XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 251 utakmica za dan
Nedelja, 19 April 2020

Fudbal

Sušica
Kragujevac
19.04.2020
16:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
RSK
Rabrovo
19.04.2020
16:00
Borac 1926
Čačak
Železničar
Pančevo
19.04.2020
16:00
Hajduk 1912
Kula
Borac
Sakule
19.04.2020
16:00
Radnički 1912
Sombor
Rembas
Resavica
19.04.2020
16:30
Temnić 1924
Varvarin
Budućnost
Popovac
19.04.2020
16:30
Vlasina
Vlasotince
Jedinstvo
Surčin
19.04.2020
16:00
OFK Mladenovac
Mladenovac
Sremčica
Sremčica
19.04.2020
16:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
19.04.2020
16:00
Lokomotiva
Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
19.04.2020
16:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Tavankut
Tavankut
19.04.2020
16:00
Tisa
Adorjan
Mladost (T)
Turija
19.04.2020
16:00
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloboda
Donji Tovarnik
19.04.2020
16:00
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Podunavac
Belegiš
19.04.2020
16:00
Hajduk (D)
Divoš
Borac
Šajkaš
19.04.2020
16:00
Jadran
Golubinci
Sremac
Vojka
19.04.2020
16:00
Crvena zvezda
Novi Sad
Banat (Č)
Čenta
19.04.2020
16:00
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Mladost (O)
Omoljica
19.04.2020
16:00
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
19.04.2020
16:00
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
19.04.2020
11:00
Bobište
Bobište
Vranjska Banja
Vranjska Banja
19.04.2020
16:30
Budućnost
Orašje
Jablanica
Medveđa
19.04.2020
16:30
OFK Kosanica
Kuršumlija
Akademija 10
Prokuplje
19.04.2020
16:30
Pčinja
Trgovište
OFK 019
Zaječar
19.04.2020
16:30
Bor 1919
Bor
Majdanpek
Majdanpek
19.04.2020
16:30
Rtanj
Boljevac
Tanasko Rajić
Pirot
19.04.2020
11:00
Lužnica
Babušnica
OFK Slatina
Bor
19.04.2020
16:30
Timok 1919
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
19.04.2020
16:30
Đerdap
Kladovo
Bošnjane
Bošnjane
19.04.2020
16:30
Levač
Rekovac
Radnički (S)
Svilajnac
19.04.2020
11:00
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
OFK Lugomir
Rakitovo
19.04.2020
16:30
Kušiljevo
Kušiljevo
Jedinstvo (M)
Mijatovac
19.04.2020
16:30
Sloga
Despotovac
Župa
Aleksandrovac
19.04.2020
16:30
Juhor
Obrež
Moravica
Subotinac
19.04.2020
16:30
Rudar
Jelašnica
Mladost (M)
Medoševac
19.04.2020
16:30
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Vrtište
Vrtište
19.04.2020
16:30
OFK Napredak 1929
Aleksinac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
19.04.2020
16:30
Malošište
Malošište
Naša krila 1936
Belotinac
19.04.2020
16:30
Bukovik
Razanj
Zemljoradnik
Balajnac
19.04.2020
16:30
Morava
Žitkovac
Orljane
Orljane
19.04.2020
16:30
OFK Niš
Niš
Dunav
Veliko Selo
19.04.2020
16:00
Leštane
Leštane
Budućnost
Zvečka
19.04.2020
16:00
Turbina
Vreoci
BSK Batajnica
Batajnica
19.04.2020
16:00
Torlak
Beograd
Prva Iskra
Barič
19.04.2020
11:00
Komgrap
Beograd
Vrčin
Vrčin
19.04.2020
16:00
Studenski Grad
Novi Beograd
Sirakovo
Sirakovo
19.04.2020
16:00
Đerdap
Golubac
Napredak Simićevo
Simićevo
19.04.2020
