XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 315 utakmica za dan
Nedelja, 26 April 2020

Fudbal

Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
26.04.2020
16:00
Loznica
Loznica
Jošanica
Novi Pazar
26.04.2020
16:00
Sloga (K)
Kraljevo
Dunav
Stari Banovci
26.04.2020
16:30
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Vojvodina 1928
Perlez
26.04.2020
16:30
Bečej 1918
Bečej
Radan
Lebane
26.04.2020
16:30
OFK Topličanin
Prokuplje
Car Konstantin
Niš
26.04.2020
11:00
GFK Jagodina
Jagodina
SFS Borac
Paraćin
26.04.2020
11:00
GFK Dubočica
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
26.04.2020
16:30
Rembas
Resavica
Temnić 1924
Varvarin
26.04.2020
16:30
Trstenik PPT
Trstenik
Timočanin
Knjaževac
26.04.2020
16:30
OFK Sinđelić
Niš
Stepojevac Vaga
Stepojevac
26.04.2020
16:30
Teleoptik
Zemun
Zvezdara
Beograd
26.04.2020
16:30
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Zvižd
Kučevo
26.04.2020
16:00
Morava
Velika Plana
Sloboda
Lipe
26.04.2020
16:00
Mladi borac
Veliko Orašje
Partizan 1945
Darosava
26.04.2020
16:00
OFK Napredak
Markovac
Udarnik
Lozovik
26.04.2020
16:00
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Rudar
Stamnica
26.04.2020
16:00
Borac 1932
Ralja
Železničar
Lajkovac
26.04.2020
16:00
Ribnica
Mionica
Vrelo Sport
Vrelo
26.04.2020
16:00
Mladost (D)
Dračić
Sloga
Bogosavac
26.04.2020
16:00
Drina
Ljubovija
OFK Divci
Divci
26.04.2020
16:00
Zadrugar
Lajkovac
Rađevac
Krupanj
26.04.2020
16:00
Radnički (V)
Valjevo
Polet
Ratina
26.04.2020
16:00
Šumadija
Toponica
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
26.04.2020
16:00
Korićani
Korićani
Vodojaža
Grošnica
26.04.2020
16:00
Gruža
Gruža
OFK Ras
Novi Pazar
26.04.2020
16:00
Šumadija 1903
Kragujevac
Real
Podunavci
26.04.2020
16:00
Zvečan
Zvečan
Radnik
Ušće
26.04.2020
16:00
Budućnost
Resnik
Polimlje
Prijepolje
26.04.2020
16:00
Sloga (S)
Sjenica
Zlatar
Nova Varoš
26.04.2020
16:00
Prijevor
Prijevor
Polet (T)
Trbušani
26.04.2020
16:00
Sevojno
Sevojno
Sloboda (Č)
Čačak
26.04.2020
16:00
Jedinstvo Putevi
Užice
Lunjevica
Lunjevica
26.04.2020
16:00
Jasen
Brodarevo
Bačka
Pačir
26.04.2020
16:30
Mladost (T)
Turija
Tisa
Adorjan
26.04.2020
16:30
Bajša
Bajša
Mladost (BP)
Bački Petrovac
26.04.2020
16:30
Tekstilac
Odžaci
Vojvodina
Bačko Gradište
26.04.2020
16:30
Crvenka
Crvenka
Jugović
Kać
26.04.2020
16:30
Sremac
Vojka
Jadran
Golubinci
26.04.2020
16:30
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Hajduk (D)
Divoš
26.04.2020
16:30
Cement
Beočin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
26.04.2020
16:30
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
26.04.2020
16:30
Kikinda 1909
Kikinda
Borac (St)
Starčevo
26.04.2020
16:30
