30.08
17:55
Proleter
Radnički 1923
1
1
|
30.08.2021 17:55 | Proleter | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
30.08
20:00
Voždovac
Kolubara
2
0
|
30.08.2021 20:00 | Voždovac | 2 : 0 | Kolubara |
30.08
Timok 1919
Napredak
0
2
|
30.08.2021 | Timok 1919 | 0 : 2 | Napredak | |||||
30.08
Morava 1918
Trayal
1
3
|
30.08.2021 | Morava 1918 | 1 : 3 | Trayal |
30.08
Radnički (P)
GFK Dubočica
6
0
|
30.08.2021 | Radnički (P) | 6 : 0 | GFK Dubočica |
30.08
10:00
Proleter
Kabel
3
1
|
30.08.2021 10:00 | Proleter | 3 : 1 | Kabel |
30.08
12:00
Omladinac
GFK Sloven
0
0
|
30.08.2021 12:00 | Omladinac | 0 : 0 | GFK Sloven |
30.08
13:00
Spartak ŽK
Brodarac
2
0
|
30.08.2021 13:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Brodarac |
30.08
17:00
RFK Grafičar
Crvena zvezda
1
2
|
30.08.2021 17:00 | RFK Grafičar | 1 : 2 | Crvena zvezda |
30.08
12:00
Proleter (NS)
Kabel
2
1
|
30.08.2021 12:00 | Proleter (NS) | 2 : 1 | Kabel |
30.08
10:00
Železničar
Proleter 2006
1
1
|
30.08.2021 10:00 | Železničar | 1 : 1 | Proleter 2006 |
30.08
15:00
Spartak ŽK
Brodarac
3
2
|
30.08.2021 15:00 | Spartak ŽK | 3 : 2 | Brodarac |
30.08
Duel Juniors
Kopernikus Železničar
7
0
|
30.08.2021 | Duel Juniors | 7 : 0 | Kopernikus Železničar |
30.08
10:00
Omladinac
Radnički (SM)
1
8
|
30.08.2021 10:00 | Omladinac | 1 : 8 | Radnički (SM) |
30.08
17:30
Beograd
Policajac
3
2
|
30.08.2021 17:30 | Beograd | 3 : 2 | Policajac | |||||
30.08
17:30
Mladenovac
Radnički (O)
3
3
|
30.08.2021 17:30 | Mladenovac | 3 : 3 | Radnički (O) | |||||
30.08
17:30
PKB
Hajduk
2
0
|
30.08.2021 17:30 | PKB | 2 : 0 | Hajduk | |||||
30.08
17:30
Taurunum
Rekreativo
0
0
|
30.08.2021 17:30 | Taurunum | 0 : 0 | Rekreativo |
30.08
17:30
TENT 1994
Šećeranac
2
4
|
30.08.2021 17:30 | TENT 1994 | 2 : 4 | Šećeranac | |||||
30.08
17:30
Železnik
Boleč
4
0
|
30.08.2021 17:30 | Železnik | 4 : 0 | Boleč | |||||
30.08
17:30
Bubamara 2010
Borac
4
1
|
30.08.2021 17:30 | Bubamara 2010 | 4 : 1 | Borac | |||||
30.08
18:00
Adanex
Zvezdara
0
2
|
30.08.2021 18:00 | Adanex | 0 : 2 | Zvezdara | |||||
30.08
18:00
Duga
Kovilovo
6
1
|
30.08.2021 18:00 | Duga | 6 : 1 | Kovilovo |
30.08
17:30
Dunavac
13. Maj
0
4
|
30.08.2021 17:30 | Dunavac | 0 : 4 | 13. Maj | |||||
30.08
17:30
Slavija
Sremčica
2
1
|
30.08.2021 17:30 | Slavija | 2 : 1 | Sremčica | |||||
30.08
17:30
Sinđelić (U))
BSV
6
2
|
30.08.2021 17:30 | Sinđelić (U)) | 6 : 2 | BSV | |||||
30.08
17:30
GSP Polet
Leštane
6
1
|
30.08.2021 17:30 | GSP Polet | 6 : 1 | Leštane | |||||
30.08
17:30
Budućnost
Torlak
4
2
|
30.08.2021 17:30 | Budućnost | 4 : 2 | Torlak | |||||
30.08
19:00
TEK Sloga
Sinđelić (BG)
1
1
|
30.08.2021 19:00 | TEK Sloga | 1 : 1 | Sinđelić (BG) | |||||
30.08
17:30
Plavi 2000
Minel
1
0
|
30.08.2021 17:30 | Plavi 2000 | 1 : 0 | Minel |
30.08
17:30
Vrčin
ŠF Rosenborg
3
0
|
30.08.2021 17:30 | Vrčin | 3 : 0 | ŠF Rosenborg | |||||
30.08
17:30
Borusija
Pola pola
1
1
|
30.08.2021 17:30 | Borusija | 1 : 1 | Pola pola | |||||
30.08
17:30
Banja
Kaluđerica
0
0
|
30.08.2021 17:30 | Banja | 0 : 0 | Kaluđerica | |||||
30.08
17:30
Old Tajmeri
Soccer
7
2
|
30.08.2021 17:30 | Old Tajmeri | 7 : 2 | Soccer | |||||
30.08
17:30
Palilulac
Crvenka
5
3
|
30.08.2021 17:30 | Palilulac | 5 : 3 | Crvenka | |||||
30.08
17:30
Batajnica
Brodarac Ultra
5
0
|
30.08.2021 17:30 | Batajnica | 5 : 0 | Brodarac Ultra |
30.08
17:30
Republički organi
Obrenovac
0
4
|
30.08.2021 17:30 | Republički organi | 0 : 4 | Obrenovac | |||||
30.08
17:30
Posavina
Krajišnik
2
5
|
30.08.2021 17:30 | Posavina | 2 : 5 | Krajišnik | |||||
30.08
17:30
Strelac
Beljina
3
6
|
30.08.2021 17:30 | Strelac | 3 : 6 | Beljina | |||||
30.08
17:30
Rakovica
Peks
2
0
|
30.08.2021 17:30 | Rakovica | 2 : 0 | Peks | |||||
30.08
17:30
Umka
Div
5
3
|
30.08.2021 17:30 | Umka | 5 : 3 | Div | |||||
30.08
17:30
Lokomotiva
Veterani 78
4
4
|
30.08.2021 17:30 | Lokomotiva | 4 : 4 | Veterani 78 | |||||
30.08
17:30
Rušanj
Lavirint Company
0
5
|
30.08.2021 17:30 | Rušanj | 0 : 5 | Lavirint Company |
30.08
17:30
Mladi radnik
Borac
3
4
|
30.08.2021 17:30 | Mladi radnik | 3 : 4 | Borac | |||||
30.08
17:30
Dunav Osiguranje
Crvena zvezda
5
1
|
30.08.2021 17:30 | Dunav Osiguranje | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
30.08
17:30
Radnički
Sloboda
7
3
|
30.08.2021 17:30 | Radnički | 7 : 3 | Sloboda |
30.08
17:30
Kolonija
Podunavac
2
2
|
30.08.2021 17:30 | Kolonija | 2 : 2 | Podunavac | |||||
30.08
17:30
Drugovac
BSK
3
6
|
30.08.2021 17:30 | Drugovac | 3 : 6 | BSK | |||||
30.08
17:30
Mihajlovac
Vučak
2
4
|
30.08.2021 17:30 | Mihajlovac | 2 : 4 | Vučak |