28.01
15:30
1899 Hoffenheim
Borussia M'gladbach
1
4
|
28.01.2023 15:30 | 1899 Hoffenheim | 1 : 4 | Borussia M'gladbach | |||||
28.01
15:30
1. FSV Mainz 05
VfL Bochum
5
2
|
28.01.2023 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 5 : 2 | VfL Bochum | |||||
28.01
18:30
Bayern München
Eintracht Frankfurt
1
1
|
28.01.2023 18:30 | Bayern München | 1 : 1 | Eintracht Frankfurt | |||||
28.01
15:30
Hertha BSC
1. FC Union Berlin
0
2
|
28.01.2023 15:30 | Hertha BSC | 0 : 2 | 1. FC Union Berlin | |||||
28.01
15:30
SC Freiburg
FC Augsburg
3
1
|
28.01.2023 15:30 | SC Freiburg | 3 : 1 | FC Augsburg | |||||
28.01
15:30
Werder Bremen
VfL Wolfsburg
2
1
|
28.01.2023 15:30 | Werder Bremen | 2 : 1 | VfL Wolfsburg |
28.01
21:00
Olympique de Marseille
AS Monaco
1
1
|
28.01.2023 21:00 | Olympique de Marseille | 1 : 1 | AS Monaco | |||||
28.01
17:00
Troyes
RC Lens
1
1
|
28.01.2023 17:00 | Troyes | 1 : 1 | RC Lens |
28.01
20:45
Atalanta
Sampdoria
2
0
|
28.01.2023 20:45 | Atalanta | 2 : 0 | Sampdoria | |||||
28.01
18:00
Cremonese
Inter
1
2
|
28.01.2023 18:00 | Cremonese | 1 : 2 | Inter | |||||
28.01
15:00
Empoli
Torino
2
2
|
28.01.2023 15:00 | Empoli | 2 : 2 | Torino |
28.01
14:00
Cádiz CF
RCD Mallorca
2
0
|
28.01.2023 14:00 | Cádiz CF | 2 : 0 | RCD Mallorca | |||||
28.01
21:00
Getafe
Real Betis Balompié
0
1
|
28.01.2023 21:00 | Getafe | 0 : 1 | Real Betis Balompié | |||||
28.01
16:15
Girona FC
Barcelona
0
1
|
28.01.2023 16:15 | Girona FC | 0 : 1 | Barcelona | |||||
28.01
18:30
Sevilla
Elche CF
3
0
|
28.01.2023 18:30 | Sevilla | 3 : 0 | Elche CF |
28.01
19:00
SC Derby
MZT Skopje Aerodrom
103
85
|
28.01.2023 19:00 | SC Derby | 103 : 85 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
28.01
17:00
Igokea m:tel
Split
88
92
|
28.01.2023 17:00 | Igokea m:tel | 88 : 92 | Split |
28.01
15:00
Krka
Helios Suns
77
84
|
28.01.2023 15:00 | Krka | 77 : 84 | Helios Suns | |||||
28.01
18:00
Sloga
Borac WWIN
73
71
|
28.01.2023 18:00 | Sloga | 73 : 71 | Borac WWIN | |||||
28.01
12:00
TFT Skopje
Vrijednosnice Osijek
74
70
|
28.01.2023 12:00 | TFT Skopje | 74 : 70 | Vrijednosnice Osijek |
28.01
12:00
OKK Beograd
Vršac
82
80
|
28.01.2023 12:00 | OKK Beograd | 82 : 80 | Vršac | |||||
28.01
18:00
Dunav
OKK Novi Pazar
96
73
|
28.01.2023 18:00 | Dunav | 96 : 73 | OKK Novi Pazar | |||||
28.01
18:00
Vojvodina
Metalac
91
83
|
28.01.2023 18:00 | Vojvodina | 91 : 83 | Metalac | |||||
28.01
19:00
Tamiš
Zdravlje Leskovac
95
91
|
28.01.2023 19:00 | Tamiš | 95 : 91 | Zdravlje Leskovac | |||||
28.01
19:00
Kolubara LA 2003
