XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 340 utakmica za dan
Nedelja, 10 Maj 2020

Fudbal

Jošanica
Novi Pazar
10.05.2020
16:30
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sušica
Kragujevac
10.05.2020
16:30
Mladi radnik 1926
Požarevac
RSK
Rabrovo
10.05.2020
16:30
Takovo
Gornji Milanovac
Borac
Sakule
10.05.2020
16:30
1. Maj Ruma
Ruma
Dunav
Stari Banovci
10.05.2020
16:30
Bečej 1918
Bečej
Radan
Lebane
10.05.2020
17:00
GFK Dubočica
Leskovac
Car Konstantin
Niš
10.05.2020
11:00
Budućnost
Popovac
SFS Borac
Paraćin
10.05.2020
11:00
Rembas
Resavica
Vlasina
Vlasotince
10.05.2020
17:00
OFK Sinđelić
Niš
Temnić 1924
Varvarin
10.05.2020
17:00
Timočanin
Knjaževac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
10.05.2020
16:30
GSP Polet Dorćol
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
10.05.2020
16:30
OFK Beograd
Beograd
Zvezdara
Beograd
10.05.2020
16:30
Jedinstvo
Surčin
Polet
Trnovče
10.05.2020
16:30
Udarnik
Lozovik
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
10.05.2020
16:30
Partizan 1945
Darosava
Borac 1932
Ralja
10.05.2020
16:30
Sloboda
Lipe
Petar Dobrnjac
Dobrnje
10.05.2020
16:30
Sloga 1924
Batočina
OFK Napredak
Markovac
10.05.2020
16:30
Morava
Velika Plana
Rađevac
Krupanj
10.05.2020
16:30
Železničar
Lajkovac
Radnički Stobeks
Klupci
10.05.2020
16:30
Borac
Lešnica
Mladost (P)
Prnjavor
10.05.2020
16:30
Spartak
Ljig
Drina
Ljubovija
10.05.2020
16:30
Ribnica
Mionica
Brezovica
Brezovica
10.05.2020
16:30
Mladost (D)
Dračić
Radnik
Ušće
10.05.2020
16:30
Real
Podunavci
Budućnost
Resnik
10.05.2020
16:30
OFK Ras
Novi Pazar
Bane 1931
Raška
10.05.2020
16:30
Goč
Vrnjačka Banja
Zvečan
Zvečan
10.05.2020
16:30
Vodojaža
Grošnica
Apolon 2018
Kovači
10.05.2020
16:30
Šumadija
Toponica
Sloboda (Č)
Čačak
10.05.2020
16:30
FAP
Priboj
Lunjevica
Lunjevica
10.05.2020
16:30
Crnokosa
Kosjerić
Jasen
Brodarevo
10.05.2020
16:30
Polet (T)
Trbušani
Jedinstvo Putevi
Užice
10.05.2020
11:00
Zlatar
Nova Varoš
Prijevor
Prijevor
10.05.2020
16:30
Polet (Lj)
Ljubić
Bačka
Pačir
10.05.2020
16:30
Tavankut
Tavankut
Mladost (T)
Turija
10.05.2020
16:30
Bajša
Bajša
Tisa
Adorjan
10.05.2020
16:30
Tekstilac
Odžaci
Mladost (BP)
Bački Petrovac
10.05.2020
16:30
Crvenka
Crvenka
Vojvodina
Bačko Gradište
10.05.2020
16:30
Sloga
Čonoplja
Jugović
Kać
10.05.2020
16:30
Borac
Šajkaš
Sremac
Vojka
10.05.2020
16:30
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Jadran
Golubinci
10.05.2020
16:30
Cement
Beočin
Hajduk (D)
Divoš
10.05.2020
16:30
Sloboda
Donji Tovarnik
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
10.05.2020
16:30
Krajina
Krajišnik
Borac (St)
Starčevo
10.05.2020
16:30
Sloga
Plandište
ŽAK
Kikinda
10.05.2020
16:30
Begej
Žitište
Bobište
Bobište
10.05.2020
16:30
Sloga
Leskovac
Čekmin
Čekmin
10.05.2020
16:30
Žitorađa
Žitorađa
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
10.05.2020
11:00
Pčinja
