XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 63 utakmica za dan
Sreda, 6 Oktobar 2021


Fudbal

GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
06.10.2021 15:00
GFK Sloboda
1 : 0
Trepča
Bane 1931
Raška
1 : 2
Budućnost
Resnik
06.10.2021 15:00
Bane 1931
1 : 2
Budućnost
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
4 : 1
Karađorđe
Topola
06.10.2021 15:00
Pomoravlje 1946
4 : 1
Karađorđe
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
8 : 0
Rudar
Jelašnica
06.10.2021 15:00
Jedinstvo (GM)
8 : 0
Rudar
Malošište
Malošište
2 : 3
Mladost (B)
Batušinac
06.10.2021 15:00
Malošište
2 : 3
Mladost (B)
Orljane
Orljane
8 : 1
Aluminijum
Niš
06.10.2021 15:00
Orljane
8 : 1
Aluminijum
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 1
Bukovik
Razanj
06.10.2021 15:00
Naša krila 1936
1 : 1
Bukovik
Morava
Žitkovac
0 : 4
OFK Sinđelić
Niš
06.10.2021 15:00
Morava
0 : 4
OFK Sinđelić
Pukovac
Pukovac
2 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
06.10.2021 15:00
Pukovac
2 : 0
OFK Napredak 1929
OFK Niš
Niš
0 : 1
Delijski Vis
Niš
06.10.2021 15:00
OFK Niš
0 : 1
Delijski Vis
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
06.10.2021 15:00
Car Konstantin
1 : 0
Mladost (M)
Čekmin
Čekmin
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
06.10.2021 15:00
Čekmin
1 : 0
Moravac Orion
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
06.10.2021 15:00
Plantaža
1 : 1
Svetlost
Jablanica
Medveđa
5 : 4
Žitorađa
Žitorađa
06.10.2021 15:00
Jablanica
5 : 4
Žitorađa
Radan
Lebane
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
06.10.2021 15:00
Radan
1 : 2
OFK Topličanin
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
06.10.2021 15:00
Nebeski Andjeli
2 : 2
Jedinstvo
Trnovac
Trnovac
0 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
06.10.2021 15:00
Trnovac
0 : 0
SFK Morava
Župa
Aleksandrovac
7 : 0
Levač
Rekovac
06.10.2021 15:00
Župa
7 : 0
Levač
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
06.10.2021 15:00
OFK Lugomir
0 : 2
Jedinstvo 1936
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
06.10.2021 15:00
Trstenik PPT
2 : 0
Jedinstvo (M)
Sloga (D)
Despotovac
1 : 3
Sloga (M)
Majdevo
06.10.2021 15:00
Sloga (D)
1 : 3
Sloga (M)
Orlovi
Jasenovo
5 : 2
Blagotin
Poljna
06.10.2021 15:00
Orlovi
5 : 2
Blagotin
Juhor
Obrež
1 : 9
SFS Borac
Paraćin
06.10.2021 15:00
Juhor
1 : 9
SFS Borac
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 2
Morava 1918
Ćuprija
06.10.2021 15:00
Kušiljevo
1 : 2
Morava 1918
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 1
Brodoremont
Kladovo
06.10.2021 15:00
Jedinstvo (P)
1 : 1
Brodoremont
BSK
Bogovina
5 : 1
Sloga
Kobišnica
06.10.2021 15:00
BSK
5 : 1
Sloga
Bor 1919
Bor
0 : 1
OFK Slatina
Bor
06.10.2021 15:00
Bor 1919
0 : 1
OFK Slatina
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Lužnica
Babušnica
06.10.2021 15:00
Balkanski
1 : 0
Lužnica
Ozren
Sokobanja
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
06.10.2021 15:00
Ozren
1 : 2
Tanasko Rajić
Dunav
Prahovo
5 : 0
OFK 019
Zaječar
06.10.2021 15:00
Dunav
5 : 0
OFK 019
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
06.10.2021 15:00
Rajko Mitić
3 : 1
OFK Knjaz
Đerdap
Kladovo
7 : 0
Zvezda
Blato
06.10.2021 15:00
Đerdap
7 : 0
Zvezda
Turbina
Vreoci
0 : 0
Krtinska
Krtinska
06.10.2021 15:30
Turbina
0 : 0
Krtinska
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
5 : 3
Polet
Popučke
06.10.2021 15:30
Milenko Pavlović
5 : 3
Polet
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 0
Mačva
Šabac
06.10.2021 18:00
OFK Bačka
0 : 0
Mačva
Zlatibor
Čajetina
0 : 5
OFK Žarkovo
Beograd
06.10.2021 15:00
Zlatibor
0 : 5
OFK Žarkovo
Timok 1919
Zaječar
0 : 1
Inđija
Inđija
06.10.2021 15:00
Timok 1919
0 : 1
Inđija
IMT
Beograd
0 : 1
Javor Matis
Ivanjica
06.10.2021 15:00
IMT
0 : 1
Javor Matis
Mladost GAT
Novi Sad
1 : 0
Rad
Beograd
06.10.2021 15:00
Mladost GAT
1 : 0
Rad
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
Loznica
Loznica
06.10.2021 15:00
Budućnost
2 : 1
Loznica
Železničar
Pančevo
2 : 0
Kabel
Novi Sad
06.10.2021 15:00
Železničar
2 : 0
Kabel
Spartak DOO
Subotica
2 : 2
Zemun
Zemun
06.10.2021 15:30
Spartak DOO
2 : 2
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
3 : 3
RFK NS 1921
Novi Sad
06.10.2021 12:00
Spartak ŽK
3 : 3
RFK NS 1921
Mačva 1929
Bogatić
3 : 1
Rađevac
Krupanj
06.10.2021 12:00
Mačva 1929
3 : 1
Rađevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
06.10.2021 11:00
Budućnost Krušik 2014
4 : 1
Vrelo Sport
Loznica
Loznica
3 : 0
Železničar
Lajkovac
06.10.2021 15:00
Loznica
3 : 0
Železničar
TSC '09
Bačka Topola
0 : 1
TSC '10
Bačka Topola
06.10.2021 20:00
TSC '09
0 : 1
TSC '10

