XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 145 utakmica za dan
Subota, 12 Jun 2021

Fudbal

Sloga (P)
Požega
0 : 1
Timok 1919
Zaječar
Mladost GAT
Novi Sad
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Radnik
Ušće
Vodojaža
Grošnica
3 : 2
Borac
Drenovac
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Proleter
Pečenog
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Real
Podunavci
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 1
Polet
Ratina
Korićani
Korićani
3 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Budućnost
Resnik
4 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
OFK Napredak
Markovac
6 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Rudar (S)
Stamnica
5 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
4 : 1
VGSK
Veliko Gradište
RSK
Rabrovo
6 : 3
Sloga (M)
Milatovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Pomoravlje
Vlaški Do
0 : 0
Zvižd
Kučevo
Sloboda
Lipe
2 : 0
Karađorđe
Topola
Đerdap
Golubac
3 : 2
Sloga (B)
Batočina
Borac 1932
Ralja
1 : 7
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 0
Prijevor
Prijevor
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Polet (T)
Trbušani
Jasen
Brodarevo
2 : 3
FAP
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
1 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
Polimlje
Prijepolje
0 : 6
Sevojno
Sevojno
Polet (Lj)
Ljubić
4 : 1
Omladinac
Zablaće
Rubribreza
Rubribreza
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Drina
Ljubovija
1 : 3
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Radnički (K)
Klupci
4 : 5
Borac (L)
Lešnica
OFK Divci
Divci
1 : 0
Mladost (Dr)
Dračić
Radnički (V)
Valjevo
1 : 2
Sloga (B)
Bogosavac
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
Rađevac
Krupanj
4 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Ribnica
Mionica
1 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
ŽAK
Sombor
2 : 3
SU Stanišić 1920
Stanišić
Titel
Titel
3 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 1
Bačka 1923
Đurđevo
ŽSK
Žabalj
3 : 1
OFK Futog
Futog
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
OFK Sirig
Sirig
1 : 5
Tatra
Kisač
Slavija
Novi Sad
1 : 0
Bačka (B)
Begeč
Veternik
Veternik
10 : 1
Hajduk
Čurug
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
TSK
Temerin
5 : 0
Susek
Susek
Polet
Jabukovac
1 : 1
Poreč
Donji milanovac
Brestovac
Borski Brestovac
0 : 2
Sloga
Kobišnica
Blizna
Blizna
1 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Mladost
Karbulovo
1 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
Ključ
Podvrška
3 : 1
Urovica
Urovica
Krivelj
Krivelj
1 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
BSK
Bukovče
0 : 1
Radnički
Klokočevac
Maršić
Maršić
6 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Kutlovo
Kutlovo
1 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
Šumadija 1934
Drača
0 : 0
Zastava
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 0
Šumadinac KG
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
1 : 4
Pobeda 1926
Beloševac
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 3
Srbija
Ilićevo
Sloboda (G)
Grbice
3 : 0
Slavija
Kragujevac
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Joks Junajted
Mionica
2 : 3
OFK Jabučje
Jabučje
Radnik (Ub)
Ub
7 : 4
Dimitrije Tucović
Ćelije
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
ZSK
Valjevo
3 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Banjani
Banjani
3 : 0
Trlić
Trlić
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
6 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
Mladost (R)
Rajkovac
5 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Kopljari
Kopljari
2 : 3
Šamot
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
3 : 2
Borac
Kloka
Venčani
Venčani
7 : 0
Brezovac
