XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 340 utakmica za dan
Nedelja, 3 Maj 2020

Fudbal

Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
03.05.2020
16:30
Sloga (P)
Požega
Jošanica
Novi Pazar
03.05.2020
16:30
Trepča
Kosovska Mitrovica
Vojvodina 1928
Perlez
03.05.2020
16:30
Omladinac
Novi Banovci
Železničar
Pančevo
03.05.2020
16:30
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Timočanin
Knjaževac
03.05.2020
16:30
Moravac Orion
Mrštane
Rembas
Resavica
03.05.2020
16:30
Jedinstvo
Bošnjace
Budućnost
Popovac
03.05.2020
16:30
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo
Surčin
03.05.2020
16:30
Lokomotiva
Beograd
Sremčica
Sremčica
03.05.2020
16:30
Zvezdara
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
03.05.2020
16:30
Brodarac
Novi Beograd
Zvižd
Kučevo
03.05.2020
16:30
Pomoravlje
Vlaški Do
Morava
Velika Plana
03.05.2020
16:30
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloboda
Lipe
03.05.2020
16:30
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Partizan 1945
Darosava
03.05.2020
16:30
Borac 1932
Ralja
Udarnik
Lozovik
03.05.2020
16:30
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Rudar
Stamnica
03.05.2020
16:30
Polet
Trnovče
Železničar
Lajkovac
03.05.2020
16:30
Mladost (D)
Dračić
Vrelo Sport
Vrelo
03.05.2020
16:30
Drina
Ljubovija
Sloga
Bogosavac
03.05.2020
16:30
Mladost (P)
Prnjavor
OFK Divci
Divci
03.05.2020
16:30
Radnički (V)
Valjevo
Rađevac
Krupanj
03.05.2020
16:30
Radnički Stobeks
Klupci
Polet
Ratina
03.05.2020
16:30
Korićani
Korićani
Šumadija
Toponica
03.05.2020
16:30
Gruža
Gruža
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
03.05.2020
16:30
Apolon 2018
Kovači
Vodojaža
Grošnica
03.05.2020
16:30
Šumadija 1903
Kragujevac
OFK Ras
Novi Pazar
03.05.2020
16:30
Bane 1931
Raška
Real
Podunavci
03.05.2020
16:30
Budućnost
Resnik
Polet (Lj)
Ljubić
03.05.2020
11:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Polimlje
Prijepolje
03.05.2020
16:30
Prijevor
Prijevor
Zlatar
Nova Varoš
03.05.2020
16:30
Budućnost
Arilje
Polet (T)
Trbušani
03.05.2020
16:30
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloboda (Č)
Čačak
03.05.2020
16:30
Lunjevica
Lunjevica
Tavankut
Tavankut
03.05.2020
16:30
Mladost (T)
Turija
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
03.05.2020
16:30
Jugović
Kać
Sloboda
Donji Tovarnik
03.05.2020
16:30
Sloga (T)
Temerin
Podunavac
Belegiš
03.05.2020
16:30
Jadran
Golubinci
Borac
Šajkaš
03.05.2020
16:30
Sremac
Vojka
Banat (Č)
Čenta
03.05.2020
16:30
Radnički (S)
Sutjeska
Mladost (O)
Omoljica
03.05.2020
16:30
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
03.05.2020
16:30
Borac (St)
Starčevo
Jastrebac
Blace
03.05.2020
16:30
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
03.05.2020
16:30
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Žitorađa
Žitorađa
03.05.2020
16:30
Pusta Reka
Bojnik
Bobište
Bobište
03.05.2020
16:30
Čekmin
