19.06
17:30
Poreč
BSK
3
0
|
19.06.2021 17:30 | Poreč | 3 : 0 | BSK | |||||
19.06
17:30
Radnički
Krivelj
6
1
|
19.06.2021 17:30 | Radnički | 6 : 1 | Krivelj | |||||
19.06
17:30
Šarbanovac
Ključ
0
2
|
19.06.2021 17:30 | Šarbanovac | 0 : 2 | Ključ | |||||
19.06
17:30
Urovica
Mladost
10
2
|
19.06.2021 17:30 | Urovica | 10 : 2 | Mladost | |||||
19.06
17:30
Rudna Glava
Blizna
4
0
|
19.06.2021 17:30 | Rudna Glava | 4 : 0 | Blizna | |||||
19.06
17:30
Nemetali
Brestovac
1
3
|
19.06.2021 17:30 | Nemetali | 1 : 3 | Brestovac | |||||
19.06
17:30
Zlot
Polet
6
1
|
19.06.2021 17:30 | Zlot | 6 : 1 | Polet |
19.06
17:30
Pepeljevac
Strmovo 1968
2
1
|
19.06.2021 17:30 | Pepeljevac | 2 : 1 | Strmovo 1968 | |||||
19.06
17:30
OFK Brđanac
Banjani
3
0
|
19.06.2021 17:30 | OFK Brđanac | 3 : 0 | Banjani | |||||
19.06
17:30
Trlić
ZSK
4
5
|
19.06.2021 17:30 | Trlić | 4 : 5 | ZSK | |||||
19.06
17:30
Pambukovica
Iskra
4
4
|
19.06.2021 17:30 | Pambukovica | 4 : 4 | Iskra | |||||
19.06
17:30
Tvrdojevac
Radnik (Ub)
0
0
|
19.06.2021 17:30 | Tvrdojevac | 0 : 0 | Radnik (Ub) | |||||
19.06
17:30
Kolubara 2
Joks Junajted
5
4
|
19.06.2021 17:30 | Kolubara 2 | 5 : 4 | Joks Junajted | |||||
19.06
17:30
OFK Jabučje
OFK Osečina
5
2
|
19.06.2021 17:30 | OFK Jabučje | 5 : 2 | OFK Osečina |
19.06
18:00
Mlada krila
Lazac
4
3
|
19.06.2021 18:00 | Mlada krila | 4 : 3 | Lazac | |||||
19.06
18:00
Zvezda
Stubal
2
0
|
19.06.2021 18:00 | Zvezda | 2 : 0 | Stubal | |||||
19.06
18:00
Mladost 1925
Bogutovačka Banja
0
1
|
19.06.2021 18:00 | Mladost 1925 | 0 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
19.06
18:00
Borac (V)
Jedinstvo (G)
2
1
|
19.06.2021 18:00 | Borac (V) | 2 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
19.06
18:00
Braća Vuković
Mladost 1981
4
2
|
19.06.2021 18:00 | Braća Vuković | 4 : 2 | Mladost 1981 | |||||
19.06
18:00
Borac (A)
Sloga Obrva
2
2
|
19.06.2021 18:00 | Borac (A) | 2 : 2 | Sloga Obrva | |||||
19.06
18:00
Miločajac
Progorelica
2
1
|
19.06.2021 18:00 | Miločajac | 2 : 1 | Progorelica | |||||
19.06
18:00
Mineral 2015
Jedinstvo (D)
1
3
|
19.06.2021 18:00 | Mineral 2015 | 1 : 3 | Jedinstvo (D) |
19.06
18:00
Velika Reka
Jedinstvo (MZ)
0
3
|
19.06.2021 18:00 | Velika Reka | 0 : 3 | Jedinstvo (MZ) | |||||
19.06
18:00
Jedinstvo (ZA)
Borac
5
2
|
19.06.2021 18:00 | Jedinstvo (ZA) | 5 : 2 | Borac | |||||
19.06
18:00
Studenac
TE Gučevo
3
0
|
19.06.2021 18:00 | Studenac | 3 : 0 | TE Gučevo | |||||
19.06
18:00
Hajduk
Mladost
3
1
|
19.06.2021 18:00 | Hajduk | 3 : 1 | Mladost | |||||
19.06
18:00
Prva Iskra
7. Juli
5
1
|
19.06.2021 18:00 | Prva Iskra | 5 : 1 | 7. Juli | |||||
19.06
18:00
Jadar 1961
Jelav
6
1
|
19.06.2021 18:00 | Jadar 1961 | 6 : 1 | Jelav |
19.06
18:00
