XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 51 utakmica za dan
Sreda, 3 Februar 2021

Fudbal

Aston Villa
Birmingem
1 : 3
West Ham United
London
Burnley
Burnley
0 : 2
Manchester City
Manchester
Fulham
London
0 : 2
Leicester City
Leicester
Leeds United
Leeds
1 : 2
Everton
Liverpool
Liverpool
Liverpool
0 : 1
Brighton
Brighton
Rotherham United
Rotherham
3 : 0
Derby County
Derby
Brentford
Brentford
3 : 2
Bristol City
Bristol
Bordeaux
Bordeaux
0 : 3
Lille
Villeneuve d'Ascq
Dijon
Dijon
0 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
Lens
Lens
2 : 2
Olympique Marseille
Marseille
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 1
Montpellier
Montpellier
Monaco
Monaco
2 : 1
Nice
Nice
PSG
Paris
3 : 0
Nîmes
Nîmes
Reims
Reims
0 : 0
Angers SCO
Angers
Rennes
Rennes
1 : 1
Lorient
Lorient
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Nantes
Nantes
Strasbourg
Strasbourg
2 : 2
Brest
Brest

Košarka

Topola
Bačka Topola
75 : 93
Joker
Sombor
Dunav 2014
Apatin
80 : 59
Dinamo
Pančevo
Vizura
Beograd
66 : 88
Astra
Beograd
MKK Spartak
Subotica
94 : 101
Srbobran
Srbobran
Radnički
Kovin
83 : 52
Opovo 99
Opovo
Partizan NIS
Beograd
79 : 80
Crvena zvezda MTS
Beograd
Kraljevo
Kraljevo
61 : 40
SPD Radnički d.o.o
Kragujevac

Odbojka

Partizan Soccer
Beograd
2 : 3
Ribnica
Kraljevo
VA 014 Bauwesen
Valjevo
1 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Karađorđe
Topola
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 3
Spartak (LJ)
Ljig
Užice
Užice
3 : 1
Topličanin
Prokuplje
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
1/2 Finala
Železničar
Lajkovac
3 : 0
TENT
Obrenovac
Inđija
Inđija
3 : 0
Jedinstvo
Užice
Spartak
Ljig
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 1
Sterija
Beograd
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Roda
Beograd
Radnički Blasters
Beograd
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 2
Vranje
Vranje
Ivanjica
Ivanjica
2 : 3
AS Batajnica
Batajnica
Ruma
Ruma
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Radnički (K)
Kragujevac
0 : 3
Crno Bele 011
Beograd
Valjevo
Valjevo
3 : 1
Zaječar
Zaječar
Panonija
Bačka Palanka
0 : 3
Smeč 5
Kragujevac

Rukomet

Proleter
Zrenjanin
24 : 32
Crvenka
Crvenka
Spartak
Subotica
25 : 32
Dinamo
Pančevo
Dubočica 54
Leskovac
29 : 27
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
29 : 37
Radnički
Kragujevac
Obilić
Beograd
30 : 37
Metaloplastika
Šabac
Šamot 65
Arenđelovac
23 : 30
Železničar 1949
Niš
Rudar
Kostolac
24 : 21
Novi Pazar
Novi Pazar
Bor RTB
Bor
37 : 30
Mladost
Nova Pazova
Zaječar 1949
Zaječar
24 : 34
Naisa
Niš