XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 66 utakmica za dan
Petak, 28 Oktobar 2022


Fudbal

BASK TEK
Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
28.10.2022 14:00
BASK TEK
2 : 0
Radnički (O)
Werder Bremen
Bremen
1 : 0
Hertha BSC
Berlin
28.10.2022 20:30
Werder Bremen
1 : 0
Hertha BSC
RC Lens
3 : 0
Toulouse
Toulouse
28.10.2022 21:00
RC Lens
3 : 0
Toulouse
RCD Mallorca
Palma
1 : 1
Espanyol
Barcelona
28.10.2022 21:00
RCD Mallorca
1 : 1
Espanyol
Zlatibor
Čajetina
5 : 0
Budućnost
Arilje
28.10.2022 14:00
Zlatibor
5 : 0
Budućnost
Metalac
Gornji Milanovac
5 : 0
FAP
Priboj
28.10.2022 14:30
Metalac
5 : 0
FAP
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
28.10.2022 10:00
Kolubara
2 : 2
OFK Beograd
Radnički 1905
Bajmok
0 : 1
Tisa Njerš
Adorjan
28.10.2022 15:30
Radnički 1905
0 : 1
Tisa Njerš
Sunrise Šabac
Šabac
2 : 0
Fenix
Šabac
28.10.2022 16:00
Sunrise Šabac
2 : 0
Fenix
Šećeranac
Beograd
1 : 7
Zvezdara
Beograd
28.10.2022 16:30
Šećeranac
1 : 7
Zvezdara
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
28.10.2022 15:30
Tekstilac
3 : 0
OFK Odžaci
Tvrđava
Bač
1 : 0
Borac
Bački Gračac
28.10.2022 15:30
Tvrđava
1 : 0
Borac
Zadrugar
Srpski Miletić
28.10.2022
15:30
BSK
Bački Brestovac
28.10.2022 15:30
Zadrugar
:
BSK
Kula
Kula
4 : 2
Polet
Karavukovo
28.10.2022 15:30
Kula
4 : 2
Polet
Omladinac
Deronje
2 : 1
Radnički
Ratkovo
28.10.2022 15:30
Omladinac
2 : 1
Radnički

Košarka

Morava
Vladičin Han
77 : 89
Joker
Sombor
28.10.2022 19:30
Morava
77 : 89
Joker
Radnik
Surdulica
84 : 76
Beko
Beograd
28.10.2022 18:30
Radnik
84 : 76
Beko
Žitko Basket
Beograd
79 : 83
Borac
Zemun
28.10.2022 17:00
Žitko Basket
79 : 83
Borac
Sloven
Ruma
74 : 72
Topola
Bačka Topola
28.10.2022 19:30
Sloven
74 : 72
Topola
Hajduk
Kula
83 : 91
Sveti Đorđe
Žitište
28.10.2022 18:30
Hajduk
83 : 91
Sveti Đorđe
Mladenovac
Mladenovac
68 : 85
Bkk Radnički
Beograd
28.10.2022 17:00
Mladenovac
68 : 85
Bkk Radnički
Požarevac
Požarevac
78 : 79
Napredak Junior
Kruševac
28.10.2022 17:00
Požarevac
78 : 79
Napredak Junior
Priboj
Priboj
76 : 74
Zlatar
Nova Varoš
28.10.2022 19:00
Priboj
76 : 74
Zlatar
Mladost Vesna
Bela Palanka
60 : 84
Topličanin
Prokuplje
28.10.2022 18:00
Mladost Vesna
60 : 84
Topličanin
OKK Junior
Niš
63 : 57
Radan
Lebane
28.10.2022 20:20
OKK Junior
63 : 57
Radan
Jablanica
Medveđa
67 : 60
Marinos
Niš
28.10.2022 19:00
Jablanica
67 : 60
Marinos
Knjaževac 1950
Knjaževac
71 : 70
OKK Vlasotince
Vlasotince
28.10.2022 20:30
Knjaževac 1950
71 : 70
OKK Vlasotince
Mladost
Temerin
80 : 44
Veternik 1998
Futog
28.10.2022 19:00
Mladost
80 : 44
Veternik 1998
Sloboda
Kikinda
70 : 92
Beočin
Beočin
28.10.2022 21:00
Sloboda
70 : 92
Beočin
Dinamo
Pančevo
68 : 51
Breg 013
Vršac
28.10.2022 20:50
Dinamo
68 : 51
Breg 013
Gro-Basket
Grocka
65 : 66
Gorica
Sremčica
28.10.2022 20:15
Gro-Basket
65 : 66
Gorica
Goč
Vrnjačka Banja
102 : 106
Stari Ras
Novi Pazar
28.10.2022 20:30
Goč
102 : 106
Stari Ras
Sloga (D)
Despotovac
89 : 66
Stragari
Stragari
28.10.2022 19:00
Sloga (D)
89 : 66
Stragari
Crvena zvezda mts
Beograd
78 : 72
Bayern
Munich
28.10.2022 19:00
Crvena zvezda mts
78 : 72
Bayern
Anadolu Efes
Istanbul
79 : 88
Fenerbahce Beko
Istanbul
28.10.2022 19:30
Anadolu Efes
79 : 88
Fenerbahce Beko
LDLC ASVEL
Villeurbanne
87 : 61
Cazoo Baskonia
Vitoria-Gasteiz
28.10.2022 20:00
LDLC ASVEL
87 : 61
Cazoo Baskonia
Barcelona
Barcelona
74 : 56
EA7 Emporio Armani Milano
Milan
28.10.2022 20:30
Barcelona
74 : 56
EA7 Emporio Armani Milano
Zadar
Zadar
74 : 76
Split
Split
28.10.2022 20:00
Zadar
74 : 76
Split
Cibona
Zagreb
87 : 85
Borac Mozzart
Čačak
28.10.2022 18:00
Cibona
87 : 85
Borac Mozzart
Vojvodina
Novi Sad
74 : 56
Zdravlje Leskovac
Leskovac
28.10.2022 18:00
Vojvodina
74 : 56
Zdravlje Leskovac
Dunav
Stari Banovci
67 : 89
Zlatibor Gold gondola
Čajetina
28.10.2022 19:00
Dunav
67 : 89
Zlatibor Gold gondola

