XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 156 utakmica za dan
Subota, 2 Maj 2020

Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
02.05.2020
16:30
Takovo
Gornji Milanovac
Mokra Gora
Zubin Potok
02.05.2020
16:30
RSK
Rabrovo
Tutin
Tutin
02.05.2020
16:30
Jedinstvo
Ub
Šumadija (A)
Aranđelovac
02.05.2020
16:30
Loznica
Loznica
Borac 1926
Čačak
02.05.2020
16:30
Mačva 1929
Bogatić
Mladi radnik 1926
Požarevac
02.05.2020
16:30
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
02.05.2020
16:30
Sušica
Kragujevac
Bečej 1918
Bečej
02.05.2020
16:30
OFK Vršac
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
02.05.2020
16:30
Dunav
Stari Banovci
Kozara
Banatsko Veliko Selo
02.05.2020
16:30
Hajduk 1912
Kula
Bratstvo 1946
Prigrevica
02.05.2020
16:30
Bačka 1901
Subotica
1. Maj Ruma
Ruma
02.05.2020
16:30
Radnički 1912
Sombor
Radnički (Zr)
Zrenjanin
02.05.2020
16:30
Borac
Sakule
OFK Sinđelić
Niš
02.05.2020
16:30
Temnić 1924
Varvarin
Trstenik PPT
Trstenik
02.05.2020
16:30
Vlasina
Vlasotince
GFK Dubočica
Leskovac
02.05.2020
16:30
Car Konstantin
Niš
GFK Jagodina
Jagodina
02.05.2020
16:30
Radan
Lebane
OFK Topličanin
Prokuplje
02.05.2020
16:30
Dunav
Prahovo
OFK Mladenovac
Mladenovac
02.05.2020
16:30
Radnički (O)
Obrenovac
BSK Borča
Borča
02.05.2020
16:30
Radnički (NB)
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
02.05.2020
16:30
IMT
Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
02.05.2020
11:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Teleoptik
Zemun
02.05.2020
10:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Sloga 1924
Batočina
02.05.2020
16:30
OFK Napredak
Markovac
Karađorđe
Topola
02.05.2020
16:30
VGSK
Veliko Gradište
Ribnica
Mionica
02.05.2020
16:30
Brezovica
Brezovica
Spartak
Ljig
02.05.2020
16:30
Zadrugar
Lajkovac
Goč
Vrnjačka Banja
02.05.2020
16:30
Zvečan
Zvečan
Omladinac
Novo Selo
02.05.2020
16:30
Radnik
Ušće
FAP
Priboj
02.05.2020
16:30
Sloga (S)
Sjenica
GFK Sloboda
Užice
02.05.2020
16:30
Sevojno
Sevojno
Crnokosa
Kosjerić
02.05.2020
16:30
Jasen
Brodarevo
Sloga
Čonoplja
02.05.2020
16:30
Bačka
Pačir
Radnički
Sombor
02.05.2020
16:30
Vojvodina
Bačko Gradište
Crvenka
Crvenka
02.05.2020
16:30
OFK Vrbas
Vrbas
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
02.05.2020
16:30
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Tekstilac
Odžaci
02.05.2020
16:30
OFK Mladost APA
Apatin
Krila Krajine
Bačka Palanka
02.05.2020
16:30
Tisa
Adorjan
Bajša
Bajša
02.05.2020
16:30
ČSK Pivara
Čelarevo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
02.05.2020
16:30
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mladost (NS)
Novi Sad
02.05.2020
16:30
Hajduk (D)
Divoš
Cement
Beočin
02.05.2020
16:30
Sloga (E)
Erdevik
Mladost (BJ)
Bački Jarak
02.05.2020
16:30
Crvena zvezda
Novi Sad
Sloboda
Novi Kozarci
02.05.2020
16:30
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Begej
Žitište
02.05.2020
16:30
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Sloga
Plandište
02.05.2020
16:30
ŽAK
Kikinda
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
02.05.2020
16:30
Naftagas
Elemir
Krajina
Krajišnik
02.05.2020
16:30
Kikinda 1909
Kikinda
Nebeski Andjeli
Vranje
02.05.2020
16:30
Akademija 10
Prokuplje
Pčinja
Trgovište
02.05.2020
16:30
Polet 1980
Laplje Selo
OFK Kosanica
Kuršumlija
02.05.2020
16:30
