023 18:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 6 : 0 | TSC |
02.05
12:00
Kolubara
Rad
3
0
|
02.05.2023 12:00 | Kolubara | 3 : 0 | Rad | |||||
02.05
16:00
Borac
Sinđelić 2012
6
1
|
02.05.2023 16:00 | Borac | 6 : 1 | Sinđelić 2012 |
02.05
10:00
Proleter 2006
Sporto 023
2
2
|
02.05.2023 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 2 | Sporto 023 |
02.05
12:00
OFK Kikinda
Petar Puača
2
0
|
02.05.2023 12:00 | OFK Kikinda | 2 : 0 | Petar Puača |
02.05
12:30
Rudar (KM)
Apolon 4
0
7
|
02.05.2023 12:30 | Rudar (KM) | 0 : 7 | Apolon 4 | |||||
02.05
10:00
Kosmet
Šumadija 1903
4
1
|
02.05.2023 10:00 | Kosmet | 4 : 1 | Šumadija 1903 |
02.05
11:00
Radnički (K)
Radnički (V)
3
3
|
02.05.2023 11:00 | Radnički (K) | 3 : 3 | Radnički (V) | |||||
02.05
10:00
Sunrise Šabac
Omladinac 2014
|
02.05.2023 10:00 | Sunrise Šabac | : | Omladinac 2014 | |||||
02.05
10:00
Jedinstvo
Loznica
|
02.05.2023 10:00 | Jedinstvo | : | Loznica | |||||
02.05
14:00
Drina
OFK Osečina
2
3
|
02.05.2023 14:00 | Drina | 2 : 3 | OFK Osečina |
02.05
15:00
Fenix
Cer
5
0
|
02.05.2023 15:00 | Fenix | 5 : 0 | Cer |
02.05
14:00
Arena Su
Tisa Njerš
1
0
|
02.05.2023 14:00 | Arena Su | 1 : 0 | Tisa Njerš |
02.05
10:00
Jedinstvo Putevi
Budućnost
2
5
|
02.05.2023 10:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 5 | Budućnost | |||||
02.05
12:00
Višesava
Savinac 1933
0
4
|
02.05.2023 12:00 | Višesava | 0 : 4 | Savinac 1933 |
02.05
15:00
Nika 2020
ŽGFK Borac
0
4
|
02.05.2023 15:00 | Nika 2020 | 0 : 4 | ŽGFK Borac |
02.05
12:00
Sloga
Zemun
1
5
|
02.05.2023 12:00 | Sloga | 1 : 5 | Zemun |
02.05
11:00
OFK Paraćin
Car Konstantin
2
1
|
02.05.2023 11:00 | OFK Paraćin | 2 : 1 | Car Konstantin |
02.05
17:30
Rvati
Pobednik
5
2
|
02.05.2023 17:30 | Rvati | 5 : 2 | Pobednik |
02.05
17:00
Beograd 1929
Dunavac
5
0
|
02.05.2023 17:00 | Beograd 1929 | 5 : 0 | Dunavac |
02.05
13:30
Rudar (B)
Rudar (KM)
0
9
|
02.05.2023 13:30 | Rudar (B) | 0 : 9 | Rudar (KM) | |||||
02.05
OFK Ras
OFK Dif
0
11
|
02.05.2023 | OFK Ras | 0 : 11 | OFK Dif |
02.05
17:30
Omladinac
Vučak-Lipe
9
2
|
02.05.2023 17:30 | Omladinac | 9 : 2 | Vučak-Lipe | |||||
02.05
17:30
Mladi radnik
Radnički
1
4
|
02.05.2023 17:30 | Mladi radnik | 1 : 4 | Radnički | |||||
02.05
17:30
Crvena zvezda
Borac
0
4
|
02.05.2023 17:30 | Crvena zvezda | 0 : 4 | Borac | |||||
02.05
17:30
Dunav Osiguranje
BSK
3
0
|
02.05.2023 17:30 | Dunav Osiguranje | 3 : 0 | BSK | |||||
02.05
17:30
Železničar
Podunavac
3
2
|
02.05.2023 17:30 | Železničar | 3 : 2 | Podunavac |
02.05
17:30
Zvezdara
Šećeranac
3
0
|
02.05.2023 17:30 | Zvezdara | 3 : 0 | Šećeranac | |||||
02.05
17:30
Taurunum
Policajac
3
4
|
02.05.2023 17:30 | Taurunum | 3 : 4 | Policajac | |||||
02.05
17:30
Radnički (O)
Brodarac
10
1
|
02.05.2023 17:30 | Radnički (O) | 10 : 1 | Brodarac |
02.05
17:30
Borusija
Palilulac
5
6
|
02.05.2023 17:30 | Borusija | 5 : 6 | Palilulac |
02.05
17:30
Vrčin
Sremčica
4
4
|
02.05.2023 17:30 | Vrčin | 4 : 4 | Sremčica | |||||
02.05
17:30
Borac
Leštane
2
1
|
02.05.2023 17:30 | Borac | 2 : 1 | Leštane | |||||
02.05
17:30
Umka
Beljina
3
4
|
02.05.2023 17:30 | Umka | 3 : 4 | Beljina |
02.05
17:00
Soker bet Veterani
Peks
5
4
|
02.05.2023 17:00 | Soker bet Veterani | 5 : 4 | Peks |
02.05
17:30
Pin 2022
TEK Sloga
3
0
|
02.05.2023 17:30 | Pin 2022 | 3 : 0 | TEK Sloga |
02.05
20:05
Maccabi
AS Monaco Basket
78
83
|
02.05.2023 20:05 | Maccabi | 78 : 83 | AS Monaco Basket | 1:2 | ||||
02.05
20:30
Partizan
Real Madrid
80
82
|
02.05.2023 20:30 | Partizan | 80 : 82 | Real Madrid | 2:1 |
02.05
18:00
Borac
Helios Suns
97
67
|
02.05.2023 18:00 | Borac | 97 : 67 | Helios Suns |
02.05
15:00
Trepča
Zvečan
50
59
|
02.05.2023 15:00 | Trepča | 50 : 59 | Zvečan |
02.05
17:00
Mokrin
Odžaci
41
30
|
02.05.2023 17:00 | Mokrin | 41 : 30 | Odžaci |