Mladost
Milicionar
2
6
|
19.06.2021 18:00 | Mladost | 2 : 6 | Milicionar | |||||
19.06
18:00
Sunrise Šabac
Partizan
3
0
|
19.06.2021 18:00 | Sunrise Šabac | 3 : 0 | Partizan | |||||
19.06
18:00
Sloboda
Budućnost (ZM)
3
0
|
19.06.2021 18:00 | Sloboda | 3 : 0 | Budućnost (ZM) | |||||
19.06
18:00
Gorki
Budućnost (DO)
2
0
|
19.06.2021 18:00 | Gorki | 2 : 0 | Budućnost (DO) | |||||
19.06
18:00
Zadrugar Milkivit
Torpedo 1924
2
5
|
19.06.2021 18:00 | Zadrugar Milkivit | 2 : 5 | Torpedo 1924 | |||||
19.06
18:00
Petlovača
Omladinac 2013 (SL)
1
4
|
19.06.2021 18:00 | Petlovača | 1 : 4 | Omladinac 2013 (SL) | |||||
19.06
18:00
Napredak
Lipolist
0
3
|
19.06.2021 18:00 | Napredak | 0 : 3 | Lipolist |
19.06
18:00
Milakovac 2018
Morava
1
2
|
19.06.2021 18:00 | Milakovac 2018 | 1 : 2 | Morava |
19.06
17:30
Vrelo 1971
Bliznak-Medveđica
0
1
|
19.06.2021 17:30 | Vrelo 1971 | 0 : 1 | Bliznak-Medveđica | |||||
19.06
17:30
Laznica
Zvezda
4
1
|
19.06.2021 17:30 | Laznica | 4 : 1 | Zvezda | |||||
19.06
17:30
Mladost (K)
Vukovac 98
2
1
|
19.06.2021 17:30 | Mladost (K) | 2 : 1 | Vukovac 98 | |||||
19.06
17:30
Selište
Best Sige
2
1
|
19.06.2021 17:30 | Selište | 2 : 1 | Best Sige | |||||
19.06
17:30
Mlava (R)
Osanica
0
2
|
19.06.2021 17:30 | Mlava (R) | 0 : 2 | Osanica | |||||
19.06
17:30
Homoljac
Budućnost (M)
3
0
|
19.06.2021 17:30 | Homoljac | 3 : 0 | Budućnost (M) |
19.06
21:00
Španija
Poljska
1
1
|
19.06.2021 21:00 | Španija | 1 : 1 | Poljska |
19.06
15:00
Mađarska
Francuska
1
1
|
19.06.2021 15:00 | Mađarska | 1 : 1 | Francuska | |||||
19.06
18:00
Portugalija
Nemačka
2
4
|
19.06.2021 18:00 | Portugalija | 2 : 4 | Nemačka |
19.06
17:30
TSK
Donji Srem 2015
1
3
|
19.06.2021 17:30 | TSK | 1 : 3 | Donji Srem 2015 |
19.06
10:30
Apolon II
Vodojaža
|
19.06.2021 10:30 | Apolon II | : | Vodojaža | |||||
19.06
09:30
Morava (VP)
Karadjordje (T)
|
19.06.2021 09:30 | Morava (VP) | : | Karadjordje (T) |
19.06
13:00
Plana
Jedinstvo
4
2
|
19.06.2021 13:00 | Plana | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.06
12:00
Požarevac
Šampion
0
1
|
19.06.2021 12:00 | Požarevac | 0 : 1 | Šampion |
19.06
10:00
OFK Ras
Pazar Juniors '01
|
19.06.2021 10:00 | OFK Ras | : | Pazar Juniors '01 | |||||
19.06
10:00
Sport Club 99
Kosmet
|
19.06.2021 10:00 | Sport Club 99 | : | Kosmet | |||||
19.06
10:00
AF AS Novi Pazar
Tutin
|
19.06.2021 10:00 | AF AS Novi Pazar | : | Tutin | |||||
19.06
10:00
Jošanica
Pazar Juniors B
|
19.06.2021 10:00 | Jošanica | : | Pazar Juniors B | |||||
19.06
10:00
OFK National
Bane 1931 - 2
|
19.06.2021 10:00 | OFK National | : | Bane 1931 - 2 |
19.06
15:00
Wild Boars Kragujevac
Banat Bulls
34
40
|
19.06.2021 15:00 | Wild Boars Kragujevac | 34 : 40 | Banat Bulls |