30.05
10:00
Zlatibor
GFK Sloboda
3
2
|
30.05.2022 10:00 | Zlatibor | 3 : 2 | GFK Sloboda |
30.05
10:00
Proleter (NS)
GFK Sloven
7
2
|
30.05.2022 10:00 | Proleter (NS) | 7 : 2 | GFK Sloven | |||||
30.05
11:00
OFK Vršac
Vojvodina
3
2
|
30.05.2022 11:00 | OFK Vršac | 3 : 2 | Vojvodina |
30.05
11:30
011
Radnički
0
4
|
30.05.2022 11:30 | 011 | 0 : 4 | Radnički |
30.05
17:30
Dolovo
Jedinstvo
0
5
|
30.05.2022 17:30 | Dolovo | 0 : 5 | Jedinstvo |
30.05
Timok 1919
GFK Dubočica
3
2
|
30.05.2022 | Timok 1919 | 3 : 2 | GFK Dubočica |
30.05
13:00
OFK Vršac
Vojvodina
0
6
|
30.05.2022 13:00 | OFK Vršac | 0 : 6 | Vojvodina |
30.05
17:00
Podrinje
Proleter 2006
6
2
|
30.05.2022 17:00 | Podrinje | 6 : 2 | Proleter 2006 |
30.05
10:00
Vojvodina
Hajduk 1912
11
0
|
30.05.2022 10:00 | Vojvodina | 11 : 0 | Hajduk 1912 |
30.05
16:00
Radnički (SM)
GFK Sloven
2
3
|
30.05.2022 16:00 | Radnički (SM) | 2 : 3 | GFK Sloven | |||||
30.05
10:00
Sporto 023
Omladinac
17
0
|
30.05.2022 10:00 | Sporto 023 | 17 : 0 | Omladinac |
30.05
18:30
Kosovo i Metohija
Dunav
6
1
|
30.05.2022 18:30 | Kosovo i Metohija | 6 : 1 | Dunav | |||||
30.05
18:30
Policajac
Brodarac
0
1
|
30.05.2022 18:30 | Policajac | 0 : 1 | Brodarac | |||||
30.05
18:30
Radnički (O)
BASK
4
1
|
30.05.2022 18:30 | Radnički (O) | 4 : 1 | BASK | |||||
30.05
18:30
Hajduk
Beograd
1
9
|
30.05.2022 18:30 | Hajduk | 1 : 9 | Beograd | |||||
30.05
18:30
BUSK
Mladenovac
5
1
|
30.05.2022 18:30 | BUSK | 5 : 1 | Mladenovac | |||||
30.05
18:30
Rekreativo
PKB
2
2
|
30.05.2022 18:30 | Rekreativo | 2 : 2 | PKB | |||||
30.05
18:30
Taurunum
Sveti Stefan
5
1
|
30.05.2022 18:30 | Taurunum | 5 : 1 | Sveti Stefan |
30.05
18:30
Boleč
Resnik
4
4
|
30.05.2022 18:30 | Boleč | 4 : 4 | Resnik | |||||
30.05
18:30
Borac
TENT 1994
0
2
|
30.05.2022 18:30 | Borac | 0 : 2 | TENT 1994 | |||||
30.05
18:30
Kovilovo
Bubamara 2010
6
3
|
30.05.2022 18:30 | Kovilovo | 6 : 3 | Bubamara 2010 | |||||
30.05
18:30
Jedinstvo
Adanex
4
1
|
30.05.2022 18:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Adanex |
30.05
18:30
Sremčica
13. Maj
8
1
|
30.05.2022 18:30 | Sremčica | 8 : 1 | 13. Maj | |||||
30.05
18:00
BSV
Dunavac
3
5
|
30.05.2022 18:00 | BSV | 3 : 5 | Dunavac | |||||
30.05
18:30
Leštane
Slavija
2
3
|
30.05.2022 18:30 | Leštane | 2 : 3 | Slavija | |||||
30.05
18:30
Torlak
Sinđelić (U))
1
4
|
30.05.2022 18:30 | Torlak | 1 : 4 | Sinđelić (U)) | |||||
30.05
18:30
Minel
Budućnost
0
4
|
30.05.2022 18:30 | Minel | 0 : 4 | Budućnost |
30.05
18:30
Pola pola
ŠF Rosenborg
7
0
|
30.05.2022 18:30 | Pola pola | 7 : 0 | ŠF Rosenborg | |||||
30.05
18:30
Kvantum sport
Vrčin
3
0
|
30.05.2022 18:30 | Kvantum sport | 3 : 0 | Vrčin | |||||
30.05
18:30
Kaluđerica
Borusija
1
2
|
30.05.2022 18:30 | Kaluđerica | 1 : 2 | Borusija | |||||
30.05
18:30
Crvenka
Banja
4
2
|
30.05.2022 18:30 | Crvenka | 4 : 2 | Banja | |||||
30.05
18:30
Batajnica
Palilulac
1
2
|
30.05.2022 18:30 | Batajnica | 1 : 2 | Palilulac |
30.05
18:30
Krajišnik
Obrenovac
6
1
|
30.05.2022 18:30 | Krajišnik | 6 : 1 | Obrenovac | |||||
30.05
18:30
Beljina
Republički organi
9
4
|
30.05.2022 18:30 | Beljina | 9 : 4 | Republički organi | |||||
30.05
17:30
Peks
Posavina
3
3
|
30.05.2022 17:30 | Peks | 3 : 3 | Posavina | |||||
30.05
18:30
Div
Strelac
2
1
|
30.05.2022 18:30 | Div | 2 : 1 | Strelac | |||||
30.05
18:30
Veterani 78
Rakovica
3
1
|
30.05.2022 18:30 | Veterani 78 | 3 : 1 | Rakovica | |||||
30.05
18:30
Lavirint Company
Umka
2
5
|
30.05.2022 18:30 | Lavirint Company | 2 : 5 | Umka | |||||
30.05
18:30
Rušanj
Lokomotiva
1
1
|
30.05.2022 18:30 | Rušanj | 1 : 1 | Lokomotiva |
30.05
18:00
Dunav Osiguranje
Sloboda
2
3
|
30.05.2022 18:00 | Dunav Osiguranje | 2 : 3 | Sloboda | |||||
30.05
18:00
Omladinac
Crvena zvezda
4
1
|
30.05.2022 18:00 | Omladinac | 4 : 1 | Crvena zvezda | |||||
30.05
18:00
Mladi radnik
Selevac
2
2
|
30.05.2022 18:00 | Mladi radnik | 2 : 2 | Selevac | |||||
30.05
18:00
Železničar
Borac
3
4
|
30.05.2022 18:00 | Železničar | 3 : 4 | Borac |
30.05
18:00
Drugovac
Vučak
0
3
|
30.05.2022 18:00 | Drugovac | 0 : 3 | Vučak | |||||
30.05
18:00
Drugari
Podunavac
3
3
|
30.05.2022 18:00 | Drugari | 3 : 3 | Podunavac |