Čekmin
OFK 019
Zaječar
03.05.2020
16:30
Rajko Mitić
Bela Palanka
Majdanpek
Majdanpek
03.05.2020
16:30
Lužnica
Babušnica
Tanasko Rajić
Pirot
03.05.2020
11:00
Kablovi
Zaječar
OFK Slatina
Bor
03.05.2020
16:30
Đerdap
Kladovo
Mačkovac
Mačkovac
03.05.2020
16:30
Meševo
Meševo
Bošnjane
Bošnjane
03.05.2020
16:30
Kušiljevo
Kušiljevo
Radnički (S)
Svilajnac
03.05.2020
11:00
Sloga
Despotovac
OFK Lugomir
Rakitovo
03.05.2020
16:30
Juhor
Obrež
Jedinstvo (M)
Mijatovac
03.05.2020
16:30
Jedinstvo (P)
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
03.05.2020
16:30
Morava 1918
Ćuprija
Pukovac
Pukovac
03.05.2020
16:30
Rudar
Jelašnica
Moravica
Subotinac
03.05.2020
16:30
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Mladost (M)
Medoševac
03.05.2020
16:30
Malošište
Malošište
Vrtište
Vrtište
03.05.2020
16:30
Bukovik
Razanj
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
03.05.2020
16:30
Morava
Žitkovac
Naša krila 1936
Belotinac
03.05.2020
16:30
OFK Niš
Niš
Zemljoradnik
Balajnac
03.05.2020
16:30
Orljane
Orljane
Vrčin
Vrčin
03.05.2020
16:30
Dunav
Veliko Selo
Mladost
Cvetovac
03.05.2020
16:30
Milutinac
Zemun
Komgrap
Beograd
03.05.2020
16:30
Budućnost
Zvečka
BSK 1926
Baćevac
03.05.2020
16:30
Šumadija
Šopić
Torlak
Beograd
03.05.2020
10:00
Leštane
Leštane
Sirakovo
Sirakovo
03.05.2020
16:30
Budućnost (V)
Vezičevo
Napredak Simićevo
Simićevo
03.05.2020
16:30
Sloga (L)
Lučica
Borac (K)
Klenovnik
03.05.2020
16:30
Rudar 2001
Kostolac
Integral
Batuša
03.05.2020
16:30
Sloga (B)
Burovac
Rudar (Kr)
Krepoljin
03.05.2020
16:30
Omladinac (Š)
Šetonje
Železničar
Požarevac
03.05.2020
16:30
Obilić
Živica
ZSK
Valjevo
03.05.2020
16:30
Trlić
Trlić
Iskra
Donja Bukovica
03.05.2020
16:30
OFK Brđanac
Valjevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
03.05.2020
16:30
Kolubara 2
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
03.05.2020
16:30
Junior Novo Naselje
Valjevo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
03.05.2020
16:30
OFK Jabučje
Jabučje
Tulari
Tulari
03.05.2020
16:30
OFK Osečina
Osečina
Hajduk Stanko
Crna Bara
03.05.2020
17:00
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Drina
Badovinci
03.05.2020
17:00
Karađorđe
Mišar
Milan Orlić
Novo Selo
03.05.2020
17:00
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Mladost (DD)
Donji Dobrić
03.05.2020
17:00
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
Cer
Jadranska Lešnica
03.05.2020
17:00
Podrinje
Lozničko Polje
Majur
Majur
03.05.2020
17:00
Sloga
Lipnički Šor
Mladi borac
Dublje
03.05.2020
17:00
Duško
Klenje
Vidojevica
Lešnica
03.05.2020
11:00
Sinđelić
Lipnica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
03.05.2020
17:00
Mataruge
Mataruge
Gruža
Vitanovac
03.05.2020
17:00
Budućnost
Konarevo
Ribnica
Jovac
03.05.2020
17:00
Mladi radnik 1925
Grdica
Napredak
Gračac
03.05.2020
17:00
Granit
Jošanička banja
Popovići Vrnjci
Vrnjci
03.05.2020
17:00
Mladost
Vrdila