Čačak 94 Quantox
80
76
|
28.01.2023 19:00 | Kolubara LA 2003 | 80 : 76 | Čačak 94 Quantox |
28.01
14:00
Bkk Radnički
Eko Sport
82
58
|
28.01.2023 14:00 | Bkk Radnički | 82 : 58 | Eko Sport | |||||
28.01
18:30
RIVERS BM
Flash
95
83
|
28.01.2023 18:30 | RIVERS BM | 95 : 83 | Flash |
28.01
16:00
Svilajnac
Požarevac
81
80
|
28.01.2023 16:00 | Svilajnac | 81 : 80 | Požarevac | |||||
28.01
18:00
Napredak Junior
Plana
79
68
|
28.01.2023 18:00 | Napredak Junior | 79 : 68 | Plana | |||||
28.01
19:00
Ćuprija
Paraćin
97
80
|
28.01.2023 19:00 | Ćuprija | 97 : 80 | Paraćin |
28.01
17:00
Mileševac
Student
83
76
|
28.01.2023 17:00 | Mileševac | 83 : 76 | Student | |||||
28.01
18:00
Ivanjica
Užice
103
83
|
28.01.2023 18:00 | Ivanjica | 103 : 83 | Užice | |||||
28.01
18:00
Sloga Elite
Priboj
75
108
|
28.01.2023 18:00 | Sloga Elite | 75 : 108 | Priboj | |||||
28.01
18:00
Loznica
Zlatar
74
53
|
28.01.2023 18:00 | Loznica | 74 : 53 | Zlatar |
28.01
18:00
Rtanj
Bin
57
65
|
28.01.2023 18:00 | Rtanj | 57 : 65 | Bin | |||||
28.01
17:00
Mladost Vesna
Konstantin
47
116
|
28.01.2023 17:00 | Mladost Vesna | 47 : 116 | Konstantin |
28.01
16:30
OKK Junior
OKK Vlasotince
79
61
|
28.01.2023 16:30 | OKK Junior | 79 : 61 | OKK Vlasotince | |||||
28.01
19:00
Knjaževac 1950
Marinos
78
76
|
28.01.2023 19:00 | Knjaževac 1950 | 78 : 76 | Marinos | |||||
28.01
19:00
Bor
Radan
89
67
|
28.01.2023 19:00 | Bor | 89 : 67 | Radan |
28.01
12:00
Polet
Stari Ras
83
67
|
28.01.2023 12:00 | Polet | 83 : 67 | Stari Ras | |||||
28.01
15:00
OKK KV
Prva Petoletka
69
72
|
28.01.2023 15:00 | OKK KV | 69 : 72 | Prva Petoletka |
28.01
13:00
Sloga (D)
Sloga (PM)
77
72
|
28.01.2023 13:00 | Sloga (D) | 77 : 72 | Sloga (PM) | |||||
28.01
19:30
Sloga (B)
Smederevo 1953
91
72
|
28.01.2023 19:30 | Sloga (B) | 91 : 72 | Smederevo 1953 |
28.01
15:00
OKK Sokobanja
Svrljig
48
80
|
28.01.2023 15:00 | OKK Sokobanja | 48 : 80 | Svrljig | |||||
28.01
16:00
Kuršumlija
Jastreb
63
62
|
28.01.2023 16:00 | Kuršumlija | 63 : 62 | Jastreb |
28.01
18:00
Zvečan
MKA 2017
0
20
|
28.01.2023 18:00 | Zvečan | 0 : 20 | MKA 2017 |
28.01
18:00
Vrbas Medela
Partizan 1953
79
77
|
28.01.2023 18:00 | Vrbas Medela | 79 : 77 | Partizan 1953 | |||||
28.01
19:00
Duga
Sloga MAYA CONSULTING
74
69
|
28.01.2023 19:00 | Duga | 74 : 69 | Sloga MAYA CONSULTING | |||||
28.01
17:30
Vojvodina 021
Vršac
78
39
|
28.01.2023 17:30 | Vojvodina 021 | 78 : 39 | Vršac | |||||
28.01
15:30
Novosadska ŽKA
Crvena zvezda
57
95
|
28.01.2023 15:30 | Novosadska ŽKA | 57 : 95 | Crvena zvezda | |||||