Trgovište
Vranjska Banja
Vranjska Banja
10.05.2020
16:30
Jastrebac
Blace
Jablanica
Medveđa
10.05.2020
16:30
Nebeski Andjeli
Vranje
Jedinstvo (P)
Pirot
10.05.2020
11:00
BSK
Bogovina
Hajduk Veljko
Negotin
10.05.2020
16:30
OFK Slatina
Bor
Kablovi
Zaječar
10.05.2020
16:30
Balkanski
Dimitrovgrad
Lužnica
Babušnica
10.05.2020
16:30
OFK 019
Zaječar
Meševo
Meševo
10.05.2020
16:30
Župa
Aleksandrovac
Juhor
Obrež
10.05.2020
16:30
Radnički (S)
Svilajnac
Kušiljevo
Kušiljevo
10.05.2020
16:30
Blagotin
Poljna
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
10.05.2020
16:30
Jedinstvo 1936
Kruševac
Levač
Rekovac
10.05.2020
16:30
Mačkovac
Mačkovac
Rudar
Jelašnica
10.05.2020
16:30
Zemljoradnik
Balajnac
Orljane
Orljane
10.05.2020
16:30
Naša krila 1936
Belotinac
OFK Niš
Niš
10.05.2020
16:30
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Bukovik
Razanj
10.05.2020
16:30
Mladost (M)
Medoševac
Malošište
Malošište
10.05.2020
16:30
Svrljig
Svrljig
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
10.05.2020
16:30
Pukovac
Pukovac
Dunav
Veliko Selo
10.05.2020
16:30
Turbina
Vreoci
Leštane
Leštane
10.05.2020
16:30
BSK 1926
Baćevac
Budućnost
Zvečka
10.05.2020
16:30
Studenski Grad
Novi Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
10.05.2020
16:30
Mladost
Cvetovac
Prva Iskra
Barič
10.05.2020
11:00
Vrčin
Vrčin
Železničar
Požarevac
10.05.2020
16:30
Sirakovo
Sirakovo
Obilić
Živica
10.05.2020
16:30
Rudar (Kr)
Krepoljin
Omladinac (Š)
Šetonje
10.05.2020
16:30
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Borac (Ž)
Žabari
10.05.2020
16:30
Integral
Batuša
Sloga (B)
Burovac
10.05.2020
16:30
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (L)
Lučica
10.05.2020
16:30
Đerdap
Golubac
Mlava (ML)
Malo Laole
10.05.2020
16:30
Budućnost (V)
Vezičevo
OFK Osečina
Osečina
10.05.2020
16:30
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
OFK Jabučje
Jabučje
10.05.2020
16:30
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Junior Novo Naselje
Valjevo
10.05.2020
16:30
Dimitrije Tucović
Ćelije
Banjani
Banjani
10.05.2020
16:30
Iskra
Donja Bukovica
OFK Brđanac
Valjevo
10.05.2020
16:30
Trlić
Trlić
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
10.05.2020
17:00
Vidojevica
Lešnica
Duško
Klenje
10.05.2020
17:00
Majur
Majur
Sloga
Lipnički Šor
10.05.2020
17:00
Cer
Jadranska Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
10.05.2020
17:00
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
10.05.2020
17:00
Drina
Badovinci
Karađorđe
Mišar
10.05.2020
17:00
Hajduk Stanko
Crna Bara
Ibar
Mataruška Banja
10.05.2020
17:00
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Borac (V)
Vraneši
10.05.2020
17:00
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Granit
Jošanička banja
10.05.2020
17:00
Karađorđe
Ribnica
Tavnik
Tavnik
10.05.2020
17:00
Ribnica
Jovac
Budućnost
Konarevo
10.05.2020
17:00
Mataruge
Mataruge
