XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 160 utakmica za dan
Subota, 16 Maj 2020

Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
16.05.2020
17:00
RSK
Rabrovo
Takovo
Gornji Milanovac
16.05.2020
17:00
Jedinstvo
Ub
Mokra Gora
Zubin Potok
16.05.2020
17:00
Loznica
Loznica
Tutin
Tutin
16.05.2020
17:00
Mačva 1929
Bogatić
Šumadija (A)
Aranđelovac
16.05.2020
17:00
Sloga (P)
Požega
Borac 1926
Čačak
16.05.2020
17:00
Sloga (K)
Kraljevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
16.05.2020
17:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
16.05.2020
17:00
Jošanica
Novi Pazar
OFK Vršac
Vršac
16.05.2020
16:30
Omladinac
Novi Banovci
Bečej 1918
Bečej
16.05.2020
16:30
Hajduk 1912
Kula
Dinamo 1945
Pančevo
16.05.2020
16:30
Bačka 1901
Subotica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
16.05.2020
16:30
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bratstvo 1946
Prigrevica
16.05.2020
16:30
Radnički 1912
Sombor
1. Maj Ruma
Ruma
16.05.2020
16:30
Radnički (Zr)
Zrenjanin
OFK Sinđelić
Niš
16.05.2020
17:00
Jedinstvo
Bošnjace
Trstenik PPT
Trstenik
16.05.2020
17:00
SFS Borac
Paraćin
GFK Dubočica
Leskovac
16.05.2020
17:00
Dunav
Prahovo
GFK Jagodina
Jagodina
16.05.2020
17:00
OFK Topličanin
Prokuplje
Radnički (NB)
Novi Beograd
16.05.2020
16:30
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Mladenovac
Mladenovac
16.05.2020
16:30
Lokomotiva
Beograd
BSK Borča
Borča
16.05.2020
16:30
Zvezdara
Beograd
OFK Beograd
Beograd
16.05.2020
16:30
TEK Sloga
Veliki Crljeni
GSP Polet Dorćol
Beograd
16.05.2020
11:00
Teleoptik
Zemun
Sloga 1924
Batočina
16.05.2020
17:00
Borac 1932
Ralja
Ribnica
Mionica
16.05.2020
17:00
Zadrugar
Lajkovac
Spartak
Ljig
16.05.2020
17:00
Radnički (V)
Valjevo
Borac
Lešnica
16.05.2020
17:00
Rađevac
Krupanj
Goč
Vrnjačka Banja
16.05.2020
17:00
Budućnost
Resnik
FAP
Priboj
16.05.2020
17:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
GFK Sloboda
Užice
16.05.2020
17:00
Jedinstvo Putevi
Užice
Crnokosa
Kosjerić
16.05.2020
17:00
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga
Čonoplja
16.05.2020
16:30
OFK Vrbas
Vrbas
Radnički
Sombor
16.05.2020
16:30
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Crvenka
Crvenka
16.05.2020
16:30
OFK Mladost APA
Apatin
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
16.05.2020
16:30
Tisa
Adorjan
Tekstilac
Odžaci
16.05.2020
16:30
ČSK Pivara
Čelarevo
Krila Krajine
Bačka Palanka
16.05.2020
16:30
Mladost (T)
Turija
Bajša
Bajša
16.05.2020
16:30
Tavankut
Tavankut
Radnički (NP)
Nova Pazova
16.05.2020
16:30
Jugović
Kać
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
16.05.2020
16:30
Hajduk (D)
Divoš
Mladost (NS)
Novi Sad
16.05.2020
16:30
Jadran
Golubinci
Cement
Beočin
16.05.2020
16:30
Crvena zvezda
Novi Sad
Mladost (BJ)
Bački Jarak
16.05.2020
16:30
Borac
Šajkaš
Radnički (S)
Sutjeska
16.05.2020
16:30
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Sloboda
Novi Kozarci
16.05.2020
16:30
Budućnost
Srpska Crnja
Begej
Žitište
16.05.2020
16:30
Borac (St)
Starčevo
Sloga
Plandište
16.05.2020
16:30
Naftagas
Elemir
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
16.05.2020
16:30
Krajina
Krajišnik
Sloga
Leskovac
16.05.2020
17:00
Akademija 10
Prokuplje