28.01
19:00
Spartak
SPD Radnički
100
84
|
28.01.2023 19:00 | Spartak | 100 : 84 | SPD Radnički | |||||
28.01
14:45
Art Basket
Kraljevo
83
54
|
28.01.2023 14:45 | Art Basket | 83 : 54 | Kraljevo |
28.01
18:30
Ras
Student
63
61
|
28.01.2023 18:30 | Ras | 63 : 61 | Student | |||||
28.01
17:30
Radnički (B)
Ljubovija
71
58
|
28.01.2023 17:30 | Radnički (B) | 71 : 58 | Ljubovija |
28.01
13:00
Vojvodina
Dynamic VIP PAY
89
74
|
28.01.2023 13:00 | Vojvodina | 89 : 74 | Dynamic VIP PAY | |||||
28.01
13:30
Beko
Joker
95
91
|
28.01.2023 13:30 | Beko | 95 : 91 | Joker | |||||
28.01
12:30
SPD Radnički
Konstantin
92
62
|
28.01.2023 12:30 | SPD Radnički | 92 : 62 | Konstantin | |||||
28.01
17:00
Čačak 94 Quantox
Borac Mozzart
54
69
|
28.01.2023 17:00 | Čačak 94 Quantox | 54 : 69 | Borac Mozzart |
28.01
12:30
Vojvodina 021
SPD Radnički
72
57
|
28.01.2023 12:30 | Vojvodina 021 | 72 : 57 | SPD Radnički | |||||
28.01
14:20
Radivoj Korać
Sloga
102
45
|
28.01.2023 14:20 | Radivoj Korać | 102 : 45 | Sloga |
28.01
19:00
Mladi radnik
Spartak (S)
2
3
|
28.01.2023 19:00 | Mladi radnik | 2 : 3 | Spartak (S) | |||||
28.01
20:00
Takovo
Vojvodina
0
3
|
28.01.2023 20:00 | Takovo | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
28.01
18:00
Spartak (LJ)
Novi Sad Maneks
2
3
|
28.01.2023 18:00 | Spartak (LJ) | 2 : 3 | Novi Sad Maneks |
28.01
19:45
Dubočica
Topličanin 97
2
3
|
28.01.2023 19:45 | Dubočica | 2 : 3 | Topličanin 97 | |||||
28.01
16:00
Borac (P)
Smederevo Carina
0
3
|
28.01.2023 16:00 | Borac (P) | 0 : 3 | Smederevo Carina | |||||
28.01
19:00
VGSK
Niš
2
3
|
28.01.2023 19:00 | VGSK | 2 : 3 | Niš |
28.01
19:00
TENT
Partizan EFBET
3
1
|
28.01.2023 19:00 | TENT | 3 : 1 | Partizan EFBET | |||||
28.01
18:00
Ub
Inđija
3
0
|
28.01.2023 18:00 | Ub | 3 : 0 | Inđija | |||||
28.01
19:00
Železničar
Jedinstvo (SP)
3
1
|
28.01.2023 19:00 | Železničar | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) |
28.01
17:00
Takovo Zvezda Helios
Smederevo
3
0
|
28.01.2023 17:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | Smederevo | |||||
28.01
18:00
Klek
Srbijanka 014
3
0
|
28.01.2023 18:00 | Klek | 3 : 0 | Srbijanka 014 | |||||
28.01
20:00
Zlatibor
Lazarevac
3
1
|
28.01.2023 20:00 | Zlatibor | 3 : 1 | Lazarevac | |||||
28.01
19:30
Beograd
Radnički Blaster
0
3
|
28.01.2023 19:30 | Beograd | 0 : 3 | Radnički Blaster |
28.01
14:00
Mokra Gora
Trendtex
1
3
|
28.01.2023 14:00 | Mokra Gora | 1 : 3 | Trendtex |
28.01
18:30
Kikinda Grindex
Rudar
33
28
|
28.01.2023 18:30 | Kikinda Grindex | 33 : 28 | Rudar |