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
ŽAK
Kikinda
26.04.2020
16:30
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
26.04.2020
16:30
Akademija 10
Prokuplje
Žitorađa
Žitorađa
26.04.2020
16:30
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Bobište
Bobište
26.04.2020
16:30
Morava
Vladičin Han
Čekmin
Čekmin
26.04.2020
16:30
Pusta Reka
Bojnik
Jedinstvo (P)
Pirot
26.04.2020
11:00
Hajduk Veljko
Negotin
Kablovi
Zaječar
26.04.2020
16:30
OFK Slatina
Bor
Lužnica
Babušnica
26.04.2020
16:30
Balkanski
Dimitrovgrad
Meševo
Meševo
26.04.2020
16:30
Morava 1918
Ćuprija
Juhor
Obrež
26.04.2020
16:30
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Kušiljevo
Kušiljevo
26.04.2020
16:30
Radnički (S)
Svilajnac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
26.04.2020
16:30
Bošnjane
Bošnjane
Levač
Rekovac
26.04.2020
16:30
Blagotin
Poljna
Mačkovac
Mačkovac
26.04.2020
16:30
Jedinstvo 1936
Kruševac
Rudar
Jelašnica
26.04.2020
16:30
Orljane
Orljane
OFK Niš
Niš
26.04.2020
16:30
Zemljoradnik
Balajnac
Bukovik
Razanj
26.04.2020
16:30
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Malošište
Malošište
26.04.2020
16:30
Vrtište
Vrtište
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
26.04.2020
16:30
Svrljig
Svrljig
Pukovac
Pukovac
26.04.2020
16:30
Moravica
Subotinac
Dunav
Veliko Selo
26.04.2020
16:30
BASK
Beograd
Leštane
Leštane
26.04.2020
16:30
Turbina
Vreoci
Budućnost
Zvečka
26.04.2020
16:30
BSK 1926
Baćevac
BSK Batajnica
Batajnica
26.04.2020
16:30
Komgrap
Beograd
Prva Iskra
Barič
26.04.2020
11:00
Mladost
Cvetovac
Vrčin
Vrčin
26.04.2020
16:30
Napredak
Medoševac
Obilić
Živica
26.04.2020
16:00
Sirakovo
Sirakovo
Omladinac (Š)
Šetonje
26.04.2020
16:00
Železničar
Požarevac
Borac (Ž)
Žabari
26.04.2020
16:00
Rudar (Kr)
Krepoljin
Sloga (B)
Burovac
26.04.2020
16:00
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Sloga (L)
Lučica
26.04.2020
16:00
Borac (K)
Klenovnik
Mlava (ML)
Malo Laole
26.04.2020
16:00
Napredak Simićevo
Simićevo
Budućnost (V)
Vezičevo
26.04.2020
16:00
Đerdap
Golubac
OFK Osečina
Osečina
26.04.2020
16:30
Radnik (Ub)
Ub
OFK Jabučje
Jabučje
26.04.2020
16:30
Tulari
Tulari
Junior Novo Naselje
Valjevo
26.04.2020
16:30
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Kolubara 2
Valjevo
26.04.2020
16:30
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Banjani
Banjani
26.04.2020
16:30
Dimitrije Tucović
Ćelije
Trlić
Trlić
26.04.2020
16:30
Iskra
Donja Bukovica
Borac (V)
Vraneši
26.04.2020
16:30
Ibar
Mataruška Banja
Granit
Jošanička banja
26.04.2020
16:30
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Tavnik
Tavnik
26.04.2020
16:30
Napredak
Gračac
Budućnost
Konarevo
26.04.2020
16:30
Ribnica
Jovac
Mataruge
Mataruge
