XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 65 utakmica za dan
Ponedeljak, 19 Oktobar 2020

Fudbal

Leeds United
Leeds
0 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
West Bromwich Albion
West Bromwich
0 : 0
Burnley
Burnley
Hellas Verona
Verona
0 : 0
Genoa
Genova
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 3
Real
Niš
Studentski Grad
Beograd
19.10.2020
10:00
Bežanija
Beograd
Sinđelić
Beograd
19.10.2020
11:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 0
Rojkovac
Obrenovac
Mladost
Lučani
19.10.2020
11:00
Zlatibor
Čajetina
RFK Grafičar
Beograd
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Fenix
Šabac
1 : 2
Rađevac
Krupanj
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 2
Vučak
Vučak
Kolonija
Kovin
3 : 2
Sloboda
Lipe
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Medicinar
Smederevo
2 : 4
Selevac
Selevac
Železničar
Smederevo
2 : 0
Radnički
Kovin
Drugari
Smederevo
5 : 2
Drugovac
Drugovac
Podunavac
Udovice
2 : 2
BSK
Bavanište
Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 3
Mladi radnik
Radinac
Dunav Osiguranje
Smederevo
3 : 2
Omladinac
Deliblato
Mladenovac
Mladenovac
5 : 4
Dunav
Veliko selo
Beograd
Beograd
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Policajac
Beograd
6 : 2
BUSK
Beograd
PKB
Padinska skela
6 : 1
Resnik
Resnik
Hajduk
Simanovci
3 : 1
Rekreativo
Beograd
Duga
Beograd
3 : 0
Borac
Ostružnica
TENT 1994
Obrenovac
2 : 2
Jedinstvo
Surčin
Bubamara 2010
Leštane
2 : 2
Budućnost
Dobanovci
Belo Polje
Obrenovac
1 : 1
Šećeranac
Beograd
GSP Polet
Beograd
3 : 2
Adanex
Beograd
BSV
Beograd
4 : 4
Sinđelić (B)
Beograd
Slavija
Beograd
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Dunavac
Grocka
0 : 0
Sremčica
Sremčica
Železnik
Železnik
4 : 3
Leštane
Leštane
Sinđelić (U)
Ugrinovci
5 : 0
Rušanj
Rušanj
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 2
Torlak
Kumodraž
Kaluđerica
Kaluđerica
9 : 0
ŠF Rosenborg
Beograd
Vrčin
Vrčin
3 : 0
Crvenka
Borča
Kaučosi
Beograd
4 : 1
Banja
Višnjička banja
Batajnica
Batajnica
3 : 2
Palilulac
Krnjača
Pola pola
Beograd
2 : 4
13. Maj
Zemun
Radnički PDM
Mladenovac
3 : 0
Soccer
Borča
Lavirint Company
Resnik
5 : 2
Rakovica
Rakovica
Peks
Beograd
2 : 2
Posavina
Stubline
Strelac
Mislođin
3 : 2
Krajišnik
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 5
Veterani 78
Beograd
Umka
Umka
19.10.2020
16:00
Beljina
Beljina
Minel
Ripanj
0 : 2
Dorćol
Beograd

Košarka

Zadar
Zadar
70 : 73
Krka
Novo Mesto
Barajevo
Barajevo
81 : 75
Mladenovac
Mladenovac

Odbojka

Zaječar 2
Zaječar
3 : 0
Pirot
Pirot

Rukomet

Ub
Ub
28 : 31
Kolubara
Lazarevac
Prigrevica
Prigrevica
19.10.2020
20:45
Sombor
Sombor

Futsal

Tisa
Novi Bečej
8 : 8
Loznica Grad 2018
Loznica
RB
Valjevo
5 : 10
Smederevo
Smederevo
Seničani
Aranđelovac
1 : 8
Partenon
Smederevska Palanka
Raška
Raška
4 : 5
Oplenac
Topola
Indians 2013
Inđija
6 : 2
Kikinda
Kikinda
Viking
Ruma
6 : 3
Kraljevićevo
Kačarevo
Leteći Holandjanin
Vrbas
5 : 6
ŽAK Junior
Sombor
Prokuplje
Prokuplje
2 : 1
Pirot
Pirot
Pirgos
Pirot
5 : 3
Aleksinac 2015
Aleksinac
Rosulja
Vlasotince
4 : 3
Progres
Paraćin
Kareli
Ub
4 : 2
Bezbednost 192
Valjevo
Zenon
Lajkovac
0 : 8
Zlatibor
Čajetina
Čaršija
Trstenik
4 : 4
Miners
Majdanpek