26.10
14:00
Železničar
Mačva
3
1
|
26.10.2022 14:00 | Železničar | 3 : 1 | Mačva |
26.10
14:30
Dunavac
Šumadija 1962
3
1
|
26.10.2022 14:30 | Dunavac | 3 : 1 | Šumadija 1962 |
26.10
17:00
Zrinjski
Tuzla City
0
0
|
26.10.2022 17:00 | Zrinjski | 0 : 0 | Tuzla City |
26.10
21:00
Napoli
Rangers
3
0
|
26.10.2022 21:00 | Napoli | 3 : 0 | Rangers | |||||
26.10
21:00
Ajax
Liverpool
0
3
|
26.10.2022 21:00 | Ajax | 0 : 3 | Liverpool |
26.10
18:45
Club Brugge
Porto
0
4
|
26.10.2022 18:45 | Club Brugge | 0 : 4 | Porto | |||||
26.10
21:00
Atletico Madrid
Bayer Leverkusen
2
2
|
26.10.2022 21:00 | Atletico Madrid | 2 : 2 | Bayer Leverkusen |
26.10
18:45
Inter Milan
Viktoria Plzen
4
0
|
26.10.2022 18:45 | Inter Milan | 4 : 0 | Viktoria Plzen | |||||
26.10
21:00
Barcelona
Bayern Munich
0
3
|
26.10.2022 21:00 | Barcelona | 0 : 3 | Bayern Munich |
26.10
21:00
Tottenham Hotspur
Sporting CP
1
1
|
26.10.2022 21:00 | Tottenham Hotspur | 1 : 1 | Sporting CP | |||||
26.10
21:00
Eintracht Frankfurt
Marseille
2
1
|
26.10.2022 21:00 | Eintracht Frankfurt | 2 : 1 | Marseille |
26.10
12:00
FAP
Budućnost (A)
3
0
|
26.10.2022 12:00 | FAP | 3 : 0 | Budućnost (A) |
26.10
10:00
Proleter 1951
OFK Kikinda
4
3
|
26.10.2022 10:00 | Proleter 1951 | 4 : 3 | OFK Kikinda |
26.10
16:00
Hajdučica
Tempo
3
1
|
26.10.2022 16:00 | Hajdučica | 3 : 1 | Tempo |
26.10
10:00
Petar Puača
OFK Kikinda
3
2
|
26.10.2022 10:00 | Petar Puača | 3 : 2 | OFK Kikinda |
26.10
17:00
SFU Fenix
POFK Savacium
2
0
|
26.10.2022 17:00 | SFU Fenix | 2 : 0 | POFK Savacium |
26.10
OFK Radnički
BSK
0
1
|
26.10.2022 | OFK Radnički | 0 : 1 | BSK | |||||
26.10
Filip Filipović
SU Prestiž - Joca Ristić
0
6
|
26.10.2022 | Filip Filipović | 0 : 6 | SU Prestiž - Joca Ristić | |||||
26.10
Mladost
OFK Topličanin
2
0
|
26.10.2022 | Mladost | 2 : 0 | OFK Topličanin | |||||
26.10
Vlasina
Sloga
0
4
|
26.10.2022 | Vlasina | 0 : 4 | Sloga | |||||
26.10
Real Niš 2
SFK Morava
3
2
|
26.10.2022 | Real Niš 2 | 3 : 2 | SFK Morava | |||||
26.10
OFK Sinđelić
OFK Budućnost 2020
0
10
|
26.10.2022 | OFK Sinđelić | 0 : 10 | OFK Budućnost 2020 | |||||
26.10
Radnik
Pusta Reka
1
3
|
26.10.2022 | Radnik | 1 : 3 | Pusta Reka | |||||
26.10
GFK Dubočica
OFK Kosanica
2
2
|
26.10.2022 | GFK Dubočica | 2 : 2 | OFK Kosanica | |||||
26.10
Trnovac
Mineralac
2
2
|
26.10.2022 | Trnovac | 2 : 2 | Mineralac |
26.10
OFK Radnički
BSK
2
0
|
26.10.2022 | OFK Radnički | 2 : 0 | BSK | |||||
26.10
Filip Filipović
SU Prestiz - Joca Ristic
1
2
|
