XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 187 utakmica za dan
Subota, 25 April 2020

Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
25.04.2020
16:00
Mokra Gora
Zubin Potok
Tutin
Tutin
25.04.2020
16:00
Takovo
Gornji Milanovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
25.04.2020
16:00
RSK
Rabrovo
Borac 1926
Čačak
25.04.2020
16:00
Jedinstvo
Ub
Mladi radnik 1926
Požarevac
25.04.2020
16:00
Mačva 1929
Bogatić
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
25.04.2020
16:00
Sloga (P)
Požega
Trepča
Kosovska Mitrovica
25.04.2020
16:00
Sušica
Kragujevac
Omladinac
Novi Banovci
25.04.2020
16:30
Borac
Sakule
Radnički 1912
Sombor
25.04.2020
16:30
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
25.04.2020
16:30
1. Maj Ruma
Ruma
Bačka 1901
Subotica
25.04.2020
16:30
Železničar
Pančevo
Hajduk 1912
Kula
25.04.2020
16:30
Bratstvo 1946
Prigrevica
OFK Vršac
Vršac
25.04.2020
16:30
Dinamo 1945
Pančevo
Moravac Orion
Mrštane
25.04.2020
16:30
Dunav
Prahovo
Jedinstvo
Bošnjace
25.04.2020
16:30
Budućnost
Popovac
Radnički (O)
Obrenovac
25.04.2020
16:30
TEK Sloga
Veliki Crljeni
IMT
Beograd
25.04.2020
16:30
GSP Polet Dorćol
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
25.04.2020
16:30
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva
Beograd
25.04.2020
16:30
Sremčica
Sremčica
Radnički (NB)
Novi Beograd
25.04.2020
16:30
Jedinstvo
Surčin
OFK Mladenovac
Mladenovac
25.04.2020
16:30
BSK Borča
Borča
Sloga 1924
Batočina
25.04.2020
16:00
Pomoravlje
Vlaški Do
Karađorđe
Topola
25.04.2020
16:00
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
VGSK
Veliko Gradište
25.04.2020
16:00
Polet
Trnovče
Spartak
Ljig
25.04.2020
16:00
Brezovica
Brezovica
Borac
Lešnica
25.04.2020
16:00
Mladost (P)
Prnjavor
Goč
Vrnjačka Banja
25.04.2020
16:00
Apolon 2018
Kovači
Omladinac
Novo Selo
25.04.2020
16:00
Bane 1931
Raška
FAP
Priboj
25.04.2020
16:00
Polet (Lj)
Ljubić
GFK Sloboda
Užice
25.04.2020
16:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Crnokosa
Kosjerić
25.04.2020
16:00
Budućnost
Arilje
ČSK Pivara
Čelarevo
25.04.2020
16:30
Tavankut
Tavankut
OFK Mladost APA
Apatin
25.04.2020
16:30
Krila Krajine
Bačka Palanka
OFK Vrbas
Vrbas
25.04.2020
16:30
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Sloga
Čonoplja
25.04.2020
16:30
Radnički
Sombor
Crvena zvezda
Novi Sad
25.04.2020
16:30
Borac
Šajkaš
Sloga (E)
Erdevik
25.04.2020
16:30
Podunavac
Belegiš
Sloga (T)
Temerin
25.04.2020
16:30
Mladost (NS)
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
25.04.2020
16:30
Sloboda
Donji Tovarnik
Naftagas
Elemir
25.04.2020
16:30
Krajina
Krajišnik
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
25.04.2020
16:30
Sloga
Plandište
Budućnost
Srpska Crnja
25.04.2020
16:30
Begej
Žitište
Radnički (S)
Sutjeska
25.04.2020
16:30
Mladost (O)
Omoljica
Sloboda
Novi Kozarci
25.04.2020
16:30