Nebeski Andjeli
Vranje
16.05.2020
17:00
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Pčinja
Trgovište
16.05.2020
17:00
Morava
Vladičin Han
OFK Kosanica
Kuršumlija
16.05.2020
17:00
Pusta Reka
Bojnik
Budućnost
Orašje
16.05.2020
17:00
Čekmin
Čekmin
Rtanj
Boljevac
16.05.2020
17:00
Jedinstvo (P)
Pirot
Bor 1919
Bor
16.05.2020
17:00
Rajko Mitić
Bela Palanka
Brodoremont
Kladovo
16.05.2020
17:00
Lužnica
Babušnica
Balkanski
Dimitrovgrad
16.05.2020
17:00
Đerdap
Kladovo
Jedinstvo 1936
Kruševac
16.05.2020
17:00
Kušiljevo
Kušiljevo
Blagotin
Poljna
16.05.2020
17:00
Sloga
Despotovac
Svrljig
Svrljig
16.05.2020
17:00
Bukovik
Razanj
Napredak
Medoševac
16.05.2020
16:30
BSK Batajnica
Batajnica
Studenski Grad
Novi Beograd
16.05.2020
16:30
Šumadija
Šopić
Đerdap
Golubac
16.05.2020
17:00
Rudar 2001
Kostolac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
16.05.2020
17:00
Obilić
Živica
Rudar
Baljevac
16.05.2020
17:30
Napredak
Gračac
Mladost
Vrdila
16.05.2020
17:30
Ribnica
Jovac
Mladi radnik 1925
Grdica
16.05.2020
17:30
Budućnost
Konarevo
Polet
Karavukovo
16.05.2020
16:30
Vojvodina
Tovariševo
Tvrđava
Bač
16.05.2020
16:30
Omladinac
Bukovac
Njegoš
Lovćenac
16.05.2020
17:00
Đurđin
Đurđin
Obilić (NK)
Novi Kneževac
16.05.2020
17:00
Srbobran
Srbobran
Napredak
Nadalj
16.05.2020
17:00
Sloga
Ostojićevo
Rudar
Vrdnik
16.05.2020
16:30
Ljukovo
Ljukovo
Omladinac
Stepanovićevo
16.05.2020
17:30
Fruškogorac
Sremska Kamenica
OFK Futog
Futog
16.05.2020
17:30
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Radnički (K)
Kovin
16.05.2020
17:00
Jugoslavija
Jabuka
Rudna Glava
Rudna Glava
16.05.2020
Brestovac
Borski Brestovac
Poreč
Donji milanovac
16.05.2020
Nemetali
Donja Bela Reka
Krivelj
Krivelj
16.05.2020
BSK
Bukovče
Hajduk
Rujevica
16.05.2020
17:00
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Ozren
Sokobanja
16.05.2020
17:00
PRO Rudar
Podvis
Varvarin
Varvarin
16.05.2020
17:00
Trudbenik
Stalać
Rakovica
Beogra
16.05.2020
10:00
Poštar Zvezdara
Beograd
Mladost
Čibutkovica
16.05.2020
16:30
Barajevo
Barajevo
Vinča
Vinča (Grocka)
16.05.2020
16:30
Rabrovac
Rabrovac
Rasovača
Rasovača
16.05.2020
17:00
Padina
Padina
Zaplanjac
Gadžin Han
16.05.2020
17:00
Napredak 2012
Krušje
Sloga
Milatovac
16.05.2020
17:00
Vinča
Vinča (Topola)
Trbunje
Trbunje
16.05.2020
16:30
Dobrič
Pejkovac
Rudar 1945
Radljevo
16.05.2020
16:30
Pambukovica
Pambukovica
Crvena Jabuka
Ub
16.05.2020
16:30
Joševa
Joševa
Jedinstvo 2017
Tutin
16.05.2020
17:30
Miločajac
Miločaj
Mlada krila
Metikoši
16.05.2020
17:30
Mineral 2015
Rudno
Progorelica
Progorelica
16.05.2020
17:30
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Sloven
Ruma
16.05.2020
16:30
Fruška Gora
Ruma
Jednota
Šid
16.05.2020
16:30
Sremac
Berkasovo
Dunav
Banatska Palanka
16.05.2020
17:00
Karaš (J)
Jasenovo
Šumadinac
Dragovo
16.05.2020
17:30
Sloboda
Šuljkovac
Zenit
Oparić
16.05.2020
17:30
Ursule
Ursule
Sinđelić 1934
Vojska
16.05.2020
17:30
Vinorača
Vinorača
Dedinje
Beograd
16.05.2020
16:30
Mladi proleter
Beograd
Premijer
Badovinci
16.05.2020
17:30
Napredak
Mačvanski Belotić
OFK Šabac
Šabac
16.05.2020
17:30
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Milicionar
Bogatić
16.05.2020
17:30
Cer
Petkovica
Radnički
Koceljeva
16.05.2020
17:30