Proleter
Pečenog
03.05.2020
11:00
Borac (V)
Vraneši
Ibar
Mataruška Banja
03.05.2020
17:00
Rudar
Baljevac
Budućnost (P)
Parage
03.05.2020
16:30
Hercegovac
Gajdobra
Borac 46
Obrovac
03.05.2020
16:30
Vojvodina
Tovariševo
Kulpin
Kulpin
03.05.2020
16:30
BSK
Bački Brestovac
ŽAK
Sombor
03.05.2020
16:30
Radnički 1918
Ratkovo
Maglić
Bački Maglić
03.05.2020
16:30
Omladinac
Bukovac
Rusin
Ruski Krstur
03.05.2020
16:30
Kordun
Kljajićevo
Senta
Senta
03.05.2020
17:00
Iskra
Kucura
Obilić (Z)
Zmajevo
03.05.2020
17:00
Napredak
Nadalj
Đurđin
Đurđin
03.05.2020
17:00
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Borac (M)
Martinci
03.05.2020
16:30
Mitros
Sremska Mitrovica
LSK Laćarak
Laćarak
03.05.2020
16:30
Borac (K)
Klenak
Hajduk (B)
Beška
03.05.2020
16:30
Radnički
Šid
PSK Putinci
Putinci
03.05.2020
16:30
Ljukovo
Ljukovo
Hajduk (V)
Višnjićevo
03.05.2020
16:30
Partizan
Vitojevci
Napredak
Popinci
03.05.2020
16:30
Donji Srem 2015
Pećinci
Budućnost
Salaš Noćajski
03.05.2020
16:30
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Veternik
Veternik
03.05.2020
17:00
Omladinac
Stepanovićevo
ŽSK
Žabalj
03.05.2020
17:00
Tatra
Kisač
Šajkaš 1908
Kovilj
03.05.2020
17:00
Bačka (Đ)
Đurđevo
Hajduk
Čurug
03.05.2020
17:00
Index
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
03.05.2020
17:00
Jedinstvo
Rumenka
Potisje
Knićanin
03.05.2020
16:30
Delija
Mokrin
OFK Klek
Klek
03.05.2020
16:30
Omladinac FAM
Botoš
Polet
Nakovo
03.05.2020
16:30
2. Oktobar
Kumane
Borac
Aleksandrovo
03.05.2020
16:30
Tamiš
Farkaždin
Mladost (L)
Lukićevo
03.05.2020
16:30
Vojvodina
Novo Miloševo
Crvena zvezda
Rusko Selo
03.05.2020
16:30
Lehel
Mužlja
Radnički 1911
Jaša Tomić
03.05.2020
16:30
Jedinstvo
Bočar
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
03.05.2020
16:30
Rusanda
Melenci
Dolina
Padina
03.05.2020
17:00
Crvena zvezda
Pavliš
Jugoslavija
Jabuka
03.05.2020
17:00
Radnički (B)
Baranda
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
03.05.2020
17:00
Hajdučica
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
03.05.2020
17:00
Radnički (K)
Kovin
Polet (Id)
Idvor
03.05.2020
17:00
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Spartak 1911
Debeljača
03.05.2020
17:00
Strela
Ivanovo
Polom
Leskovo
03.05.2020
Brestovac
Borski Brestovac
Urovica
Urovica
03.05.2020
Nemetali
Donja Bela Reka
Sloga
Kobišnica
03.05.2020
11:00
Zlot
Zlot
Branik
Štubik
03.05.2020
Šarbanovac
Šarbanovac
Blizna
Blizna
03.05.2020
BSK
Bukovče
Osnić
Osnić
03.05.2020
16:30
Graničar
Veliki Izvor
Omladinac
Grezna
03.05.2020
16:30
Midžor
Kalna
Hajduk
Rujevica
03.05.2020
16:30
OFK Rtanj
Boljevac
Ozren
Sokobanja
03.05.2020
16:30
Sloga (M)
Minićevo
Kosovo
Zvezdan
03.05.2020
16:30
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Velika Jasikova
Velika Jasikova
03.05.2020
16:30
Trebič
Sokobanja
Rudar Vrška Čuka
Grljan
03.05.2020
16:30
Radnički 1946
Lubnica
13. April
Lomnica
03.05.2020
17:00
Sloga (Ć)