Košarka

Jedinstvo
Novi Bečej
46 : 77
Vizura
Beograd
06.10.2021 17:30
Jedinstvo
46 : 77
Vizura
Vojvodina 021
Novi Sad
58 : 81
Budućnost Bemax
Podgorica
06.10.2021 16:30
Vojvodina 021
58 : 81
Budućnost Bemax
OKK Feniks
Banja Luka
0 : 20
Triglav
Kranj
06.10.2021 00:00
OKK Feniks
0 : 20
Triglav
Badel 1862
Skoplje
59 : 92
Cinkarna Celje
Celje
06.10.2021 18:00
Badel 1862
59 : 92
Cinkarna Celje
Montana 2003
Montana
100 : 45
RMU Banovići
Banovići
06.10.2021 18:00
Montana 2003
100 : 45
RMU Banovići

Rukomet

Mokra Gora
Zubin Potok
27 : 36
Šamot 65
Arenđelovac
06.10.2021 17:00
Mokra Gora
27 : 36
Šamot 65
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
39 : 29
Radnički
Jaša Tomić
06.10.2021 20:30
Nova Pazova 1957
39 : 29
Radnički
Sivac 69 - 2
Sivac
33 : 24
Kljajićevo
Kljajićevo
06.10.2021 20:00
Sivac 69 - 2
33 : 24
Kljajićevo
Bor - RTB 2
Bor
29 : 21
Hajduk Veljko
Negotin
06.10.2021 19:30
Bor - RTB 2
29 : 21
Hajduk Veljko

Vaterpolo

Zemun
Zemun
8 : 20
SPD Radnički
Kragujevac
06.10.2021 21:00
Zemun
8 : 20
SPD Radnički
Novi Beograd
Beograd
32 : 1
Nais
Niš
06.10.2021 19:00
Novi Beograd
32 : 1
Nais
BVK Crvena zvezda
Beograd
11 : 9
Vojvodina
Novi Sad
06.10.2021 20:00
BVK Crvena zvezda
11 : 9
Vojvodina
Valis
Valjevo
10 : 9
Proleter
Zrenjanin
06.10.2021 21:00
Valis
10 : 9
Proleter

Hokej

Slavija Junior
Ljubljana
4 : 2
Triglav
Kranj
06.10.2021 19:15
Slavija Junior
4 : 2
Triglav
Bled
Bled
4 : 2
Hidria Jesenice
Jesenice
06.10.2021 18:45
Bled
4 : 2
Hidria Jesenice
Celje
Celje
2 : 3
Maribor
Maribor
06.10.2021 18:15
Celje
E 2 : 3
Maribor