16:00
Budućnost (V)
Vezičevo
Borac (K)
Klenovnik
19.04.2020
16:00
Mlava (ML)
Malo Laole
Integral
Batuša
19.04.2020
16:00
Sloga (L)
Lučica
Rudar (Kr)
Krepoljin
19.04.2020
16:00
Sloga (B)
Burovac
Železničar
Požarevac
19.04.2020
16:00
Borac (Ž)
Žabari
Obilić
Živica
19.04.2020
16:00
Omladinac (Š)
Šetonje
OFK Osečina
Osečina
19.04.2020
16:00
ZSK
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
19.04.2020
16:00
Rubribreza
Rubribreza
Junior Novo Naselje
Valjevo
19.04.2020
16:00
Radnik (Ub)
Ub
Kolubara 2
Valjevo
19.04.2020
16:00
Tulari
Tulari
Banjani
Banjani
19.04.2020
16:00
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
OFK Brđanac
Valjevo
19.04.2020
16:00
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Trlić
Trlić
19.04.2020
16:00
Dimitrije Tucović
Ćelije
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
19.04.2020
16:30
Duško
Klenje
Sloga
Lipnički Šor
19.04.2020
16:30
Sinđelić
Lipnica
Podrinje
Lozničko Polje
19.04.2020
16:30
Vidojevica
Lešnica
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
19.04.2020
16:30
Majur
Majur
Karađorđe
Mišar
19.04.2020
16:30
Cer
Jadranska Lešnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
19.04.2020
16:30
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Drina
Badovinci
19.04.2020
16:30
Milan Orlić
Novo Selo
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
19.04.2020
16:30
Gruža
Vitanovac
Ribnica
Jovac
19.04.2020
16:30
Mataruge
Mataruge
Napredak
Gračac
19.04.2020
16:30
Mladi radnik 1925
Grdica
Popovići Vrnjci
Vrnjci
19.04.2020
16:30
Tavnik
Tavnik
Proleter
Pečenog
19.04.2020
11:00
Granit
Jošanička banja
Ibar
Mataruška Banja
19.04.2020
16:30
Mladost
Vrdila
Budućnost (M)
Mladenovo
19.04.2020
16:00
Omladinac
Bukovac
Radnički 1918
Ratkovo
19.04.2020
16:00
Kordun
Kljajićevo
Slavija
Pivnice
19.04.2020
16:00
Rusin
Ruski Krstur
BSK
Bački Brestovac
19.04.2020
16:00
Maglić
Bački Maglić
Hercegovac
Gajdobra
19.04.2020
16:00
Tvrđava
Bač
Budućnost (P)
Parage
19.04.2020
16:00
Borac 46
Obrovac
Senta
Senta
19.04.2020
17:00
Sloga
Ostojićevo
Obilić (Z)
Zmajevo
19.04.2020
17:00
Panonija IM Topola
Panonija
Đurđin
Đurđin
19.04.2020
17:00
Napredak
Nadalj
Petrovaradin
Petrovaradin
19.04.2020
17:00
TSK
Temerin
Index
Novi Sad
19.04.2020
10:00
OFK Futog
Futog
OFK Sirig
Sirig
19.04.2020
17:00
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Bačka (Đ)
Đurđevo
19.04.2020
17:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Bačka (B)
Begeč
19.04.2020
17:00
Hajduk
Čurug
Tatra
Kisač
19.04.2020
17:00
Slavija
Novi Sad
Veternik
Veternik
19.04.2020
17:00
Šajkaš 1908
Kovilj
ŽSK
Žabalj
19.04.2020
17:00
Fruškogorski partizan
Bukovac
Lehel
Mužlja
19.04.2020
16:00
Rusanda
Melenci
Vojvodina
Novo Miloševo
19.04.2020
16:00
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Tamiš
Farkaždin
19.04.2020
16:00
Radnički 1911
Jaša Tomić
2. Oktobar
Kumane
19.04.2020
16:00
Crvena zvezda
Rusko Selo
Omladinac FAM
Botoš
19.04.2020
16:00
Mladost (L)
Lukićevo
Potisje
Knićanin
19.04.2020
16:00
Borac
Aleksandrovo
OFK Klek