Ćićevac
Kupci
Kupci
03.05.2020
17:00
Sloga (M)
Majdevo
Čitluk
Čitluk
03.05.2020
17:00
Gradina
Pejovac
Žabare
Žabare
03.05.2020
17:00
Vinogradar
Zleginje
Šanac
Šanac
03.05.2020
17:00
Mladost
Donji Katun
Donji Kopaonik
Razbojna
03.05.2020
17:00
FUD
Brus
Ribnik
Gornji Ribnik
03.05.2020
17:00
Trudbenik
Stalać
Javor
Sladaja
03.05.2020
17:00
Moravac 2015
Krušar
Partizan (M)
Majur
03.05.2020
17:00
Morava (R)
Ribare
Mladost (J)
Jovac
03.05.2020
17:00
Resavac
Subotica
Dragocvet
Dragocvet
03.05.2020
17:00
Napredak (D)
Drenovac
Mladost (K)
Koncarevo
03.05.2020
17:00
Orlovi
Jasenovo
OFK Bratstvo
Medveđa
03.05.2020
17:00
Mladost (D)
Dublje
Kolare
Kolare
03.05.2020
17:00
OFK Batinac
Batinac
Posavac Tišma
Boljevci
03.05.2020
16:30
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Borac (P)
Progar
03.05.2020
16:30
Borac (O)
Ostružnica
Heroj Polet
Jajinci
03.05.2020
16:30
Poštar Zvezdara
Beograd
011
Beograd
03.05.2020
16:30
Hajduk
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
03.05.2020
16:30
Balkan Mirijevo
Beograd
Institut
Zemun Polje
03.05.2020
16:30
Srem
Jakovo
Strelac
Mislođin
03.05.2020
16:30
Posavina
Stubline
OFK Borac
Arnajevo
03.05.2020
16:30
Borac (L)
Lazarevac
Rojkovac
Obrenovac
03.05.2020
16:30
Zvezda
Konatice
Omladinac
Veliko Polje
03.05.2020
16:30
Radnički
Rudovci
Budućnost
Dudovica
03.05.2020
16:30
Lisović
Lisović
Duboko
Mala Moštanica
03.05.2020
16:30
Barajevo
Barajevo
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
03.05.2020
16:30
Boleč
Grocka
Zaklopača
Zaklopača
03.05.2020
16:30
Šepšin
Šepšin
Dunavac
Grocka
03.05.2020
16:30
Velika Krsna
Velika Krsna
Kosmajac
Koraćica
03.05.2020
16:30
Zuce 2019
Zuce
Kosmaj
Ralja
03.05.2020
16:30
Rabrovac
Rabrovac
Napredak 2012
Krušje
03.05.2020
16:30
Rasovača
Rasovača
Doljevac
Doljevac
03.05.2020
16:30
Elid
Donji Dušnik
Naisus 1977
Rožina
03.05.2020
16:30
Mladost (B)
Batušinac
Pobeda
Rusna
03.05.2020
16:30
Zaplanjac
Gadžin Han
OFK Rutevac 1908
Rutevac
03.05.2020
16:30
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Palilula
Aleksinac
03.05.2020
11:00
Moravac (Č)
Čečina
Baličevac
Baličevac
03.05.2020
16:30
Sloga
Korman
Padina
Padina
03.05.2020
11:00
Radnički 1947
Čapljinac
ŽSK
Žirovnica
03.05.2020
16:30
Mladost MG
Saranovo
Prvi srpski ustanak
Orašac
03.05.2020
16:30
Šumadinac (S)
Stojnik
Šumadinac (N)
Natalinci
03.05.2020
16:30
Marjan
Knić
Trnava
Donja Trnava
03.05.2020
16:30
Borac
Pajsijevići
Jasenica
Božurnja
03.05.2020
16:30
Vinča
Vinča (Topola)
BSK
Belosavci
03.05.2020
16:30
Lokomotiva
Lapovo
Omladinac (DR)
Donja Rača
03.05.2020
16:30
Banja
Banja
Pobeda 1926
Beloševac
03.05.2020
16:30
Sloga (D)
Desimirovac
Šumadija 1934
Drača
03.05.2020
16:30
Zastava
Kragujevac
Jedinstvo (P)
Petrovac
03.05.2020
16:30
OFK Bagremar
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
03.05.2020
16:30
Kutlovo
Kutlovo
Sloboda (G)
Grbice
03.05.2020
16:30
Srbija
Ilićevo
Borac (D)
Drenovac