26.04.2020
16:30
Gruža
Vitanovac
Budućnost (M)
Mladenovo
26.04.2020
16:30
Kordun
Kljajićevo
Omladinac
Bukovac
26.04.2020
16:30
Rusin
Ruski Krstur
Radnički 1918
Ratkovo
26.04.2020
16:30
Maglić
Bački Maglić
Slavija
Pivnice
26.04.2020
16:30
ŽAK
Sombor
BSK
Bački Brestovac
26.04.2020
16:30
Tvrđava
Bač
Hercegovac
Gajdobra
26.04.2020
16:30
Borac 46
Obrovac
Preporod
Novi Žednik
26.04.2020
17:00
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Proleter (Nj)
Njegoševo
26.04.2020
17:00
Njegoš
Lovćenac
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
26.04.2020
17:00
Proleter (RS)
Ravno Selo
Jadran
Feketić
26.04.2020
17:00
Đurđin
Đurđin
Iskra
Kucura
26.04.2020
17:00
Obilić (Z)
Zmajevo
Mitros
Sremska Mitrovica
26.04.2020
16:30
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Donji Srem 2015
Pećinci
26.04.2020
16:30
Budućnost
Salaš Noćajski
Ljukovo
Ljukovo
26.04.2020
16:30
Hajduk (V)
Višnjićevo
Železničar
Inđija
26.04.2020
16:30
Hajduk (B)
Beška
Borac (K)
Klenak
26.04.2020
16:30
Rudar
Vrdnik
Borac (M)
Martinci
26.04.2020
16:30
LSK Laćarak
Laćarak
Jedinstvo
Rumenka
26.04.2020
17:00
OFK Futog
Futog
Petrovaradin
Petrovaradin
26.04.2020
17:00
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Index
Novi Sad
26.04.2020
10:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Bačka (Đ)
Đurđevo
26.04.2020
17:00
Slavija
Novi Sad
Bačka (B)
Begeč
26.04.2020
17:00
Šajkaš 1908
Kovilj
Tatra
Kisač
26.04.2020
17:00
Fruškogorski partizan
Bukovac
Veternik
Veternik
26.04.2020
17:00
ŽSK
Žabalj
OFK Klek
Klek
26.04.2020
16:30
Delija
Mokrin
Polet
Nakovo
26.04.2020
16:30
Potisje
Knićanin
Borac
Aleksandrovo
26.04.2020
16:30
Omladinac FAM
Botoš
Mladost (L)
Lukićevo
26.04.2020
16:30
2. Oktobar
Kumane
Crvena zvezda
Rusko Selo
26.04.2020
16:30
Tamiš
Farkaždin
Radnički 1911
Jaša Tomić
26.04.2020
16:30
Vojvodina
Novo Miloševo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
26.04.2020
16:30
Lehel
Mužlja
Rusanda
Melenci
26.04.2020
16:30
Jedinstvo
Bočar
Strela
Ivanovo
26.04.2020
16:30
Dolina
Padina
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
26.04.2020
16:30
Spartak 1911
Debeljača
Hajdučica
Hajdučica
26.04.2020
16:30
Potporanj
Potporanj
Budućnost (A)
Alibunar
26.04.2020
16:30
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Radnički (B)
Baranda
26.04.2020
16:30
Partizan (U)
Uljma
Partizan (G)
Gaj
26.04.2020
16:30
Jugoslavija
Jabuka
Crvena zvezda
Pavliš
26.04.2020
16:30
BAK
Bela Crkva
Sloga (Ć)
Ćićevac
26.04.2020
16:30
Trudbenik
Stalać
FUD
Brus
26.04.2020
16:30
Ribnik
Gornji Ribnik
Sebečevac
Sebečevac
26.04.2020
16:30
Donji Kopaonik
Razbojna
Mladost
Donji Katun
26.04.2020
16:30
Varvarin
Varvarin
Vinogradar
Zleginje
26.04.2020
16:30
Šanac
