XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 56 utakmica za dan
Sreda, 23 Septembar 2020

Fudbal

Kabel
Novi Sad
2 : 1
Dinamo
Vranje
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 3
IMT
Beograd
Borac 1926
Čačak
0 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Loznica
Loznica
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Trayal
Kruševac
2 : 1
Železničar (P)
Pančevo
Budućnost
Dobanovci
3 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
Kopaonik
Brus
2 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Sloga (L)
Lozna
6 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Ljukovo
Ljukovo
4 : 2
GFK Sloven
Ruma
Titel
Titel
1 : 0
Tatra
Kisač
Bačka (B)
Begeč
0 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Hajduk
Čurug
0 : 3
OFK Futog
Futog
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 2
Bačka 1923
Đurđevo
Susek
Susek
2 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
TSK
Temerin
3 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 4
ŽSK
Žabalj
Veternik
Veternik
5 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Slavija
Novi Sad
0 : 1
OFK Sirig
Sirig
Pobeda
Rusna
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Elid
Donji Dušnik
2 : 3
Sloga
Korman
Moravac
Zaplanjska Toponica
0 : 3
Radnički 1924
Kočane
Svrljig
Svrljig
4 : 0
Palilula
Aleksinac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 3
Doljevac
Doljevac
Taskovići
Taskovići
3 : 0
Borac
Azbresnica
Borac 2016
Donja Kruševica
2 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga (M)
Mustapić
0 : 0
Baštovan 2015
Carevac
Mlava (B)
Bratinac
7 : 0
Pek
Kusiće
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 3
Dizel
Bare
Mladi Borac
Majilovac
1 : 3
Batovac
Batovac
Stig 1955
Beranje
5 : 0
Napredak (P)
Poljana
BSK 1931
Brežane
0 : 0
Barič
Barič
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 1
Zadrugar 1947
Tabanovac
Sloga 1945
Veliko Selo
5 : 2
Borac (V)
Vukovac
Radnički (K)
Knežica
0 : 2
Krilaš
Ćovdin
Polet S.D.
Suvi Do
1 : 2
Mladost (R)
Ranovac
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 2
Jasenovac
Krepoljin
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 3
Udarnik (S)
Sibnica
Bata Bulić
Bistrica
0 : 0
Pobeda 1953
Osanica
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 2
Kom
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
2 : 1
Berane
Berane
Ibar
Rožaje
1 : 2
Bokelj
Kotor
Drezga
Piperi
3 : 3
Mornar
Bar
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Korićani
Kragujevac
3 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Inđija
Inđija
Radnik
Surdulica
2 : 3
GFK Jagodina
Jagodina
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Savacium
Šabac
3 : 2
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
TSC
Bačka Topola
9 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Voždovac
Beograd
3 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
Plavi 2000
Beograd
2 : 1
BUSK
Beograd