03.05.2020
16:30
Maršić
Maršić
Kolonija
Kragujevac
03.05.2020
16:30
Šumadinac KG
Kragujevac
Omladinac
Podina
03.05.2020
16:00
Dobrič
Pejkovac
Kaćuša
Kuršumlija
03.05.2020
16:00
Jastreb
Blace
Polet (T)
Takovo
03.05.2020
16:30
Zvizdar 2012
Zvizdar
OFK Paljuvi
Paljuvi
03.05.2020
16:30
Pambukovica
Pambukovica
Mladost (V)
Vračević
03.05.2020
16:30
Kalenić
Kalenić
Šarbane
Šarbane
03.05.2020
16:30
Čučuge
Čučuge
Polet (DL)
Donji Lajkovac
03.05.2020
16:30
Joševa
Joševa
Braća Vuković
Lađevci
03.05.2020
17:00
Stubal
Stubal
Zvezda
Čukojevac
03.05.2020
17:00
Jedinstvo (G)
Godačica
Mladost 1981
Štulac
03.05.2020
17:00
Mineral 2015
Rudno
Jovo Kursula
Cvetke
03.05.2020
17:00
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Stanišić 1920
Stanišić
03.05.2020
16:30
Mladost
Kruščić
Hajduk
Stapar
03.05.2020
16:30
Terekveš
Svilojevo
Omladinac
Deronje
03.05.2020
16:30
Partizan
Kupusina
Jedinstvo
Ribarevo
03.05.2020
16:30
Kula
Kula
Dunav
Bački Monoštor
03.05.2020
16:30
Polet
Sivac
OFK Odžaci
Odžaci
03.05.2020
16:30
Zadrugar
Srpski Miletić
Lider
Odžaci
03.05.2020
16:30
Lipar
Lipar
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
03.05.2020
16:30
Borac
Bački Gračac
Fruškogorac
Manđelos
03.05.2020
16:30
Fruška Gora
Ruma
Sloga (Č)
Čalma
03.05.2020
16:30
Sloven
Ruma
Obilić 1993
Kukujevci
03.05.2020
16:30
OFK Bikić
Bikić Do
BSK
Bešenovo
03.05.2020
16:30
Sremac
Berkasovo
Trgovački
Sremska Mitrovica
03.05.2020
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloboda
Šašinci
03.05.2020
16:30
Sloga (V)
Voganj
Borac (VS)
Veliko Središte
03.05.2020
17:00
Dunav
Banatska Palanka
Ševac
Kusić
03.05.2020
17:00
Banat (I)
Ilandža
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
03.05.2020
17:00
Karaš (J)
Jasenovo
Partizan (K)
Kajtasovo
03.05.2020
17:00
Ratar
Kruščica
Polet
Izbište
03.05.2020
17:00
Banat (D)
Dupljaja
Karaš (K)
Kuštilj
03.05.2020
17:00
Borac (VG)
Vračev Gaj
Mladost
Toljevac
03.05.2020
17:00
14. Oktobar
Izbenica
Rubin
Donji Stupanj
03.05.2020
17:00
Garevina
Garevina
Omladinac
Pojate
03.05.2020
17:00
Vinogradar
Riljac
Kamenorezac 76
Dublje
03.05.2020
17:00
Polet 57
Milutovac
Sloga (L)
Lozna
03.05.2020
17:00
Kopaonik
Brus
Velika Drenova
Velika Drenova
03.05.2020
17:00
Sloga (D)
Dašnica
Poljoprivrednik
Počekovina
03.05.2020
17:00
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Mladost
Tečić
03.05.2020
17:00
Vinorača
Vinorača
Sloboda
Šuljkovac
03.05.2020
17:00
Sinđelić 1934
Vojska
Partizan
Glogovac
03.05.2020
17:00
GFK Tabane
Jagodina
Šantarovac
Šantarovac
03.05.2020
17:00
Šumadinac
Dragovo
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
03.05.2020
17:00
Osaonica
Bagrdan
Vranić
Vranić
03.05.2020
16:30
Beljina
Beljina
Veliki Borak
Veliki Borak
03.05.2020
16:30
Rušanj
Rušanj
Busije
Busije
03.05.2020
16:30
Sparta Železnik
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
03.05.2020
10:00
DIF
Beograd
BUSK
Novi Beograd
03.05.2020