Šanac
Gradina
Pejovac
26.04.2020
16:30
Žabare
Žabare
Sloga (M)
Majdevo
26.04.2020
16:30
Čitluk
Čitluk
13. April
Lomnica
26.04.2020
16:30
Kupci
Kupci
Bratstvo
Međureč
26.04.2020
16:30
OFK Batinac
Batinac
Mladost (D)
Dublje
26.04.2020
16:30
Kolare
Kolare
Orlovi
Jasenovo
26.04.2020
11:00
OFK Bratstvo
Medveđa
Napredak (D)
Drenovac
26.04.2020
16:30
Mladost (K)
Koncarevo
Resavac
Subotica
26.04.2020
16:30
Dragocvet
Dragocvet
Morava (R)
Ribare
26.04.2020
16:30
Mladost (J)
Jovac
Moravac 2015
Krušar
26.04.2020
16:30
Juhor
Glavinci
Sinđelić 2012
Ugrinovci
26.04.2020
16:30
Srem
Jakovo
Balkan Mirijevo
Beograd
26.04.2020
16:30
Institut
Zemun Polje
Hajduk
Beograd
26.04.2020
11:00
PKB Kovilovo
Kovilovo
Poštar Zvezdara
Beograd
26.04.2020
16:30
011
Beograd
Šumadinac
Bečmen
26.04.2020
16:30
Borac (P)
Progar
Posavac Tišma
Boljevci
26.04.2020
16:30
Rakovica
Beogra
Posavina
Stubline
26.04.2020
16:30
Barajevo
Barajevo
Lisović
Lisović
26.04.2020
16:30
Duboko
Mala Moštanica
OFK Zabrežje
Zabrežje
26.04.2020
16:30
Budućnost
Dudovica
Radnički
Rudovci
26.04.2020
10:00
Mladost
Čibutkovica
Zvezda
Konatice
26.04.2020
16:30
Omladinac
Veliko Polje
Borac (L)
Lazarevac
26.04.2020
10:00
Rojkovac
Obrenovac
Strelac
Mislođin
26.04.2020
16:30
OFK Borac
Arnajevo
Boleč
Grocka
26.04.2020
16:30
Rabrovac
Rabrovac
Zuce 2019
Zuce
26.04.2020
16:30
Vinča
Vinča (Grocka)
Velika Krsna
Velika Krsna
26.04.2020
16:30
Kosmajac
Koraćica
Šepšin
Šepšin
26.04.2020
16:30
Dunavac
Grocka
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
26.04.2020
16:30
Zaklopača
Zaklopača
Rasovača
Rasovača
26.04.2020
16:30
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Radnički 1947
Čapljinac
26.04.2020
16:30
Radnički 1924
Kočane
Moravac (Č)
Čečina
26.04.2020
16:30
Baličevac
Baličevac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
26.04.2020
11:00
Palilula
Aleksinac
Zaplanjac
Gadžin Han
26.04.2020
16:30
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Mladost (B)
Batušinac
26.04.2020
16:30
Pobeda
Rusna
Elid
Donji Dušnik
26.04.2020
16:30
Naisus 1977
Rožina
Banja
Banja
26.04.2020
16:30
ŽSK
Žirovnica
Lokomotiva
Lapovo
26.04.2020
16:30
Omladinac (DR)
Donja Rača
Vinča
Vinča (Topola)
26.04.2020
16:30
BSK
Belosavci
Borac
Pajsijevići
26.04.2020
16:30
Jasenica
Božurnja
Plaskovac
Plaskovac
26.04.2020
16:30
Trnava
Donja Trnava
Marjan
Knić
26.04.2020
16:30
Sloga
Milatovac
Šumadinac (S)
Stojnik
26.04.2020
16:30
Šumadinac (N)
Natalinci
Mladost MG
Saranovo
26.04.2020
16:30
Prvi srpski ustanak
Orašac
Maršić
Maršić
26.04.2020
16:30
Kolonija
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
26.04.2020
16:30
Borac (D)
Drenovac
Kutlovo
Kutlovo
26.04.2020
16:30
Sloboda (G)
Grbice
OFK Bagremar
Kragujevac