Budućnost (M)
Mladenovo
10.05.2020
16:30
Rusin
Ruski Krstur
Kordun
Kljajićevo
10.05.2020
16:30
Maglić
Bački Maglić
Omladinac
Bukovac
10.05.2020
16:30
ŽAK
Sombor
Radnički 1918
Ratkovo
10.05.2020
16:30
Tvrđava
Bač
Slavija
Pivnice
10.05.2020
16:30
Kulpin
Kulpin
BSK
Bački Brestovac
10.05.2020
16:30
Borac 46
Obrovac
Hercegovac
Gajdobra
10.05.2020
16:30
Polet
Karavukovo
Preporod
Novi Žednik
10.05.2020
17:00
Njegoš
Lovćenac
Proleter (Nj)
Njegoševo
10.05.2020
17:00
Đurđin
Đurđin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
10.05.2020
17:00
Srbobran
Srbobran
Jadran
Feketić
10.05.2020
17:00
Obilić (Z)
Zmajevo
Iskra
Kucura
10.05.2020
17:00
Radnički 1905
Bajmok
Mitros
Sremska Mitrovica
10.05.2020
16:30
Budućnost
Salaš Noćajski
Donji Petrovci
Donji Petrovci
10.05.2020
16:30
Napredak
Popinci
Donji Srem 2015
Pećinci
10.05.2020
16:30
Hajduk (V)
Višnjićevo
Ljukovo
Ljukovo
10.05.2020
16:30
Hajduk (B)
Beška
Železničar
Inđija
10.05.2020
16:30
LSK Laćarak
Laćarak
Borac (K)
Klenak
10.05.2020
16:30
Borac (M)
Martinci
TSK
Temerin
10.05.2020
17:00
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Jedinstvo
Rumenka
10.05.2020
17:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
10.05.2020
17:00
Hajduk
Čurug
Index
Novi Sad
10.05.2020
10:00
Slavija
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
10.05.2020
17:00
Šajkaš 1908
Kovilj
Bačka (Đ)
Đurđevo
10.05.2020
17:00
Fruškogorski partizan
Bukovac
Bačka (B)
Begeč
10.05.2020
17:00
ŽSK
Žabalj
Tatra
Kisač
10.05.2020
17:00
Veternik
Veternik
Rusanda
Melenci
10.05.2020
16:30
Radnički 1911
Jaša Tomić
Jedinstvo
Bočar
10.05.2020
16:30
Crvena zvezda
Rusko Selo
Lehel
Mužlja
10.05.2020
16:30
Mladost (L)
Lukićevo
Vojvodina
Novo Miloševo
10.05.2020
16:30
Borac
Aleksandrovo
Tamiš
Farkaždin
10.05.2020
16:30
Polet
Nakovo
2. Oktobar
Kumane
10.05.2020
16:30
OFK Klek
Klek
Omladinac FAM
Botoš
10.05.2020
16:30
Potisje
Knićanin
Spartak 1911
Debeljača
10.05.2020
17:00
Dolina
Padina
Strela
Ivanovo
10.05.2020
17:00
Polet (Id)
Idvor
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
10.05.2020
17:00
Potporanj
Potporanj
Hajdučica
Hajdučica
10.05.2020
17:00
Partizan (U)
Uljma
Budućnost (A)
Alibunar
10.05.2020
17:00
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (B)
Baranda
10.05.2020
17:00
BAK
Bela Crkva
Partizan (G)
Gaj
10.05.2020
17:00
Crvena zvezda
Pavliš
Ključ
Podvrška
10.05.2020
11:00
Blizna
Blizna
Polet
Jabukovac
10.05.2020
Sloga
Kobišnica
Nemetali
Donja Bela Reka
10.05.2020
Polom
Leskovo
Radnički
Klokočevac
10.05.2020
Rudna Glava
Rudna Glava
PRO Rudar
Podvis
10.05.2020
17:00
Kosovo
Zvezdan
Sloga (M)
Minićevo
10.05.2020
17:00
Hajduk
Rujevica
OFK Rtanj
Boljevac
10.05.2020
17:00
Omladinac
Grezna
Sloga (Ć)
Ćićevac
10.05.2020
17:00
Ribnik
Gornji Ribnik
Trudbenik
Stalać
10.05.2020
17:00
Donji Kopaonik
Razbojna
FUD
Brus
10.05.2020
17:00
Varvarin
Varvarin
Sebečevac
Sebečevac
