XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 155 utakmica za dan
Subota, 9 Maj 2020

Fudbal

Trepča
Kosovska Mitrovica
09.05.2020
16:30
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Sloga (K)
Kraljevo
09.05.2020
16:30
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Sloga (P)
Požega
09.05.2020
16:30
Borac 1926
Čačak
Mačva 1929
Bogatić
09.05.2020
16:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Loznica
Loznica
09.05.2020
16:30
Tutin
Tutin
Jedinstvo
Ub
09.05.2020
16:30
Mokra Gora
Zubin Potok
Omladinac
Novi Banovci
09.05.2020
16:30
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički 1912
Sombor
09.05.2020
16:30
Železničar
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
09.05.2020
16:30
Bratstvo 1946
Prigrevica
Bačka 1901
Subotica
09.05.2020
16:30
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Hajduk 1912
Kula
09.05.2020
16:30
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
09.05.2020
16:30
Vojvodina 1928
Perlez
Moravac Orion
Mrštane
09.05.2020
17:00
OFK Topličanin
Prokuplje
Dunav
Prahovo
09.05.2020
17:00
GFK Jagodina
Jagodina
Jedinstvo
Bošnjace
09.05.2020
17:00
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (O)
Obrenovac
09.05.2020
16:30
Teleoptik
Zemun
IMT
Beograd
09.05.2020
16:30
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Brodarac
Novi Beograd
09.05.2020
16:30
Sremčica
Sremčica
Lokomotiva
Beograd
09.05.2020
16:30
BSK Borča
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
09.05.2020
16:30
OFK Mladenovac
Mladenovac
Karađorđe
Topola
09.05.2020
16:30
Zvižd
Kučevo
VGSK
Veliko Gradište
09.05.2020
16:30
Rudar
Stamnica
Mladi borac
Veliko Orašje
09.05.2020
16:30
Pomoravlje
Vlaški Do
Radnički (V)
Valjevo
09.05.2020
16:30
Sloga
Bogosavac
Zadrugar
Lajkovac
09.05.2020
16:30
Vrelo Sport
Vrelo
Omladinac
Novo Selo
09.05.2020
16:30
Polet
Ratina
Šumadija 1903
Kragujevac
09.05.2020
16:30
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Gruža
Gruža
09.05.2020
16:30
Korićani
Korićani
Budućnost
Arilje
09.05.2020
16:30
GFK Sloboda
Užice
Sevojno
Sevojno
09.05.2020
16:30
Polimlje
Prijepolje
Sloga (BB)
Bajina Bašta
09.05.2020
16:30
Sloga (S)
Sjenica
ČSK Pivara
Čelarevo
09.05.2020
16:30
Krila Krajine
Bačka Palanka
OFK Mladost APA
Apatin
09.05.2020
16:30
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
OFK Vrbas
Vrbas
09.05.2020
16:30
Radnički
Sombor
Crvena zvezda
Novi Sad
09.05.2020
16:30
Podunavac
Belegiš
Sloga (E)
Erdevik
09.05.2020
16:30
Mladost (NS)
Novi Sad
Sloga (T)
Temerin
09.05.2020
16:30
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Radnički (NP)
Nova Pazova
09.05.2020
16:30
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Kikinda 1909
Kikinda
09.05.2020
16:30
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Naftagas
Elemir
09.05.2020
16:30
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
09.05.2020
16:30
Mladost (O)
Omoljica
Budućnost
Srpska Crnja
09.05.2020
16:30
Banat (Č)
Čenta
Radnički (S)
Sutjeska
09.05.2020
16:30
Sloboda
Novi Kozarci
Pusta Reka
Bojnik
09.05.2020
16:30
Budućnost
Orašje
Morava
Vladičin Han
09.05.2020
16:30
OFK Kosanica
Kuršumlija
Polet 1980
Laplje Selo
09.05.2020
16:30
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Đerdap
Kladovo
09.05.2020
16:30