Banat (Č)
Čenta
Sloga
Leskovac
25.04.2020
16:30
Nebeski Andjeli
Vranje
Pčinja
Trgovište
25.04.2020
16:30
Jablanica
Medveđa
OFK Kosanica
Kuršumlija
25.04.2020
16:30
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Budućnost
Orašje
25.04.2020
16:30
Polet 1980
Laplje Selo
Đerdap
Kladovo
25.04.2020
16:30
BSK
Bogovina
Timok 1919
Zaječar
25.04.2020
16:30
Tanasko Rajić
Pirot
Rajko Mitić
Bela Palanka
25.04.2020
16:30
Majdanpek
Majdanpek
Rtanj
Boljevac
25.04.2020
16:30
OFK 019
Zaječar
Bor 1919
Bor
25.04.2020
16:30
Brodoremont
Kladovo
Jedinstvo (P)
Paraćin
25.04.2020
16:30
Župa
Aleksandrovac
Sloga
Despotovac
25.04.2020
16:30
OFK Lugomir
Rakitovo
Morava
Žitkovac
25.04.2020
16:30
Naša krila 1936
Belotinac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
25.04.2020
16:30
Mladost (M)
Medoševac
Šumadija
Šopić
25.04.2020
16:30
Torlak
Beograd
Milutinac
Zemun
25.04.2020
11:00
Studenski Grad
Novi Beograd
Rudar 2001
Kostolac
25.04.2020
16:00
Integral
Batuša
Rubribreza
Rubribreza
25.04.2020
16:30
ZSK
Valjevo
Drina
Badovinci
25.04.2020
16:30
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Milan Orlić
Novo Selo
25.04.2020
16:30
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (DD)
Donji Dobrić
25.04.2020
16:30
Karađorđe
Mišar
Cer
Jadranska Lešnica
25.04.2020
16:30
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Majur
Majur
25.04.2020
16:30
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
Mladi borac
Dublje
25.04.2020
16:30
Podrinje
Lozničko Polje
Vidojevica
Lešnica
25.04.2020
11:00
Sloga
Lipnički Šor
Sinđelić
Lipnica
25.04.2020
16:30
Duško
Klenje
Rudar
Baljevac
25.04.2020
16:30
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mladost
Vrdila
25.04.2020
16:30
Proleter
Pečenog
Mladi radnik 1925
Grdica
25.04.2020
16:30
Karađorđe
Ribnica
Vojvodina
Tovariševo
25.04.2020
16:30
Kulpin
Kulpin
Polet
Karavukovo
25.04.2020
16:30
Budućnost (P)
Parage
Napredak
Nadalj
25.04.2020
17:00
Srbobran
Srbobran
Panonija IM Topola
Panonija
25.04.2020
17:00
Senta
Senta
Sloga
Ostojićevo
25.04.2020
17:00
Radnički 1905
Bajmok
Partizan
Vitojevci
25.04.2020
16:30
Napredak
Popinci
Radnički
Šid
25.04.2020
16:30
PSK Putinci
Putinci
Omladinac
Stepanovićevo
25.04.2020
17:00
TSK
Temerin
OFK Sirig
Sirig
25.04.2020
17:00
Hajduk
Čurug
Radnički (K)
Kovin
25.04.2020
16:30
Polet (Id)
Idvor
Radnički 1946
Lubnica
25.04.2020
16:30
Osnić
Osnić
Trebič
Sokobanja
25.04.2020
16:30
Rudar Vrška Čuka
Grljan
PRO Rudar
Podvis
25.04.2020
16:30
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Sloga (M)
Minićevo
25.04.2020
16:30
Kosovo
Zvezdan
Midžor
Kalna
25.04.2020
16:30
Hajduk
Rujevica
Graničar
Veliki Izvor
25.04.2020
16:30
Omladinac
Grezna
Morava (KS)
Kočino Selo
25.04.2020
16:30
Javor
Sladaja
Borac (O)
Ostružnica
25.04.2020
16:30
Heroj Polet
Jajinci
Sloga
Korman
25.04.2020
16:30
Padina
Padina
Napredak 2012
Krušje