10.05.2020
17:00
Šanac
Šanac
Mladost
Donji Katun
10.05.2020
17:00
Žabare
Žabare
Vinogradar
Zleginje
10.05.2020
17:00
Čitluk
Čitluk
Gradina
Pejovac
10.05.2020
17:00
Kupci
Kupci
Sloga (M)
Majdevo
10.05.2020
17:00
13. April
Lomnica
Moravac 2015
Krušar
10.05.2020
17:00
Bratstvo
Međureč
Javor
Sladaja
10.05.2020
17:00
Morava (R)
Ribare
Juhor
Glavinci
10.05.2020
17:00
Resavac
Subotica
Partizan (M)
Majur
10.05.2020
17:00
Napredak (D)
Drenovac
Mladost (J)
Jovac
10.05.2020
17:00
Orlovi
Jasenovo
Dragocvet
Dragocvet
10.05.2020
17:00
Mladost (D)
Dublje
Mladost (K)
Koncarevo
10.05.2020
17:00
OFK Batinac
Batinac
OFK Bratstvo
Medveđa
10.05.2020
17:00
Kolare
Kolare
Sinđelić 2012
Ugrinovci
10.05.2020
16:30
Institut
Zemun Polje
Srem
Jakovo
10.05.2020
16:30
PKB Kovilovo
Kovilovo
Balkan Mirijevo
Beograd
10.05.2020
16:30
011
Beograd
Hajduk
Beograd
10.05.2020
11:00
Heroj Polet
Jajinci
Poštar Zvezdara
Beograd
10.05.2020
16:30
Borac (P)
Progar
Šumadinac
Bečmen
10.05.2020
16:30
Posavac Tišma
Boljevci
Posavina
Stubline
10.05.2020
16:30
Duboko
Mala Moštanica
Barajevo
Barajevo
10.05.2020
16:30
Budućnost
Dudovica
Lisović
Lisović
10.05.2020
16:30
Mladost
Čibutkovica
OFK Zabrežje
Zabrežje
10.05.2020
16:30
Omladinac
Veliko Polje
Radnički
Rudovci
10.05.2020
10:00
Rojkovac
Obrenovac
Zvezda
Konatice
10.05.2020
16:30
OFK Borac
Arnajevo
Borac (L)
Lazarevac
10.05.2020
10:00
Strelac
Mislođin
Boleč
Grocka
10.05.2020
16:30
Kosmaj
Ralja
Rabrovac
Rabrovac
10.05.2020
16:30
Šumadija 1962
Jagnjilo
Zuce 2019
Zuce
10.05.2020
16:30
Dunavac
Grocka
Velika Krsna
Velika Krsna
10.05.2020
16:30
Zaklopača
Zaklopača
Šepšin
Šepšin
10.05.2020
16:30
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Rasovača
Rasovača
10.05.2020
16:30
Radnički 1924
Kočane
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
10.05.2020
16:30
Padina
Padina
Radnički 1947
Čapljinac
10.05.2020
16:30
Baličevac
Baličevac
Moravac (Č)
Čečina
10.05.2020
16:30
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
10.05.2020
16:30
Pobeda
Rusna
Zaplanjac
Gadžin Han
10.05.2020
16:30
Naisus 1977
Rožina
Mladost (B)
Batušinac
10.05.2020
16:30
Doljevac
Doljevac
Omladinac (DR)
Donja Rača
10.05.2020
16:30
ŽSK
Žirovnica
Banja
Banja
10.05.2020
16:30
BSK
Belosavci
Lokomotiva
Lapovo
10.05.2020
16:30
Jasenica
Božurnja
Vinča
Vinča (Topola)
10.05.2020
16:30
Trnava
Donja Trnava
Borac
Pajsijevići
10.05.2020
16:30
Sloga
Milatovac
Plaskovac
Plaskovac
10.05.2020
16:30
Šumadinac (N)
Natalinci
Marjan
Knić
10.05.2020
16:30
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šumadinac (S)
Stojnik
10.05.2020
16:30
Mladost MG
Saranovo
Šumadinac KG
Kragujevac
10.05.2020
16:30
Borac (D)
Drenovac
Maršić
Maršić
10.05.2020
16:30
Sloboda (G)
Grbice
Srbija
Ilićevo
10.05.2020
16:30
Mladost (P)
Pajazitovo
Kutlovo
Kutlovo
10.05.2020
16:30
Jedinstvo (P)
Petrovac
OFK Bagremar
Kragujevac
10.05.2020
16:30
Šumadija 1934
Drača
