XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 85 utakmica za dan
Subota, 30 Januar 2021

Fudbal

Arsenal
London
30.01.2021
16:00
Manchester United
Manchester
Brighton
Brighton
30.01.2021
16:00
Tottenham Hotspur
London
Chelsea
London
30.01.2021
16:00
Burnley
Burnley
Crystal Palace
London
30.01.2021
16:00
Wolverhampton
Wolverhampton
Everton
Liverpool
30.01.2021
16:00
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Leicester City
Leicester
30.01.2021
16:00
Leeds United
Leeds
Manchester City
Manchester
30.01.2021
16:00
Sheffield United
Sheffield
Southampton
Southampton
30.01.2021
16:00
Aston Villa
Birmingem
West Bromwich Albion
West Bromwich
30.01.2021
16:00
Fulham
London
West Ham United
London
30.01.2021
16:00
Liverpool
Liverpool
Birmingham City
Birmingham
30.01.2021
16:00
Coventry City
Coventry
Blackburn Rovers
Blackburn
30.01.2021
16:00
Luton Town
Luton
Brentford
Brentford
30.01.2021
16:00
Wycombe Wanderers
High Wycombe
Cardiff City
Cardiff
30.01.2021
16:00
Millwall
London
Derby County
Derby
30.01.2021
16:00
Bristol City
Bristol
Huddersfield Town
Huddersfield
30.01.2021
16:00
Stoke City
Stoke-on-Trent
Norwich City
Norwich
30.01.2021
13:30
Middlesbrough
Middlesbrough
Nottingham Forest
Nottingham
30.01.2021
16:00
Barnsley
Barnsley
Rotherham United
Rotherham
30.01.2021
16:00
Swansea City
Swansea
Sheffield Wednesday
Sheffield
30.01.2021
16:00
Preston North End
Preston
Watford
Watford
30.01.2021
16:00
Queens Park Rangers
London
Bayern
München
30.01.2021
15:30
Hoffenheim
Sinsheim
Borussia Dortmund
Dortmund
30.01.2021
15:30
Augsburg
Augsburg
RB Leipzig
Leipzig
30.01.2021
18:30
Bayer 04
Leverkusen
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
30.01.2021
15:30
Hertha BSC
Berlin
Union Berlin
Berlin
30.01.2021
15:30
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Werder
Bremen
30.01.2021
15:30
Schalke 04
Gelsenkirchen
Internazionale
Milano
30.01.2021
20:45
Benevento
Benevento
Crotone
Crotone
30.01.2021
15:00
Genoa
Genova
Sampdoria
Genova
30.01.2021
18:00
Juventus
Torino
Bologna
Bologna
30.01.2021
15:00
Milan
Milano
Cagliari
Cagliari
30.01.2021
15:00
Sassuolo
Reggio nell'Emilia

Košarka

Vršac
Vršac
30.01.2021
Dynamic
Beograd
Sloga
Kraljevo
30.01.2021
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Tamiš
Pančevo
30.01.2021
Napredak
Aleksinac
Radnički (K)
Kragujevac
30.01.2021
Mladost
Zemun
Zlatibor
Čajetina
30.01.2021
Sloboda
Užice
Kolubara LA 2003
Lazarevac
30.01.2021
OKK Beograd
Beograd
Dunav
Stari Banovci
30.01.2021
Metalac
Valjevo
Vojvodina
Novi Sad
30.01.2021
Pirot
Pirot
Mornar
Bar
30.01.2021
21:00
Borac
Čačak
Cedevita Olimpija
Ljubljana
30.01.2021
19:00
Partizan NIS
Beograd
FMP
Železnik
30.01.2021
17:00
Budućnost VOLI
Podgorica
OKK Junior
Niš
30.01.2021
Mladost Vesna
Bela Palanka
Panteri
Vranje
30.01.2021
OKK Vlasotince
Vlasotince
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
30.01.2021
Actavis Academy
Leskovac
Tim 7
TIM
30.01.2021
Niš
Niš
Topličanin
Prokuplje
30.01.2021
Rudar 1903
Bor
Jablanica
Medveđa
30.01.2021
Morava
Vladičin Han
Rtanj
Boljevac
30.01.2021
Marinos
Niš
Tim 7
TIM
30.01.2021
Radnik
Surdulica
Joker
Sombor
30.01.2021
18:45
Srem
Sremska Mitrovica
Topola
Bačka Topola
30.01.2021
19:00
Futog
Futog
Svilajnac
Svilajnac
30.01.2021
Požarevac
Požarevac
Plana
Velika Plana
30.01.2021
Radnički 1950
Kragujevac
Smederevo 1953
Smederevo
30.01.2021
Jagodina
Jagodina
Sloga Elite
Kraljevo
30.01.2021
Zekas 75
Rača
M015
Šabac
30.01.2021
Ivanjica
Ivanjica
Zlatar
Nova Varoš
30.01.2021
Loznica
Loznica
Priboj
Priboj
30.01.2021
Student BB
Bajina Bašta
Crnokosa
Kosjerić
30.01.2021
Čačak 94
Čačak
Torlak
Beograd
30.01.2021
00:00
Radnički
Obrenovac
Rivers BM
Beograd
30.01.2021
00:00
Žitko Basket
Beograd
Barajevo
Barajevo
30.01.2021
00:00
Borča
Beograd
Topolčanka
Bačka Topola
30.01.2021
15:00
Radnički (B)
Beograd
Srbobran
Srbobran
30.01.2021
15:00
Srem
Sremska Mitrovica
Proleter
Zrenjanin
30.01.2021
15:00
Vršac
Vršac
Karaburma
Beograd
30.01.2021
15:00
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Mileševka
Prijepolje
30.01.2021
15:00
Gimnazijalac
Pirot
Ljubovija
Ljubovija
30.01.2021
15:00
Sloga
Požega

Rukomet

Crvenka
Crvenka
30.01.2021
Partizan
Beograd
Dinamo
Pančevo
30.01.2021
Dubočica 54
Leskovac
Vojvodina
Novi Sad
30.01.2021
Spartak
Subotica
Proleter
Zrenjanin
30.01.2021
Kikinda Grindex
Kikinda
Radnički
Kragujevac
30.01.2021
Novi Pazar
Novi Pazar
Železničar 1949
Niš
30.01.2021
Rudar
Kostolac
Metaloplastika
Šabac
30.01.2021
Šamot 65
Arenđelovac
Crvena zvezda
Beograd
30.01.2021
Obilić
Beograd

Futsal

Braća Nedić
Osečina
30.01.2021
Bezbednost 192
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
30.01.2021
Flash
Valjevo
Zenon
Lajkovac
30.01.2021
Kareli
Ub
Bajina Bašta
Bajina Bašta
30.01.2021
PP 192
Prijepolje
Euro-lider
Petrovac
30.01.2021
MB Namenska
Lučani
OŠ Karađorđe 2015
Rača
30.01.2021
Sjenica
Sjenica
Olimp
Vrnjačka banja
30.01.2021
Karanovac
Kraljevo