Jevremovac
Jevremovac
Avala 1939
Beli Potok
16.05.2020
16:30
PKB (PS)
Padinska skela
Polet S.D.
Suvi Do
16.05.2020
17:00
Zadrugar 1947
Tabanovac
Rade Milošević
Dubočka
16.05.2020
17:00
Sloga 1952
Veliki Popovac
Jasenovac
Krepoljin
16.05.2020
17:00
Mladost (R)
Ranovac
Žitkovica 2017
Žitkovica
16.05.2020
17:00
Žika Marković Uča
Miljević
OFK Žeželj
Donja Sabanta
16.05.2020
17:00
Ćava
Grošnica
Kapidžija
Kapidžija
16.05.2020
17:00
Rasina
Vitanovac
Globoder
Globoder
16.05.2020
17:00
Polet
Šavrane
Budućnost (S)
Samaila
16.05.2020
Koštam Polje
Delimeđe
Milakovac 2018
Milakovac
16.05.2020
Partizan (V)
Vrba
Sparta
Kaona
16.05.2020
17:30
Polet
Jalovik
Zmajevac
Belasica
16.05.2020
17:00
Mladost 2015
Mala Reka
Lomnica
Velika Lomnica
16.05.2020
17:00
Kruševica
Kruševica
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
16.05.2020
17:00
Dvorane
Dvorane
Vrelo 1971
Milanovac
16.05.2020
17:00
Selište
Selište
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
16.05.2020
17:00
Mladost (K)
Krupaja
Laznica
Laznica
16.05.2020
17:00
Homoljac
Žagubica
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
RB Leipzig
Leipzig
1 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Hoffenheim
Sinsheim
0 : 3
Hertha BSC
Berlin
Fortuna
Düsseldorf
0 : 0
Paderborn
Paderborn
Augsburg
Augsburg
1 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
Partizan
Beograd
16.05.2020
00:04
Radnički (N)
Niš
Napredak
Kruševac
16.05.2020
00:04
Mladost (L)
Lučani
Čukarički
Beograd
16.05.2020
00:04
Grafičar
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
16.05.2020
00:04
Rad
Beograd
TSC
Bačka Topola
16.05.2020
00:04
Voždovac
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
16.05.2020
00:04
Brodarac
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
16.05.2020
00:04
Internacional
Beograd
OFK Beograd
Beograd
16.05.2020
00:04
Trajal
Kruševac
Partizan
Beograd
16.05.2020
00:03
Radnički (N)
Niš
Kiker
Kraljevo
16.05.2020
00:03
Mačva
Šabac
Čukarički
Beograd
16.05.2020
00:03
RFK Grafičar
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
16.05.2020
00:03
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
16.05.2020
00:03
Zemun
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
16.05.2020
00:03
Brodarac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
16.05.2020
00:03
Apolon 4
Kragujevac
Real Niš
Niš
16.05.2020
00:03
OFK Vršac
Vršac
Bačka
Pačir
16.05.2020
10:00
Vinogradar
Hajdukovo
Arena SU
Subotica
16.05.2020
10:00
Subotica '08
Subotica
TSC
Bačka Topola
16.05.2020
14:00
Bajša
Bajša
AFK
Ada
16.05.2020
10:00
Čantavir
Čantavir
Subotica '07
Subotica
16.05.2020
10:00
Radnički 1905
Bajmok
Ženski FK
Loznica
16.05.2020
11:00
Radnički Stobex
Klupci
Rađ
Krupanj
16.05.2020
11:00
Respekt
Loznica
Loznica
Loznica
16.05.2020
11:00
Podrinje
Lozničko Polje
Jadar 07
Loznica
16.05.2020
11:00
Jedinstvo
Mali Zvornik

Rukomet

Jugović
Kać
16.05.2020
Vrbas Petrol
Vrbas
Smederevo
Smederevo
16.05.2020
Lavovi BP
Bačka Palanka
SC Voždovac 2012
Beograd
16.05.2020
Jedinstvo
Novi Bečej
Crvenka
Crvenka
16.05.2020
Morava
Velika Plana
Mačva (B)
Bogatić
16.05.2020
Kolubara
Lazarevac

Ragbi 15

Vojvodina
Novi Sad
16.05.2020
Dinamo 1954
Pančevo
Rad Mozzart
Beograd
16.05.2020
BRK Crvena Zvezda
Beograd