Zastava
Kragujevac
10.05.2020
16:30
Pobeda 1926
Beloševac
Jug Bogdan
Đakus
10.05.2020
16:30
Kaćuša
Kuršumlija
Jastreb
Blace
10.05.2020
16:30
Omladinac
Podina
Dundjerski
Voljčinac
10.05.2020
16:30
Trbunje
Trbunje
Joševa
Joševa
10.05.2020
16:30
Šarbane
Šarbane
Čučuge
Čučuge
10.05.2020
16:30
Crvena Jabuka
Ub
Kolubara (J)
Jabučje
10.05.2020
16:30
Mladost (V)
Vračević
Kalenić
Kalenić
10.05.2020
16:30
OFK Paljuvi
Paljuvi
Pambukovica
Pambukovica
10.05.2020
16:30
Polet (T)
Takovo
Zvizdar 2012
Zvizdar
10.05.2020
16:30
Rudar 1945
Radljevo
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
10.05.2020
17:00
Mladost 1981
Štulac
Mineral 2015
Rudno
10.05.2020
17:00
Progorelica
Progorelica
Miločajac
Miločaj
10.05.2020
11:00
Mlada krila
Metikoši
Lazac
Lazac
10.05.2020
17:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Borac (A)
Adrani
10.05.2020
17:00
Zvezda
Čukojevac
Jedinstvo (G)
Godačica
10.05.2020
17:00
Braća Vuković
Lađevci
Mladost
Kruščić
10.05.2020
16:30
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Lipar
Lipar
10.05.2020
16:30
OFK Odžaci
Odžaci
Zadrugar
Srpski Miletić
10.05.2020
16:30
Dunav
Bački Monoštor
Polet
Sivac
10.05.2020
16:30
Jedinstvo
Ribarevo
Kula
Kula
10.05.2020
16:30
Omladinac
Deronje
Terekveš
Svilojevo
10.05.2020
16:30
Stanišić 1920
Stanišić
Fruška Gora
Ruma
10.05.2020
10:00
Sloboda
Šašinci
Sloga (V)
Voganj
10.05.2020
16:30
Trgovački
Sremska Mitrovica
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
10.05.2020
16:30
BSK
Bešenovo
Sremac
Berkasovo
10.05.2020
16:30
Obilić 1993
Kukujevci
OFK Bikić
Bikić Do
10.05.2020
16:30
Jednota
Šid
Graničar 1924
Adaševci
10.05.2020
16:30
Sloga (Č)
Čalma
Vulturul
Grebenac
10.05.2020
17:00
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VG)
Vračev Gaj
10.05.2020
17:00
Polet
Izbište
Banat (D)
Dupljaja
10.05.2020
17:00
Partizan (K)
Kajtasovo
Ratar
Kruščica
10.05.2020
17:00
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Karaš (J)
Jasenovo
10.05.2020
17:00
Ševac
Kusić
Banat (I)
Ilandža
10.05.2020
17:00
Dunav
Banatska Palanka
Sloga (D)
Dašnica
10.05.2020
17:00
Sloga (L)
Lozna
Polet 57
Milutovac
10.05.2020
17:00
Omladinac
Pojate
Vinogradar
Riljac
10.05.2020
17:00
Rubin
Donji Stupanj
Garevina
Garevina
10.05.2020
17:00
Mladost
Toljevac
Mladost
Tečić
10.05.2020
17:00
Budućnost
Đurinac
Ursule
Ursule
10.05.2020
17:00
Sinđelić 1934
Vojska
Sloga
Voljavče
10.05.2020
17:00
Zenit
Oparić
Sloboda
Šuljkovac
10.05.2020
17:00
GFK Tabane
Jagodina
Kupinovac
Kupinovac
10.05.2020
17:00
Šumadinac
Dragovo
Beljina
Beljina
10.05.2020
16:30
Veliki Borak
Veliki Borak
Rušanj
Rušanj
10.05.2020
16:30
Vranić
Vranić
Umka
Umka
10.05.2020
16:30
Zmaj 1953
Zemun
Velika Moštanica
Velika Moštanica
10.05.2020
16:30
Busije
Busije
DIF
Beograd
10.05.2020
16:30
BUSK
Novi Beograd
Mladi proleter
Beograd
10.05.2020
11:00
13. maj
Zemun
Rekreativo 011
Beograd
10.05.2020
10:00
Dedinje