Tanasko Rajić
Pirot
Timok 1919
Zaječar
09.05.2020
16:30
Majdanpek
Majdanpek
Rajko Mitić
Bela Palanka
09.05.2020
16:30
Brodoremont
Kladovo
Rtanj
Boljevac
09.05.2020
16:30
Bor 1919
Bor
Morava 1918
Ćuprija
09.05.2020
16:30
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
09.05.2020
16:30
OFK Lugomir
Rakitovo
Sloga
Despotovac
09.05.2020
16:30
Bošnjane
Bošnjane
Morava
Žitkovac
09.05.2020
16:30
Vrtište
Vrtište
OFK Napredak 1929
Aleksinac
09.05.2020
16:30
Moravica
Subotinac
BASK
Beograd
09.05.2020
10:00
Torlak
Beograd
Šumadija
Šopić
09.05.2020
16:30
Komgrap
Beograd
Milutinac
Zemun
09.05.2020
11:00
Napredak
Medoševac
Rudar 2001
Kostolac
09.05.2020
16:30
Napredak Simićevo
Simićevo
Radnik (Ub)
Ub
09.05.2020
16:30
ZSK
Valjevo
Rubribreza
Rubribreza
09.05.2020
16:30
Tulari
Tulari
Sinđelić
Lipnica
09.05.2020
17:00
Mladi borac
Dublje
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
09.05.2020
17:00
Milan Orlić
Novo Selo
Rudar
Baljevac
09.05.2020
17:00
Proleter
Pečenog
Mladost
Vrdila
09.05.2020
17:00
Napredak
Gračac
Mladi radnik 1925
Grdica
09.05.2020
17:00
Gruža
Vitanovac
Vojvodina
Tovariševo
09.05.2020
16:30
Budućnost (P)
Parage
Obilić (NK)
Novi Kneževac
09.05.2020
17:00
Proleter (RS)
Ravno Selo
Napredak
Nadalj
09.05.2020
17:00
Senta
Senta
Panonija IM Topola
Panonija
09.05.2020
17:00
Sloga
Ostojićevo
Partizan
Vitojevci
09.05.2020
16:30
PSK Putinci
Putinci
Radnički
Šid
09.05.2020
16:30
Rudar
Vrdnik
Omladinac
Stepanovićevo
09.05.2020
17:00
OFK Futog
Futog
Delija
Mokrin
09.05.2020
16:30
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Radnički (K)
Kovin
09.05.2020
17:00
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
BSK
Bukovče
09.05.2020
Branik
Štubik
Šarbanovac
Šarbanovac
09.05.2020
Krivelj
Krivelj
Zlot
Zlot
09.05.2020
Urovica
Urovica
Brestovac
Borski Brestovac
09.05.2020
Poreč
Donji milanovac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
09.05.2020
17:00
Osnić
Osnić
Radnički 1946
Lubnica
09.05.2020
17:00
Velika Jasikova
Velika Jasikova
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
09.05.2020
17:00
Ozren
Sokobanja
Midžor
Kalna
09.05.2020
17:00
Graničar
Veliki Izvor
Borac (O)
Ostružnica
09.05.2020
16:30
Rakovica
Beogra
Sloga
Korman
09.05.2020
16:30
Palilula
Aleksinac
Elid
Donji Dušnik
09.05.2020
16:30
Napredak 2012
Krušje
Sloga (D)
Desimirovac
09.05.2020
16:30
Kolonija
Kragujevac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
09.05.2020
16:30
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Bogutovačka Banja
Bogutovac
09.05.2020
17:00
Jovo Kursula
Cvetke
Borac
Bački Gračac
09.05.2020
16:30
Lider
Odžaci
Partizan
Kupusina
09.05.2020
16:30
Hajduk
Stapar
Sloven
Ruma
09.05.2020
16:30
Fruškogorac
Manđelos
Borac
Gornji Katun
09.05.2020
17:00
Poljoprivrednik
Počekovina
Stari Trstenik
Stari Trstenik
09.05.2020
17:00
Velika Drenova
Velika Drenova
Kopaonik
Brus
09.05.2020
17:00
Kamenorezac 76
Dublje
Vinorača
Vinorača
09.05.2020
17:00
Mladost
Gložane
Partizan
Glogovac
09.05.2020
17:00
Osaonica
Bagrdan
Šantarovac
Šantarovac
09.05.2020
17:00
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Bežanija
Novi Beograd
09.05.2020
16:30
Šećeranac Ada
Beograd
Sparta Železnik
Beograd
09.05.2020
16:30
Novi Beograd
Novi Beograd
Tornjoš
Tornjoš
09.05.2020