28.01
16:00
Tatran
Vardar 1961
27
23
|
28.01.2023 16:00 | Tatran | 27 : 23 | Vardar 1961 |
28.01
16:30
Pančevo
Kikinda
26
29
|
28.01.2023 16:30 | Pančevo | 26 : 29 | Kikinda | |||||
28.01
19:00
Bekament BB
Naisa
20
20
|
28.01.2023 19:00 | Bekament BB | 20 : 20 | Naisa | |||||
28.01
16:30
SPD Radnički
Jagodina
17
26
|
28.01.2023 16:30 | SPD Radnički | 17 : 26 | Jagodina |
28.01
17:00
Novi Beograd
Partizan
14
9
|
28.01.2023 17:00 | Novi Beograd | 14 : 9 | Partizan | |||||
28.01
20:00
SPD Radnički
BVK Crvena zvezda
10
11
|
28.01.2023 20:00 | SPD Radnički | 10 : 11 | BVK Crvena zvezda |
28.01
12:00
Banjica
Mladost
13
8
|
28.01.2023 12:00 | Banjica | 13 : 8 | Mladost | |||||
28.01
19:00
Bečej
Taš
8
7
|
28.01.2023 19:00 | Bečej | 8 : 7 | Taš | |||||
28.01
17:45
Zemun
ŽAK
14
10
|
28.01.2023 17:45 | Zemun | 14 : 10 | ŽAK | |||||
28.01
10:30
Beograd
Valjevo
23
4
|
28.01.2023 10:30 | Beograd | 23 : 4 | Valjevo | |||||
28.01
19:00
Sava
Stari Grad
4
9
|
28.01.2023 19:00 | Sava | 4 : 9 | Stari Grad |
28.01
17:30
Borac
Singidunum
5
18
|
28.01.2023 17:30 | Borac | 5 : 18 | Singidunum | |||||
28.01
20:00
Banja Luka
Taurunum
7
18
|
28.01.2023 20:00 | Banja Luka | 7 : 18 | Taurunum | |||||
28.01
21:00
Vračar
Košutnjak
2
14
|
28.01.2023 21:00 | Vračar | 2 : 14 | Košutnjak |
28.01
20:45
Palilula
Spartak
7
19
|
28.01.2023 20:45 | Palilula | 7 : 19 | Spartak |
28.01
16:30
Spartak GP
Jastrebac
3
2
|
28.01.2023 16:30 | Spartak GP | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
28.01
18:00
Gvozdeni puk
Winter sport
3
7
|
28.01.2023 18:00 | Gvozdeni puk | 3 : 7 | Winter sport |
28.01
19:00
Zlatibor
Kosjerić
2
5
|
28.01.2023 19:00 | Zlatibor | 2 : 5 | Kosjerić | |||||
28.01
16:15
Kragujevac Wild Boars
Zlatar 033
3
2
|
28.01.2023 16:15 | Kragujevac Wild Boars | 3 : 2 | Zlatar 033 |
28.01
19:00
Bosna Kompred
Sarajevo
2
3
|
28.01.2023 19:00 | Bosna Kompred | 2 : 3 | Sarajevo | |||||
28.01
17:00
Mostar SG
Doboj
5
0
|
28.01.2023 17:00 | Mostar SG | 5 : 0 | Doboj | |||||
28.01
18:00
MNK Hercegovina
Sloga
6
5
|
28.01.2023 18:00 | MNK Hercegovina | 6 : 5 | Sloga | |||||
28.01
18:00
Radnik MD Šop
Brotnjo
4
1
|
28.01.2023 18:00 | Radnik MD Šop | 4 : 1 | Brotnjo |
28.01
19:00
Triglav
Sisak
3
2
|
28.01.2023 19:00 | Triglav | E 3 : 2 | Sisak | |||||
28.01
17:30
Crvena zvezda
Slavija Junior
2
1
|
28.01.2023 17:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Slavija Junior | |||||
28.01
Vojvodina
Team select Croatia
6
5
|
28.01.2023 | Vojvodina | E 6 : 5 | Team select Croatia |