Beograd
Tisa
Padej
10.05.2020
17:00
Potisje
Kanjiža
Šampion
Orom
10.05.2020
17:00
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tromedja
Majdan
10.05.2020
17:00
Bačka
Mol
Hajduk
Podlokanj
10.05.2020
17:00
Graničar
Đala
Horgoš 1911
Horgoš
10.05.2020
17:00
Čoka
Čoka
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
10.05.2020
17:00
Sloboda
Salaš Crnobarski
Torpedo 1924
Tabanović
10.05.2020
17:00
Milicionar
Bogatić
Lipolist
Lipolist
10.05.2020
17:00
Gorki
Glušci
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
10.05.2020
17:00
Omladinac (BO)
Bogatic
Napredak
Mačvanski Belotić
10.05.2020
17:00
OFK Šabac
Šabac
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
10.05.2020
17:00
Premijer
Badovinci
Velika Reka
Velika Reka
10.05.2020
17:00
Studenac
Gornja Koviljača
Antimon
Zajača
10.05.2020
17:00
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Borac
Kozjak
10.05.2020
17:00
Rudar
Brasina
Jadar 1961
Gornji Dobrić
10.05.2020
17:00
7. Juli
Bela Crkva
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
10.05.2020
17:00
Prva Iskra
Runjani
Hajduk
Ribarica
10.05.2020
17:00
Jezero
Amajić
Pričinović
Pocerski Pričinović
10.05.2020
17:00
Vlašić
Donje Crniljevo
Cerić
Miokus
10.05.2020
17:00
Rankovac
Nakučani
Sloga
Krnić
10.05.2020
17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
OFK Jelen
Jelenča
10.05.2020
17:00
Šipurske livade
Šabac
Dobrava
Vukošić
10.05.2020
17:00
Radnički
Koceljeva
PSK
Provo
10.05.2020
17:00
Trešnjevka
Trbusac
PKB (PS)
Padinska skela
10.05.2020
16:30
Pinosava
Pinosava
Poštar 1930
Beograd
10.05.2020
16:30
Boka Seniors
Beograd
Resnik
Resnik
10.05.2020
16:30
Siti Sport Klub
Beograd
Palilulac
Krnjača
10.05.2020
16:30
OFK Crvenka
Borča
Pionir
Besni Fok
10.05.2020
16:30
Lepušnica
Glogonjski rit
Omladinac (B)
Busur
10.05.2020
11:00
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Mladost (R)
Ranovac
10.05.2020
16:30
Radnički (K)
Knežica
Sloga 1952
Veliki Popovac
10.05.2020
16:30
Krilaš
Ćovdin
Zadrugar 1947
Tabanovac
10.05.2020
16:30
Rade Milošević
Dubočka
Manastirica
Manastirica
10.05.2020
16:30
Polet S.D.
Suvi Do
Borac (V)
Vukovac
10.05.2020
16:30
Napredak 1936
Veliko Crniće
Sloga (M)
Mustapić
10.05.2020
16:30
Napredak (P)
Poljana
Žika Marković Uča
Miljević
10.05.2020
16:30
Mladost (B)
Biskuplje
Stig 1955
Beranje
10.05.2020
16:30
Žitkovica 2017
Žitkovica
Dizel
Bare
10.05.2020
16:30
Barič
Barič
Mlava (B)
Bratinac
10.05.2020
16:30
Baštovan 2015
Carevac
Vihor
Маljurevac
10.05.2020
16:30
Ljubičevo
Ljubičevo
Radoje Domanović
Ovsište
10.05.2020
16:30
B 2000
Aranđelovac
Šamot
Aranđelovac
10.05.2020
16:30
Mladost
Jelenac
Budućnost
Blaznava
10.05.2020
16:30
Sloga
Zagorica
Borac
Kloka
10.05.2020
16:30
Kopljari
Kopljari
Vrbica
Aranđelovac
10.05.2020
16:30
Brezovac
Brezovac
Venčani
Venčani
10.05.2020
16:30
Mladi rudar
Bukovik
Košutnjak
Kragujevac
10.05.2020
16:30