25.04.2020
16:30
Doljevac
Doljevac
Sloga (D)
Desimirovac
25.04.2020
16:30
Šumadinac KG
Kragujevac
Jug Bogdan
Đakus
25.04.2020
16:00
Jastreb
Blace
Dobrič
Pejkovac
25.04.2020
16:00
Kaćuša
Kuršumlija
Dundjerski
Voljčinac
25.04.2020
16:00
Omladinac
Podina
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
25.04.2020
16:00
Joševa
Joševa
Rudar 1945
Radljevo
25.04.2020
16:00
Polet (T)
Takovo
Bogutovačka Banja
Bogutovac
25.04.2020
16:30
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Partizan
Kupusina
25.04.2020
16:30
Jedinstvo
Ribarevo
Sloven
Ruma
25.04.2020
16:30
Jednota
Šid
Dunav
Banatska Palanka
25.04.2020
16:30
Ševac
Kusić
Kopaonik
Brus
25.04.2020
16:30
Velika Drenova
Velika Drenova
GFK Tabane
Jagodina
25.04.2020
16:30
Šantarovac
Šantarovac
Zenit
Oparić
25.04.2020
16:30
Partizan
Glogovac
Sinđelić 1934
Vojska
25.04.2020
16:30
Kupinovac
Kupinovac
Bežanija
Novi Beograd
25.04.2020
16:30
DIF
Beograd
Dedinje
Beograd
25.04.2020
16:30
13. maj
Zemun
Sparta Železnik
Beograd
25.04.2020
16:30
BUSK
Novi Beograd
Tornjoš
Tornjoš
25.04.2020
17:00
Bačka
Mol
AFK
Ada
25.04.2020
17:00
Graničar
Đala
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
25.04.2020
16:30
Cer
Petkovica
Torpedo 1924
Tabanović
25.04.2020
16:30
Sloboda
Salaš Crnobarski
Lipolist
Lipolist
25.04.2020
16:30
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
25.04.2020
16:30
Milicionar
Bogatić
Napredak
Mačvanski Belotić
25.04.2020
16:30
Gorki
Glušci
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
25.04.2020
16:30
Omladinac (BO)
Bogatic
Premijer
Badovinci
25.04.2020
16:30
OFK Šabac
Šabac
Velika Reka
Velika Reka
25.04.2020
16:30
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Antimon
Zajača
25.04.2020
16:30
Studenac
Gornja Koviljača
Borac
Kozjak
25.04.2020
16:30
Sloga
Straža
Jadar 1961
Gornji Dobrić
25.04.2020
16:30
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
25.04.2020
16:30
Rudar
Brasina
Hajduk
Ribarica
25.04.2020
16:30
7. Juli
Bela Crkva
Jezero
Amajić
25.04.2020
16:30
Prva Iskra
Runjani
Pričinović
Pocerski Pričinović
25.04.2020
16:30
Cerić
Miokus
Sloga
Krnić
25.04.2020
16:30
Vlašić
Donje Crniljevo
OFK Jelen
Jelenča
25.04.2020
16:30
Rankovac
Nakučani
Jevremovac
Jevremovac
25.04.2020
16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Dobrava
Vukošić
25.04.2020
16:30
Šipurske livade
Šabac
PSK
Provo
25.04.2020
16:30
Mrovska
Mrovska
Trešnjevka
Trbusac
25.04.2020
16:30
Radnički
Koceljeva
Avala 1939
Beli Potok
25.04.2020
16:30
OFK Crvenka
Borča
Bata Bulić
Bistrica
25.04.2020
16:00
Omladinac (B)
Busur
Bratstvo 1975
Erdeč
25.04.2020
16:30
21. oktobar
Kragujevac
Rasina
Vitanovac
25.04.2020
16:30
Makrešane
Makrešane
Kapidžija
Kapidžija
25.04.2020
16:30
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Zeppelin 026
Smederevo
25.04.2020
16:00
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Sport