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Budućnost
Orašje
02.05.2020
16:30
Morava
Vladičin Han
Bor 1919
Bor
02.05.2020
16:30
Jedinstvo (P)
Pirot
Brodoremont
Kladovo
02.05.2020
16:30
Rtanj
Boljevac
Balkanski
Dimitrovgrad
02.05.2020
16:30
Timok 1919
Zaječar
BSK
Bogovina
02.05.2020
16:30
Hajduk Veljko
Negotin
Jedinstvo 1936
Kruševac
02.05.2020
16:30
Levač
Rekovac
Blagotin
Poljna
02.05.2020
16:30
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Svrljig
Svrljig
02.05.2020
16:30
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Napredak
Medoševac
02.05.2020
16:30
Prva Iskra
Barič
Studenski Grad
Novi Beograd
02.05.2020
16:30
BSK Batajnica
Batajnica
Turbina
Vreoci
02.05.2020
16:30
BASK
Beograd
Đerdap
Golubac
02.05.2020
16:30
Mlava (ML)
Malo Laole
Trgovački
Petrovac na Mlavi
02.05.2020
16:30
Borac (Ž)
Žabari
Radnik (Ub)
Ub
02.05.2020
16:30
Rubribreza
Rubribreza
Karađorđe
Ribnica
02.05.2020
17:00
Tavnik
Tavnik
Polet
Karavukovo
02.05.2020
16:30
Budućnost (M)
Mladenovo
Tvrđava
Bač
02.05.2020
16:30
Slavija
Pivnice
Sloga
Ostojićevo
02.05.2020
17:00
Preporod
Novi Žednik
Radnički 1905
Bajmok
02.05.2020
17:00
Panonija IM Topola
Panonija
Srbobran
Srbobran
02.05.2020
17:00
Jadran
Feketić
Proleter (RS)
Ravno Selo
02.05.2020
17:00
Proleter (Nj)
Njegoševo
Njegoš
Lovćenac
02.05.2020
17:00
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Rudar
Vrdnik
02.05.2020
16:30
Železničar
Inđija
Fruškogorski partizan
Bukovac
02.05.2020
17:00
Bačka (B)
Begeč
Slavija
Novi Sad
02.05.2020
17:00
OFK Sirig
Sirig
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
02.05.2020
17:00
Petrovaradin
Petrovaradin
OFK Futog
Futog
02.05.2020
17:00
TSK
Temerin
BAK
Bela Crkva
02.05.2020
17:00
Partizan (G)
Gaj
Partizan (U)
Uljma
02.05.2020
17:00
Budućnost (A)
Alibunar
Rudna Glava
Rudna Glava
02.05.2020
Ključ
Podvrška
Poreč
Donji milanovac
02.05.2020
Radnički
Klokočevac
Krivelj
Krivelj
02.05.2020
Polet
Jabukovac
Varvarin
Varvarin
02.05.2020
17:00
Sebečevac
Sebečevac
Morava (KS)
Kočino Selo
02.05.2020
17:00
Bratstvo
Međureč
Rakovica
Beogra
02.05.2020
10:00
Šumadinac
Bečmen
Mladost
Čibutkovica
02.05.2020
16:30
OFK Zabrežje
Zabrežje
Radnički 1924
Kočane
02.05.2020
16:30
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Sloga
Milatovac
02.05.2020
16:30
Plaskovac
Plaskovac
Trbunje
Trbunje
02.05.2020
16:00
Jug Bogdan
Đakus
Rudar 1945
Radljevo
02.05.2020
16:30
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Crvena Jabuka
Ub
02.05.2020
16:30
Kolubara (J)
Jabučje
Jedinstvo 2017
Tutin
02.05.2020
17:00
Borac (A)
Adrani
Mlada krila
Metikoši
02.05.2020
17:00
Lazac
Lazac
Progorelica
Progorelica
02.05.2020
17:00
Miločajac
Miločaj
Jednota
Šid
02.05.2020
16:30
Graničar 1924
Adaševci
Ursule
Ursule
02.05.2020
17:00
Budućnost
Đurinac
Sloga
Voljavče
02.05.2020
17:00
Mladost
Gložane
Kupinovac
Kupinovac
02.05.2020
17:00
Zenit
Oparić
Dedinje
Beograd
02.05.2020
16:30
Bežanija
Novi Beograd
Potisje
Kanjiža
02.05.2020
17:00
Šampion
Orom
Premijer
Badovinci
02.05.2020
17:00
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
OFK Šabac
Šabac
02.05.2020
17:00
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Milicionar
Bogatić
02.05.2020
17:00
Lipolist
Lipolist
Studenac
Gornja Koviljača
02.05.2020
17:00
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Radnički
Koceljeva
02.05.2020
17:00
PSK
Provo
Polet S.D.