16:30
Velika Moštanica
Velika Moštanica
13. maj
Zemun
03.05.2020
11:00
Rekreativo 011
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
03.05.2020
16:30
Umka
Umka
Zmaj 1953
Zemun
03.05.2020
16:30
Mladi proleter
Beograd
Čoka
Čoka
03.05.2020
17:00
Tisa
Padej
Jedinstvo
Srpski Krstur
03.05.2020
17:00
Horgoš 1911
Horgoš
Jadran
Sanad
03.05.2020
17:00
AFK
Ada
Graničar
Đala
03.05.2020
17:00
Tornjoš
Tornjoš
Bačka
Mol
03.05.2020
17:00
Hajduk
Podlokanj
Slavija
Banatsko Aranđelovo
03.05.2020
17:00
Tromedja
Majdan
Omladinac (BO)
Bogatic
03.05.2020
17:00
Napredak
Mačvanski Belotić
Gorki
Glušci
03.05.2020
17:00
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
03.05.2020
17:00
Torpedo 1924
Tabanović
Sloboda
Salaš Crnobarski
03.05.2020
17:00
Cer
Petkovica
Jezero
Amajić
03.05.2020
17:00
Velika Reka
Velika Reka
Prva Iskra
Runjani
03.05.2020
17:00
Hajduk
Ribarica
7. Juli
Bela Crkva
03.05.2020
17:00
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Rudar
Brasina
03.05.2020
17:00
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
03.05.2020
17:00
Borac
Kozjak
Sloga
Straža
03.05.2020
17:00
Antimon
Zajača
Trešnjevka
Trbusac
03.05.2020
17:00
Pričinović
Pocerski Pričinović
Mrovska
Mrovska
03.05.2020
17:00
Dobrava
Vukošić
Šipurske livade
Šabac
03.05.2020
17:00
Jevremovac
Jevremovac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
03.05.2020
17:00
OFK Jelen
Jelenča
Rankovac
Nakučani
03.05.2020
17:00
Sloga
Krnić
Vlašić
Donje Crniljevo
03.05.2020
17:00
Cerić
Miokus
Minel
Ripanj
03.05.2020
16:30
PKB (PS)
Padinska skela
Lepušnica
Glogonjski rit
03.05.2020
16:30
Avala 1939
Beli Potok
OFK Crvenka
Borča
03.05.2020
16:30
Pionir
Besni Fok
Siti Sport Klub
Beograd
03.05.2020
16:30
Palilulac
Krnjača
Boka Seniors
Beograd
03.05.2020
16:30
Resnik
Resnik
Pinosava
Pinosava
03.05.2020
16:30
Sveti Stefan
Slanci
Jedinstvo (K)
Kamenovo
03.05.2020
16:30
Napredak 1936
Veliko Crniće
Krilaš
Ćovdin
03.05.2020
16:30
Zadrugar 1947
Tabanovac
Radnički (K)
Knežica
03.05.2020
16:30
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (B)
Busur
03.05.2020
11:00
Mladost (R)
Ranovac
Napredak (P)
Poljana
03.05.2020
16:30
Desine
Desine
Baštovan 2015
Carevac
03.05.2020
16:30
Vihor
Маljurevac
Barič
Barič
03.05.2020
16:30
Mlava (B)
Bratinac
Mladost (B)
Biskuplje
03.05.2020
16:30
Stig 1955
Beranje
Sloga (M)
Mustapić
03.05.2020
16:30
Žika Marković Uča
Miljević
B 2000
Aranđelovac
03.05.2020
16:30
Mladi rudar
Bukovik
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
03.05.2020
16:30
Venčani
Venčani
Kopljari
Kopljari
03.05.2020
16:30
Vrbica
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
03.05.2020
16:30
Borac
Kloka
Mladost
Jelenac
03.05.2020
16:30
Budućnost
Blaznava
Radoje Domanović
Ovsište
03.05.2020
16:30
Šamot
Aranđelovac
Slavija
Kragujevac
03.05.2020
16:30
Dobrača
Dobrača
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
03.05.2020
16:30
Bratstvo 1975
Erdeč