Bezdan
25.04.2020
16:30
Bratstvo 2019
Prigrevica
Sloga Obrva
Obrva
25.04.2020
16:30
Milakovac 2018
Milakovac
Vrelo
Vrelo
25.04.2020
11:00
Dokmir
Dokmir
Belpos
Belotić
25.04.2020
17:00
Petrovac 74
Kujavica
Kruševica
Kruševica
25.04.2020
16:30
Vratare
Vratare
Zmajevac
Belasica
25.04.2020
16:30
Lomnica
Velika Lomnica
Mladost (K)
Krupaja
25.04.2020
16:00
Pobeda 1953
Osanica
Selište
Selište
25.04.2020
16:00
Laznica
Laznica
Vrelo 1971
Milanovac
25.04.2020
16:00
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
TSC
Kanjiža
25.04.2020
Majdanpek
Majdanpek
Kolubara
Lazarevac
25.04.2020
Mačva
Šabac
Rad
Beograd
25.04.2020
Radnički 2012
Niš
Spartak DOO
Subotica
25.04.2020
Napredak Junior 2018
Kruševac
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
25.04.2020
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Partizan
Beograd
25.04.2020
00:04
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
25.04.2020
00:04
Napredak
Kruševac
TSC
Bačka Topola
25.04.2020
00:04
Radnički (N)
Niš
Spartak ŽK
Subotica
25.04.2020
00:04
Mladost (L)
Lučani
Crvena zvezda
Beograd
25.04.2020
00:04
Grafičar
Beograd
OFK Beograd
Beograd
25.04.2020
00:04
Rad
Beograd
Trajal
Kruševac
25.04.2020
00:04
Voždovac
Beograd
Internacional
Beograd
25.04.2020
00:04
Brodarac
Novi Beograd
Spartak ŽK
Subotica
25.04.2020
10:00
Hajduk 1912
Kula
Njerš Ištvan
Totovo Selo
25.04.2020
10:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
Partizan
Beograd
25.04.2020
00:03
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
25.04.2020
00:03
Kiker
Kraljevo
Teleoptik
Zemun
25.04.2020
00:03
Radnički (N)
Niš
Spartak ŽK
Subotica
25.04.2020
00:03
Mačva
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
25.04.2020
00:03
RFK Grafičar
Beograd
Real Niš
Niš
25.04.2020
00:03
Rad
Beograd
OFK Vršac
Vršac
25.04.2020
00:03
Zemun
Zemun
Apolon 4
Kragujevac
25.04.2020
00:03
Brodarac
Beograd
Bačka 1901
Subotica
25.04.2020
10:00
Bajša
Bajša
Preporod
Novi Žednik
25.04.2020
10:30
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Vinogradar
Hajdukovo
25.04.2020
17:00
Bajša
Bajša
Čantavir
Čantavir
25.04.2020
10:00
Arena SU
Subotica
Bajša
Bajša
25.04.2020
14:00
Radnički 1905
Bajmok
Subotica '08
Subotica
25.04.2020
10:00
TSC
Bačka Topola
Respekt
Loznica
25.04.2020
11:00
Podrinje
Lozničko Polje
Radnički Stobex
Klupci
25.04.2020
11:00
Loznica
Loznica
Rađ
Krupanj
25.04.2020
11:00
Jadar 07
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
25.04.2020
11:00
Ženski FK
Loznica

Rukomet

Vrbas Petrol
Vrbas
25.04.2020
Kolubara
Lazarevac
Jedinstvo
Novi Bečej
25.04.2020
Sivac 69
Sivac
Lavovi BP
Bačka Palanka
25.04.2020
Mačva (B)
Bogatić
Jugović
Kać
25.04.2020
Crvenka
Crvenka
Smederevo
Smederevo
25.04.2020
SC Voždovac 2012
Beograd

Ragbi 15

BRK Crvena Zvezda
Beograd
25.04.2020
Dinamo 1954
Pančevo
Rad Mozzart
Beograd
25.04.2020
Partizan
Beograd