Brezovac
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 0
B 2000
Aranđelovac
Mladost (J)
Jelenac
3 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Budućnost
Blaznava
2 : 4
Gorski Car
Garaši
Mladi radnik (D)
Dragušica
2 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
3 : 2
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Čestin
Čestin
0 : 3
Napredak (MK)
Malo Krčmare
BSK
Borač
1 : 3
Jedinstvo (O)
Oplanić
Feniks
Rača
3 : 3
Šumadija (S)
Sipić
Karađorđe (V)
Vučić
1 : 3
Badnjevac
Badnjevac
Miletić
Mošorin
6 : 2
Slanobarac
Budisava
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 2
Mlada krila
Metikoši
Progorelica
Progorelica
3 : 0
Mineral 2015
Rudno
Sloga Obrva
Obrva
1 : 0
Miločajac
Miločaj
Mladost 1981
Štulac
1 : 3
Borac (A)
Adrani
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 1
Borac (V)
Vraneši
Stubal
Stubal
2 : 4
Mladost 1925
Oplanići
Lazac
Lazac
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
Mladost (G)
Gložane
4 : 2
Jedinstvo
Duboka
Mladost (T)
Tečić
1 : 2
Osaonica
Bagrdan
Mladost (D)
Dublje
9 : 0
Crni Vrh
Deonica
Mladi Borac
Sedlare
2 : 2
Partizan
Glogovac
Kupinovac
Kupinovac
3 : 2
Sloboda
Šuljkovac
GFK Tabane
Jagodina
3 : 5
Sinđelić 1934
Vojska
Vinorača
Vinorača
4 : 2
Ursule
Ursule
Šantarovac
Šantarovac
3 : 1
Zenit
Oparić
Tempo
Mozgovo
3 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Rutevac
Rutevac
3 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 2
Polet (R)
Radevac
Borac
Trnjane
2 : 4
Škriljac
Bradarac
Napredak 2012
Krušje
4 : 3
Polet (V)
Vitoševac
Sloboda
Stara Moravica
2 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Kolubara (LP)
Liso Polje
4 : 0
Vrelo
Vrelo
Naša Krajina
Kupinik
2 : 5
Rapid
Nikolinci
Gaj
Veliki Gaj
3 : 1
Vojvodina
Seleuš
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 2
Sloga
Margita
Mladost (VG)
Velika Greda
1 : 1
Banatul
Lokve
Grivac
Grivac
2 : 5
Mladost
Pretoke
Osanica
Osanica
5 : 0
Homoljac
Žagubica
Best Sige
Sige
0 : 1
Mlava (R)
Ribare
Vukovac 98
Vukovac
2 : 3
Selište
Selište
Zvezda
Izvarica
1 : 2
Mladost (K)
Krupaja
Bliznak-Medveđica
Bliznak
1 : 0
Laznica
Laznica
Sloga (J)
Jošanica
3 : 0
Vrelo 1971
Milanovac
Vels
1 : 1
Švajcarska
Danska
0 : 1
Finska
Belgija
3 : 0
Rusija
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 2
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
0 : 4
Partizan
Beograd
Apolon I
Kragujevac
12.06.2021
11:00
Arsenal
Kragujevac
Karadjordje (T)
Topola
12.06.2021
10:00
Aranđelovac
Aranđelovac
Apolon II
Kragujevac
12.06.2021
10:30
Gruža
Gruža
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Koštam Polje
Delimeđe
12.06.2021
11:00
Granit
Jošanička Banja
Novi Pazar B
Novi Pazar
12.06.2021
11:00
Tutin
Tutin
Studentski grad
Beograd
5 : 1
DIF
Beograd
Rakovica
Beograd
6 : 1
BSK 1925
Beograd
Kraljica Marija
Novo Selo
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Požega
Požega
0 : 4
Mačva
Šabac
Šampion
Gornji Milanovac
7 : 1
Piksi 036
Ribnica
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Požarevac
Požarevac
Karađorđe
Topola
2 : 2
Plana
Velika Plana
Voša AS
Novi Sad
5 : 0
Stajićevo 2017
Stajićevo
Mladost (C)
Cvetovac
4 : 3
Budućnost
Dudovica
Arena SU
Subotica
9 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
POFK Savacium
Šabac
7 : 0
Fenix 2
Šabac
OFK Atletiko
Šabac
2 : 1
Mačva 2
Šabac
Mačva 1
Šabac
3 : 0
OFK Majur
Majur

Rukomet

Župa 54
Aleksandrovac
39 : 31
Užice
Užice
Bane
Raška
32 : 34
Trepča
Kosovska Mitrovica
Dalmatinac
Riđica
29 : 31
Slavija
Novi Sad
Sombor
Sombor
27 : 16
Naftagas
Elemir
Radnički
Jaša Tomić
34 : 32
Prigrevica
Prigrevica

Futsal

BSK
Bujanovac
1 : 7
Rosulja
Vlasotince
Pirgos
Pirot
5 : 0
Progres
Paraćin
Akademac
Niš
5 : 0
Radnički 2010
Niš

Američki fudbal

Vukovi Beograd
Beograd
56 : 0
Black Hornets
Jagodina