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Divostin
Kragujevac
10.05.2020
16:30
21. oktobar
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
10.05.2020
16:30
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Dobrača
Dobrača
10.05.2020
16:30
Jadran
Kragujevac
Lokomotiva
Subotica
10.05.2020
17:00
Solid
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
10.05.2020
17:00
Čantavir
Čantavir
Bikovo
Bikovo
10.05.2020
17:00
Žednik
Stari Žednik
Palić
Palić
10.05.2020
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Vinogradar
Hajdukovo
10.05.2020
17:00
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Parunovac
Parunovac
10.05.2020
11:00
Naupare
Naupare
Polet
Šavrane
10.05.2020
17:00
Mudrakovac
Mudrakovac
Konjuh
Konjuh
10.05.2020
17:00
Globoder
Globoder
Čarapan
Kruševac
10.05.2020
17:00
Bukovica
Bukovica
Gaglovo
Gaglovo
10.05.2020
17:00
Makrešane
Makrešane
Modrica
Modrica
10.05.2020
11:00
Borac
Bivolje
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
10.05.2020
Mladost Radost
Srbobran
Mladost (R)
Radičević
10.05.2020
Tomislavci
Tomislavci
Slavija
Novo Orahovo
10.05.2020
Budućnost
Savino Selo
Dinamo 1923
Bački Breg
10.05.2020
16:30
Bratstvo 2019
Prigrevica
Telečka
Telečka
10.05.2020
16:30
Graničar
Riđica
Dinamo
Sonta
10.05.2020
16:30
Panonija
Lalić
BSK 2014
Bukovica
10.05.2020
Magnohrom
Kraljevo
Partizan (V)
Vrba
10.05.2020
Morava (M)
Mrsać
Koštam Polje
Delimeđe
10.05.2020
Milakovac 2018
Milakovac
Studen Vitez
Studenica
10.05.2020
11:00
Budućnost (S)
Samaila
Mladost 1925
Oplanići
10.05.2020
Omladinac
Drakčići
Stara Čaršija
Kraljevo
10.05.2020
Zgodačica
Godačica
OFK Takovo
Takovo
10.05.2020
11:00
Jedinstvo (M)
Milorci
Budućnost 1995
Slatina
10.05.2020
11:00
Omladinac (K)
Kalinovac
Gunjevac
Gunjevac
10.05.2020
11:00
Kolubara (LP)
Liso Polje
OFK Stublenica
Stublenica
10.05.2020
11:00
Murgaš 2012
Murgaš
Mladost (Z)
Zvezd
10.05.2020
11:00
Sparta
Kaona
Torpedo
Lojanice
10.05.2020
17:00
Jedinstvo 2014
Beljin
Verko
Suvo Selo
10.05.2020
17:00
Petrovac 74
Kujavica
Mladost 2013
Jazovnik
10.05.2020
11:00
Sloga 1949
Matijevac
Seljak (C)
Cvetojevac
10.05.2020
11:00
Hajduk 1936
Jovanovac
Partizan (C)
Cerovac
10.05.2020
16:30
Kremenac
Rogojevac
Dedina
Dedina
10.05.2020
11:00
Polet
Kobilje
Mladost VPD
Kruševac
10.05.2020
11:00
Vratare
Vratare
Dvorane
Dvorane
10.05.2020
17:00
Grkljane
Grkljane
Mladost 2015
Mala Reka
10.05.2020
17:00
Lomnica
Velika Lomnica
Padež
Padež
10.05.2020
17:00
Zmajevac
Belasica
Best Sige
Sige
10.05.2020
10:00
Vukovac 98
Vukovac
Homoljac
Žagubica
10.05.2020
10:00
Pobeda 1953
Osanica
Zvezda
Izvarica
10.05.2020
10:00
Laznica
Laznica
Bečej 1918
Bečej
10.05.2020
12:00
Bajša
Bajša
Spartak '06
Subotica
10.05.2020
11:00
Bačka
Pačir
Preporod
Novi Žednik
10.05.2020
10:30
Tavankut
Tavankut
Vinogradar
Hajdukovo
10.05.2020
09:30
TSC
Bačka Topola
Spartak
Subotica
10.05.2020
09:30
Bečej 1918
Bečej