Klek
19.04.2020
16:00
Polet
Nakovo
Dolina
Padina
19.04.2020
16:30
BAK
Bela Crkva
Jugoslavija
Jabuka
19.04.2020
16:30
Crvena zvezda
Pavliš
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
19.04.2020
16:30
Radnički (B)
Baranda
Potporanj
Potporanj
19.04.2020
16:30
Budućnost (A)
Alibunar
Polet (Id)
Idvor
19.04.2020
16:30
Hajdučica
Hajdučica
Spartak 1911
Debeljača
19.04.2020
16:30
Radnički (K)
Kovin
Strela
Ivanovo
19.04.2020
16:30
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Borac (P)
Progar
19.04.2020
16:00
Posavac Tišma
Boljevci
Heroj Polet
Jajinci
19.04.2020
16:00
Šumadinac
Bečmen
011
Beograd
19.04.2020
16:00
Borac (O)
Ostružnica
PKB Kovilovo
Kovilovo
19.04.2020
16:00
Poštar Zvezdara
Beograd
Institut
Zemun Polje
19.04.2020
16:00
Hajduk
Beograd
Srem
Jakovo
19.04.2020
16:00
Balkan Mirijevo
Beograd
OFK Borac
Arnajevo
19.04.2020
16:00
Posavina
Stubline
Rojkovac
Obrenovac
19.04.2020
16:00
Strelac
Mislođin
Omladinac
Veliko Polje
19.04.2020
16:00
Borac (L)
Lazarevac
Budućnost
Dudovica
19.04.2020
16:00
Radnički
Rudovci
Duboko
Mala Moštanica
19.04.2020
16:00
OFK Zabrežje
Zabrežje
Barajevo
Barajevo
19.04.2020
16:00
Lisović
Lisović
Zaklopača
Zaklopača
19.04.2020
16:00
Boleč
Grocka
Dunavac
Grocka
19.04.2020
16:00
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Kosmajac
Koraćica
19.04.2020
16:00
Šepšin
Šepšin
Šumadija 1962
Jagnjilo
19.04.2020
16:00
Zuce 2019
Zuce
ŽSK
Žirovnica
19.04.2020
16:00
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šumadinac (N)
Natalinci
19.04.2020
16:00
Mladost MG
Saranovo
Trnava
Donja Trnava
19.04.2020
16:00
Marjan
Knić
Jasenica
Božurnja
19.04.2020
16:00
Plaskovac
Plaskovac
BSK
Belosavci
19.04.2020
16:00
Borac
Pajsijevići
Omladinac (DR)
Donja Rača
19.04.2020
16:00
Vinča
Vinča (Topola)
Banja
Banja
19.04.2020
16:00
Lokomotiva
Lapovo
Šumadija 1934
Drača
19.04.2020
16:00
Sloga (D)
Desimirovac
Jedinstvo (P)
Petrovac
19.04.2020
16:00
Pobeda 1926
Beloševac
Mladost (P)
Pajazitovo
19.04.2020
16:00
Zastava
Kragujevac
Sloboda (G)
Grbice
19.04.2020
16:00
OFK Bagremar
Kragujevac
Borac (D)
Drenovac
19.04.2020
16:00
Kutlovo
Kutlovo
Kolonija
Kragujevac
19.04.2020
16:00
Srbija
Ilićevo
Šumadinac KG
Kragujevac
19.04.2020
16:00
Maršić
Maršić
Polet (T)
Takovo
19.04.2020
16:00
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
OFK Paljuvi
Paljuvi
19.04.2020
16:00
Rudar 1945
Radljevo
Mladost (V)
Vračević
19.04.2020
16:00
Zvizdar 2012
Zvizdar
Šarbane
Šarbane
19.04.2020
16:00
Kalenić
Kalenić
Polet (DL)
Donji Lajkovac
19.04.2020
16:00
Kolubara (J)
Jabučje
Joševa
Joševa
19.04.2020
16:00
Čučuge
Čučuge
Braća Vuković
Lađevci
19.04.2020
16:30
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mladost 1981
Štulac
19.04.2020
16:30
Lazac
Lazac
Jovo Kursula
Cvetke
19.04.2020
16:30
Miločajac
Miločaj
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
19.04.2020
16:30
Mineral 2015
Rudno
Mladost
Kruščić
19.04.2020
16:00
Lipar
Lipar
Zadrugar
Srpski Miletić
19.04.2020
16:00
Borac
Bački Gračac
Polet
Sivac
19.04.2020
16:00