26.10.2022 | Filip Filipović | 1 : 2 | SU Prestiz - Joca Ristic | |||||
26.10
Mladost
OFK Topličanin
0
6
|
26.10.2022 | Mladost | 0 : 6 | OFK Topličanin | |||||
26.10
Vlasina
Sloga
3
0
|
26.10.2022 | Vlasina | 3 : 0 | Sloga | |||||
26.10
Real Niš 2
Vučje
2
2
|
26.10.2022 | Real Niš 2 | 2 : 2 | Vučje | |||||
26.10
GFK Dubočica
OFK Kosanica
3
1
|
26.10.2022 | GFK Dubočica | 3 : 1 | OFK Kosanica | |||||
26.10
Trnovac
Mineralac
3
1
|
26.10.2022 | Trnovac | 3 : 1 | Mineralac |
26.10
18:00
Prometey
Frutti Extra Bursaspor
90
84
|
26.10.2022 18:00 | Prometey | 90 : 84 | Frutti Extra Bursaspor | |||||
26.10
19:30
Ratiopharm Ulm
Germani Brescia
90
98
|
26.10.2022 19:30 | Ratiopharm Ulm | 90 : 98 | Germani Brescia | |||||
26.10
19:30
Cedevita Olimpija
Joventut
78
100
|
26.10.2022 19:30 | Cedevita Olimpija | 78 : 100 | Joventut | |||||
26.10
19:30
Mincidelice JL Bourg Basket
Lietkabelis
86
73
|
26.10.2022 19:30 | Mincidelice JL Bourg Basket | 86 : 73 | Lietkabelis |
26.10
19:00
Turk Telekom
Hapoel Tel Aviv
89
77
|
26.10.2022 19:00 | Turk Telekom | 89 : 77 | Hapoel Tel Aviv | |||||
26.10
21:00
Gran Canaria
London Lions
87
69
|
26.10.2022 21:00 | Gran Canaria | 87 : 69 | London Lions |
26.10
17:00
Vizura
Real
78
82
|
26.10.2022 17:00 | Vizura | 78 : 82 | Real | |||||
26.10
20:20
Beovuk 72
Torlak
98
93
|
26.10.2022 20:20 | Beovuk 72 | 98 : 93 | Torlak |
26.10
18:00
Budućnost
Montana 2003
78
66
|
26.10.2022 18:00 | Budućnost | 78 : 66 | Montana 2003 | |||||
26.10
18:00
RMU Banovići
Play Off
20
0
|
26.10.2022 18:00 | RMU Banovići | 20 : 0 | Play Off | |||||
26.10
17:30
Zagreb
Duga
62
67
|
26.10.2022 17:30 | Zagreb | 62 : 67 | Duga |
26.10
16:30
Nikšić 1995
Cinkarna Celje
42
135
|
26.10.2022 16:30 | Nikšić 1995 | 42 : 135 | Cinkarna Celje | |||||
26.10
18:00
Orlovi
Lavovi
73
56
|
26.10.2022 18:00 | Orlovi | 73 : 56 | Lavovi |
26.10
17:00
Vojvodina
Ribnica
3
0
|
26.10.2022 17:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Ribnica |
26.10
21:00
Omladinac 2
Srem 2
3
1
|
26.10.2022 21:00 | Omladinac 2 | 3 : 1 | Srem 2 |
26.10
20:30
GŽOK Kikinda 0230 - 2
Krajišnik
3
0
|
26.10.2022 20:30 | GŽOK Kikinda 0230 - 2 | 3 : 0 | Krajišnik |
26.10
19:30
Dinamo
Kikinda
28
25
|
26.10.2022 19:30 | Dinamo | 28 : 25 | Kikinda |
26.10
20:00
Obilić
Grafičar
30
35
|
26.10.2022 20:00 | Obilić | 30 : 35 | Grafičar |
26.10
19:00
Aleksinac
Bor - RTB 2
25
33
|
26.10.2022 19:00 | Aleksinac | 25 : 33 | Bor - RTB 2 |
26.10
20:00
Nais
Novi Beograd
2
22
|
26.10.2022 20:00 | Nais | 2 : 22 | Novi Beograd |