26.04.2020
16:30
Mladost (P)
Pajazitovo
Zastava
Kragujevac
26.04.2020
16:30
Jedinstvo (P)
Petrovac
Pobeda 1926
Beloševac
26.04.2020
16:30
Šumadija 1934
Drača
Čučuge
Čučuge
26.04.2020
16:00
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Kolubara (J)
Jabučje
26.04.2020
16:00
Šarbane
Šarbane
Kalenić
Kalenić
26.04.2020
16:00
Crvena Jabuka
Ub
Pambukovica
Pambukovica
26.04.2020
16:00
Mladost (V)
Vračević
Zvizdar 2012
Zvizdar
26.04.2020
16:00
OFK Paljuvi
Paljuvi
Mineral 2015
Rudno
26.04.2020
16:30
Jovo Kursula
Cvetke
Miločajac
Miločaj
26.04.2020
11:00
Mladost 1981
Štulac
Lazac
Lazac
26.04.2020
16:30
Progorelica
Progorelica
Borac (A)
Adrani
26.04.2020
16:30
Mlada krila
Metikoši
Jedinstvo (G)
Godačica
26.04.2020
16:30
Jedinstvo 2017
Tutin
Stubal
Stubal
26.04.2020
16:30
Zvezda
Čukojevac
Mladost
Kruščić
26.04.2020
16:30
Borac
Bački Gračac
Lipar
Lipar
26.04.2020
16:30
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Zadrugar
Srpski Miletić
26.04.2020
16:30
Lider
Odžaci
Polet
Sivac
26.04.2020
16:30
OFK Odžaci
Odžaci
Kula
Kula
26.04.2020
16:30
Dunav
Bački Monoštor
Terekveš
Svilojevo
26.04.2020
16:30
Omladinac
Deronje
Stanišić 1920
Stanišić
26.04.2020
16:30
Hajduk
Stapar
Fruška Gora
Ruma
26.04.2020
10:00
Sloga (V)
Voganj
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
26.04.2020
16:30
Sloboda
Šašinci
Sremac
Berkasovo
26.04.2020
16:30
Trgovački
Sremska Mitrovica
OFK Bikić
Bikić Do
26.04.2020
16:30
BSK
Bešenovo
Graničar 1924
Adaševci
26.04.2020
16:30
Obilić 1993
Kukujevci
Fruškogorac
Manđelos
26.04.2020
16:30
Sloga (Č)
Čalma
Vulturul
Grebenac
26.04.2020
16:30
Borac (VS)
Veliko Središte
Banat (D)
Dupljaja
26.04.2020
16:30
Karaš (K)
Kuštilj
Ratar
Kruščica
26.04.2020
16:30
Polet
Izbište
Karaš (J)
Jasenovo
26.04.2020
16:30
Partizan (K)
Kajtasovo
Banat (I)
Ilandža
26.04.2020
16:30
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
14. Oktobar
Izbenica
26.04.2020
16:30
Borac
Gornji Katun
Sloga (D)
Dašnica
26.04.2020
16:30
Poljoprivrednik
Počekovina
Polet 57
Milutovac
26.04.2020
16:30
Sloga (L)
Lozna
Vinogradar
Riljac
26.04.2020
16:30
Kamenorezac 76
Dublje
Garevina
Garevina
26.04.2020
16:30
Omladinac
Pojate
Mladost
Toljevac
26.04.2020
16:30
Rubin
Donji Stupanj
Osaonica
Bagrdan
26.04.2020
16:30
Mladost
Tečić
Šumadinac
Dragovo
26.04.2020
16:30
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Mladost
Gložane
26.04.2020
16:30
Sloboda
Šuljkovac
Budućnost
Đurinac
26.04.2020
16:30
Sloga
Voljavče
Vinorača
Vinorača
26.04.2020
16:30
Ursule
Ursule
Veliki Borak
Veliki Borak
26.04.2020
16:30
Vranić
Vranić
Beljina
Beljina
26.04.2020
16:30
Rušanj
Rušanj
Mladi proleter
Beograd
26.04.2020
11:00
Novi Beograd
Novi Beograd
Umka
Umka
26.04.2020