Suvi Do
02.05.2020
16:30
Borac (V)
Vukovac
Rade Milošević
Dubočka
02.05.2020
16:30
Manastirica
Manastirica
Jasenovac
Krepoljin
02.05.2020
16:30
Sloga 1952
Veliki Popovac
Žitkovica 2017
Žitkovica
02.05.2020
16:30
Dizel
Bare
OFK Žeželj
Donja Sabanta
02.05.2020
16:30
Divostin
Kragujevac
Globoder
Globoder
02.05.2020
17:00
Čarapan
Kruševac
Budućnost (S)
Samaila
02.05.2020
Sloga Obrva
Obrva
Milakovac 2018
Milakovac
02.05.2020
Studen Vitez
Studenica
Sparta
Kaona
02.05.2020
17:00
Skupljen 2013
Skupljen
Lomnica
Velika Lomnica
02.05.2020
17:00
Padež
Padež
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
02.05.2020
17:00
Mladost 2015
Mala Reka
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
02.05.2020
16:30
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Laznica
Laznica
02.05.2020
16:30
Mladost (K)
Krupaja
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
02.05.2020
TSC
Kanjiža
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
02.05.2020
Spartak DOO
Subotica
Napredak Junior 2018
Kruševac
02.05.2020
Rad
Beograd
Radnički 2012
Niš
02.05.2020
Kolubara
Lazarevac
Mačva
Šabac
02.05.2020
Majdanpek
Majdanpek
Partizan
Beograd
02.05.2020
00:04
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
02.05.2020
00:04
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
02.05.2020
00:04
Mladost (L)
Lučani
TSC
Bačka Topola
02.05.2020
00:04
Grafičar
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
02.05.2020
00:04
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
02.05.2020
00:04
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
02.05.2020
00:04
Brodarac
Novi Beograd
Trajal
Kruševac
02.05.2020
00:04
Internacional
Beograd
Partizan
Beograd
02.05.2020
00:03
Kiker
Kraljevo
Čukarički
Beograd
02.05.2020
00:03
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
02.05.2020
00:03
Mačva
Šabac
Teleoptik
Zemun
02.05.2020
00:03
RFK Grafičar
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
02.05.2020
00:03
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
02.05.2020
00:03
Zemun
Zemun
Real Niš
Niš
02.05.2020
00:03
Brodarac
Beograd
OFK Vršac
Vršac
02.05.2020
00:03
Apolon 4
Kragujevac
Obilić
Novi Kneževac
02.05.2020
11:00
Bečej 1918
Bečej
Bačka
Pačir
02.05.2020
10:00
Preporod
Novi Žednik
TSC
Bačka Topola
02.05.2020
15:30
Spartak '06
Subotica
TSC
Bačka Topola
02.05.2020
14:00
Spartak
Subotica
AFK
Ada
02.05.2020
11:00
Vinogradar
Hajdukovo
Subotica '07
Subotica
02.05.2020
10:00
Bajša
Bajša
Radnički 1905
Bajmok
02.05.2020
10:00
Čantavir
Čantavir
Ženski FK
Loznica
02.05.2020
11:00
Rađ
Krupanj
Jadar 07
Loznica
02.05.2020
11:00
Radnički Stobex
Klupci
Loznica
Loznica
02.05.2020
11:00
Respekt
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
02.05.2020
11:00
Jedinstvo
Mali Zvornik

Rukomet

Smederevo
Smederevo
02.05.2020
Vrbas Petrol
Vrbas
SC Voždovac 2012
Beograd
02.05.2020
Jugović
Kać
Crvenka
Crvenka
02.05.2020
Lavovi BP
Bačka Palanka
Mačva (B)
Bogatić
02.05.2020
Jedinstvo
Novi Bečej
Sivac 69
Sivac
02.05.2020
Morava
Velika Plana