17:00
Jadran
Sanad
AFK
Ada
09.05.2020
17:00
Jedinstvo
Srpski Krstur
Cer
Petkovica
09.05.2020
17:00
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Gučevo 1929
Banja Koviljača
09.05.2020
17:00
Sloga
Straža
Jevremovac
Jevremovac
09.05.2020
17:00
Mrovska
Mrovska
Avala 1939
Beli Potok
09.05.2020
16:30
Minel
Ripanj
Bata Bulić
Bistrica
09.05.2020
16:30
Jasenovac
Krepoljin
Bratstvo 1975
Erdeč
09.05.2020
16:30
Slavija
Kragujevac
Rasina
Vitanovac
09.05.2020
17:00
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sloboda
Stara Moravica
09.05.2020
Pobeda
Pobeda
Sport
Bezdan
09.05.2020
16:30
Rastina 1918
Rastina
Sloga Obrva
Obrva
09.05.2020
17:00
Šumadija
Šumarice
Brgule
Brgule
09.05.2020
11:00
Dokmir
Dokmir
Vrelo
Vrelo
09.05.2020
11:00
Sloga (V)
Vrhovine
Belpos
Belotić
09.05.2020
17:00
Hajduk
Debrc
Kruševica
Kruševica
09.05.2020
17:00
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Mladost (K)
Krupaja
09.05.2020
16:30
Mlava (R)
Ribare
Selište
Selište
09.05.2020
16:30
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
TSC
Kanjiža
09.05.2020
Mačva
Šabac
Majdanpek
Majdanpek
09.05.2020
Radnički 2012
Niš
Kolubara
Lazarevac
09.05.2020
Napredak Junior 2018
Kruševac
Rad
Beograd
09.05.2020
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Spartak DOO
Subotica
09.05.2020
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Trajal
Kruševac
09.05.2020
00:04
Partizan
Beograd
Internacional
Beograd
09.05.2020
00:04
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
09.05.2020
00:04
Crvena zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
09.05.2020
00:04
Spartak ŽK
Subotica
Rad
Beograd
09.05.2020
00:04
TSC
Bačka Topola
Grafičar
Beograd
09.05.2020
00:04
Vojvodina
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
09.05.2020
00:04
Čukarički
Beograd
Radnički (N)
Niš
09.05.2020
00:04
Napredak
Kruševac
OFK Vršac
Vršac
09.05.2020
00:03
Partizan
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
09.05.2020
00:03
Real Niš
Niš
Brodarac
Beograd
09.05.2020
00:03
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
09.05.2020
00:03
Spartak ŽK
Subotica
Rad
Beograd
09.05.2020
00:03
Teleoptik
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
09.05.2020
00:03
Vojvodina
Novi Sad
Mačva
Šabac
09.05.2020
00:03
Čukarički
Beograd
Radnički (N)
Niš
09.05.2020
00:03
Kiker
Kraljevo
Bačka 1901
Subotica
09.05.2020
10:00
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Srbobran
Srbobran
09.05.2020
11:00
Čantavir
Čantavir
Preporod
Novi Žednik
09.05.2020
10:30
Radnički 1905
Bajmok
Vinogradar
Hajdukovo
09.05.2020
17:00
TSC
Bačka Topola
Radnički 1905
Bajmok
09.05.2020
10:00
Arena SU
Subotica
Čantavir
Čantavir
09.05.2020
10:00
Subotica '07
Subotica
Bajša
Bajša
09.05.2020
14:00
AFK
Ada
Podrinje
Lozničko Polje
09.05.2020
11:00
Ženski FK
Loznica
Respekt
Loznica
09.05.2020
11:00
Jadar 07
Loznica
Radnički Stobex
Klupci
09.05.2020
11:00
Rađ
Krupanj
Jedinstvo
Mali Zvornik
09.05.2020
11:00
Loznica
Loznica

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
09.05.2020
Sivac 69
Sivac
Morava
Velika Plana
09.05.2020
Mačva (B)
Bogatić
Jedinstvo
Novi Bečej
09.05.2020
Crvenka
Crvenka
Lavovi BP
Bačka Palanka
09.05.2020
SC Voždovac 2012
Beograd
Jugović
Kać
09.05.2020
Smederevo
Smederevo