16:30
Busije
Busije
Velika Moštanica
Velika Moštanica
26.04.2020
16:30
Šećeranac Ada
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
26.04.2020
10:00
Zmaj 1953
Zemun
Tisa
Padej
26.04.2020
17:00
Šampion
Orom
Tromedja
Majdan
26.04.2020
17:00
Potisje
Kanjiža
Hajduk
Podlokanj
26.04.2020
17:00
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Horgoš 1911
Horgoš
26.04.2020
17:00
Jadran
Sanad
Čoka
Čoka
26.04.2020
17:00
Jedinstvo
Srpski Krstur
PKB (PS)
Padinska skela
26.04.2020
16:30
Sveti Stefan
Slanci
Poštar 1930
Beograd
26.04.2020
16:30
Pinosava
Pinosava
Palilulac
Krnjača
26.04.2020
16:30
Boka Seniors
Beograd
Pionir
Besni Fok
26.04.2020
16:30
Siti Sport Klub
Beograd
Minel
Ripanj
26.04.2020
16:30
Lepušnica
Glogonjski rit
Mladost (R)
Ranovac
26.04.2020
16:00
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Sloga 1952
Veliki Popovac
26.04.2020
16:00
Radnički (K)
Knežica
Zadrugar 1947
Tabanovac
26.04.2020
16:00
Jasenovac
Krepoljin
Manastirica
Manastirica
26.04.2020
16:00
Krilaš
Ćovdin
Borac (V)
Vukovac
26.04.2020
16:00
Rade Milošević
Dubočka
Napredak 1936
Veliko Crniće
26.04.2020
16:00
Polet S.D.
Suvi Do
Žika Marković Uča
Miljević
26.04.2020
16:00
Napredak (P)
Poljana
Stig 1955
Beranje
26.04.2020
16:00
Sloga (M)
Mustapić
Dizel
Bare
26.04.2020
16:00
Mladost (B)
Biskuplje
Mlava (B)
Bratinac
26.04.2020
16:00
Žitkovica 2017
Žitkovica
Vihor
Маljurevac
26.04.2020
16:00
Barič
Barič
Desine
Desine
26.04.2020
16:00
Ljubičevo
Ljubičevo
Šamot
Aranđelovac
26.04.2020
16:30
B 2000
Aranđelovac
Budućnost
Blaznava
26.04.2020
16:30
Radoje Domanović
Ovsište
Borac
Kloka
26.04.2020
16:30
Mladost
Jelenac
Vrbica
Aranđelovac
26.04.2020
16:30
Sloga
Zagorica
Venčani
Venčani
26.04.2020
16:30
Brezovac
Brezovac
Mladi rudar
Bukovik
26.04.2020
16:30
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Divostin
Kragujevac
26.04.2020
16:30
Ćava
Grošnica
Vinogradi DB
Kragujevac
26.04.2020
16:30
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Dobrača
Dobrača
26.04.2020
16:30
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Jadran
Kragujevac
26.04.2020
16:30
Slavija
Kragujevac
Elektrovojvodina
Subotica
26.04.2020
17:00
Hajduk
Bačko Dušanovo
Bikovo
Bikovo
26.04.2020
17:00
Solid
Subotica
Palić
Palić
26.04.2020
17:00
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
26.04.2020
17:00
Žednik
Stari Žednik
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
26.04.2020
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Polet
Šavrane
26.04.2020
16:30
Naupare
Naupare
Konjuh
Konjuh
26.04.2020
16:30
Parunovac
Parunovac
Čarapan
Kruševac
26.04.2020
16:30
Mudrakovac
Mudrakovac
Gaglovo
Gaglovo
26.04.2020
16:30
Globoder
Globoder
Modrica
Modrica
26.04.2020