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Kula
Kula
19.04.2020
16:00
Lider
Odžaci
Terekveš
Svilojevo
19.04.2020
16:00
Dunav
Bački Monoštor
Stanišić 1920
Stanišić
19.04.2020
16:00
Jedinstvo
Ribarevo
Hajduk
Stapar
19.04.2020
16:00
Omladinac
Deronje
Borac (VS)
Veliko Središte
19.04.2020
16:30
Ševac
Kusić
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
19.04.2020
16:30
Dunav
Banatska Palanka
Partizan (K)
Kajtasovo
19.04.2020
16:30
Banat (I)
Ilandža
Polet
Izbište
19.04.2020
16:30
Karaš (J)
Jasenovo
Karaš (K)
Kuštilj
19.04.2020
16:30
Ratar
Kruščica
Vulturul
Grebenac
19.04.2020
16:30
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vranić
Vranić
19.04.2020
16:00
Rušanj
Rušanj
Veliki Borak
Veliki Borak
19.04.2020
16:00
Beljina
Beljina
13. maj
Zemun
19.04.2020
11:00
Bežanija
Novi Beograd
DIF
Beograd
19.04.2020
16:00
Velika Moštanica
Velika Moštanica
BUSK
Novi Beograd
19.04.2020
16:00
Umka
Umka
Busije
Busije
19.04.2020
16:00
Mladi proleter
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
19.04.2020
16:00
Rekreativo 011
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
19.04.2020
16:00
Dedinje
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
19.04.2020
10:00
Sparta Železnik
Beograd
Jedinstvo
Srpski Krstur
19.04.2020
17:00
Tisa
Padej
Jadran
Sanad
19.04.2020
17:00
Čoka
Čoka
Graničar
Đala
19.04.2020
17:00
Horgoš 1911
Horgoš
Bačka
Mol
19.04.2020
17:00
AFK
Ada
Slavija
Banatsko Aranđelovo
19.04.2020
17:00
Tornjoš
Tornjoš
Šampion
Orom
19.04.2020
17:00
Tromedja
Majdan
Omladinac (BO)
Bogatic
19.04.2020
16:30
Premijer
Badovinci
Gorki
Glušci
19.04.2020
16:30
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Milicionar
Bogatić
19.04.2020
16:30
Napredak
Mačvanski Belotić
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
19.04.2020
16:30
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Sloboda
Salaš Crnobarski
19.04.2020
16:30
Lipolist
Lipolist
Prva Iskra
Runjani
19.04.2020
16:30
Velika Reka
Velika Reka
7. Juli
Bela Crkva
19.04.2020
16:30
Jezero
Amajić
Rudar
Brasina
19.04.2020
16:30
Hajduk
Ribarica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
19.04.2020
16:30
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Sloga
Straža
19.04.2020
16:30
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Mrovska
Mrovska
19.04.2020
16:30
Trešnjevka
Trbusac
Šipurske livade
Šabac
19.04.2020
16:30
PSK
Provo
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
19.04.2020
16:30
Dobrava
Vukošić
Rankovac
Nakučani
19.04.2020
16:30
Jevremovac
Jevremovac
Vlašić
Donje Crniljevo
19.04.2020
16:30
OFK Jelen
Jelenča
Cerić
Miokus
19.04.2020
16:30
Sloga
Krnić
Lepušnica
Glogonjski rit
19.04.2020
16:00
PKB (PS)
Padinska skela
OFK Crvenka
Borča
19.04.2020
16:00
Minel
Ripanj
Siti Sport Klub
Beograd
19.04.2020
16:00
Avala 1939
Beli Potok
Boka Seniors
Beograd
19.04.2020
16:00
Pionir
Besni Fok
Pinosava
Pinosava
19.04.2020
16:00
Resnik
Resnik
Sveti Stefan
Slanci
19.04.2020
16:00
Poštar 1930
Beograd
Jedinstvo (K)
Kamenovo
19.04.2020
16:00
Polet S.D.