21. oktobar
Kragujevac
03.05.2020
16:30
Vinogradi DB
Kragujevac
Ćava
Grošnica
03.05.2020
16:30
Košutnjak
Kragujevac
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
03.05.2020
17:00
Vinogradar
Hajdukovo
Žednik
Stari Žednik
03.05.2020
17:00
Palić
Palić
Čantavir
Čantavir
03.05.2020
17:00
Bikovo
Bikovo
Solid
Subotica
03.05.2020
17:00
Elektrovojvodina
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
03.05.2020
17:00
Lokomotiva
Subotica
Naupare
Naupare
03.05.2020
11:00
Kapidžija
Kapidžija
Borac
Bivolje
03.05.2020
17:00
Rasina
Vitanovac
Makrešane
Makrešane
03.05.2020
17:00
Modrica
Modrica
Bukovica
Bukovica
03.05.2020
17:00
Gaglovo
Gaglovo
Mudrakovac
Mudrakovac
03.05.2020
11:00
Konjuh
Konjuh
Parunovac
Parunovac
03.05.2020
11:00
Polet
Šavrane
Pobeda
Pobeda
03.05.2020
Slavija
Novo Orahovo
Tomislavci
Tomislavci
03.05.2020
Sloboda
Stara Moravica
Mladost Radost
Srbobran
03.05.2020
Mladost (R)
Radičević
Eđšeg
Mali Iđoš
03.05.2020
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Panonija
Lalić
03.05.2020
16:30
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Rastina 1918
Rastina
03.05.2020
16:30
Dinamo
Sonta
Graničar
Riđica
03.05.2020
16:30
Sport
Bezdan
Bratstvo 2019
Prigrevica
03.05.2020
16:30
Telečka
Telečka
Zgodačica
Godačica
03.05.2020
BSK 2014
Bukovica
Omladinac
Drakčići
03.05.2020
11:00
Stara Čaršija
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
03.05.2020
17:00
Mladost 1925
Oplanići
Morava (M)
Mrsać
03.05.2020
Koštam Polje
Delimeđe
Magnohrom
Kraljevo
03.05.2020
Partizan (V)
Vrba
Kolubara (LP)
Liso Polje
03.05.2020
11:00
OFK Stublenica
Stublenica
Omladinac (K)
Kalinovac
03.05.2020
11:00
Gunjevac
Gunjevac
Sloga (V)
Vrhovine
03.05.2020
11:00
Budućnost 1995
Slatina
Jedinstvo (M)
Milorci
03.05.2020
11:00
Vrelo
Vrelo
Dokmir
Dokmir
03.05.2020
11:00
OFK Takovo
Takovo
Vukona
Vukona
03.05.2020
11:00
Brgule
Brgule
Sloga 1949
Matijevac
03.05.2020
11:00
Belpos
Belotić
Petrovac 74
Kujavica
03.05.2020
17:00
Mladost 2013
Jazovnik
Jedinstvo 2014
Beljin
03.05.2020
17:00
Verko
Suvo Selo
Polet
Jalovik
03.05.2020
17:00
Mladost (Z)
Zvezd
Kremenac
Rogojevac
03.05.2020
16:30
Bukorovac
Kragujevac
Partizan (C)
Cerovac
03.05.2020
16:30
Hajduk 1936
Jovanovac
Polet
Kobilje
03.05.2020
11:00
Zmajevac
Belasica
Grkljane
Grkljane
03.05.2020
11:00
Kruševica
Kruševica
Vratare
Vratare
03.05.2020
11:00
Dvorane
Dvorane
Dedina
Dedina
03.05.2020
11:00
Mladost VPD
Kruševac
Mlava (R)
Ribare
03.05.2020
10:00
Selište
Selište
Pobeda 1953
Osanica
03.05.2020
10:00
Zvezda
Izvarica
Vukovac 98
Vukovac
03.05.2020
10:00
Homoljac
Žagubica
Sloga (J)
Jošanica
03.05.2020
10:00
Best Sige
Sige
Čantavir
Čantavir
03.05.2020
14:30
Preporod
Novi Žednik
Njerš Ištvan
Totovo Selo
03.05.2020
11:00
Srbobran
Srbobran
Bajša
Bajša
03.05.2020
11:00
OFK Vrbas
Vrbas
Spartak '07
Subotica
03.05.2020
10:00
Vinogradar
Hajdukovo
Bečej 1918
Bečej
03.05.2020
12:00
Subotica '08
Subotica