11:00
Bukovica
Bukovica
Sloboda
Stara Moravica
26.04.2020
Mladost Radost
Srbobran
Mladost (R)
Radičević
26.04.2020
Eđšeg
Mali Iđoš
Slavija
Novo Orahovo
26.04.2020
Tomislavci
Tomislavci
Budućnost
Savino Selo
26.04.2020
Pobeda
Pobeda
Budućnost
Mala Krsna
26.04.2020
16:00
Skobalj
Skobalj
Vrbovac
Vrbovac
26.04.2020
16:00
Proleter 1947
Vranovo
Jezava
Smederevo
26.04.2020
16:00
OFK Slavija
Smederevo
Landol
Landol
26.04.2020
16:00
Badljevica
Badljevica
Lunjevac
Lunjevac
26.04.2020
16:00
Vučak
Vučak
7. Juli
Vodanj
26.04.2020
16:00
Petrijevac
Petrijevo
Drugovac
Drugovac
26.04.2020
16:00
Petlić SD 026
Smederevo
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
26.04.2020
16:30
Dinamo 1923
Bački Breg
Dinamo
Sonta
26.04.2020
16:30
Graničar
Riđica
Panonija
Lalić
26.04.2020
16:30
Rastina 1918
Rastina
BSK 2014
Bukovica
26.04.2020
Partizan (V)
Vrba
Koštam Polje
Delimeđe
26.04.2020
Magnohrom
Kraljevo
Studen Vitez
Studenica
26.04.2020
11:00
Morava (M)
Mrsać
Mladost 1925
Oplanići
26.04.2020
Budućnost (S)
Samaila
Stara Čaršija
Kraljevo
26.04.2020
Šumadija
Šumarice
Zgodačica
Godačica
26.04.2020
Omladinac
Drakčići
OFK Takovo
Takovo
26.04.2020
11:00
Vukona
Vukona
Budućnost 1995
Slatina
26.04.2020
11:00
Jedinstvo (M)
Milorci
Gunjevac
Gunjevac
26.04.2020
11:00
Sloga (V)
Vrhovine
OFK Stublenica
Stublenica
26.04.2020
11:00
Omladinac (K)
Kalinovac
Murgaš 2012
Murgaš
26.04.2020
11:00
Kolubara (LP)
Liso Polje
Skupljen 2013
Skupljen
26.04.2020
11:00
Polet
Jalovik
Torpedo
Lojanice
26.04.2020
11:00
Sparta
Kaona
Mladost 2013
Jazovnik
26.04.2020
17:00
Jedinstvo 2014
Beljin
Hajduk
Debrc
26.04.2020
17:00
Sloga 1949
Matijevac
Bukorovac
Kragujevac
26.04.2020
16:30
Seljak (C)
Cvetojevac
Hajduk 1936
Jovanovac
26.04.2020
16:30
Kremenac
Rogojevac
Mladost VPD
Kruševac
26.04.2020
11:00
Polet
Kobilje
Dvorane
Dvorane
26.04.2020
16:30
Dedina
Dedina
Mladost 2015
Mala Reka
26.04.2020
16:30
Grkljane
Grkljane
Padež
Padež
26.04.2020
16:30
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Homoljac
Žagubica
26.04.2020
10:00
Sloga (J)
Jošanica
Zvezda
Izvarica
26.04.2020
10:00
Vukovac 98
Vukovac
Bačka 1901
Subotica
26.04.2020
10:00
Proleter (NS)
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
26.04.2020
10:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Tekstilac
Odžaci
26.04.2020
10:00
Kabel
Novi Sad
OFK Vrbas
Vrbas
26.04.2020
12:00
Obilić
Novi Kneževac
Radnički 1905
Bajmok
26.04.2020
10:00
Čantavir
Čantavir
Spartak '06
Subotica
26.04.2020
11:00
Spartak '07
Subotica
Preporod
Novi Žednik
26.04.2020
10:30
TSC
Bačka Topola
Tavankut
Tavankut
26.04.2020
10:00
Bačka
Pačir
Vinogradar
Hajdukovo
26.04.2020
09:30
Subotica '07
Subotica
Spartak
Subotica
26.04.2020
09:30
AFK
Ada