Odbojka

Spartak (S)
Subotica
2 : 3
Mladi radnik
Požarevac
28.10.2022 19:00
Spartak (S)
2 : 3
Mladi radnik
Partizan EFBET
Beograd
3 : 0
Karađorđe
Topola
28.10.2022 00:00
Partizan EFBET
3 : 0
Karađorđe
Partizan EFBET 2
Beograd
3 : 2
Niš
Niš
28.10.2022 18:00
Partizan EFBET 2
3 : 2
Niš
Topličanin 97
Prokuplje
0 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
28.10.2022 00:00
Topličanin 97
0 : 3
Smederevo Carina
Gračac
Gračac
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
28.10.2022 19:30
Gračac
3 : 0
Ribnica 2
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Smederevo
Smederevo
28.10.2022 20:00
Leskovac 98
3 : 0
Smederevo
Panonija 2
Bačka Palanka
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
28.10.2022 20:00
Panonija 2
1 : 3
Mladost
Sloboda S
Čačak
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
28.10.2022 14:00
Sloboda S
3 : 1
Novi Pazar
Mladost 1979
Inđija
0 : 3
Omladinac 2
Novi Banovci
28.10.2022 21:10
Mladost 1979
0 : 3
Omladinac 2

Rukomet

Šamot 65
Arenđelovac
24 : 31
Dubočica 54
Leskovac
28.10.2022 20:30
Šamot 65
24 : 31
Dubočica 54
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
26 : 20
Jabuka
Jabuka
28.10.2022 20:00
Vojvoda Stepa
26 : 20
Jabuka
Hajduk
Čurug
20 : 27
Jugović 2
Kać
28.10.2022 20:00
Hajduk
20 : 27
Jugović 2
Pazar 2003
Novi Pazar
35 : 34
Košutnjak
Čačak
28.10.2022 20:00
Pazar 2003
35 : 34
Košutnjak
Naftagas
Elemir
20 : 27
Jadran
Feketić
28.10.2022 19:45
Naftagas
20 : 27
Jadran
Radnički
Bajmok
30 : 23
Halas Jožef 2
Ada
28.10.2022 20:30
Radnički
30 : 23
Halas Jožef 2

Vaterpolo

Borac
Banja Luka
9 : 22
Spartak Patent CO
Subotica
28.10.2022 19:30
Borac
9 : 22
Spartak Patent CO

Futsal

Palež
Obrenovac
2 : 4
Beogradski FON
Beograd
28.10.2022 19:00
Palež
2 : 4
Beogradski FON
SU Banjica 011
Beograd
2 : 2
SAS
Zrenjanin
28.10.2022 21:00
SU Banjica 011
2 : 2
SAS
Omladinac
Novi Banovci
5 : 2
Hajduk
Kula
28.10.2022 19:15
Omladinac
5 : 2
Hajduk
Forum
Vršac
7 : 1
Kraljevićevo
Kačarevo
28.10.2022 21:00
Forum
7 : 1
Kraljevićevo
Ozren
Sokobanja
4 : 3
BSK
Bujanovac
28.10.2022 20:00
Ozren
4 : 3
BSK
Pirot
Pirot
4 : 3
Radnik
Surdulica
28.10.2022 20:30
Pirot
4 : 3
Radnik
As
Bujanovac
4 : 9
Midžor 192
Pirot
28.10.2022 20:30
As
4 : 9
Midžor 192
Radnik MD Šop
Bijeljina
3 : 2
Sarajevo
Sarajevo
28.10.2022 19:30
Radnik MD Šop
3 : 2
Sarajevo
MNK Hercegovina
Široki brijeg
3 : 3
Salines
Tuzla
28.10.2022 17:00
MNK Hercegovina
3 : 3
Salines