Suvi Do
Krilaš
Ćovdin
19.04.2020
16:00
Borac (V)
Vukovac
Radnički (K)
Knežica
19.04.2020
16:00
Zadrugar 1947
Tabanovac
Omladinac (B)
Busur
19.04.2020
11:00
Sloga 1952
Veliki Popovac
Mladost (R)
Ranovac
19.04.2020
16:00
Bata Bulić
Bistrica
Napredak (P)
Poljana
19.04.2020
16:00
Ljubičevo
Ljubičevo
Baštovan 2015
Carevac
19.04.2020
16:00
Desine
Desine
Mladost (B)
Biskuplje
19.04.2020
16:00
Mlava (B)
Bratinac
Sloga (M)
Mustapić
19.04.2020
16:00
Dizel
Bare
Žika Marković Uča
Miljević
19.04.2020
16:00
Stig 1955
Beranje
B 2000
Aranđelovac
19.04.2020
16:00
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Brezovac
Brezovac
19.04.2020
16:00
Mladi rudar
Bukovik
Kopljari
Kopljari
19.04.2020
16:00
Venčani
Venčani
Mladost
Jelenac
19.04.2020
16:00
Vrbica
Aranđelovac
Radoje Domanović
Ovsište
19.04.2020
16:00
Borac
Kloka
Šamot
Aranđelovac
19.04.2020
16:00
Budućnost
Blaznava
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
19.04.2020
16:00
Jadran
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
19.04.2020
16:00
Dobrača
Dobrača
Ćava
Grošnica
19.04.2020
16:00
Vinogradi DB
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
19.04.2020
16:00
Divostin
Kragujevac
Žednik
Stari Žednik
19.04.2020
17:00
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Čantavir
Čantavir
19.04.2020
17:00
Vinogradar
Hajdukovo
Solid
Subotica
19.04.2020
17:00
Palić
Palić
Hajduk
Bačko Dušanovo
19.04.2020
17:00
Bikovo
Bikovo
Lokomotiva
Subotica
19.04.2020
17:00
Elektrovojvodina
Subotica
Tomislavci
Tomislavci
19.04.2020
Budućnost
Savino Selo
Mladost Radost
Srbobran
19.04.2020
Slavija
Novo Orahovo
Eđšeg
Mali Iđoš
19.04.2020
Sloboda
Stara Moravica
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
19.04.2020
Mladost (R)
Radičević
Rastina 1918
Rastina
19.04.2020
16:00
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Graničar
Riđica
19.04.2020
16:00
Panonija
Lalić
Bratstvo 2019
Prigrevica
19.04.2020
16:00
Dinamo
Sonta
Dinamo 1923
Bački Breg
19.04.2020
16:00
Telečka
Telečka
Omladinac
Drakčići
19.04.2020
11:00
BSK 2014
Bukovica
Morava (M)
Mrsać
19.04.2020
Sloga Obrva
Obrva
Magnohrom
Kraljevo
19.04.2020
Studen Vitez
Studenica
Partizan (V)
Vrba
19.04.2020
Koštam Polje
Delimeđe
Omladinac (K)
Kalinovac
19.04.2020
11:00
Murgaš 2012
Murgaš
Sloga (V)
Vrhovine
19.04.2020
11:00
OFK Stublenica
Stublenica
Jedinstvo (M)
Milorci
19.04.2020
11:00
Gunjevac
Gunjevac
Dokmir
Dokmir
19.04.2020
11:00
Budućnost 1995
Slatina
Vukona
Vukona
19.04.2020
11:00
Vrelo
Vrelo
Petrovac 74
Kujavica
19.04.2020
17:00
Hajduk
Debrc
Jedinstvo 2014
Beljin
19.04.2020
11:00
Belpos
Belotić
Polet
Jalovik
19.04.2020
11:00
Torpedo
Lojanice
Mladost (Z)
Zvezd
19.04.2020
17:00
Skupljen 2013
Skupljen
Hajduk 1936
Jovanovac
19.04.2020
16:00
Bukorovac
Kragujevac
Partizan (C)
Cerovac
19.04.2020
16:00
Seljak (C)
Cvetojevac
Mlava (R)
Ribare
19.04.2020
10:00
Vrelo 1971
Milanovac
Pobeda 1953
Osanica
19.04.2020
10:00
Selište
Selište
Vukovac 98
Vukovac
19.04.2020
10:00
Mladost (K)
Krupaja
Sloga (J)
Jošanica
19.04.2020
10:00
Zvezda
Izvarica
Best Sige
Sige
19.04.2020
10:00
Homoljac
Žagubica
Kabel
Novi Sad
19.04.2020
10:00
Spartak ŽK
Subotica
TSC
Bačka Topola
19.04.2020
10:00
Tekstilac
Odžaci
OFK Bačka
Bačka Palanka
19.04.2020
10:00
Radnički 1912
Sombor
Proleter (NS)
Novi Sad
19.04.2020
10:00
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Hajduk 1912
Kula
19.04.2020
10:00
Bačka 1901
Subotica