XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 45 utakmica za dan
Petak, 20 Novembar 2020

Fudbal

Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Čukarički
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
1 : 3
Spartak ŽK
Subotica
Radnik
Surdulica
3 : 0
Mačva
Šabac
IMT
Beograd
3 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Tutin
Tutin
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Bliznak-Medveđica
Bliznak
20.11.2020
13:00
Mladost (K)
Krupaja
Monaco
Monaco
3 : 2
PSG
Paris
Rennes
Rennes
0 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
1 : 1
Huesca
Huesca
Sloga
Zemun
20.11.2020
Spartak
Subotica
Mašinac Trejs
Niš
20.11.2020
Zemun
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
20.11.2020
Crvena zvezda
Beograd
Požarevac
Požarevac
20.11.2020
TSC
Kanjiža
Kolubara
Lazarevac
20.11.2020
Vojvodina
Novi Sad

Košarka

Alba Berlin
Berlin
66 : 73
Zenit Petersburg
Saint Petersburg
Milano
Milan
98 : 92
Žalgiris Kaunas
Kaunas
Lyon-Villeurbanne
Villeurbanne
20.11.2020
20:45
Olympiacos
Piraeus
Barcelona
Barcelona
76 : 65
Crvena zvezda
Beograd
Real Madrid
Madrid
92 : 72
Fenerbahce
Istanbul
Valencia
Valencia
82 : 80
Maccabi
Tel Aviv
Radnički (K)
Kragujevac
77 : 63
Vojvodina
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
89 : 83
Hajduk
Kula
Jedinstvo
Novi Bečej
68 : 71
Stara Pazova
Stara Pazova
Plana
Velika Plana
107 : 72
Zekas 75
Rača
Proleter
Zrenjanin
20.11.2020
20:00
Sloga
Požega
Rudar 1903
Bor
20.11.2020
17:00
Paraćin
Paraćin
Ljubovija
Ljubovija
53 : 65
Ras
Beograd

Odbojka

Klek Srbijašume
Klek
3 : 1
Karađorđe
Topola
Dubočica
Leskovac
2 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Banat
Vršac
3 : 2
Futog
Futog
Vranje
Vranje
2 : 3
Spartak
Ljig
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 0
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac

Rukomet

Šamot 65
Arenđelovac
20 : 28
Rudar
Kostolac
Rtanj
Boljevac
24 : 34
Zaječar 1949
Zaječar
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
35 : 31
ORK Pančevo
Pančevo
Mačva 2
Bogatić
23 : 29
Lazarevac
Lazarevac
Pirot
Pirot
37 : 22
Bor - RTB 2
Bor
Rudar
Kostolac
26 : 35
Radnički
Svilajnac

Vaterpolo

KVK Radnički
Kragujevac
16 : 5
BVK Crvena zvezda
Beograd

Futsal

SAS
Zrenjanin
1 : 5
Jastrebac
Blace
Smederevo
Smederevo
5 : 0
Oplenac
Topola
Leteći Holandjanin
Vrbas
10 : 1
Hajduk
Kula
Hram
Zemun
2 : 4
Borac
Lazarevac